PDA

View Full Version : Той излъга ли ме,4е не е девсвен?



who cares?
02-06-2008, 07:19
Здравейте!Искам да ви попитам нещо.Приятеля ми е на 19 години и ми каза,4е е спал с много моми4ета,но когато ре6ихме да го направим...тои не можа да си го вкара!Опита даже с 2 ръце,но ефекта бе6е нулев.Хора,кажете си мненията,моля ви,ве4е направо незнам какво да мисля :shock: :shock: :shock:

minava6t 4i4ko :)
02-06-2008, 07:22
:-o :-o ... кристалното ми кълбо показва, хммм интериора в стаята ми, май нешо не работи.., дайте си 2-ри шанс и успех!

DoomShadow
02-06-2008, 07:25
zemi go podpitai dali i drug pyt mu e stavalo taka ili sega mu e bilo za parvi pat i 6te razbere6 :)

who cares?
02-06-2008, 07:29
Ами ние не сме го правили само един път...всеки път е така!!!!поне 7-8 пъти сме опитвали,сменяхме различни положения на телата,но тои така и не успя.А иначе се даржи толкова самоуверено...

glezan4e
02-06-2008, 07:36
и да те е излъгал какво толкова... сигурно е искал да не изглежда задръстен и за това ти го е казал... следващия път му помогни да ти го вкара и готово...

I_HaVe_A_PrObLeM
02-06-2008, 07:38
Ako te e излъгал или не е искал да те загуби, или има някакъв комплекс, или пък не иска да го смяташ за задръстеняк ;) :-D :D

DoomShadow
02-06-2008, 07:43
taka e dori i da te e izlugal to 6te e 6tot mn te iska i neiska da te zagubi, no e vazmojno da ima i nekav problem .ot mene uspeh probvaite pak ,pomogni mu i dano da se polu4i

minava6t 4i4ko :)
02-06-2008, 07:58
моя първи път... определено бях на крачка да не сполуча..но моми4ето с което бях бе6е толкова превъзбудена и мокра след предварителната игра, че работата лесно стана , от раз паркирах Ролса и ми се размина, така и не разбра че ми е било за първи път.

Не подлагай на съмнение думите му , освен ако не искаш да го загубиш, ако е необходимо кажи му 4е искаш да се целувате и галите по-дълго време, така и ти ще имаш време да се овлажниш че да ви е по-лесно при акта., в повечето случаи нещата стават не когато ги планираме а се развиват от само себе си.
Разбери, че за него е важно да знае че ти му имаш доверие и не подлагаш на съмнение това което прави.Особено ако си права за това, което предполагаш.

who cares?
02-06-2008, 08:18
Възможно ли е да не му е за парви път,просто досега винаги моми4ето да му го е вкарвало,и затова да не може да се справи сам?Аз са6то опитах,ама бахти,засега не сам успяла:(((.Ина4е постоянно ме пита-иска6 ли или не,това харесва ли ти,ако те боли кажи ми...Заедно сме отскоро и се 4удя дали проблема не е в мен-да не ме харесва истински,да иска само секс,разни такива не6та...Възможно ли е да не го възбуждам достатъ4но,при положение,4е когато му направих свирка свар6и само за 2 минути някаде...Ох,незнам,ве4е запо4ва да ме гони яко параноята.....

minava6t 4i4ko :)
02-06-2008, 08:33
успокой се много му мислиш, шом е толкова мил и внимателен към теб вероятно не е с теб само заради секса, но знай че ако си изпълнена с толкоз много въпроси и съмнения това ти чувство се предава, то ще пречи и на двама ви да си прекарате добре и да изживеете сладострастни, романтични и весели мигове , когато сте уединени!

Don`t worry be happy :)

DevilWish
02-06-2008, 09:10
Emiiiii imala sym i az takyv opit i opredeleno pak ei taka ne mоже да си го вкара и аз трябва да му давам напътсвия и само му казах - вярвам ти ,че си спал само с един човек . . . и той пита "Ама защо?" (тъй като слушах мн. истории и се изкара голям ебач) и аз просто му отговорих ,че съм сигурна ,че е било само с дясната му ръка :) :grin: На момчето му стана суууууупер тъпо и на следващият ден сам си призна пред цялата компания ,че съм му била първа ;) :-) Гадна съм знам ,но... :-D СъДба :grin:

v3nDe77a
02-06-2008, 09:15
другия път ако не може хващаш му го и си го вкараи сама само му кажи да внимава да не излезе... 8-)

kris124
02-06-2008, 09:26
другия път ако не може хващаш му го и си го вкараи сама само му кажи да внимава да не излезе... 8-)

ахаххаахаха :lol:

WaKo
02-06-2008, 09:34
Хвърлянето на боб показа, че си много смотана патка - ми като не може да го вкара човека, хвани му помогни вместо да пишеш тука глупости по форумите и да те гонят параноите - толкова ли е трудно да го хванеш в ръка и да си го вкараш? Или още по-лесното - ти да застанеш отгоре и тогава съвсем лесно влиза. Не се иска кой знае какво, ама трябва малко акъл...

hooliganka89
02-06-2008, 09:45
Това,че е на 19 и може това да му е за първи път няма нищо лошо даже на твое място ше се кефя,ако заедно се учите на разни неща в секса.Другият път ти бъди по активната помогни му много да стане работата това много ще му хареса и ще има повече респект така да се каже :)

hooliganka89
02-06-2008, 09:47
Няма нищо,ако приятелят ти е девсТвен :P

WaKo
02-06-2008, 09:54
Няма нищо,ако приятелят ти е девсТвен :P

Мацка - има едит бутон, ако искаш да допълниш нещо или просто те е хванала манията да стигнеш 500 мнения за Мега фен?

hooliganka89
02-06-2008, 10:07
Не нямам такава цел да ставам мега фен,съжелявам ако те дразни това което съм направила обарках се малко :oops:

gamercheto_
02-06-2008, 16:20
хващаш му го и си го вкарваш сама и той после ще знае как става номера!айде успех

MuSiC_DroLL
02-06-2008, 16:24
Сигурно ти е много малка дупката :D

zvezdichka777
02-06-2008, 17:11
ami neznam,moje i da ne te e izlugal .. neznam 6to taka se e polu4ilo .. ama ima li zna4enie devstven li e ili ne .. vajnoto e 4e ne si e svur6il rabotata kakto trqbva,Skarai mu se ot moe ime .. :P

juchoche
02-06-2008, 17:48
еми тфа че не е могъл да го вкара не означава непременно че е дествен...наистина даи му втори шанс.. :-D успех :-)

Aligator
02-06-2008, 17:55
Аз си мисля че... мн въпроси задаваш. Дори и да те е излъгал, ще го е направил от страх да те загуби. Пък и щом е толкова мил с теб... не виждам къде е проблема.

GameFace
02-06-2008, 17:58
Виж сега: от филмите всяко момче има ясна представа кое къде трябва да влезне. Това, че не може да ръгне чушката в боба не значи, че не е спал с други момичета. Може и да не е, но това не е критерий. Вместо да ни питаш си го ръгни сама. ;)

TopTa
02-06-2008, 18:40
popitai go suvsem normalno dali tva e stavalo i dr put ili samo sega. moje da se otpusne i da progovori, da kaje istinata ili da otkrie6 4e si ima problem! :?

NuRi
02-06-2008, 18:45
и да те е излъгал какво толкова... сигурно е искал да не изглежда задръстен и за това ти го е казал... следващия път му помогни да ти го вкара и готово...
+1 мн младежи:) са правят на големи еба4и за да блеснат пред гаджето или 4е имат голям опит еми поговори с него и ако тои не мои да ти го вкара ти си го вкарай сама !:) хахахахахаха :) просто му кажи да ти го вкара без да се притеснява и без да му мисли мн..:) и така..;)

utrevpetchasa
02-06-2008, 18:54
аз пък имах обратния проблем приятеля ми беше ме излъгал че е девствен след това се запознах случайно с едно негова бивши и ми стана супер кофти като разбрах за предишния му шивот.... е не го подтиский помугни му и някой удобен момент за вас се опитай да поговорите стига само да не се депресира повече ... успех и приятно прекарване :)

radito
02-06-2008, 19:08
Е кат неможе му помогни бе кво чакаш 8-) е такива дет само отварят краката и казват "давай" са ми мноо смешни.. 8-)

postbluegirl
02-16-2008, 20:34
ami ti devstvena li si ,6oto ako si tova moje da e donqkade problema,4e si o6te tqsna i kato pribavim 4e ne si se ovlajnila dobre tfa po princip obqsnqva za6to se slu4va taka..

amatorium
02-16-2008, 20:39
Spored men toq e pulen devstvenik i kavalcho. Ama samo kazvam moeto si mnenie. Ne mi se susdi :lol:

rubi
02-16-2008, 21:03
добре де след като мислиш че е девствен и виждаш че ме може да ти го вкара твоите ръце в гъза ли са заврени... :-x
не можа ли да му помогнеш... :-o
а ако те е излъгал явно е защото си мисли че може да те загуби.. защото ще го помислиш за задръстеняк
:?

A_Loving_Girl
02-16-2008, 21:33
и да те е излъгал какво толкова... сигурно е искал да не изглежда задръстен и за това ти го е казал... следващия път му помогни да ти го вкара и готово...

Съгласна съм :)

who cares?
02-17-2008, 11:11
Благодаря за всички отговори!Ние опитахме ве4е какви ли не пози и единствената,от която успя да си го вкара няколко пати,бе6е ку4е6ката...оба4е след като си го вкара и му пада.Вса6ност на него му пада и всеки път,когато аз се опитвам да му го вкарам,малко след като си сложи презерватива....питах го дали проблема е в мен и в малкия опит,които имам-тои ми е вторият,каза 4е проблема не бил в мен,просто не знаел за6то при нас се полу4ава така... и сега сам :shock: пове4е от всякога

v3n0ma
02-17-2008, 11:16
Здравейте!Искам да ви попитам нещо.Приятеля ми е на 19 години и ми каза,4е е спал с много моми4ета,но когато ре6ихме да го направим...тои не можа да си го вкара!Опита даже с 2 ръце,но ефекта бе6е нулев.Хора,кажете си мненията,моля ви,ве4е направо незнам какво да мисля :shock: :shock: :shock:

i ko da napraim sq, ai da go obesim

<3L1L1
02-17-2008, 11:36
nai-dobre ti go podpiitai dali e devstven 6toto e napalno vazmojeno da te e izlagal prosto pogovori vse pak nie nqma kak da znaem na nego kakvo mu ima,za da ti pomognem :?

blackfate
02-17-2008, 11:58
Благодаря за всички отговори!Ние опитахме ве4е какви ли не пози и единствената,от която успя да си го вкара няколко пати,бе6е ку4е6ката...оба4е след като си го вкара и му пада.Вса6ност на него му пада и всеки път,когато аз се опитвам да му го вкарам,малко след като си сложи презерватива....питах го дали проблема е в мен и в малкия опит,които имам-тои ми е вторият,каза 4е проблема не бил в мен,просто не знаел за6то при нас се полу4ава така... и сега сам :shock: пове4е от всякога

WTF??? еми да ти кажа земете да поговорите с него, питай го дали тфа с падането става само сега (т.е. като е с тебе), може проблема да е в презерватива... 8-) леко се съмнявам, ама може де не може да се възбуди ако е с гума...
може да си прекалено малка за него и затова да не се възбужда... (бтв така и не разбрахна колко години беше)...
а и понякога като планираш нещо то става точно обратното... имам предвид че ако планирате сега ще се съблечем така, сега ще го направим така , еди кога си го ще направим - повярвай ми изобщо няма да стане...
ха друго нещо.... играйте си малко повече преди да почнете да се "ръгате" ... смисъл може да не е достатъчно възбуден или да има някъф проблем (ако е последното, поговорете, нищо не губиш... ако го питаш него ще разбереш много повече за тфа което те интересува, отколкото ако задаваш умни въпроси тук
а да... колкото повече се панираш и шокираш и притесняваш, толкова повече няма да може да направите нищо... спокойно...
не е 1я, няма и да е последния (не казвам да го сменяш, а да не се впрягаш толкова)