PDA

View Full Version : Пак същата история с най-добрата ми фр-ка ...



Freaky_boy
02-03-2008, 08:21
Такам,от много време не бях влизал в акаунта си,просто си четях..само че пак излезе проблем...От 1 месец си имам фр-ка която е мн сладка,хубава,забавна и умна и просто олицетворява момичето с което винаги съм искал да бъда...само че през този един месец бях скаран с най-добрата си фр-ка и сега на скоро се сдобрихме и като съм около нея ми е някфо супер яко,мисля си за нея,даже на моменти я ревнувам..преди да се скараме имах чувства към нея повече от половин година,но тя не ми отвръщаше,накрая когато чувствата ми започнаха да охладняват тя ми каза че пък тя има повече от приятелски чувства и след тфа не разбрах защо се скарахме.Страх ме е че пак ще се получи същата история от преди,тъкмо с мисля че спирам да имам чувства към Н (бест фр-ката) и намирам друго момиче,но след време пак се връщам към Н...

Та в момента съм раздвоен м/у сегашното си страхотно момиче(Р) и бест фр-ката(Н)...От една страна докато съм с Р ми е мн приятно но после пак почвам да си мисля за Н...а пък ако тръгна след Н щя загубя едно страхотно момиче а също е възможно да загубя и една страхотна приятелка...Малко дълго стана, но дано го прочетете,защото наистина не знам какво да правя :( :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-03-2008, 08:35
Здравей, ако Н. наистина е толкова добра приятелка, колкото я описваш, значи всичко е наред.
Трябва да си изясниш коя от двете искаш повече като гадже и дали си заслужава да жертвате приятелството си с Н. Помисли какво може да изгубиш и най - вече какво искаш повече ;) Успех с момичетата ;)

evelinka1122
02-03-2008, 08:44
Когато си раздвоен според мен най-добрия избор е да останеш сам и така ще разбереш без коя не можеш! Но има и друга опасност тия момичета няма та чакат цял живот... пък ако са толкова свестни колкото ти ги описваш едва ли ще има проблем да те изчакат... Не знам и аз ... Дано съм ти помогнала ... Успех! \:D/

miloto_girl_4e
02-03-2008, 08:50
Няма смисъл да си разваляш приятелството с нея :!: В днешно време е много лесно да си намериш гадже, но не и истински приятели :!: Глупаво е да изпускаш такова страхотно момиче като гаджето ти..

MiMcHeToOo
02-03-2008, 09:13
Няма смисъл да си разваляш приятелството с нея :!: В днешно време е много лесно да си намериш гадже, но не и истински приятели :!: Глупаво е да изпускаш такова страхотно момиче като гаджето ти..

Така е.

marmalad4e
02-03-2008, 09:45
остани си със сегашното си гадже и си запази приятелството с другото моми4е...ина4е с Н винаги ще се гоните и винаги единия ще има 4увства а другия не..

utrevpetchasa
02-03-2008, 09:48
приятелството , особенно истинското е за винаги , а любовта понякога е временна прищявка и разваля всичко , но каквото и да ти кажем тук решението си е твое ...

hooliganka89
02-03-2008, 10:03
Понякога човек от два стола пада на земята.Внимавай :-o

sandre7o
02-03-2008, 10:15
виж сигурна съм че е гадно в твоето положение амаа според мен си остани с гаджето (Р) ииии също така си останете фр с (Н) :) с течение на времето ще разбереш коя от двете искаш повече :) айде успех дръж ни в течение :P

FunkyFresh
02-03-2008, 10:26
Понякога човек от два стола пада на земята.Внимавай :-o

Гадно ама е така,за това внимавай в избора си :)

mumiikataa
02-03-2008, 11:12
Няма смисъл да си разваляш приятелството с нея :!: В днешно време е много лесно да си намериш гадже, но не и истински приятели :!: Глупаво е да изпускаш такова страхотно момиче като гаджето ти..

Така е.
Подкрепям

Freaky_boy
02-03-2008, 15:54
Благодаря ви,накарахте ме да помисл хубаво и реших да си заедно остана с (Р),въпреки че се виждаме 2 пъти седми4но, и да си бъда фр с (Н) :) :) 8) 8)