PDA

View Full Version : Какво да правя за да задържа нещата под контрол ?



jonatha
03-02-2008, 19:51
Проблема ми е следния: Ходя с едно момиче от 3 месеца и нещо вече... връзката ни е яка, харесвам я много и тя мен,но напоследък започвам да хлътвам по нея. Просто усещам ,че почвам да испускам нещата от контрол и нямам много увреност във отношенията си с нея. Няма го онова чувство на сигурност в мен ,че държа нещата под контрол, че знам на къде се развива връзката ни ,това ме измъчва. Харесвам я, допадаме си, забавляваме се, но това чувство за сигурност в мен липсва, все едно се носим е така...из облаците. На принципа съм "като нещата не вървят, сбирай си багажа първи.." Дали ще е правилно да скъсам с нея? Обмислям го този вариант, защото за мен е много по-добре да знам ,че всичко е приключило отколкото да ме измъчва това гадно чувство вътре в мен. Какво бихте ме посъветвали кво да правя?

skatemore
03-02-2008, 19:53
нидей бе жи седи спокоен щи мине :)

sladko_dete
03-02-2008, 20:54
и според мен трябва да изчакаш, и мисля че проблема ти е, че много мислиш... ако ще става нещо то ще си стане

hooliganka89
03-02-2008, 21:49
Направо недей се впряга от такива мисли,щом се забавлявате и всичко е ок.
И аз сега не мога да заспя,и ме обзема някакво гадно чуство,че нещо лошо ще се случи,ама на не съм тръгнала да будя гаджето и съседите.
Така,че недей нищо да правиш също като мен,чакай това чуство да отмине.

VinDiesel
03-02-2008, 21:54
Може би си влюбен след като се онасяш в облаците :) всичко е наред пич 8)

DiabolicAngel
03-02-2008, 21:56
Започваш да хлътваш по нея,а искаш да я оставиш ?!
...На къде се развива младежта!Странна работа! 8-)

jonatha
03-03-2008, 06:08
Ами да. На кратко казано страх ме е от такива чувства много. Особено когато не са споделяни взаимно. То никой не обича така де...

Naughty_
03-03-2008, 06:40
Направо недей се впряга от такива мисли,щом се забавлявате и всичко е ок.
И аз сега не мога да заспя,и ме обзема някакво гадно чуство,че нещо лошо ще се случи,ама на не съм тръгнала да будя гаджето и съседите.
Така,че недей нищо да правиш също като мен,чакай това чуство да отмине.
oхх и аз се включвам към неспящите заради разни странни чувства :-o
по темата : щом ти е добре с нея..къв е смисъла да я късаш бе човек!седи си на гъза и си кротувай..от прибързани решения нищо хубаво няма да видиш!да не мислиш че си единствения със странни мисли в главата :? :)

sexa_na_kompleksa
03-03-2008, 08:19
Абе ти добре ли си??? Казваш, че много я харесваш, връзката ви е много "яка", а искаш да се разделите??? :shock: Аз ли нещо съм тъпа и не разбира, кво ли ...

jonatha
03-03-2008, 08:34
Не, не ме разбираш кво искам да кажа. Харесвам я - да ...но нямам никво чувство за сигурност и не усещам на къде се развива връзката ни. За мен е много по-важно да бъда без приятелка от колкото да бъда с приятелка, която да управлява връзката ни. Сеш ли се.. много по-спокойно и сигурно ще ми е да знам ,че вече нищо няма между нас от колкото да продължавам да мисля постоянно за нея и да изпитвам несигурност в постъпките си постоянно. капиш сА? :)

MiMcHeToOo
03-03-2008, 09:25
Абе ти добре ли си??? Казваш, че много я харесваш, връзката ви е много "яка", а искаш да се разделите??? :shock: Аз ли нещо съм тъпа и не разбира, кво ли ...

И аз нищо не разбрах. Нали се харесвате, какво толкова?

gandji
03-03-2008, 09:27
Еми покажи и кой "Държи правата за тревата" , и кой притежава " The magic stick " :grin: 8-)

Iv4eTy
03-03-2008, 12:08
Добре бе изобщо несхващам защо след като всичко е наред, харесвате се, забавлявате се - хубаво ти е с нея ще я зарязваш?! Просто се остави на течението, каквото трябва да стане ще стане..

sexa_na_kompleksa
03-03-2008, 14:58
Разбрах, че си прост ...
Нищо лично...

Nasindo
03-03-2008, 15:01
Проблема ми е следния: Ходя с едно момиче от 3 месеца и нещо вече... връзката ни е яка, харесвам я много и тя мен,но напоследък започвам да хлътвам по нея. Просто усещам ,че почвам да испускам нещата от контрол и нямам много увреност във отношенията си с нея. Няма го онова чувство на сигурност в мен ,че държа нещата под контрол, че знам на къде се развива връзката ни ,това ме измъчва. Харесвам я, допадаме си, забавляваме се, но това чувство за сигурност в мен липсва, все едно се носим е така...из облаците. На принципа съм "като нещата не вървят, сбирай си багажа първи.." Дали ще е правилно да скъсам с нея? Обмислям го този вариант, защото за мен е много по-добре да знам ,че всичко е приключило отколкото да ме измъчва това гадно чувство вътре в мен. Какво бихте ме посъветвали кво да правя?

Ти не си добре ве ! Как може щото ти харесва много и хлътваш по нея ... и заради тва да е късаш...Ми радвай се ,че е така и не му мисли - бъди с нея .. по-добре ли е да бъдеш с някви измислени дето нищо да нямаш към тях ... и тва ако е твоя контрол - плюя на него ... страхливец :shock: