PDA

View Full Version : Май харесвам сестра и ......



Audi_A6
02-24-2008, 19:52
Март месец ще направиме една година с мойта любов . Но от известно време се появи един много сериозен проблем , Сестратааа ](*,)
На 19 е невероятна чернокоска и все повече започвам да се заглеждам по нея отколкото по гаджето ми (по голямата сестра )
Проблема се задълбочи от преди малко като се прибирах от тях си забравих якето (много съм отнесен ) Тъкмо се качвах в колата и ми звъни телефона (гаджето) да ми каже ,че Хриси (по малката сетра ще слезе да ми даде ) като ми го даде незнам дали случайно или нарочно се спъна пред мен и за да не падне се хвана замен (прегърна ме ....) доста дълга прегрътка за падене беше .... трудно за обяснение .....
но в този миг почусвах едно странно чуство приятно ......немога да го опиша Също така в последно време няколко пъти ми пише в скайпа да ме види как съм (от скайпа на сестра си ...)
Какво да правя ,дайте съвет ,че нещата са много сложни .
не смея да говоря нито с гаджето си нито със сетрата по тази тема защото не знам дали сестра и ме харесва на сто процента или си въобразявам Аз определено чуствам нещо към нея но и към по голяма и сестра развоен съм ...
:? :?

Изобщо не ми се мисли ако нещата станат със сестрата в тях ще стане гражданска война и ще се скарат жестоко двете като ги знам кви са до преселване ще стигнат от квартирата ... :oops:
Ква да правя в тази ситуация

MiMcHeToOo
02-24-2008, 19:57
Или ги оставяш и двете или си продължаваш с твойта. За сестрата просто забрави!

bibo
02-24-2008, 20:02
аааааааааааааах тея сестри бе :( :( :(

natity91
02-24-2008, 20:02
ami nz kakvo da ti kaja...samo vnimavai tova da ne e prosto nqkykvo privli4ane..mimuletno za6toto e vyzmojno S tvoita fr ste ot god zaedno Moje bi vijda6 raznoobrazie v sestrata Pomisli dobre kakvo izpitva6 ti
Az bqh v podobna situaciq s edno mom4e no az bqh v rolqta na sestrata i da ti kaja sprqh da mu se obajdam i da go tyrsq Toi si ima6e priqtelka i az znaeh 4e sym prosto privli4ane...toi obi4a6e neq
zatova se vslu6ai v sebe si
uspeh 8)

_SmiLe_FoR_yOu_
02-24-2008, 20:41
Не заебавай приятелката си заради някфо привличане... то ще отмине. Само недей да и изневеряваш и то със сестра й . :o

darla
02-24-2008, 20:50
Или ги оставяш и двете или си продължаваш с твойта. За сестрата просто забрави!
absolutno!!!!!
a ako tazi sestra(na gadjeto) naistina durji na sestra si(na tvoqta fr toest) i prez um nqma da i minava da ti obarne i gram vnimanie....tva ako e sestra......... :-o

r3al_l0ff
02-24-2008, 20:52
к0фти тръпка.. и моето мнение е НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙ ! Не си струва ..може да разбиеш едно семейств0...

Alabalaportokala
02-24-2008, 20:54
Върти ги и двете. Толкова ли е трудно ? :-o

Като те разберат голяма работа...тъкмо ще гледаш женски бой :D :grin:

`Krissi`
02-24-2008, 20:59
Стой си с твойта! Това привличане скоро ще отмине.. В никакъв случай не се занимавай с другата сестра! :?

AFT
02-24-2008, 21:02
Или ги оставяш и двете или си продължаваш с твойта. За сестрата просто забрави!


Съгласна. Аз имам по-голяма сестра и сме се били адски жестоко, заради една блуза, не знам к'во ще стане, ако е за момче. :lol:

gorska
02-24-2008, 21:05
Каквото и да правиш, не допускай да се избият заради теб! Изчакай малко, виж дали "моментното привличане" няма да премине... И после имаш 2 варианта:
1. минава ти - оставаш със старото момиче
2.НЕ ти минава - тук ти препоръчвам да скъсаш с по-малката сестра /ако си сигурен, че вече не я обичаш/, да изчакаш малко време и тоава да действаш с по-голямата. Да й показваш, че я харесваш... дрън дрън... и т.н.

Или пък ги зарязваш и двете...

led_i_ogyn
02-24-2008, 21:06
Внимавай да не вземеш да ги скараш, а и 1 година е дълго време.Щом си започнал да се заглежаш по други значи нещо ви липсва...

one_more_minute
02-24-2008, 21:07
Върти ги и двете. Толкова ли е трудно ? :-o

Като те разберат голяма работа...тъкмо ще гледаш женски бой :D :grin:

8)


Майката не я ли бива? :oops:

hooliganka89
02-25-2008, 06:40
Аз един път,ходих с едно момче,после тръгнах с брат му,и беша кофти ситуация,не ти го препорачвам :shock:

Audi_A6
02-25-2008, 07:17
Върти ги и двете. Толкова ли е трудно ? :-o

Като те разберат голяма работа...тъкмо ще гледаш женски бой :D :grin:

8)


Майката не я ли бива? :oops:

Бива я ма да бях набор 59 -60 -та год . :D





Сега по темата : Ще послушам съветите пък ще видя кво ще излезне от цялата работа в най лошият случай от два стола да падна на земята :(
Поста по горе дето се спомена ,че вероятно нещо ни либсва в връзката - мисля ,че всичко си е Ок разходни, срещи, скайп, секс , барове ....всичко което може да се сети човек досега сме имали перфектна връзка , един едиствен скандал сме имали по сериозен за една глупост но това беше за два дена и се оправихме и то със сътрудничеството на по малката сестра :-o

petyrit
02-25-2008, 07:46
Не заебавай приятелката си заради някфо привличане... то ще отмине. Само недей да и изневеряваш и то със сестра й . :o

+1

Iv4eTy
02-25-2008, 08:25
Или с сегашната си приятелка или с никоя... просто ако държиш на сегашната изчакай малко, за да поотмине увлечението,защото според мен просто си се увлякал.

SINDEL
02-25-2008, 08:48
Вземи реши с коя искаш да бъдеш, оба4е не ги върти и двете..

world_wide_mob_figga
02-25-2008, 18:46
лови ги и двете и прави тройка с тях :D :D

Audi_A6
02-25-2008, 20:10
лови ги и двете и прави тройка с тях :D :D

Темата е сериозна бе :-P мислиш ли ,че ми е лесно :-D

tisho21
02-26-2008, 06:20
Дай да ги видя и ш'ти кажа :D

fr3e_s7yle
02-26-2008, 06:22
Или ги оставяш и двете или си продължаваш с твойта. За сестрата просто забрави! И според мен така трябва да постъпиш .. :)

koalka
02-26-2008, 12:50
Абсурд е да стане нещо със сестра й.Ти само си помисли - зарязваш я и тръгваш с другата.Едно, че тя няма да го направи най-вероятно, но от друга страна какви проблеми ще си имат двете...направо не ми се мисли.Може да трае доста дълго.
Както казаха преди мен - или оставаш с приятелката ти и не се поддаваш на това моментно увлечение - една прегръдка, нищо повече!!Или късаш приятелката ти и не си с никоя.

Screen
02-27-2008, 06:30
кво питаш изобщо :grin: пръите троика :razz: