PDA

View Full Version : Може ли да забременее момичето след...



stoqn111
02-21-2008, 11:04
Въпроса ми е как е възможно в една вечер момчето да направи няколко тека(чувал съм че някои правят по 5-6),ако единственото предпазно средство е презерватива. Мисълта ми е: момчето свършва, отива до банята да се измие от спермата и след половин час да речем пак слага нов презерватив и почват да правят секс, не е ли опасно да са останали някакви сперматозоиди по члена, които да са все още живи и по време на слагането на новия презерватив те да се залепнат по него и съответно после да навлязат във влагалището на момичето?

chipi_kaoo
02-21-2008, 11:07
Въпроса ми е как е възможно в една вечер момчето да направи няколко тека(чувал съм че някои правят по 5-6),ако единственото предпазно средство е презерватива. Мисълта ми е: момчето свършва, отива до банята да се измие от спермата и след половин час да речем пак слага нов презерватив и почват да правят секс, не е ли опасно да са останали някакви сперматозоиди по члена, които да са все още живи и по време на слагането на новия презерватив те да се залепнат по него и съответно после да навлязат във влагалището на момичето? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: лелЕЕЕЕЕЕЕЕ много ясно, че е ПОЧТИ невъзможно, ся има 0.000000001% вероятност, но щом е с презерватив, и се е измил..... сигурен съм че НЕ може :shock: :-P

MakeMeLaugh
02-21-2008, 11:15
Не

natalitoo
02-21-2008, 11:24
100 % ni6ty nemoje da stana 6toto edin spermatozoid e aktiven samo za 5-6 min do 10 min nai mn .. a pyk i 6tom e s prezervativ nqa kak da stane

naze
02-21-2008, 11:32
хах недйте лъжете може да стане ако се скъса :) :D
иначе не вярвам да стане нещо !

GabisiTa
02-21-2008, 12:02
Не може да забременее така, спокс ;) :P

swords1010
02-21-2008, 14:59
Хехе... Не станаха ли много съвпадения. След контакта с кислородна среда (30 минути), че и след измиването. Пък и после сперматозоидите да полепнат от външната страна на презерватива. И след всичко това да стигнат до яйцеклетката и да я оплодят. Е, що за спермомутанти ще са това? :-D Не, не може.

amatorium
02-21-2008, 15:06
S podobni vuprosi nai-dobre vuobshte ne pravi sex.