PDA

View Full Version : безкрайно разочарована



claraa
02-08-2008, 22:38
dobyr ve4er,pi6a tuk,prosto,za6toto ne iskam da natovarvam fr mi sus svoite problemi,a v su6toto vreme prosto imam nujda da spodelq...v tozi moment se 4uvstvam bezkraino razo4arovana i samotna....za6to li,estestveno mome4e,koeto haresvam dosta otdavna i s koeto izlqzohme 2 puti,kato na sre6tite mi pokazva6e simpatiite si.V edin prekrasen moment kazva na ob6t poznat,4e se zaribqval s nqkakva druga ii ob6to vzeto ne mu se zanimavalo s men,razkazva na ob6tiq poznat,4e min ve4er puk v diskotekata se celuval s 3-ta ii citiram"mn mi e kofti,4e ni6to ne moje da se polu4i" Qdosah se i se razvikah pred monitora"na teb li ti e kofti be,a za drugite,koito eventualno ti samiq naranqva6 s vsqka svoq duma ne pomisli li ne pomislq6 li,dali ne im e kofti.Ne....egoist,kato vsi4ki muje,misli samo za sebe si" v tova vreme sulzite mi potekoha.Cqla ve4er absoluten sduhh,napisah na skyp-a si"bezkraino razo4arovana ;(;(;( " Na6iq mi pi6e"zdrastii,za6to si bezkraino razo4arovana",otgovora mi be6e"malko sduhh...vse edno",toi nastoqva6e da mu kaja za6to,az oba4e ne go napravih.Samo ako znae6e,kakva vsu6tnost e pri4inata,no puka li mu? :(

ivakavlad
02-08-2008, 22:50
ако ме питаш мене тоя незаслужава дори да мислиш за него па камоли да говориш тегли му една мазна и сочна псувня и повече не му обръщай внимание поне аз бих направил това

Rush_girl
02-08-2008, 22:52
Първо да те питам защо не искаш да товариш фр-тата си те не са ли за да ти помагат?! :-o
А пък честно да ти кажа мен ми е писнало от такива индивиди....Ми ние неможем да ти кажем дали му пука ама с държанието си не го показва...тъй колкото разбирам е някакъв бройкаджия...недей си трови нервите с него не те заслужава ;) Просто продължи напред :)

aciko
02-08-2008, 22:54
Ти ходиш ли с него?
Не
Еми значи може да си ходи при който иска,и да се целува с който иска.
Човека има право на избор! 8-)

claraa
02-08-2008, 22:58
Ти ходиш ли с него?
Не
Еми значи може да си ходи при който иска,и да се целува с който иска.
Човека има право на избор! 8-)

da me otreje mamka mu...pone da ne se samozalugvam,s durjanieto si predi pokazva6e,4e malko ili mn mu puka,ak0 be6e kazal ne se zanimavai pove4e s men,ok....

aciko
02-08-2008, 23:04
Ти ходиш ли с него?
Не
Еми значи може да си ходи при който иска,и да се целува с който иска.
Човека има право на избор! 8-)

da me otreje mamka mu...pone da ne se samozalugvam,s durjanieto si predi pokazva6e,4e malko ili mn mu puka,ak0 be6e kazal ne se zanimavai pove4e s men,ok....
Ааа чакай,чакай!
Може да иска да ходи и с трите бе,мамка му :D

Rush_girl
02-08-2008, 23:05
Ти ходиш ли с него?
Не
Еми значи може да си ходи при който иска,и да се целува с който иска.
Човека има право на избор! 8-)

da me otreje mamka mu...pone da ne se samozalugvam,s durjanieto si predi pokazva6e,4e malko ili mn mu puka,ak0 be6e kazal ne se zanimavai pove4e s men,ok....
Ааа чакай,чакай!
Може да иска да ходи и с трите бе,мамка му :D
Човек на момичето му е гадно не се базикай точно ся :? :? :?

claraa
02-08-2008, 23:07
Ти ходиш ли с него?
Не
Еми значи може да си ходи при който иска,и да се целува с който иска.
Човека има право на избор! 8-)

da me otreje mamka mu...pone da ne se samozalugvam,s durjanieto si predi pokazva6e,4e malko ili mn mu puka,ak0 be6e kazal ne se zanimavai pove4e s men,ok....
Ааа чакай,чакай!
Може да иска да ходи и с трите бе,мамка му :D

emiii...muje...vurvi gi razbirai

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-08-2008, 23:07
Ти ходиш ли с него?
Не
Еми значи може да си ходи при който иска,и да се целува с който иска.
Човека има право на избор! 8-)

da me otreje mamka mu...pone da ne se samozalugvam,s durjanieto si predi pokazva6e,4e malko ili mn mu puka,ak0 be6e kazal ne se zanimavai pove4e s men,ok....
Ааа чакай,чакай!
Може да иска да ходи и с трите бе,мамка му :D

е те тука сме на 1 мнение ... този е от ислямските републики ... многоженството allowed :D

mickelangelo
02-09-2008, 09:22
Ами приеми че и на теб и на него му е било хубаво .. и това е ..

sasha_90
02-09-2008, 09:34
Той не заслужава сължите ти.Затова спри да плачеш и му покажи,че си силна.

claraa
02-09-2008, 10:02
moje bi zvu4i tupo,no si misleh da kaja,4e imenno toi e pri4inata da se 4uvstvam naranena,samotna i tujno......

hooliganka89
02-09-2008, 10:26
aciko
Момчетата могат да си ходят с 2 или с 3 на веднъж.
Ако някое момиче тука пусне тема ходя с 3-ма на един път,ще кажете мале ква си курва ужас един хуй не ти стига,нимфоманка такава вари се еби а у едно друго :)
А на мъжете позволено всичко...ТцТцТцТц
Кога щ? спре таъи дискриминация не ми е ясно!!!

Iv4eTy
02-09-2008, 12:17
Ами не се занимавай с него, просто го отрежи отвсякаде. Когато те потърси или пише му кажи да иде да се занимава с другите ....

sweety_blondy
02-09-2008, 12:58
Миличка,Момчетата са такива!Не си Хаби нервите!!

evelinka1122
02-09-2008, 13:12
Не те заслужава , не заслужава една твоя сълза, не заслужава дори да мислиш за него!

MartyParty
02-09-2008, 15:03
мм да кажем,че този не е бил твоят принц Чарминг на бял кон :? Заеби го...не е трудно да се сетиш

r3al_l0ff
02-09-2008, 15:16
ахх мила момчетата понякога са големи говеда :x ама разбери че целта му е да му се вържеш , а той да се мисли за големия пичага "Я колко мацки са луди по мен " или " По колко ги въртя.." =D> :razz: Знам че отначало ще ти трудно да спреш да мислиш за него обаче го направи на пук за да му смачкаш голямотоо его :smt098 :wink:

xXxScreamxXx
02-09-2008, 17:02
kfo da ti kaja kopele e mom4eto .... fani si haresai nekoi dryg ... ;)

Chess
02-09-2008, 17:52
ако ме питаш мене тоя незаслужава дори да мислиш за него па камоли да говориш тегли му една мазна и сочна псувня и повече не му обръщай внимание поне аз бих направил това


+ много :-D

MiMcHeToOo
02-09-2008, 17:58
Свиквай, в живота няма да е само един такъв. И по-лошо ще става ;)

claraa
02-09-2008, 19:22
Свиквай, в живота няма да е само един такъв. И по-лошо ще става ;)

mn obnabejdava6to :D

Krem4eto
02-09-2008, 19:24
dobyr ve4er,pi6a tuk,prosto,za6toto ne iskam da natovarvam fr mi sus svoite problemi,a v su6toto vreme prosto imam nujda da spodelq...v tozi moment se 4uvstvam bezkraino razo4arovana i samotna....za6to li,estestveno mome4e,koeto haresvam dosta otdavna i s koeto izlqzohme 2 puti,kato na sre6tite mi pokazva6e simpatiite si.V edin prekrasen moment kazva na ob6t poznat,4e se zaribqval s nqkakva druga ii ob6to vzeto ne mu se zanimavalo s men,razkazva na ob6tiq poznat,4e min ve4er puk v diskotekata se celuval s 3-ta ii citiram"mn mi e kofti,4e ni6to ne moje da se polu4i" Qdosah se i se razvikah pred monitora"na teb li ti e kofti be,a za drugite,koito eventualno ti samiq naranqva6 s vsqka svoq duma ne pomisli li ne pomislq6 li,dali ne im e kofti.Ne....egoist,kato vsi4ki muje,misli samo za sebe si" v tova vreme sulzite mi potekoha.Cqla ve4er absoluten sduhh,napisah na skyp-a si"bezkraino razo4arovana ;(;(;( " Na6iq mi pi6e"zdrastii,za6to si bezkraino razo4arovana",otgovora mi be6e"malko sduhh...vse edno",toi nastoqva6e da mu kaja za6to,az oba4e ne go napravih.Samo ako znae6e,kakva vsu6tnost e pri4inata,no puka li mu? :(

Говори с него,обясни му пък може общия познат да те е излъгал... :?

claraa
02-09-2008, 19:33
dobyr ve4er,pi6a tuk,prosto,za6toto ne iskam da natovarvam fr mi sus svoite problemi,a v su6toto vreme prosto imam nujda da spodelq...v tozi moment se 4uvstvam bezkraino razo4arovana i samotna....za6to li,estestveno mome4e,koeto haresvam dosta otdavna i s koeto izlqzohme 2 puti,kato na sre6tite mi pokazva6e simpatiite si.V edin prekrasen moment kazva na ob6t poznat,4e se zaribqval s nqkakva druga ii ob6to vzeto ne mu se zanimavalo s men,razkazva na ob6tiq poznat,4e min ve4er puk v diskotekata se celuval s 3-ta ii citiram"mn mi e kofti,4e ni6to ne moje da se polu4i" Qdosah se i se razvikah pred monitora"na teb li ti e kofti be,a za drugite,koito eventualno ti samiq naranqva6 s vsqka svoq duma ne pomisli li ne pomislq6 li,dali ne im e kofti.Ne....egoist,kato vsi4ki muje,misli samo za sebe si" v tova vreme sulzite mi potekoha.Cqla ve4er absoluten sduhh,napisah na skyp-a si"bezkraino razo4arovana ;(;(;( " Na6iq mi pi6e"zdrastii,za6to si bezkraino razo4arovana",otgovora mi be6e"malko sduhh...vse edno",toi nastoqva6e da mu kaja za6to,az oba4e ne go napravih.Samo ako znae6e,kakva vsu6tnost e pri4inata,no puka li mu? :(

Говори с него,обясни му пък може общия познат да те е излъгал... :?

ne,dokato 2-mata si 4ateha,az puk 4ateh s ob6tiq poznat,koito kopira6e vs

morenita
02-09-2008, 20:51
Zdravei, milichka. Ne vqrvam v tvoq sluchai nqkoi dam oje da ti dade nqkakav savet koito kato s magicheska pruchka da opravi polojenieto ti, no puk reshih da ti pisha zashtoto ot 7 meseca sum v edna takava podobna situaciq i razbioram kak se chuvstvash. Ta vijdam che vsichki te savetvat da go zarejesh i da prodaljish napred, koeto bezsamneno e nai-dobroto reshenie, no znam sushto che ponqkoga tova izglejda napravo nevazmojno. I tuk zastavash pred dilemata dali da sedish vkashti i da revesh za nego, misleiki samo kak da si go vurnesh i dosajdaiki mu s poredniq otchaqn sms ili da izlezesh s priqtelki i da napravish vsichko za da ne ostavash sama i da ne ti ostava vreme da mislish za nego. Ot lichen opit shte ti kaja che purviqt put e mnogo dulug i trunliv i v povecheto sluchai nakraq se ozovavash tam ot kudeto si trugnala, za tova bih te posavetvala da zalojish na sigornoto i prosto da izlezesh navan i da izjiveesh vsichki onezi priqtni momenti koito bi izpusnala ako se zatvorish vkashti ;) Uspeh

KimBerLy1912
02-09-2008, 20:54
Не можеш да насадиш чувства у душата на някой като домати в леха..Изключено е...Той не е виновен че не изпитва нищо към теб...Понякога и тоя момент го има...не се сдухвай...- в света има толкова много трагедии...ужасни неща се случват всеки ден...И ти трябва да се бориш всеки ден..ако само заради едно момче се сдухваш...ще те очаква доста тежък живот... : ((
Горе главата момиче : )))
Тегли му майната на тоя...Две излизания-чудо голямо..излез без него...огледай се наоколо има достатъчно момчета...тъй че ако нямаш шанс с един...имаш още стотици шансове : ))
Живей си живота и не позволявай дребните неща да те сдухват.. : ))

Presley
02-09-2008, 20:57
napisah na skyp-a si"bezkraino razo4arovana ;(;(;( "
Ahahahahahaaxaxaxaxaxaxaahahahahahahahahaaxaxa
8-)

Las Vegas, Baby!
02-09-2008, 21:03
Qdosah se i se razvikah pred monitora



Кво ти е направил монитора, викай на момчето

claraa
02-10-2008, 12:09
napisah na skyp-a si"bezkraino razo4arovana ;(;(;( "
Ahahahahahaaxaxaxaxaxaxaahahahahahahahahaaxaxa
8-)

ne vijdam ni6to sme6no :?

sLaDkA_GrEsHkA
02-10-2008, 12:15
mi po4ni da pravish kato nego, togava moje i da se seti za kvo stava vupros :P

claraa
02-10-2008, 12:52
mi po4ni da pravish kato nego, togava moje i da se seti za kvo stava vupros :P

misli6 li,4e 6te mu zapuka? A i ak0 momi4e se zanimava s pove4e ot 1 mom4e q izkravat kurva,a ne iskam da izglejdam takava