PDA

View Full Version : Как да му го кажа?



VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 13:20
Ходя с едно момче,което много обичам.Наистина това момче значи адски много за мен,но трябва да го зарежа знам че и той ме обича и ще ми е трудно да му го кажа но трябва.Просто неможе да бъдем вече заедно и трябва да го оставя но как да му го кажа за да разбере че го обичам но просто се налага да го оставя!

bibo
02-28-2008, 13:25
ами за да искаш да ти кажем трябва да ни кажеш каква е причината да го зарежеш...друг ли има?

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 13:30
не няма друг просто му бях изневерила преди послучайност и той ми прости но виждам че го боли още и ми е гадно да го гледам как страда заради мен той заслужава по-добро момиче от мен аз не го заслужавам а пък и само го наранявам .. затова по добре да го оставя и да си живее живота и да бъде щастлив .. но искам да му го кажа така че да разбере че не го оставям защото не го обичам !

hooliganka89
02-28-2008, 13:35
Еми кажи му,че го обичаш ама искаш да се разделите.Освен,ако не искаш да му го кажеш на някакъв чужд език?
Просто е,кво питаш как,с мекар.

bibo
02-28-2008, 13:39
ами кажи му истината - че не го обичаш,че само си му в тежест,че ще е по-добре и за двама ви да не сте заедно...трудно ще му е ама по-добре да знае истината защото той рано или късно ще те забрави и тогава от теб ще има само хубави спомени ама ако го излъжеш сега и той научи може доста да те понамрази..

KiFy
02-28-2008, 13:43
ами кажи му истината - че не го обичаш,че само си му в тежест,че ще е по-добре и за двама ви да не сте заедно...трудно ще му е ама по-добре да знае истината защото той рано или късно ще те забрави и тогава от теб ще има само хубави спомени ама ако го излъжеш сега и той научи може доста да те понамрази..



Съгласна съм с мнението.. по-добре просто му кажи какво мислиш и защо искаш да се разделите.. би трябвало да те разбере, а ако не, ще му стане гадно, разбира се( на кой не би му станало :( ), но ще му мине след време и ще има от теб хубви спомени само, както каза bibo.

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 13:51
nene nqma da mu kaja skupi trqbva da se razdelim za6toto ne te zaslujavam tfa e tupo :( a puk ako mu kaja istinata 4e prosto iskam da se zabavlqvam kakto predi vurpeki 4e go obi4am mi lipsva vsi4ko predi se pak az sum na 16 ii iskam da sum si svobodna i da si prava kvoto si iskam i toi 6e mi kaje aam az ne te spiram ne me spira taka e samo 4e az ne se use6tam i to4no taka mu izneverih kazvala sum mu 4e samo go naranqvam taka i toi nqma nqma obi4am te i .. se edno iska da go boli :(

SkiT
02-28-2008, 14:03
nene nqma da mu kaja skupi trqbva da se razdelim za6toto ne te zaslujavam tfa e tupo :( a puk ako mu kaja istinata 4e prosto iskam da se zabavlqvam kakto predi vurpeki 4e go obi4am mi lipsva vsi4ko predi se pak az sum na 16 ii iskam da sum si svobodna i da si prava kvoto si iskam i toi 6e mi kaje aam az ne te spiram ne me spira taka e samo 4e az ne se use6tam i to4no taka mu izneverih kazvala sum mu 4e samo go naranqvam taka i toi nqma nqma obi4am te i .. se edno iska da go boli :(
Ужасно...и ти си ужасна...бившата ми беше същата като теб...бахти боклука... :? ...още ме боли за това което и дадох и с това с което ми се отплати... :(

MakeMeLaugh
02-28-2008, 14:16
Патка :x
По случайност му инзеверила... да бее, пък аз съм Батман. Такива случайности няма.
И не се надявай да те остави на мира така лесно.. или го нараняваш и те оставя или не и ти ходи подир гъза и става жалък..

Insatiable
02-28-2008, 14:20
Кажи му каквото казваш и на нас :)

wehrmacht
02-28-2008, 14:21
nene nqma da mu kaja skupi trqbva da se razdelim za6toto ne te zaslujavam tfa e tupo :( a puk ako mu kaja istinata 4e prosto iskam da se zabavlqvam kakto predi vurpeki 4e go obi4am mi lipsva vsi4ko predi se pak az sum na 16 ii iskam da sum si svobodna i da si prava kvoto si iskam i toi 6e mi kaje aam az ne te spiram ne me spira taka e samo 4e az ne se use6tam i to4no taka mu izneverih kazvala sum mu 4e samo go naranqvam taka i toi nqma nqma obi4am te i .. se edno iska da go boli :(
това беше най кофтито нещо което съм чел, надявам се не е истина но ако е така наистина се надявам дано не ти се случи на теб защото: ще гледаш като насрано дете както гледа майка си, как не те е срам да постъпваш така с момчето :shock:

sexy_momi4e
02-28-2008, 14:25
emi kazvai tova,koeto kaza i na nas ili kopira6 linka kam taq tema i mu go pra6ta6...

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 14:35
da be to4no tfa 6e mu kaja haha am nqma kak da mu go kopiram 6ot toi e na rabota sega i ne sedi na p-c sled rabota e s men .. taka 4e nqma kak .. iskam prosto da mu kaja po nqkakuv na4in da skusame taka 4e da me razbere i da razbere 4e go obi4am no prosto trqbva da se razdelim ..
toi o4akva tvurde seriozna vruzka ot men vijdam 4e e vliuben no az ne tursa tova .. i iskam da mu go kaja to4no tova no ne smeq ;( prosto nemoga pove4e s nego ..

darla
02-28-2008, 14:38
kak po to4no mu izneveri pos lu4ainost?!?!??! nau4i i nas! :grin:

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 14:41
kak po to4no mu izneveri pos lu4ainost?!?!??! nau4i i nas! :grin:

haha amii skarahme se mnogo na edin rojden den i az pomislih 4e sme skusali ii .. no se okaza 4e ne sme ii taka :P

sasha_90
02-28-2008, 14:43
Според мен,щом е останал с теб е успял да превъзмогне изневярата ти.Наистина много учудващо-малко хора биха го направили.Личи си,че те обича.Ако искаш да го зарежеш му кажи истинската причина за решението си.

KiFy
02-28-2008, 14:58
da be to4no tfa 6e mu kaja haha am nqma kak da mu go kopiram 6ot toi e na rabota sega i ne sedi na p-c sled rabota e s men .. taka 4e nqma kak .. iskam prosto da mu kaja po nqkakuv na4in da skusame taka 4e da me razbere i da razbere 4e go obi4am no prosto trqbva da se razdelim ..
toi o4akva tvurde seriozna vruzka ot men vijdam 4e e vliuben no az ne tursa tova .. i iskam da mu go kaja to4no tova no ne smeq ;( prosto nemoga pove4e s nego ..



Ох, защо ли ме дразниш леко така?? А, да.. не стига че ти дадохме тука съвети и ти казахме как би трябвало да постъпиш с момчето (което със сигурност не те заслужава.. той те обича, а както каза и sasha_90, малко хора биха простили изневяра и биха продължили да са с теб и да те обичат, че дори и по-силно!), ти само казваш "да ве, хаха, как така ще му кажа, той не знам си какво си, няма да ме разбере, как да му кажа, че искам да скъсаме..". Е, извинявай, ама това пък твойто вече..
Искаш да си имаш свобода, да не си го наралявала - еми, кажи му го ве, скъпа! Не го казвай на нас, събери си смелостта и му го кажи!

П.С: Малко се изнервих, но такива дето не знаят какво точно искат, много ме дразнат и особено днес :D

princesa_viki
02-28-2008, 15:01
Каквото и да направиш,ще го заболи....Примири се с това... :? :(

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 15:01
hehe kify i az se iznervqm ama ko da naprava iskam go obi4am go ama toi e na 23 dostatu4no vreme bqh s nego toi mi govori nekfi tolko seriozni ne6ta ta az se pla6a ot tfa vsi4ki kato mi kazvat kuf jenkar e bil predi i takifa ne6ta a sega kato go gledam kvoto kaja go pravi ii ne mi haresva tova 4e e neprekusnato s men :( Ako mu kaja 4e se nujdaq ot vreme (think) dali e dobra ideq ?

KiFy
02-28-2008, 15:13
hehe kify i az se iznervqm ama ko da naprava iskam go obi4am go ama toi e na 23 dostatu4no vreme bqh s nego toi mi govori nekfi tolko seriozni ne6ta ta az se pla6a ot tfa vsi4ki kato mi kazvat kuf jenkar e bil predi i takifa ne6ta a sega kato go gledam kvoto kaja go pravi ii ne mi haresva tova 4e e neprekusnato s men :( Ako mu kaja 4e se nujdaq ot vreme (think) dali e dobra ideq ?


Eто тая информация ми трябваше :wink: . Той на 23.. ти на 16.. хубаво, любов, любов, ама то разликата рано или късно си оказва влиянието, нали знаеш.. И явно при теб си я е оказала вече.. той ако те притиска по някакъв начин, обясни му го - или това което каза, че ти трябва време да обмислиш какво да правиш, защото все пак 7те години при вас не са малко, поне според мене.. имате си и различно мислене, като сте на ралична възраст. Затова мисля, че това с времето за размисъл ти е идеално засега :).

koalka
02-28-2008, 15:14
Защо трябва да го зарежеш?Трябва наистина да е основателна причината, защото трябва да се бориш за любовта си.Предполагам колко ще ти е гадно, ако го оставиш, а не ми се мисли, ако и той те обича...
Не знам как да му кажеш, трябва да му го кажеш в очите.Все пак го обичаш, той държи на теб и заслужава това.
Прекалено много "трябва" станаха...

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 15:25
hah 6 godini ni e razlikata ne 7 am to tfa ne mi e problema samo 4e purvo toi e super revniv i vidim se zima mi telefona po4va da tursi sms-i gluposti s koi sum govorila to qsno az triq ama e gadno .. zaradi nego se promenih super mnogo predi pieh pu6eh ii ponqkoga shmurkah ama e taka za kefa i toi vse ne pravi tova ne pravi onova i az ok sprqh ama mi lipsva predi otida na diskoteka edin dvama trima zaribqvki gluposti i mi beshe super qko s priqtelkite mi samo se smeehme pravehme ludnica a sega mi e gadno ot nego da se durja taka te mi zvunnat da izlezem az nemoga za6toto imam sre6ta s nego i e nekfo gadno v daskalo ( u4a v sportno ) ima mnogo hubavi mom4eta ii se zaribqvame tfa onova oba4e mi stane nekfo kofti za moq i ni6to ne prava vupreki 4e go obi4am iskam ne6to novo i razli4no .. lipsva mi stariq mi na4in na jivot dori da nqmashe 4uvstva i liubov mi beshe zabavno

VinDiesel
02-28-2008, 15:33
hah 6 godini ni e razlikata ne 7 am to tfa ne mi e problema samo 4e purvo toi e super revniv i vidim se zima mi telefona po4va da tursi sms-i gluposti s koi sum govorila to qsno az triq ama e gadno .. zaradi nego se promenih super mnogo predi pieh pu6eh ii ponqkoga shmurkah ama e taka za kefa i toi vse ne pravi tova ne pravi onova i az ok sprqh ama mi lipsva predi otida na diskoteka edin dvama trima zaribqvki gluposti i mi beshe super qko s priqtelkite mi samo se smeehme pravehme ludnica a sega mi e gadno ot nego da se durja taka te mi zvunnat da izlezem az nemoga za6toto imam sre6ta s nego i e nekfo gadno v daskalo ( u4a v sportno ) ima mnogo hubavi mom4eta ii se zaribqvame tfa onova oba4e mi stane nekfo kofti za moq i ni6to ne prava vupreki 4e go obi4am iskam ne6to novo i razli4no .. lipsva mi stariq mi na4in na jivot dori da nqmashe 4uvstva i liubov mi beshe zabavno

Пхаххаха не ме разбирай погрешно но ти биеш малко на к*рва. Явно обичаш да ги сменяш редовно и не мислиш да се задърваш с 1 момче.Също обичаш май секи ден с различен да се шляпаш :)

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 15:36
haha vin diesel da obi4am da gi smenqm interesno e no ne prava sex s tqh :) spala sum s 2 mom4eta samo :) tui 4e ednoto nqma ni6to ob6to s drugoto

KiFy
02-28-2008, 15:41
Пхаххаха не ме разбирай погрешно но ти биеш малко на к*рва. Явно обичаш да ги сменяш редовно и не мислиш да се задърваш с 1 момче.Също обичаш май секи ден с различен да се шляпаш :)


И на мен това ми дойде наум :D :D Ама точно същото.. Айде по-бързо го зарязвай човека, че да оцелее.. ама не, сериозно, той е пак прекалено сериозен и т.н.. както ти казваш - променила си се заради него, а той просто я е минал тая възраст "да се забавлява" като тебе и от там идват нещата.. За мене всичко си е от възрастта 8)

Hilary_
02-28-2008, 15:46
мисля че май тука изобщо не говориш за любов?!Почвам от началото...изневерила си му а си го обичала?!защо?! :? после...той ти е простил...примирил се е с това,забравил го е...а сега искаш да го зарежеш щото го боли?! :? аз не мисля че ако го болеше щеше да остане с тебе?! :? боляло го е...но го е преживял..а ти не можеш да преживееш това че преди си имала такъв живот?! :? ако го обичаш с него ще се чуваствш добре...така че моя съвет е реши какво искаш?! :?

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 15:47
hah a be ne sum kurva!! ttctc :D az sym bez greshna nana :D:d
Taa toi nz dali q e minal ili zaradi men se promeni za6toto az se zapoznah s nego i sled nqkolko dni trugnahme ii ot togava am kato mi kazvat negovite priqteli kakuv e bil nqkakuv jenkar samo broiki da ima samo diskoteki momi4eta i ni6to drugo ii sega kato go vijdam kolko e seriozen i iskren i kolko me obi4a ii mi e mn stranno si4ko tova za6toto az sum ligla i to mn golqma ligla nz kak me ponasq az tolkova gluposti sum pravila i toi me turpi mnogo 6te mi e gadno ako skusame samo 4e mislq 4e e po dobre i za dvamata ... govorili sme za tfa az sum mu kazvala 4e toi e po golqm stanal e po seriozen az sum ligla i iskam dr ne6ta i toi ne ne obi4am te .. teq dni mu vikam milo ko 6e stane ako skusame i toi vika 6te umra i az po4nah ses meq i vikam kaji de i toi emi tfa e nemoga bez teb i nekfi takifa ;( :( ;(

KiFy
02-28-2008, 15:52
мисля че май тука изобщо не говориш за любов?!Почвам от началото...изневерила си му а си го обичала?!защо?! :? после...той ти е простил...примирил се е с това,забравил го е...а сега искаш да го зарежеш щото го боли?! :? аз не мисля че ако го болеше щеше да остане с тебе?! :? боляло го е...но го е преживял..а ти не можеш да преживееш това че преди си имала такъв живот?! :? ако го обичаш с него ще се чуваствш добре...така че моя съвет е реши какво искаш?! :?


+ Тя иска да го зареже, защото е прекалено ревнив и си й липсва стария начин на живот, доколкото разбрах аз.. А и сега прочетох, че е лигла :D .

Добре де, досега да му го беше казала 100 пъти, докато ни го казваш на нас.. знаеш, че е така.. е това му кажи, че си такава и че искаш да си живееш живота - точно ей това, ще се примири, няма къде да ходи.. какво повече да ти кажа, не знам..

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 16:04
mii ok e sa 6e mu pi6a sms i 6te mu kaja 4e e po dobre da se razdelim za6toto mi trqbva vreme :P :P

darla
02-28-2008, 16:18
мисля че май тука изобщо не говориш за любов?!Почвам от началото...изневерила си му а си го обичала?!защо?! :? после...той ти е простил...примирил се е с това,забравил го е...а сега искаш да го зарежеш щото го боли?! :? аз не мисля че ако го болеше щеше да остане с тебе?! :? боляло го е...но го е преживял..а ти не можеш да преживееш това че преди си имала такъв живот?! :? ако го обичаш с него ще се чуваствш добре...така че моя съвет е реши какво искаш?! :?


+ Тя иска да го зареже, защото е прекалено ревнив и си й липсва стария начин на живот, доколкото разбрах аз.. А и сега прочетох, че е лигла :D .

Добре де, досега да му го беше казала 100 пъти, докато ни го казваш на нас.. знаеш, че е така.. е това му кажи, че си такава и че искаш да си живееш живота - точно ей това, ще се примири, няма къде да ходи.. какво повече да ти кажа, не знам..
absolutno sam saglasn....vij sq,moito momi4e,4oveka e na 23-ve4e se e nakru6kal i nahodil nai veroqtno po 4ujdo i sega iska ne6to seriozno(pone s takova vpe4atlenie ostavam ot darjanieto mu),a ti si prosto nedoebka,koqto tepurva zapo4va da q surbi mejdu krakata i taka nqkak si ako e vazmojno vsi4ki mom4eta i muje na sveta da se mu6nat tam dolu i da ima6 vzemane-davane s tqh,6te ti e nai-dobre...e,sega,kato e taka,mila,6to ne vzeme6 da kaje6 istinata na mom4eto "abe,ti si prekaleno seriozen,i mn me obi4a6,a az ne iskam da me obi4at,tova mai me zadu6ava,iskam raznoobrazie i da izprobvam novi ne6ta,be s dve dumi,ima o6te hlqb da qm dokato doida na tvoq ukul,taka 4e aide adios"...a se pravi6 na deva mariq "ama az go naranqvam i ne go zaslujavam"...ako ti e naistina kofti 4e go naranqva6-spri da go pravi6,ako prosto se opitva6 da si iz4isti6 savestta-taka zablujdava i sebe si,ne samo nego,dulgo mi stana komentar4eto ama se inzervih na tazi iliada....kvo go misli6...prosto si malka o6te za seriozna vrazka,kakvato qvno toi iska.... :-x

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 16:25
ne nqma da go ostavq haha 6e mi lipsva tvurde mnogo po dobre da sum si s nego puk toi rano ili kusno 6te me ostavi

darla
02-28-2008, 16:27
ne nqma da go ostavq haha 6e mi lipsva tvurde mnogo po dobre da sum si s nego puk toi rano ili kusno 6te me ostavi
:-o :shock: :-o :shock: ti naistina li si na 16......bi trqbvalo da ima6 malko pove4ko umstven bagaj,sebeuvajenie i uvajenie kam 4oveka,koito qvno te obi4a istinski...be s dve dumi te sajalqvam.... :-x

Nik4o_Spain
02-28-2008, 16:33
ne nqma da go ostavq haha 6e mi lipsva tvurde mnogo po dobre da sum si s nego puk toi rano ili kusno 6te me ostavi
:-o :shock: :-o :shock: ti naistina li si na 16......bi trqbvalo da ima6 malko pove4ko umstven bagaj,sebeuvajenie i uvajenie kam 4oveka,koito qvno te obi4a istinski...be s dve dumi te sajalqvam.... :-x



Napalno sam saglasen s teb ... uvajenie ! :-o

KiFy
02-28-2008, 16:34
:-o :shock: :-o :shock: ti naistina li si na 16......bi trqbvalo da ima6 malko pove4ko umstven bagaj,sebeuvajenie i uvajenie kam 4oveka,koito qvno te obi4a istinski...be s dve dumi te sajalqvam.... :-x



Мисля, че това момиче или нещо не е много наред, или ни будалка и ни гледа тука как и се палиме :D (по-вероятно второто, ама и първото не е изключено..). Та, затова darla_f, няма смисъл да и обясняваме, нито казваме нищо - това беше от мен по темата, достатъчно казах, ако е истина проблема, и вече и се разпалих един път, ако е ебавка :-P :D :D (угодих му на момичето :razz: ) . Ако има нещо друго интересно, може да се включа в дискусията :D . Адиос, оревоар, бай :D

VliUbenA v jIvoTa
02-28-2008, 16:35
e kvo da naprava be neiskam da e tujen zaradi men !! Iskam da e 6tastliv i qvno az go prava 6tastliv tkaa 4e 6te si seda pri nego 6tom e 6tastliva tfa e nai vajnoto !! Prekaleno mn zna4i za men tova mom4e i dosta go obi4am za da mu pri4inqvam bolka ot tova koeto pro4etoh deto napisahte razbrah 4e neisakm da go boli i 4e zna4i dosta za men !!

darla
02-28-2008, 17:00
miиииииии след като и ти го оби4а6,6то иска6 да ходи6 и по други?!?!?! уф и аз спирам да пи6а,тази тема е бездънна помийна яма!!!

MakeMeLaugh
02-28-2008, 22:38
Пак казвам:
Патка!
Помислила, че скъсали и хоп скочила с друг... личи си колко дълбоки чувства симаш към него и колко го обичаш.
Има хора с месеци не могат да погледнат друг след раздяла щото са съкрушени.. Тя наща за няколко минути и хоп вкарали и шпагата отдолу вече..
Курволяци... :x

BAYO
02-29-2008, 00:20
Патка :x
По случайност му инзеверила... да бее, пък аз съм Батман. Такива случайности няма.
И не се надявай да те остави на мира така лесно.. или го нараняваш и те оставя или не и ти ходи подир гъза и става жалък..

Rulz bate ! Точно така... добре си й го казал

aftercollabz
02-29-2008, 05:40
Ми то си е така.Изневерила по случайност???WTF???То не става така...Дано не попадна никога на такова момиче дето изневерява "случайно"!

VliUbenA v jIvoTa
02-29-2008, 06:43
miиииииии след като и ти го оби4а6,6то иска6 да ходи6 и по други?!?!?! уф и аз спирам да пи6а,тази тема е бездънна помийна яма!!!

za6toto edin den seda v u4ili6te i si govora s momi4etata ot moq klas ii ednata vika kak se zanimava s edno mom4e vika sms-i gluposti e taka ima trupka i nekfi takifa lipsva mi zanimavaneto kakto predi a ne 4e iskam dr mom4eta obi4am mom4eto s koesto sum adski mnogo samo 4e ima neshto koeto lipsva i nz kakvo e ...

BlindedAngel
02-29-2008, 08:29
Абсолютно същата история като мойта само че аз съм на 18 а тя на 16...И заради такива момичета кат тебе дет не знаят ко искат и си мислят че кат имат визия са хванали мойсей за камбаните сме на никъде :-x

adidas_boy
03-01-2008, 09:26
:grin: malki kurvi

Iv4eTy
03-01-2008, 12:15
Вместо да го зарязваш, се опитай да му покажеш,че си разбрала грешката си и няма да я повториш. Щом ти е простил, значи той иска да е с теб, нормално е да му е гадно, все пак.... Но щом се обичате защо трябва да се разделяте?! Просто му докажи, че всичко е минало.

tqnko1
03-01-2008, 12:31
Кажи му каквото казваш и на нас :)
i mu kaji 4e nesi kurva moje ida ti povqrva :D

zvezdichka777
03-01-2008, 12:40
тфа: изневерих му по случайност .. го чувам за първи път :D

h0t_bAbE
03-01-2008, 13:50
тфа: изневерих му по случайност .. го чувам за първи път :D
nali? :D straxotn0 pr0sty zvy4i :lol: tc tc