PDA

View Full Version : Какво щеше да направиш?



November
02-03-2008, 19:00
Не знам дали ви се е случвало,но все пак ще попитам.
Преди време се запознах с едно момче.Бяха най-прекрасните дни от живота ми,или по аз така си мислех.Отначало си беше просто приятелство,но след това прерасна в нещо повече - той ми каза,че ме обича,че е влюбен в мен,че...но след това се случи нещо.Дори аз не знам какво и той вече не беше същият.Не си говорехме както преди,нямаше го пламъкът.Дори не ми каза защо.Аз все още го обичам...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 19:03
не си сама :) на мен пък 1 момиче ... подобна история :) поплачи и замъгли ... (забравянето невъзможно :( )

nicolepcd
02-03-2008, 19:08
Ами определено не бих оставила нещата така :? Нямаше да му правя гадно, ноооо пък за сметка на това щях да стана "по-добра" в някой отношения... за да може да разбере какво е "отхвърлил"... За щастие не съм позволявала да ми се присмеят така, но знае ли човек какво го очаква... :-o

sLaDkA_GrEsHkA
02-03-2008, 19:15
az bih si poplakala..

bebeto0o
02-03-2008, 19:22
Pravi sa 4e ne ti puka . 6te ti oceni , no kusno

malko_pros
02-03-2008, 19:27
ще пусна една сълза :smt022 :shock: :-x

koalka
02-03-2008, 19:30
Определено щях да плача много, защото все пак този човек се е подиграл с чувствата ми и щях да се опитам да го забравя...и все пак посочих втория вариант(да се опитам са го забравя).И в един момент няма да ми пука.

splendour
02-03-2008, 19:46
em red slsi red sopoli.....posle trq razbere6 6to e stanalo taka .......POSLE PAK RED S1LZI RED SOPLI........ I 6E SE OPITAM PAK S NEGO I KO NE STANE PAK POZNATATA S1LZLIVA ISTORIQ I TAKA DOKAT NAMERI6 DR ..............................

tuzaro
02-03-2008, 19:52
Един път си опитах да си я върна, без успех естествено...Никога не рпавете тази грешка 8-) 8-)

samuel_vimes
02-03-2008, 20:14
Бих я пратил да върви на майната си.

Th3MaN
02-03-2008, 20:18
Да не ти пука не си струва да страдащ за някой който не те обича.

nencuHka
02-03-2008, 20:19
Не бих направила само 1 нещо от изброените. Гласувах за бих си отмъстила.. Първо ще си поплача..след това ще мисля да го забравя- няма да мога и накрая ще искам да си отмъстя .. пак няма да мога но това е друг въпрос.. :D

Ivs Jonas
02-03-2008, 20:38
бих ревала, ама после ще го заменя с някой друг рано или късно..

the_uNf0rgIv3n
02-04-2008, 11:39
Трудно е да кажеш на човек, да забрави някого. Ще ти пожелая да стане така, но е трудно след такива обещания и вричания в любов.

П.П. В анкетата се пита как бихте реагирали, ако ви се е врекъл, а после отрекъл. Пропуска се важен момент ... какви са твоите чувства.

Cherry_Berry
02-04-2008, 11:47
аз бих искала да разбера какво е станало.бих се опитала да говоря с него! но ако не стане просто ще си поплача,ще се затворя за да помисля защо го е направил и да обмисля нещата и после ще се отдам на купони за да го забравя!

AliceSw
02-04-2008, 12:01
Love, only love, can bring back your love some day...


не съм отмъстителна, с никои бивш не съм в лоши отношения, но не смятам, че този, който е бил преебан, трябва да се извинява или да се опитва да възвърне нещо съсипано...ако реши да се извини и да върнем предишните си отношения ще зависи само от това колко силни са били чуствата ми, ако не...слагам усмивката за пред приятелите, когато съм сама и нямам работа се сдухвам по малко...и чакам да се появи следващия...

psychopath
02-04-2008, 12:11
нямаше да ми пука

BlueFace
02-04-2008, 12:14
Аз 6те съм супер тъжен,но няма да пла4а за6тото такъв 4овек не заслужава това.Просто 6те забравя....рано или къно. :)

utrevpetchasa
02-04-2008, 12:22
не бих го оставила да си ходи тъка , всеки който ми е навредил с нещо е плащал , е и него ще го накрам да си плати отмашението е сладък вариант за продулжение на нещата , мъкар че след време незнам ако ми даде достатъчно добро обяснение бих се опитала да го разбера и да му простя да сме отново заедно , но сълзи и подобни никога не си струва да плачеш за този които не заслужава , а ако някой заслужава да правиш това за него то той никога не би те накарал/а да го направиш ....

sapphirr
02-04-2008, 13:13
никога няма да върна обратно 4овек,който ме е наранил.първо ще ме боли (без тва не може),после ще избие гнева и желанието за отмъщение,след това ще ме е яд и за двете и ще се питам за какво ми е било да си го при4инявам,а накрая ве4е толкова време ще е минало,4е ще съм забравила,ще съм имунизирана и ще погледна напред.

radito
02-04-2008, 13:50
Ще се опитам да го забравя ..

satity
02-04-2008, 14:52
аз първо ше си порева и после идва ред на великото отмащение(тва ми е лубимата 4аст)

November
02-04-2008, 17:49
Аз...бях убедена,че изпитва нещо към мен.Казваше ми,че само мен обича,че аз съм неговото момиче..и такива сладникави неща...
А сега...нищо.
Дори не иска да ми пише по скайпа,а ако се случи да отговори,то след време спира изведнъж...
А аз дори отначало не му обръщах внимание,много трудно се влюбвам.Как успя да ме накара да го обикна?! :-#

LizZz
02-04-2008, 17:59
На мен ми се случи същата случка няколко месеца след края на лятната ваканция и до преди половин месец съм редувал 2-я,4-я и 5-я вариянт от отговорите на анкетата ти...Правих това дори,докато ходих с едно друго момиче...Лошо се получи,но сега съм супер!Ще ти мине,но след колко време не се знае... :)
Не съм се и замислял за отмъщение...Тъпо е. :?

led_i_ogyn
02-04-2008, 17:59
Да му се изсмея в лицето, защото най-вероятно наистина нямаше да ми пука за поредния глупак, който се е взел за нещо!

venitywe
02-04-2008, 18:32
"Щях да си отмъстя..." - според мен няма да имаш НИКАКВА полза от това...
"Щях да се опитам да го/я забравя..." - едва ли си способна да го забравиш... и аз съм изпитвала същото... :(
"Щях да плача много..." - това е най-удачният вариант в случая... Поплачи си и несъмнено ще ти мине...
"Нямаше да ми пука!" - Тук положението е същото както и при това да го забравиш - не вярвам че не ти пука...
"Щях да се опитам да си го върна!" - Добър вариант, но шансът да успееш е прекалено малкък... :(

kifla
02-04-2008, 18:58
И на мен едно момче ми каза ,че е влюбено в мен и после се появи бифшата му и всичко се срина....плаках близо два месеца за него исках да си го върна да сме пак заедно ,но не се получи .... :cry:

sapphirr
02-04-2008, 20:55
И на мен едно момче ми каза ,че е влюбено в мен и после се появи бифшата му и всичко се срина....плаках близо два месеца за него исках да си го върна да сме пак заедно ,но не се получи .... :cry:

:shock: 2 месеца............а 3 години как ти зву4ат?

venitywe
02-05-2008, 07:46
бая си си поплакала 3 години... :shock:

sapphirr
02-05-2008, 08:08
т.е. бая нерви изпокъсах за 3 години

[Kannibal_Queen]
02-05-2008, 08:17
Не знам дали ви се е случвало,но все пак ще попитам.
Преди време се запознах с едно момче.Бяха най-прекрасните дни от живота ми,или по аз така си мислех.Отначало си беше просто приятелство,но след това прерасна в нещо повече - той ми каза,че ме обича,че е влюбен в мен,че...но след това се случи нещо.Дори аз не знам какво и той вече не беше същият.Не си говорехме както преди,нямаше го пламъкът.Дори не ми каза защо.Аз все още го обичам...

emi da ti kaja ne se vprgai mnoog ot sega 6oto o6ta kolko takiva te 4akat ne e istina =) svikvai.Ina4e sega moje da ti se struva,4e e bilo lubov,no sled vreme kato sre6tne6 istinskata 6te osuznae6,4e prosto e bilo "edi ot mnogoto" =)

MiMcHeToOo
02-05-2008, 08:51
Е бих говорила с него, защото мразя така да не знам кво се случва с мен, мой приятел или връзка..

antifreeze
02-05-2008, 13:52
не смятам че трябва да страдам заради някой който дори не ме обича естествено че няма да ми е особено приятно но няма и много да ми пука животът е твърде кратък за да го загубя в тъгуване по нкг или пък в опити да му съсипя нещо си там.... :P

hooliganka89
02-05-2008, 13:55
Ще се опитам да си отмастя,ако много ме е заболяло :lol:

November
02-11-2008, 17:16
А ако каже,че съжалява и поиска да се съберем...? :(

twix_91
02-11-2008, 18:11
Щях да се чувставм мн тъпо и да си поплача.Чесно си го казвам.Пък после щях да му го върна тъпкано и да разбере че не може да се подиграва с моите чувстава по този начин

FENKATAA
02-11-2008, 18:23
първото нещо което щях да направя е да се объркам и да почна да плача , но след това ще ме обземе страшен гняв ще поискам да му го върна тъпкано , но няма да направя нищо защото едва ли (ако го обичам) ще направя нещо против него и след като преусмисля нещата ще продължа напред и ще се мъча да го забравя просто такъв е живота не всичко е такова каквото изглежда :-o :)

Undying
02-11-2008, 18:34
Щях да опитам да го забравя.

Black Tears
02-11-2008, 18:37
М да,познато чувство ..... Случи ми се и беше ужасно,какво ли не правих да го забравя :(
И май се получи ....
Срещнах друг човек,който плени сърцето ми :-)
Горе главата,повечето момчета говорят празни приказки :)

Sexy_energy
02-11-2008, 21:08
Mi skoro mi se slu4i ne6to podobno , samo4e bqha nameseni mn dulboki 4ustva i stava6e vapros za razdqla sled po4ti 2 g vruzka!!!Adski mnogo boli, mnogo sam plakala, kvo li ne napravih da si go vurna i nakraq se subrahme !!!Taq sedmica v koqto bqhme razdeleni be6e nai gadnata prez celiq mi jivot!!!

Moq savet e ako misli6 4e si zaslujava se bori,ako ne se opitai da go zabravi6!!! :)