PDA

View Full Version : Искам женско мнение !



AntraxBeta
03-02-2008, 16:37
Привет аз сам момче на 17 с много красиво и оформенно тяло но ме е срам да се сабличам пред момичетата защото имам пъпки по раменете и гърба та ако видите такова момче ще ви мине ли желанието за секс ? и много ли ще ви отврати ако се има напредвид че момчето е привлекателно ? и как мога да се излекувам от този проблем :-k :smt017 че е много досадно просто си нямате напредстава колко е гадно :( моля и момчета които са имали този проблем да коментират. благодаря предварително

sharkybul
03-02-2008, 16:41
ами аз съм момче ама къф е проблема.... и аз имам некоя друга пъпчица днеска приятелката исакше да ми ги истиска а аз се дърпах но вкрайна сметка...се предадох


отиди на дерматолог да ти каже с кфо да ги мажеш ала бала или накарай някой да те изтиска

saninka91
03-02-2008, 16:43
Е пъпките са нещо нормално на 15-19 ,но все пак не е много приятно. Потърси някакви маски кремчета и др. такива, ако не след 1-2 години ще се махнат сигурно

Lorelei
03-02-2008, 16:45
Pyrvo,che temata ne e za tuk i vtoro,moqt syvet kym teb e da idesh na dermatolog,zashtoto toi bi mogyl da ti dade vyzmojno nai-kompetentniqt i adekvaten otgovor.Uspeh!

Serseri91
03-02-2008, 17:22
Имаше същата тема за пъпки по гърба и раменете..
та по темата,и аз имам такъв проблем н0 м0ите вече намаляха.
Значи вземаш си от онези ръкавелки за баня к0ито са 0баче да е по твърдичка,и така к0гато се къпеш с тази ръкавелка и сапун си търкаш къдет0 имаш пъпки и така п0степенн0 намаляват.Аз личн0 така си ги премахвам при мене значителн0 намаляха.Ак0 пък не ми се д0веряваш бегай на дермат0лог т0й пък ще ти даде лекарства,и 2те са вариант ;)

айде дан0 си ме разбрал :P

monkata93
03-02-2008, 17:26
Мен не би ме отвратило това, щом казваш, че имаш хубаво оформено тяло, но все пак мажи пъпките с някъв крем или нещо такова. :) :-P

trittico
03-02-2008, 17:33
Абе да ти кажа не мисля, че би било много приятно :? най-добре се консултирай с някой добър дерматолог....всичко ще е окей :D

miloto_girl_4e
03-02-2008, 17:42
На мен лично няма да ми е проблем.. някоя друга пъпка.. не би се виждала при добро тяло и готин face :) И моя има някоя друга пъпчица, ама.. и аз като повечето момичета просто искам да му я изтискам, но определено тя не ми убива желанието за секс :P

Liar
03-02-2008, 17:46
Напиши в гугъл пъпки по гърба или премахване на пъпки по гърба и ще ти излезнат мн резултати,все ще намериш нещо.

SunSmile
03-02-2008, 17:54
е, щом казваш, че си със супер тяло за мен лично няма да е проблем, не би ме потвратило. Все пак използваи варината с ръкавелите или с някои кремове, ако ти самия се притисняваш. Моят приятел също има, но мн малко и на мен не ми пречат, той използва подходящ сапун и крем и почти изчезват. Такива проблеми явно има при доста хора на нашата възраст, няма нищо страшно или срамно. :-P

LovePoisoned
03-02-2008, 18:03
Отивай на дерматолог не толкова заради секса (защото няма да имаш проблеми, при положение че си с яко тяло), ами за да не се получат повече пъпки или нещо като инфекция.. Споко, колкото по-бързо отидеш, толкова по-скоро ще се оправиш! :)

GetNasty
03-02-2008, 18:05
на мен пъпките няма да ми направят особено впечатление, освен ако не са адскиииииии много и наистина не бият на очи, т.е. ако не виждам нищо друго под тях :-D абе не, спокойно :))

FENKATAA
03-02-2008, 18:24
ооо мисля, че това не трябва да те притеснява на мен лично не ми правят впечатление пък и те ще се махнат моя приятел преди също имаше малко пъпчици по раменете ама му се махнаха така че спокойно :wink:

sexa_na_kompleksa
03-02-2008, 18:24
За мен това не би било проблем. Иначе е хубаво да ги лекуваш по някакъв начин. Можеш да си вземеш салицилов спирт от аптеката, струва по-малко от лев, но много помага. ;)

vamp
03-02-2008, 18:24
Аз като по-малък нямах,сега съм на 19 и ми излизат от епилиране,то не са пъпки ами по-скоро петна и обърнати косъмчета.Махам ги с много търкане с нокти и сапун в банята.

Wowka
03-02-2008, 19:34
Имаше същата тема за пъпки по гърба и раменете..
та по темата,и аз имам такъв проблем н0 м0ите вече намаляха.
Значи вземаш си от онези ръкавелки за баня к0ито са 0баче да е по твърдичка,и така к0гато се къпеш с тази ръкавелка и сапун си търкаш къдет0 имаш пъпки и така п0степенн0 намаляват.Аз личн0 така си ги премахвам при мене значителн0 намаляха.Ак0 пък не ми се д0веряваш бегай на дермат0лог т0й пък ще ти даде лекарства,и 2те са вариант ;)

айде дан0 си ме разбрал :P

Аз пък доколкото знам не трябва да го закачаш,ако не са за стискане защото остават белези!А дали е неприятно,лично мен не ми пречат изобщо все пак всеки си има пъпки това е нормално.Гаджето ми също малко се притесняваше обаче за мен няма никакъв проблем! ;)

lussi
03-02-2008, 20:40
Хех аз знам за едно момиче дето тръгнало с 1 момче само защото имал мн пъпки, а тя мн обичала да ги изтисква :D ама голяма любов излязла после

Ама иначе няма лошо да ги излекуваш де, според мен "akne out" е доста ефикасно и "зенерит" също, ама най-важното е да мажеш редовно, освен това може да си купиш една такава "естествена" гъба за къпане (такава знам че има в аптеки ремедиум) и така хубавичко да си търкаш гръбчето с нея.

MakeMeLaugh
03-02-2008, 22:39
Като за начало спри химийката брато, ако пиеш и ще се позичистиш ;)
Пий бирена мая - прочиства кръвта :)

П.П. За мен супергнусно и отвращаващо е момичето да ти изстисква пъпките едва ли не да те гони... блааааахххх.
От пъпки и т.н. не се отвращавам, то и аз съм имал, ама това няко друг да те пипа... пффффф

AntraxBeta
03-03-2008, 06:48
Като за начало спри химийката брато, ако пиеш и ще се позичистиш ;)
Пий бирена мая - прочиства кръвта :)

П.П. За мен супергнусно и отвращаващо е момичето да ти изстисква пъпките едва ли не да те гони... блааааахххх.
От пъпки и т.н. не се отвращавам, то и аз съм имал, ама това няко друг да те пипа... пффффф

бирена мая сам пил около половин готина има минимален ефект а относно химии и добавки не сам пил точно поради причиниата че може да станат повече :(

vodka_f
03-03-2008, 07:09
не е хубаво да се изтискват моите се махнаха с времето не,че не съм се мазала ама не и с кой знае какво-голямо шашкане не е срамно да имаш пъпки ....не са смърт за никого :?

stefsi
03-03-2008, 07:26
не :grin:

sexy_lydetin4e
03-04-2008, 10:30
oFfFff :lol: Заглавие: Искам женско мнение!
a nakraq si napisal.... mom4eta pomognete mi ili ne6to takova
:) budi po qsen be pi4
az sam sre6tala takiva mom4eta
malko e kofti .. ama sled vreme minava..
vzemi i se po4istai s ne6to ...
da ne si alergi4en kam ne6to ;) beeeee nema kvo da se sramuva6 ot takova ne6to 8)

jozefina_93
03-04-2008, 14:09
Edinstvenoto re6enie e da otide6 na kojen lekar.Ili s Lepten moje bi...Awe q nai dobre otidi na kojen.Nai dobre 6te ti kajat kakvo da pravi6.I ne gubi forma i samo4uvstvie.Uspeh :)

sexy_lydetin4e
03-04-2008, 14:20
8)

Bon_bOn_ChE
03-04-2008, 14:33
Отиди на дерматолог най-добре ще е (...Иии все пак ще получиш най-точен отговор :P

ToPi-G
03-04-2008, 14:46
бе брато стегни се ве :D ако ти е толко яко тялото коя мислиш щи гледа пъпките а не "мускулите" 8)

MartyParty
03-04-2008, 15:17
Чичко Lepten познаваш ли го? :wink:

TopTa
03-04-2008, 18:41
6te minat pupkite spoko :) ne biha mi bili problem! no vse pak ako iska6 moje6 da gi namali6 kato polzva6 podhodq6ta kozmetika za kojni problemi!

Anna5339
03-04-2008, 19:26
Еми ако приятеля ми има подобен проблем изобщо няма да ме бърка! Ако го обичам това изобщо няма да е проблем. 8)

Alabala16
03-04-2008, 19:34
Отивай на дерматолог не толкова заради секса (защото няма да имаш проблеми, при положение че си с яко тяло), ами за да не се получат повече пъпки или нещо като инфекция.. Споко, колкото по-бързо отидеш, толкова по-скоро ще се оправиш! :)

hehehehe :) Ami moga da ti kaja..4e az li4no tova go namiram normalno
ne se trevoji ot tova da se suble4esh!:)

sLaDkA_GrEsHkA
03-04-2008, 19:36
dermatolog :) toi she ti predpishe nai efikasnoto

emviii
03-04-2008, 20:54
mm slu4valo mi se e da imam takiva priqteli i tn ne mi e nepriqtno dori i kogato gi galq po garba, tova sa drebni nedostataci koito povqrvai ne pravqt tolkova vpe4atlenie :) inache dermatolog e dobre da te pregleda ;]

padnal_angel
03-04-2008, 21:44
mi ne bih se otvratila kakvo ob6to ima ednoto s drugoto ? ? ? az ako 6te pravq ne6to s nqkoi 6te e s nego samiqt ne s liceto mu , ramenete , gurba ....

Alice Fox
03-04-2008, 21:47
Има душ-гелове специално за тинейджъри простив пъптки по тялото...но вс епак не е зле да идеш на дерматолог за да разбереш дали не е някаква алергия.. :)

Pliok0019
04-07-2008, 15:17
Еми ако приятеля ми има подобен проблем изобщо няма да ме бърка! Ако го обичам това изобщо няма да е проблем. 8)

princesa_viki
04-07-2008, 16:23
Аз не бих,но все пак не бих те докосвала там.
Отиди на козметик,там най-ефикасно ще премахнат проблема ти.
И предполагам,че това се дължи на пубертета

kAdrOkoSkA
04-07-2008, 20:42
Отиди на кожен лекар и спокойно

Iv4eTy
04-07-2008, 20:51
Тези пъпчици едва ли ще са някакъв проблем за момичето, по-скоро те са проблем за теб - докато ги имаш ти няма да се чувстваш добре-а това е най-важното! Затова се посъветвай с дерматолог. Когато се премахнат ще видиш, че ще се чувстваш много по-добре.

sex_igra4ka
04-07-2008, 21:06
Ами като цяло пъпките по гърба и раменете не са еба си грабдиозния пробем.Вярно,аз лично ако се натискам с някого и пусна ръце по гърба му и усетя пъпки,не се задържам чак много да го докодвам по гърба,но като се порзагорещи ситуацията- изобщо ,ама хич не ги забелязвам....

beautiful_f
04-08-2008, 06:55
За мен това не би било проблем. Иначе е хубаво да ги лекуваш по някакъв начин. Можеш да си вземеш салицилов спирт от аптеката, струва по-малко от лев, но много помага. ;)

И за мен не би било проблем.. иначе това е единия вариант другия е както казаха преди това с ръкавелка 8)