PDA

View Full Version : Дайте идеи ...



mimentseto93
02-29-2008, 12:28
Довечера с моя фр ще излизаме и пенеже ние си доставяме удоволствие (говоря за френска любов) и искам да ми кажете нещо което да направя,нещо по различно,за да ни е по-инт. и разнообразно.Ако се сещате давайте идеи

SiTRiOuS
02-29-2008, 12:38
Вземете си мед и/или сметана и ги използвайте върху интимните си части, а после се досещаш май какво трябва да правите :oops:

MakeMeLaugh
02-29-2008, 13:23
Вземете си мед и/или сметана и ги използвайте върху интимните си части, а после се досещаш май какво трябва да правите :oops:
Подкрепям и аз от личен опит със сметаната.
Има една Президент, струва около 5 лева вече (голямо количество е, ще има за няколко пъти) - тя е много вкусна и подходяща ;)
По-скъпичка е, ама тия евтините са много разредени и става едно мазало... не рискувай ;)
Това с медта ще е яко може би... ама аз не обичам много-много мед, ама има време :)
Може и с течен кафяв шоколад - тоя на Финети е много як :)
Ако имаш колан - завържи го за леглото и му направи френска... ще лудне.
Можеш и да му завържеш очите с лента.. Мм и там ще лудне
целта е да е твоите ръчички и да правиш каквото си искаш с него - ще му хареса ;)
Аз моята я бях вързал с колана на дънките си тръдбите на парното дето минават до леглото и... а бе и деца влизат тука, няма да изпадам в подробноасти :oops: :grin:
Айде успех и умната :P

amatorium
02-29-2008, 13:49
Napravete go na interesno mqsto. Deistva mnogo vuzbujdashto i razlichno. Osobeno na publichno mqsto, s vurzani ochi i ruce 8) E, do tolkova mojete da ne prekalqvate, no vkaraite malko idei spored situaciqta i ne i kazvai da e iznenada ...

momchence_89
02-29-2008, 14:05
Ми заставате в центъра на града разпъвате палатка заставате поза 69 първо намажете с нещо (метана,мед,маргарин и т.н.) и почвай те та това е .

bebok
02-29-2008, 17:22
miii deistvai impylsivno neka toi nezn kakvo go 4aka kaji 4e iska6 da idete na kino primerno po putq go zabytai v nqkoi tumnq i samotna yli4na razkop4ai go predi daje da se e ysetil kakvo stava pro6epni my edno mn sexy ''iskam te'' i davai :D :P ;D yspeh :)

sweet_sorcerer
02-29-2008, 18:39
Ми заставате в центъра на града разпъвате палатка заставате поза 69 първо намажете с нещо (метана,мед,маргарин и т.н.) и почвай те та това е .
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

Lorelei
02-29-2008, 18:52
Вземете си мед и/или сметана и ги използвайте върху интимните си части, а после се досещаш май какво трябва да правите :oops:

Az sym go probvala sys smetana i chestno kazano beshe qko,no stana golqmo mazalo.Charshafyt ni celiqt beshe v smetana.S shokoladyt syshtata rabota.Taka che ako smqtate da eksperimentirate po tozi nachin si osigurete vyzmojnostta za banq sled palavite zabavleniq.

AnoNim4e
03-01-2008, 09:20
Ми заставате в центъра на града разпъвате палатка заставате поза 69 първо намажете с нещо (метана,мед,маргарин и т.н.) и почвай те та това е .
Хм...палатка в центъра на града...... и малко маргарин.....звучи добре.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hottie
03-01-2008, 09:26
Napulno sum suglasna s Lorelei. Naistina stava golqmo mazalo !!

Ina4e preporu4vam svirka s malko led4e koeto 6te si sloji6 v ustata. Na moq mnogo mu haresva. I dokato mu pravi6 svirkata lego go zavurta6 v ustata si!

So unbelievable love..
03-01-2008, 10:01
Ми заставате в центъра на града разпъвате палатка заставате поза 69 първо намажете с нещо (метана,мед,маргарин и т.н.) и почвай те та това е .
Хм...палатка в центъра на града...... и малко маргарин.....звучи добре.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:razz: :razz: :razz: :D страшна идея,трябва да се пробва 8-) 8-)

SweetDead
03-02-2008, 08:13
Това с палатката наистина е добра идея 8-) 8-) Иначе както казаха по-нагоре.. взимаш сметана и започваш :P