PDA

View Full Version : Голям проблем... помогнете супер съм объркан вече !!!важно е



valkyr
02-21-2008, 15:10
Здравейте, значи проблема е такъв. В чужда страна съм, вече 3 години, но ... имам проблем с момичетата .. преди в българия чесно да кажа никога не съм имал проблеми .. първо .. на хората винаги съм им харесвал .. тука също .. социален тип съм .. забавен съм .. всичко е наред ... обаче когато става въпрос за момичета ... бил съм до сега само с едно момиче от тука италианка и то беше само така за една вечер.. след това нищо ... със сичките момичета които съм пробвал винаги са ми отказвали ... събралиса ми се някаде към 10 отказа вече че и повече ... мисля и да се отказвам вече да зарибявам .. незнам кво да правя .. не съм грозен както казах ... харесват ме кат човек .. и по характер ... харесват ме и разни момичета но те пък не ми харесват .. но какво мога да направя ! не бихте били с някого който не харесвате нали така ?? 2то което е ... не съм и питал никого за мнение за мен .. дали съм хубав или т.н .. но предполагам че не съм и грозен .. щом имам и толкова приятели и приятелки (които са ми казвали че съм и хубав) .. но незнам .. 10 отказа един след друг не ми изглеждат добро нещо ... последния отказ беше и днес ... КАКВО ДА ПРАВЯ ?!?!?!??!?! вече имам чувството че трябва да спра да пробвам да зарибявам момичета че нищо няма да стане ... просто незнам .. незнам ... :? :booooomb:

hooliganka89
02-21-2008, 15:17
Емо може да се целиш твърде на високо,разбирам,че не си грозен,ама както ти не искаш да си с момичета които не харесваш,и така момичетата оито зарибяваш,не те харесват и това е.
Не знам,каква може да е причината :? Сорри,пожелавам ти успех!

skatemore
02-21-2008, 15:24
Здравейте, значи проблема е такъв. В чужда страна съм, вече 3 години, но ... имам проблем с момичетата .. преди в българия чесно да кажа никога не съм имал проблеми .. първо .. на хората винаги съм им харесвал .. тука също .. социален тип съм .. забавен съм .. всичко е наред ... обаче когато става въпрос за момичета ... бил съм до сега само с едно момиче от тука италианка и то беше само така за една вечер.. след това нищо ... със сичките момичета които съм пробвал винаги са ми отказвали ... събралиса ми се някаде към 10 отказа вече че и повече ... мисля и да се отказвам вече да зарибявам .. незнам кво да правя .. не съм грозен както казах ... харесват ме кат човек .. и по характер ... харесват ме и разни момичета но те пък не ми харесват .. но какво мога да направя ! не бихте били с някого който не харесвате нали така ?? 2то което е ... не съм и питал никого за мнение за мен .. дали съм хубав или т.н .. но предполагам че не съм и грозен .. щом имам и толкова приятели и приятелки (които са ми казвали че съм и хубав) .. но незнам .. 10 отказа един след друг не ми изглеждат добро нещо ... последния отказ беше и днес ... КАКВО ДА ПРАВЯ ?!?!?!??!?! вече имам чувството че трябва да спра да пробвам да зарибявам момичета че нищо няма да стане ... просто незнам .. незнам ... :? :booooomb:
питай някоя твоя приятелка да пита някое от момичетата що ти отказало примерно и така няма да повтаряш тая грешка и другия път щи върже ? :)

bebeto0o
02-21-2008, 16:41
Емо може да се целиш твърде на високо,разбирам,че не си грозен,ама както ти не искаш да си с момичета които не харесваш,и така момичетата оито зарибяваш,не те харесват и това е.
Не знам,каква може да е причината :? Сорри,пожелавам ти успех!
Mda zamisli se v/y tova ;)

Pliok0019
02-21-2008, 16:43
Не се отказвай всичко ще се получи от самосебе си.

splendour
02-21-2008, 16:50
ем ддз не се отказвай ама сиг има не6то или някъде дет бъркаш :)

WithLove
02-21-2008, 16:50
Не се отказвай всичко ще се получи от самосебе си.
Доста оптимистично.Сега точно не ми е до оптимиэъм.Просто се намирам в кофти период :lol: Но съм съгласна.Нямаме какво друго да ти кажем.Чакаш и това е.И не се откаэвай.Никога не трябва да се откаэваме,ако наистина искаме нещо :) Эвучи клиширано.Даже и е.Ама си е така.Эащото,эа да постигнеш нещо,трябва усърдие.Може да эагубиш много пъти,но не трябва да се откаэваш.Эащото после даже победата ще е по-яка :grin:

Em0~Girl
02-21-2008, 17:52
В никакъв случай не трябва да се предаваш!Мисля,че идеята да разбереш защо момичетата са ти отказали е добра.Опитай.И най-важното-винаги бъди естествен,с чужда самоличност няма да стигнеш далеч :) и не забравай-все някъде там е перфектното момиче,продължавай да го търсиш и не спирай да се забавляваш.

xSaShEtOx
02-21-2008, 18:04
Пич, не забравяй че на италиенките нравите им са по-различни. Там до преди 100 години, не се позволявало да се докосват даже двама "влюбени". (брей, ама и аз колко съм чел) :-D

sexy_momi4e
02-21-2008, 18:05
dai snimka i 6e ti kajem dali si hubav :D

GabisiTa
02-21-2008, 18:40
Е щом вече 10 са ти отказвали, значи скоро все ще се намери някоя да ти върже :lol: :P
Може би грешиш в нещо при зарибяването... :-| :)

Yanichka
02-21-2008, 18:45
Както каза някой в началото и аз мисля че явно се целиш много нависоко :o

valkyr
02-21-2008, 20:58
По принцип момичетата в който съм се целил половината са били или прекалено яки за мен ... в смисъл 2/3 от тях да речем са и моделки но не са пък и на висока класа ... може пък отказ да е щото не съм някаф дет има пари да излизат от газа или пък знам ли... бе ф тая италия просто никакъв късмет нямам .............. :(

Yanichka
02-21-2008, 21:46
По принцип момичетата в който съм се целил половината са били или прекалено яки за мен ... в смисъл 2/3 от тях да речем са и моделки но не са пък и на висока класа ... може пък отказ да е щото не съм някаф дет има пари да излизат от газа или пък знам ли... бе ф тая италия просто никакъв късмет нямам .............. :(Просто не са те харесали момичетата...защо винаги трябва да са матереалистки след като не са ти обърнали внимание?!?

hooliganka89
02-22-2008, 08:18
По принцип момичетата в който съм се целил половината са били или прекалено яки за мен ... в смисъл 2/3 от тях да речем са и моделки но не са пък и на висока класа ... може пък отказ да е щото не съм някаф дет има пари да излизат от газа или пък знам ли... бе ф тая италия просто никакъв късмет нямам .............. :(Просто не са те харесали момичетата...защо винаги трябва да са матереалистки след като не са ти обърнали внимание?!?

Е и аз да съм манекенка,няма да излизам с кой да е :-D В смисъл,всеки трябва да излиза с подобна на неговата природа.

А до автора,иди в някво село,там ще има няква готина,дето няма да е толкова надута.В кой град си?Имам една приятелка в Сиена,може да си допаднете,ако искаш,кажи да ви свържа,ако си на близо до Сиена.

valkyr
02-22-2008, 12:39
По принцип момичетата в който съм се целил половината са били или прекалено яки за мен ... в смисъл 2/3 от тях да речем са и моделки но не са пък и на висока класа ... може пък отказ да е щото не съм някаф дет има пари да излизат от газа или пък знам ли... бе ф тая италия просто никакъв късмет нямам .............. :(Просто не са те харесали момичетата...защо винаги трябва да са матереалистки след като не са ти обърнали внимание?!?

Е и аз да съм манекенка,няма да излизам с кой да е :-D В смисъл,всеки трябва да излиза с подобна на неговата природа.

А до автора,иди в някво село,там ще има няква готина,дето няма да е толкова надута.В кой град си?Имам една приятелка в Сиена,може да си допаднете,ако искаш,кажи да ви свържа,ако си на близо до Сиена.

Да бе във село ще ходя да си търся момиче ... тръгнах .. :-D ами иначе съм в един град на морето ... не е далеч от сиена ... а твойта приятелка хубава ли е ? :) най-важното е че бг ... поне не е шибана италианка .. че просто ми писна вече

inSane_baby
02-27-2008, 18:39
Не се отказвай всичко ще се получи от самосебе си.

Зависи... Зависи и к'во разбираш под отказ. Ако са няк'ви момичета, дето ги познаваш от 3 дена или ги срещаш на улицата и викаш извиняяй искаш да си станем гаджета (като в първи клас) нищо чудно, че ще ти откажат. Избери определено момиче, опознай го, първо излизайте на срещи, кафета, ресторант и т.н. нещата ще потръгнат!

успех!