PDA

View Full Version : Как намирате място?



menta_loverka
03-03-2008, 13:24
Аз и приятелят ми имаме един голям проблем наще са винаги у нас и не могем да правим секс или у нас или у тях....да ги няма се случва веднъж в месеца. Та искам да ви питам как намирате място? Казват че когато има желание винаги се намира, но ние желание имаме а не намираме явно сме мн тъпи и не сме креативни,но... Та как намирате място?

WaKo
03-03-2008, 13:40
Ами сега се затопля... Южен парк, Борисова градина за вас няма ли? А иначе - е, не може все да има някой във вас - все по някое време на деня трябва да са на работа - бягате от даскало и вършите работа

Alice Fox
03-03-2008, 13:59
Ми като няма терен има коли.. :D

Lorelei
03-03-2008, 14:01
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D

Alice Fox
03-03-2008, 14:02
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D
Техен проблем.. :D Винаги може да имат някой познат да им услужи.. :)

Lorelei
03-03-2008, 14:04
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D
Техен проблем.. :D Винаги може да имат някой познат да им услужи.. :)

Ami ako nqmat knijka,a kolata e parkirana na obshtestveno mqsto... :D

Alice Fox
03-03-2008, 14:05
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D
Техен проблем.. :D Винаги може да имат някой познат да им услужи.. :)

Ami ako nqmat knijka,a kolata e parkirana na obshtestveno mqsto... :D
То не пречи.. :oops:

Lorelei
03-03-2008, 14:07
Zavisi ... No na men naistina ne bi mi prechilo mnogo :grin:

blackfate
03-03-2008, 14:08
е у някой приятел/приятелка... молите го/я да "използвате" хола или спалнята... и повъзможност той/тя да е навънка.... леко сложно но ... идея...
или на някое парти ... се ще се намери сфободна стая 8)

amatorium
03-03-2008, 14:11
Imam kola i vila i nqmam problemi v tova otnoshenie. :-)

inSane_baby
03-03-2008, 14:39
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D
Техен проблем.. :D Винаги може да имат някой познат да им услужи.. :)

Извиняяяяйй мое ли се чукаме в колата ти :lol: :lol:

WaKo
03-03-2008, 14:46
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D
Техен проблем.. :D Винаги може да имат някой познат да им услужи.. :)

Извиняяяяйй мое ли се чукаме в колата ти :lol: :lol:

Абе някакси не бих си дал колата да ми се чукат други в нея...А иначе с терена проблеми нямам - живея сам, приятелката ми също, кола имам, като съм вкъщи при нашите си имам цял етаж от къща, ама пък те хората са си печени и никога не ми е било проблем да си водя момичета вкъщи - винаги са ми осигурявали спокойствие - даже по едно време майка ми като знаеше, че сме с приятелката ми в стаята ми, ни правеше плодова салата и дискретно я оставяше на масичката в съседната стая :D

Kras4eto_lp
03-03-2008, 14:50
Хах и ние имаме такъв проблем, защото се виждаме само Събота и Неделя когато е пълно и в нас и в тях. Ако си от София бих ти предложила Борисовата градина :D Честно казано на мене тя ми се струва най-хубава не знам защо....иначе може на някоя полянка, ако имате кола, в някой кенеф, в киното или ако някой приятел си отстъпи апартамента за вас :D Има наистина доста места :P

blackfate
03-03-2008, 15:13
в някой кенеф, в киното

тфа е яко ако не им е за 1 път...ама наси се сещаш колко ще и е яко на момичето сефтето и да е в кенефа на киното .... тогава най добре е на легло... :lol:
иначе да - борисовата, южния парк... някой друг парк... са като се затопли я заведи на пикник някъде на витоша (ама да е наистина топло... а не да ви замръзнат... :oops: ) ... и там ще е яко... на чист въздух 8-)

Undying
03-03-2008, 15:27
Е и като са у вас ваще,ти нали имаш стая,затваряте вратата и правите сексът.До сега с моя приятел винаги сме правили секс докато в другата стая има хора.Те вашите със сигурност не нахлуват в стаята ти без да почукат.Просто бъдете по-тихи и това е.Е,ако сте на по 12-13 години нормално да не искате да прайте секс докато ваще са у вас...

Nasindo
03-03-2008, 15:42
Аз и приятелят ми имаме един голям проблем наще са винаги у нас и не могем да правим секс или у нас или у тях....да ги няма се случва веднъж в месеца. Та искам да ви питам как намирате място? Казват че когато има желание винаги се намира, но ние желание имаме а не намираме явно сме мн тъпи и не сме креативни,но... Та как намирате място?

Давате 30 лв. за някоя стая в мотелче и се скъсвате от секс ;)

spyk22
03-03-2008, 15:55
Deja-Vu за 30лв може да си земеш стая в хостелите около лъвов мост да речем 50-60 :?

menta_loverka
03-03-2008, 17:23
Ами сега се затопля... Южен парк, Борисова градина за вас няма ли? А иначе - е, не може все да има някой във вас - все по някое време на деня трябва да са на работа - бягате от даскало и вършите работа
na6te ne rabotqt ;)

ToPi-G
03-03-2008, 17:38
va6te kat ne rabotqt milo xD zatova puk gorata ni e na 2 min put :P i vinagi ba4ka :D

menta_loverka
03-03-2008, 18:05
va6te kat ne rabotqt milo xD zatova puk gorata ni e na 2 min put :P i vinagi ba4ka :D
milo v gorata ima hora sam vidq :D

v3n0ma
03-03-2008, 18:07
az sam govoril s na6te i te mi kazvat 4e nqma problem, i mi kazaha po-dobre v nas otkolkoto na nqkoi kupon ili v nqkoi kenef, taka 4e pogovori s va6te da vidim ko 6e izleze

menta_loverka
03-03-2008, 18:08
az sam govoril s na6te i te mi kazvat 4e nqma problem, i mi kazaha po-dobre v nas otkolkoto na nqkoi kupon ili v nqkoi kenef, taka 4e pogovori s va6te da vidim ko 6e izleze
10x za suvet4eto 6te probvam

JuS7^YourS
03-03-2008, 18:10
първо ходихме у общи приятели, после си намерихме наше място, но иначе вкъщи и у тях по-рядко става

dablue
03-03-2008, 18:12
az sam govoril s na6te i te mi kazvat 4e nqma problem, i mi kazaha po-dobre v nas otkolkoto na nqkoi kupon ili v nqkoi kenef, taka 4e pogovori s va6te da vidim ko 6e izleze
10x za suvet4eto 6te probvam


ММм пробвай ,защото и аз така направих.Пък повечето родители са разбрани хора ;) ,а и без секса не може.Ако ли не идва другия принцип "Мястото ни намира,не ние него" .Където ви се прави там :-P

hottie
03-03-2008, 19:45
Ima6e tuk edin saforumec koito sabira snimki ot hora,koito pravqt seks v Borisovata. Taka 4e vnimavaite ;)

Lodge
03-03-2008, 20:35
az sam govoril s na6te i te mi kazvat 4e nqma problem, i mi kazaha po-dobre v nas otkolkoto na nqkoi kupon ili v nqkoi kenef, taka 4e pogovori s va6te da vidim ko 6e izleze


vie ko 6te pitate va6te dali moje da se poebavate li

v3n0ma
03-03-2008, 20:37
az sam govoril s na6te i te mi kazvat 4e nqma problem, i mi kazaha po-dobre v nas otkolkoto na nqkoi kupon ili v nqkoi kenef, taka 4e pogovori s va6te da vidim ko 6e izleze


vie ko 6te pitate va6te dali moje da se poebavate li

ami ne prosto kazvam 4e dnes da re4em 6te sam v nas s gadjeto i te huu. A da ne stane taka 4e da re4em tq otide da sa izmie i maika v su6tiq moment i q svari gola. Tva imam predvid, a ti ne sa izkazvai kat pyrviq 4ovek

Alice Fox
03-03-2008, 21:04
Защо той не попита техните какво предпочитат..Да си идва с жени или с мъже? Като кажат жени да доведе теб и всичко ще е о.к. 8)

menta_loverka
03-03-2008, 21:22
Защо той не попита техните какво предпочитат..Да си идва с жени или с мъже? Като кажат жени да доведе теб и всичко ще е о.к. 8)
mi ako kajat s muje :D

menta_loverka
03-04-2008, 17:06
6te ubiq nqkoi ot umovete tuka po4nahme i maika mi nahulta v staqta bez nikoi da pita ............... ne mi be6e osobenno priqtno :-x

love_girls
03-04-2008, 17:13
абе вадите си ключ от стята и си се заключвате , пък да става каквото ще ;)

jim_beam
03-04-2008, 19:13
ami problemi s terena nqmame :grin: e verno 4e v nas po4ti vinagi ima nqkoi ama se pak toi jivee sam koeto si e super... :-P

Alice Fox
03-04-2008, 21:25
Защо той не попита техните какво предпочитат..Да си идва с жени или с мъже? Като кажат жени да доведе теб и всичко ще е о.к. 8)
mi ako kajat s muje :DСилно се съмнявам.. 8)

padnal_angel
03-04-2008, 21:29
kolata hoteli moteli gori4ki na kuponi v nqkoi svoboden apartament na va6i fr ? ? ?

krem4et0
03-05-2008, 14:51
Правм у тях. Те техните не, че много чукат де, ам имаме 1 одеало покрай нас за екстремни ситуации. видим ли, че в коридора се светва се завиваме с него и толкова. У нас докато нашите са там няма да правя секс.......никога!

hottie
03-05-2008, 15:02
sega jiveem zaedno ama predi tova ponqkoga go pravihme u nas dokato na6te si biaha vku6ti i prosto go pravihme pravi na zadna , kato az pritiskah vratata :D

lussi
03-05-2008, 15:19
И все пак най-хубаво си е когато няма никой в къщата, някакво спокойно такова.. е не че не ми се е случвало и да има хора де :D , но те за тва са сложени ключалките на вратите :wink:

hahavteen
03-06-2008, 16:02
Nie nikoga ne sme go pravili v nas dokato jiveeh s na6te nito y tiah sme go pravili.Po princip go pravehme v kolata my a kogato be6e bez neia ili vuv vhoda na bloka ili v kolite na negovi priateli...

aanitogb
03-06-2008, 16:10
mi az nqmam takav problem eto nqkoi mesta naprimer vseki hvod ima tavan edvali nqkoi hodi tam kasno ve4erta ili sasedmata polqma na blokovete ako priqtelq tie po golqm ima kola ili svoq staq edvali za nego 6tee problem da si vodi momi4eta v staqta 6te ste po tihi.nai 4esto se vazpolzvam ot tavana v hvoda na bloka na priqtelq mi no nz kak e pri vas

FikSi91
03-06-2008, 16:15
Ми като няма терен има коли.. :D

Mi ako nqmat kola... :D
Техен проблем.. :D Винаги може да имат някой познат да им услужи.. :)

Извиняяяяйй мое ли се чукаме в колата ти :lol: :lol:

Абе някакси не бих си дал колата да ми се чукат други в нея...А иначе с терена проблеми нямам - живея сам, приятелката ми също, кола имам, като съм вкъщи при нашите си имам цял етаж от къща, ама пък те хората са си печени и никога не ми е било проблем да си водя момичета вкъщи - винаги са ми осигурявали спокойствие - даже по едно време майка ми като знаеше, че сме с приятелката ми в стаята ми, ни правеше плодова салата и дискретно я оставяше на масичката в съседната стая :D




E ti pak si ebati priqtelq te te molqt kato hora se poebat v kola ti ti da ti poizcapat sedalkite ti pak nqma da im dade6 kak ne te e sram :lol: :lol: :lol:

snoopdogg
03-06-2008, 17:26
Има ли желание има и начин и място.

Miss_Perfekt
03-08-2008, 11:14
Аз не го правя още но братовчедка ми и гаджето и го правят на тавана на къщата на гаджето и :D

Bonbonche_to
03-08-2008, 11:22
Kazvash na vashite che otivash da spish u nqkoq priqtelka i vecherta si v tqh kvo tolko.A na priqtelq ti kvo mu prechat tqhnite ako sa si v tqh .taka cheee