PDA

View Full Version : Възможно ли е от неподходящ презерватив...



canon
02-19-2008, 16:47
възможно ли е от неподходящ презерватив да ми спадне члена... щом сложа презерватива след 30 мин долу горе спада, кат го махна пак се оправя ... ?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

jony
02-19-2008, 16:59
Ни ти разбрах въпроса......

princesa_viki
02-19-2008, 17:07
Най-вероятно те стяга.Потърси в аптеката презервативи с по-голям размер :)

swords1010
02-19-2008, 17:29
Зависи от презерватива. Ако е по-дебел например, може просто да намалява твърде много чувствителността, следователно намалява и стимулацията. Възможно е и да друга причината. А може просто да е на психична основа. Защо не опиташ да смениш презервативите. Ако проблемът отново го има, може би просто се притесняваш, че всеки момент ще ти спадне. Но сега като се замисля, за 30 минути не свършваш ли поне веднъж? :)

dablue
02-19-2008, 18:03
Мм...и аз имах такъв проблем в смисъл на психична основа беше (не го крия) доста сконфузно,но благодарение на приятелката ми го преодолях.Дължи се на психична остнова 100% мен доста ме беше страх да не се изложа,дали няма да направя някъв гаф,дали ще го вдигна,дали ще свърша мн. бързо (доста притеснения) .И от това в началото ок супер надървен и като си сложа презерватива и :shock: "долу".Избий си всички тия неща от глава и смятам ,че няма да имаш проблеми ;-)

malko_pros
02-19-2008, 23:12
възможно ли е от неподходящ презерватив да ми спадне члена... щом сложа презерватива след 30 мин долу горе спада, кат го махна пак се оправя ... ?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
и аз съм така :( :-x тря да го махам и да слагам нов... мноу гадно

amatorium
02-19-2008, 23:46
Да, vuzmojno e. Smeni gi. Ot tova koeto mi kazvash sudq che nai-verotno ti stqgat.

Ou7taControL
02-20-2008, 00:34
Зависи от презерватива. Ако е по-дебел например, може просто да намалява твърде много чувствителността, следователно намалява и стимулацията. Възможно е и да друга причината. А може просто да е на психична основа. Защо не опиташ да смениш презервативите. Ако проблемът отново го има, може би просто се притесняваш, че всеки момент ще ти спадне. Но сега като се замисля, за 30 минути не свършваш ли поне веднъж? :) подкрепям