PDA

View Full Version : Свети Валентин-подарък?



LoF_YoU
02-04-2008, 13:26
Здрасти на всички :) Ми значи моя приятел е малко по-особен,по-точно той е от тоя тип,така наречени "лоши момчета" и мн. се колебая какво да му подаря за Свети Валентин :-o Не съм сигурна че ще му допадне някакво плюшено меченце или сърчице :? Моля ви се дайте ми някви идейки за подходящи подаръци :) Мерси предварително :-) :-) :-)

utrevpetchasa
02-04-2008, 13:34
Господи пРости ИМ :razz: :razz: :razz: :razz:

GameMaster
02-04-2008, 13:35
xAxa...abe dayte predlojeniq che i az malko se pozatrudnih :) ....V smisal i az si imam priqtel ot skoro toest nqma i sedmica ii..... :-D kak da go kaja nz tochno kakvo da mu podarq za Sveti Valentin :P ....emii kato za tvoeto losho momche 8) ohh nqasitina ne znam :S ....toi moq si e angel ii po lesno shte resha :P ......emiii nz nqkakva kozmetika ili neshto simvolichno i malko....

LoF_YoU
02-04-2008, 13:43
Оххх,незнам :( Мислех си примерно за някви боксерки с някво надписче и да ги сложа в някво малко подаръчно пликче.И примерно кат се видим на празника да му ги дам и да му кажа: бих искала да видя как ще ти стой това :) Ко ше кажете :P :P :P

GameMaster
02-04-2008, 13:47
Ey ey sexy po-krotko :-D :) .......emiii chudesno zvuchi ;)

sapphirr
02-04-2008, 14:16
като е лошо мом4е-белезници,гривни с шипове,камшик и такива!

koman
02-04-2008, 14:28
синджир , гривна , часовник , пръстен ...

анонимка
02-04-2008, 15:00
http://www.teenproblem.net/s/1449.html

Ivs Jonas
02-04-2008, 16:16
bezsmisleni sa tiq temi deto puskate...v kraina smetka vie go poznavate nai-dobre i 6te precenite..a nie nito go poznavame, nito ni6to

JoeBanana
02-04-2008, 19:02
"Ще й купя мъничко рубинено сърчице от Сваровски с платинена микроскопична верижка.
Ще й купя и елегантен букет с рози и ще я заведа в някой шикозен ресторант.
Ще ядем салати с морски дарове. После ще я заведа в нас, ще запаля ароматни свещи и ще постеля найлон навсякъде, ще взема чука за месо и ще я пердаша като шаран в мивка тъпата кучка, ше ми къса постоянно нервите писна ми от нея, баси" :oops:

kifla
02-04-2008, 19:08
"Ще й купя мъничко рубинено сърчице от Сваровски с платинена микроскопична верижка.
Ще й купя и елегантен букет с рози и ще я заведа в някой шикозен ресторант.
Ще ядем салати с морски дарове. После ще я заведа в нас, ще запаля ароматни свещи и ще постеля найлон навсякъде, ще взема чука за месо и ще я пердаша като шаран в мивка тъпата кучка, ше ми къса постоянно нервите писна ми от нея, баси" :oops:
:razz: :razz: :razz: Москвича рулира :lol: 8-)

анонимка
02-04-2008, 19:09
"Ще й купя мъничко рубинено сърчице от Сваровски с платинена микроскопична верижка.
Ще й купя и елегантен букет с рози и ще я заведа в някой шикозен ресторант.
Ще ядем салати с морски дарове. После ще я заведа в нас, ще запаля ароматни свещи и ще постеля найлон навсякъде, ще взема чука за месо и ще я пердаша като шаран в мивка тъпата кучка, ше ми къса постоянно нервите писна ми от нея, баси" :oops:Oooo,искам та!!!! 8-)

ani4ka_bani4ka
02-04-2008, 19:48
абе, дали бутилка Иванчо пешеходеца /демек Jonny Walker/ black label става за подарък, а?
моля за мнението на момчетата... 8)

BlueFace
02-05-2008, 11:20
Подаръка определено става!!! :) :) Ама мисля 4е е за 20-22 годи6ен 4овек.По малките се радват на материалните не6та 8-)

BlueFace
02-05-2008, 11:22
Ама аз не разбирам мн мн само на 15 съм! :) Тука са нужни батковци.. :D :D :D

hooliganka89
02-05-2008, 11:24
Аз мисля,че един часовник е хубав подарък или гривна може и парфЮм или риза :)

Ionsita
02-06-2008, 15:20
Mi az na moito bebche veche sum mu vzela parfum,edno golqmo plusheno surce i ramka za snimki,koqto specialno poruchah..To za tos praznik nqma kakvo drugo da se podarqva :)

Demonche
02-07-2009, 13:58
пфф тея неща по свети валентин са нараво влудяващи. в крайна сметка всеки си познава полвинката и си знае най-добре. един съвет от мен: НЕ му взимаи часовник. чувала съм че е на раздяла

angelcheeee_93
02-07-2009, 14:05
щом е от лошите момчета му вземи пистолет :D ...базикам се

може гривна,пръстен... нещо по-гъзарско

YouCantStopMe
02-07-2009, 14:37
олеле ПОЛУДЯХ! :shock:

miss_ludataa
02-07-2009, 16:02
един шамар зад врата .. нали е лош тряя малко се успокои :? :? :?

aka6a_vamp
02-07-2009, 16:06
Щом е лош,за него нема подарък!

Hilary_
02-07-2009, 16:09
Щом е лош,за него нема подарък!
... :D :D Правилно... :lol: И все пак ако трябва да сме честни... нещо от някой секс шоп... :D :wink:

keep_smiling
02-07-2009, 18:14
защо не му вземеш нещо оригинално, ти си го познаваш... помисли за нещо, за което никой друг не би се сетил, нещо, което до сега никой не би му подарил и за в бъдеще също... (може да се пробваш да направиш дори и нещо сама) а това че е 14-ти февруари не означава непременно, че трбва да е плюшено розово или червено нещо, албум, рамка, статуйка с двама влюбени и всякакви такива неща, които можеш да намериш почти навсякъде :?

ChezZ
02-07-2009, 18:23
Вземи му от Tribal медальоните на Bico.
Можеш също да разгледаш сайта. Има още яки неща. Но от сайта все още е трудно да се поръча, така че ако се интересуваш - прати едно ЛС и ще ти кажа къде се продават :)

Jessika_MG
02-07-2009, 18:31
Дечица ...

deska7a
02-08-2009, 15:46
Здрасти на всички :) Ми значи моя приятел е малко по-особен,по-точно той е от тоя тип,така наречени "лоши момчета" и мн. се колебая какво да му подаря за Свети Валентин :-o Не съм сигурна че ще му допадне някакво плюшено меченце или сърчице :? Моля ви се дайте ми някви идейки за подходящи подаръци :) Мерси предварително :-) :-) :-)



ми според мене му вземи някакъв пръстен гривна или някуф ланец или синжир за врата тва най много сигирно ще му хареса :) :) ако не до свети валентин ще измислиш и аз още не сам решила със сигурност апак и се пак е свети валентин подаряваш нещо на някой не защот да му хареса а защото го обичаш апак и каквото му порадиш ако те обича сичко ще му хареса

myNameIsImmortal
02-08-2009, 15:58
Оххх,незнам :( Мислех си примерно за някви боксерки с някво надписче и да ги сложа в някво малко подаръчно пликче.И примерно кат се видим на празника да му ги дам и да му кажа: бих искала да видя как ще ти стой това :) Ко ше кажете :P :P :P

Самоче трябва да се подготвиш, както беше казъл някои преди /не помня кой/ - подготви се за праскане на сливата 8-)

stranger34
02-08-2009, 16:37
мисля, че се повтарям, но...


- тениска на любима група или забавна щампа
- сребърна варижка или нещо подобно
- книга
- ако колекционира нещо...
- диск
- ролери/кънки/скейтборд или нещо подбно
- някакво спортна екипировка(каска и тн)
- слънчеви очила
- бутилка уиски/водка/ракия... маркова хД
- направи сама нещо
- дървено човече :-D
- разклатена фанта :-D

nicolepcd
02-08-2009, 16:46
Нарисувай му рисунка с маслени пастели.

anelee23
02-12-2009, 18:37
Zdraveyte,a az kakvo da podaria na moia priatel koito e na 30 godini?? Zaedno sme veche niakolko godini no mi se iska podaruka da e originalen..Daa,znam che sega niakoi veroiatno shte kajat: ti si go poznavash naoi-dobre i t.n. blq blq blq no kakvo ot tova che si go poznavam nai-dobre? Tova ne znachi che imam nai-dobrite idei za originalen podaruk...Chakam pomosht ot Vas!!! Ostava 1 den :oops:

Kostadin_682
02-12-2009, 19:20
Искам БОМБА!!!!!

HipHopBlond
02-13-2009, 08:11
1 букет е достатъчен :) Важното е да е от сърце :grin:

eXxXciTeD
02-13-2009, 08:12
Много ли е лош? mmmmm подари му пистолет с капси :-)

yoanica
01-12-2010, 12:16
защо не му вземеш нещо оригинално, ти си го познаваш... помисли за нещо, за което никой друг не би се сетил, нещо, което до сега никой не би му подарил и за в бъдеще също... (може да се пробваш да направиш дори и нещо сама) а това че е 14-ти февруари не означава непременно, че трбва да е плюшено розово или червено нещо, албум, рамка, статуйка с двама влюбени и всякакви такива неща, които можеш да намериш почти навсякъде :?

Ако искаш нещо наистина оригилано, можеш да разгледаш сайта за онлайн подаръци -> www.podarac.com :) Можеш да си поръчаш магическа чаша, пъзел със снимка, чаша за бира със снимка, кристал с гравирана снимка, възглавница и много други.

XTREMEFREERIDE
01-12-2010, 12:31
Риза.И му кажи,че искаш да го видиш само по нея. 8-)

LovelyGirl
01-12-2010, 13:14
Темата е от преди 2 години.