PDA

View Full Version : Какво ви прави щастливи?



imfamous
02-28-2008, 19:31
Мисля,че тук е мястото да се развихрите и да ме направите и мен щастлива,като всеки един от вас сподели,какво го прави щастлив :) :grin:

love_girls
02-28-2008, 19:37
Радват ме малките неща :)
Примерно усмивка от непознат. Приятна изненада от приятел.
Или когато в задушевна обстановка се получава с някое момиче , небрежния флирт. Успеха в работата. Или възможностите , които ми се отварят при започването на нова такава.
Също така нещата които си наумявам и успявам да постигна макари с трудности /даже тогава се чувствам по-щастлив/...
И много много други неща :)
А теб? :)

kuklichka_bg
02-28-2008, 19:41
radvam se na hubavite ne6ta i kogato e stanalo ne6tu hubavo za nqkoi moi fr no ne i na usmivka na nepoznat................ :o

skatemore
02-28-2008, 19:41
като чуя нещо за България , нещо кат се пее химна или каквото и да е напрао притрепвам и ми става мноо мило отвътре

също така усмивка
нужното отношение в нужната ситуация

sh3_1s_7h3_0n3
02-28-2008, 19:46
щастлив в нещо свързано със секса... или щастлив по принцип? :-o

love_girls
02-28-2008, 19:50
radvam se na hubavite ne6ta i kogato e stanalo ne6tu hubavo za nqkoi moi fr no ne i na usmivka na nepoznat................ :o

:shock: как реагираш само :?
Да ти кажа ли случи се така , че заработих с едно момиче, с което имахме любовна овертюра и нещото което първо й е направило впечатление още преди да се познаваме е било , че докато сме се разминали по улицата аз съм й се усмихнал. Да ти кажа не си спомням кога е било това нещо , защото аз не си я спомням преди да ми стане колежка /все пак е живяла и в моя квартал/. Някъде бях чел , че хубавото настроение се постига като ходиш усмихнат. колкото и да ти е мраченм деня. Така свикнах да се усмихвам на хората /особено симпатичните и красиви жени и момичета с които се разминавам/. Да ти кажа много са такива мрачни като теб , което обаче не ме отчайва има много такива които ми се усмихват и незнам защо точно в такива моменти /когато съм мрачен и тъжен/ изведнъж забравям проблемите и се радвам искрено.
Незнам дали ти звучи глупаво , но просто живота е прекалено гаден , за да си позволим да страдаме от това... :-P

Schnitzer
02-28-2008, 22:49
Щастлив съм като знам че приятелката ми не се ебе с други. :)

psychopath
02-28-2008, 23:14
вагиналните секрети

Vanko_Bs1
02-29-2008, 06:23
Много зам разостен когато някои BG-спортис стане 1-ви аз лично сам ставал!! :)
Падвам се когато кучето ми размаже някое др. куче, и когато имам добри уценки (ТОЕСТ РЯДКО :razz: )!

LadyDy
02-29-2008, 11:10
Може да се каже, че съм щастлива от момента, в който се запознах с гаджето ми....преди това.... shit.... :)

amatorium
02-29-2008, 11:20
като чуя нещо за България , нещо кат се пее химна или каквото и да е напрао притрепвам и ми става мноо мило отвътре

също така усмивка
нужното отношение в нужната ситуация

+1 Kolkoto i da se qdostavam postoyanno na bulgarite i prostotiqta, v momenta v koito usetq rodnite simvoli, istoriq i t.n. v dushata mi trepva. Poveche obache za blizkite hora okolo men. Mislq, che nai-prekrasno se chuvstvam kogato se razbiram s horata na koito durja i sum spokoen blizo do prirodata. Po otnoshenie na sexa ... edna hubav flirtuvash pogled ili edno uj nebrejno dokosvane ponqkoga mogat da mi napraqt denq. :-)

tqnko1
02-29-2008, 11:35
като чуя нещо за България , нещо кат се пее химна или каквото и да е напрао притрепвам и ми става мноо мило отвътре

също така усмивка
нужното отношение в нужната ситуация
+1 и когато видя 4е има б1лгарски световен рекорд, сега мятам да настигна 1 оба4е много имам о6те да тренирам

SkiT
02-29-2008, 11:49
Приятелката,приятелите,три ковете който стъпя със скейта или с байка...графитите който ми се получат....якия джойнт също ме прави щастлив...но фрийстайлите с мойте хора+ як бийтбокс ме правят изключително щастлив :grin:

Bousz
02-29-2008, 11:57
Do skoro ni6to ne me prave6e 6tasliv NO!-Edno momi4e sq me radva adski mnogo ako 6te zaradvam nqkogo(tq e ot Stara-Zagora) 8-) ... Tq mn me radva 6tot e mn pekano momi4e az adski mnogo q haresvam a naskoro mi kaza 4e i tq mene(makar da nqmam hubavi strani :D) ... Koeto me izstrelq na 7-moto nebe :P ... Za sego tova me pravi super 6tastliv ...

imfamous
02-29-2008, 15:15
Ми сладури мен мн ме радва когато виждам че аз съм донесла радост на някой :) когато съм заобиколена от приятели...и разни такива малки неща ме правят лично мен щастлива колкото и банално да звучи :)

AnoNim4e
03-01-2008, 09:27
Аз пък винаги съм щастлива,радостна и усмихната,каквото и да става, все ще съм щастлива,някои мои фр си мислят,че постоянно съм напушена.....като се случи нещо гадно и аз си казвам вс път " но нима това е най-важното ?!?! " Абе общо взето голяма лигла съм,приемам вс от добрата му страна..и мн си се кефя на животеца ! (*)

hottie
03-01-2008, 09:28
moite blizki me praviat istinski 6tastliva :) su6to taka i moreto,slunceto i zvezdite liatno vreme.

SweetDead
03-02-2008, 08:18
Радват ме и най-малките неща. Дори и да срещна някой стар познат и да си поговорим, макар и малко, след това винаги си тръгвам с широка усмивка :) Даже и да направя нещо добро за някой или за мен, винаги съм много щастлива :P

kPuCkA
03-02-2008, 09:01
Щастлива съм когато сутрин след като се събудя ставам и излизам на балкона да погледна морето (:

Stela90
03-02-2008, 09:05
най-голямо удоволствие ми носи оргазма :D тогава съм най-щастлива :-P

Rza
03-02-2008, 09:27
Когато Man.Untd побеждават :-P

momchence_89
03-02-2008, 10:43
Ми темите в този раздел :razz:

PepiDesigns
03-02-2008, 10:56
Какво ме прави щастлив ли ..
Ето , показва се романтиката в мен :-P

Прави ме щастлив , когато се сетя за приятелката ми ..
Прави ме щастлив всеки момент прекаран с нея , щастлив съм и когато сме хванати за ръка , когато сме прегърнати , когато се гледаме ..
Щастлив съм , направо ми иде да изригна , когато ми говори на ухо , когато си играе с косата ми (гали ме по врата) ...

Прави ме щастлив всичко свързано с нея ..

Прави ме щастлив , когато баща ми се прибира от курс , прави ме щастлив мисълта , че радвам някой , прави ме щастлив да видя някой усмихнат ..

Много неща ме правят щастлив .. всичко малко и голямо :grin: :grin: :grin: :grin:

hottie
03-02-2008, 10:58
lubov lubov ! :-) lubovta e nai-velikoto 6tastie na sveta !

sexita
03-02-2008, 11:08
този на аватара :-)

AnoNim4e
03-02-2008, 14:30
Щастлива съм когато сутрин след като се събудя ставам и излизам на балкона да погледна морето (:
0х леле...вземиме при теб......ох как искам мореееее ;[

Lorelei
03-02-2008, 14:34
Mnogo neshta me pravqt shtastliva-priqtelqt mi,priqtelite mi,roditelite mi,Bylgariq,zashtoto v kolkoto i losho systoqnie da se namira sega,tq shte se opravi i shte izleze ot krizata,v koqto se namira veche 20 godini,utrinniq miris na more i lekiq polyh ... Ponqkoga dori edna cigara,izpushena na spokoistvie v mejduchasieto me pravi shtastliva. :)

kPuCkA
03-02-2008, 14:40
Щастлива съм когато сутрин след като се събудя ставам и излизам на балкона да погледна морето (:
0х леле...вземиме при теб......ох как искам мореееее ;[Можеш ли да чистиш и да готвиш 8-)

Lorelei
03-02-2008, 14:41
Щастлива съм когато сутрин след като се събудя ставам и излизам на балкона да погледна морето (:
0х леле...вземиме при теб......ох как искам мореееее ;[Можеш ли да чистиш и да готвиш 8-)

Xa-xa.I da ne moje shte se nauchi. :P

kPuCkA
03-02-2008, 14:45
Щастлива съм когато сутрин след като се събудя ставам и излизам на балкона да погледна морето (:
0х леле...вземиме при теб......ох как искам мореееее ;[Можеш ли да чистиш и да готвиш 8-)

Xa-xa.I da ne moje shte se nauchi. :PЕ,тогава няма да ми е интересна,защото това мога да си го правя и сама :-P Мене ми трябва някой да обсъдиме клюките :D

Lorelei
03-02-2008, 14:50
Щастлива съм когато сутрин след като се събудя ставам и излизам на балкона да погледна морето (:
0х леле...вземиме при теб......ох как искам мореееее ;[Можеш ли да чистиш и да готвиш 8-)

Xa-xa.I da ne moje shte se nauchi. :PЕ,тогава няма да ми е интересна,защото това мога да си го правя и сама :-P Мене ми трябва някой да обсъдиме клюките :D

Xa-xa.Az pyk mi trqbvashe za chistene i za gotvene,ama si namerih veche. :grin: :grin: :grin:

kPuCkA
03-02-2008, 14:58
Ама момче ли? :shock:

Lorelei
03-02-2008, 15:15
Xa-xa-xa.Da.... :D Maitap be...dobre che sym si go namerila samo za chisteneto i gotveneto,no btw tochno pyk taka se zapoznahme,che moje da chisti i gotvi i ne zaema mnogo mqsto :P

tqnko1
03-02-2008, 15:17
to4no sq bi me napravilo 6tasliv ako ima nqkoi s men da doide na varna... :D

kPuCkA
03-02-2008, 15:25
to4no sq bi me napravilo 6tasliv ako ima nqkoi s men da doide na varna... :DЪъъ,какво ще правиш у нащо село?