PDA

View Full Version : Силно окосмена съм



Polinna
03-05-2008, 20:29
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.

MiMcHeToOo
03-05-2008, 20:30
Кола маска, кремче, самобръсначка.. Каквото решиш.

bibo
03-05-2008, 20:31
иди в някой SPA център

rame
03-05-2008, 20:31
Кола маска. Направи си я сама,щом те е срам иначе!
А и малко спам от мен-Не мислиш ли,че на 13 ти е раничко да правиш секс??? :?

Lorelei
03-05-2008, 20:33
Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.

rame
03-05-2008, 20:46
Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.ММ не с епилатор според мен ще е най-голямата болка.Пробвах ведпъж и не издържах напрао.... :( А иначе с кола маска ги махам редовно и не ме боли много. :)

Lorelei
03-05-2008, 20:53
Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.ММ не с епилатор според мен ще е най-голямата болка.Пробвах ведпъж и не издържах напрао.... :( А иначе с кола маска ги махам редовно и не ме боли много. :)

Pri men pyk e obratnoto :P S epilatora veche ne boli,no s kolata maska si e golqm ujasT.

VinDiesel
03-05-2008, 20:58
То с епилатора рано или късно свикваш и не те боли :) а относно момиченцето най добре със ножица ги мини после с самобръсначката.После като израстат малко почвай да свикваш с епилатора ем ще ти ореднеят ем няма да боцкаш на приятеля си. Въпреки че дори и да са израстнали малко след бръснене няма да боцкаш на приятеля си :)

Iv4eTy
03-05-2008, 21:00
Абе има си много начини- кола маска, кремове сякакви, пък и с бръсначката е начин...
А и един въпрос на 13 години и смяташ,че си готова за секс?! Пф накаде върви шибания свят, след време на по 13 сигурно баби ще стават :o Малка си още порасни малко, поосведоми се,защото като гледам щом незнаеш с кво да се обезкосмиш сигурно си нямаш никаква сексуална култура... :-x

splendour
03-05-2008, 21:13
хаха момичето ше се наебе дори и да е малка :-P :D :-D ам с крем сяка6 наи не бли има е 6ибано и бавно

ROBBIE
03-05-2008, 21:38
опитай при някоя козметичка

fake
03-05-2008, 21:41
срам те е да идеш на козметик, а не те е срам да се ебеш на 13?
или то като се ебеш ше е тъмно и няма да ти гледат путката? ми тогава закво да се бръснеш?
тя козметичката малко путки е виждала.
проблем е, че се обезкосмявате като решите да правите секс...а нещо хигиена, тфа-онова...не ти ли е гадно да ходиш кат' маймуна?

emptyy
03-05-2008, 21:41
чувал съм за перманентно махане на космите - колко е перманентно - половин година е но предполагам за някоя вечер може и да ти послужи :-D

MoHuTo
03-05-2008, 22:02
Абе има си много начини- кола маска, кремове сякакви, пък и с бръсначката е начин...
А и един въпрос на 13 години и смяташ,че си готова за секс?! Пф накаде върви шибания свят, след време на по 13 сигурно баби ще стават :o Малка си още порасни малко, поосведоми се,защото като гледам щом незнаеш с кво да се обезкосмиш сигурно си нямаш никаква сексуална култура... :-x

the_real_f
03-06-2008, 06:28
Според мен най-добрият вариант е с епилатор.Отначало боли,но след 2,3 пъти се свиква.Това което е останало после с ножче и всичко е ок.Някой беше написал,ако нямаш да вземеш на заем от приятелка!Не!Това въобще не е хубаво.Не е и хигиенично.Трябва да си имаш личен епилатор.А относно това,че си на 13 и искаш да водиш полов живот...останах потресена!Малка си!Че ти до никъде още не си се развила.Как я мислите тази работа бе деца?Изобщо не ми е понятно!

vaniLL
03-06-2008, 06:35
Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.ММ не с епилатор според мен ще е най-голямата болка.Пробвах ведпъж и не издържах напрао.... :( А иначе с кола маска ги махам редовно и не ме боли много. :)

Pri men pyk e obratnoto :P S epilatora veche ne boli,no s kolata maska si e golqm ujasT.



i pri men taka ... osven tova imam nqkakvo izkrivqvane i ne shta da me pipat chujdi hora ... kozmetichkata mi e mn sladka ,ama ne moga da se sybuq pred neq ...abe ne obicham da me pipat :oops: zatui s epito vkyshte ;)

N0_feAR
03-06-2008, 06:46
кола маска или самобръсначка.
пп:И наистина не мога да разбера....казваш че те е срам от козметички ама да се е*еш на 13 е голяма гордост, тей ли?! Тя на козметичката това й е работата, нито ще си първата нито последната п*тка, която ще види.

vaniLL
03-06-2008, 06:50
кола маска или самобръсначка.
пп:И наистина не мога да разбера....казваш че те е срам от козметички ама да се е*еш на 13 е голяма гордост, тей ли?! Тя на козметичката това й е работата, нито ще си първата нито последната п*тка, която ще види.


che i az ne hodq na kozmetichka za "otdolu"

mi da p*tkata mi q vijda samo priqtelq mi i ne iskam nikoi dr da me pipa ?taka che ne napadai momicheto :?

hottie
03-06-2008, 07:55
Според мен като за първи път е най-хубаво на козметик, който ще ти покаже как става и ще те оформи хубаво. От там нататък можеш и сама ! Боли най-вече първите няколко пъти, но после се свиква. Поне при мен е така, за която и да е част от тялото.
Мен лично с епилатор повече ме боли,тъй като косъмчетата се махат по-бавно, а с кола маска най-ми допада , защото се махат наведнеж!
Иначе със самобръсначка не препоръчвам, защото расте бързо и понякога боцка.
:)

Lorelei
03-06-2008, 08:01
miss california, :? to po tvoqta logika i na ginekolog ne trqbva da hodim... :? :-)

the hottie,ako q e sram momicheto nqma da otide,nqma smisyl da q karame.A otnosno epilatora i kolata maska,nali se seshtash che na 5tata minuta ot epilatora veche si iztrypnal i nishto ne chuvstvash.Pone pri men stava taka. :)

hottie
03-06-2008, 08:10
miss california, :? to po tvoqta logika i na ginekolog ne trqbva da hodim... :? :-)

the hottie,ako q e sram momicheto nqma da otide,nqma smisyl da q karame.A otnosno epilatora i kolata maska,nali se seshtash che na 5tata minuta ot epilatora veche si iztrypnal i nishto ne chuvstvash.Pone pri men stava taka. :)

Да така е ама все си мисля, че няма от какво да я е срам. Все пак това им е работата!
А за епилатора уффф мен само от шума ме боли :-D Ползвам го, ама не за интимните части :oops:

Pliok0019
03-06-2008, 08:15
С крем дипилатоар според мен е най-добрия вариант за 1вия път. Няма опасност от порязване и не боли. Ефекта "гладко" не се задържа дълго време, но си е достатъчно. :)

Liar
03-06-2008, 08:24
Сори,няма начин!С кола маска и епилатор 100% няма да се справиш!С депилиращия крем докато го използваш те космите ще поникнат пак още щом си ги махнала.Със самобръсначка също няма да стане добре,щот корена на косъма ще се вижда и кат се съблечеш пред ония там,той ще избяга!А ако все пак се престрашиш да отидеш на козметичка,нали ще ти е за първи път,няма да издържиш на болката и ще си тръгнеш.Не тръгвай да правиш секс,не плаши момчето(той на колко е всъщност?)!

Lorelei
03-06-2008, 08:27
Сори,няма начин!С кола маска и епилатор 100% няма да се справиш!С депилиращия крем докато го използваш те космите ще поникнат пак още щом си ги махнала.Със самобръсначка също няма да стане добре,щот корена на косъма ще се вижда и кат се съблечеш пред ония там,той ще избяга!А ако все пак се престрашиш да отидеш на козметичка,нали ще ти е за първи път,няма да издържиш на болката и ще си тръгнеш.Не тръгвай да правиш секс,не плаши момчето(той на колко е всъщност?)!

Ama kak pyk ne...to po tazi logika vsichki shtqhme da sme kato gorichki otdolu...
P.S.Ti kak tochno kazvash se obezkosmqvash ?
Ne mislq,che tova che i e pyrvi pyt q pravi po-nesrychna,taka che...

Liar
03-06-2008, 08:29
Хах,с кола маска,ама не е там въпросът...
Искам да и кажа да не прави секс на 13,но нз как...

Lorelei
03-06-2008, 08:30
Хах,с кола маска,ама не е там въпросът...
Искам да и кажа да не прави секс на 13,но нз как...

Xa-xa-xa. Qsno,ama ne vqrvam taka da q otkajesh... :)

nightwish16
03-06-2008, 08:39
:razz: :razz: na 13 godini iska da vodi poolov jivot :razz: :razz: po dobre si izpur6i nosa purvo :razz: :razz: ina4e po temata probvai s samobrusna4ka :razz: ex 4e gorili ima na tozi svqt

Spider4eto
03-06-2008, 09:15
пффф не знае как да се обескосмява па тръгнала секс да прави. Ходи си играй с барбитата по-добре. :-x

hooliganka89
03-06-2008, 09:56
На 13 и секс ще прави,вземи се гръмни наистина.
От толкова малки се чудите какво да си наврете между краката,че да ви стане кефа.Ей бетер като циганките станахте!

h0u$e_
03-06-2008, 10:03
na 13 sex she mi prai haha tq nz dali i se pikae ili se ebe oshte.... s izvinenie...
malka si oshte ;)

ZaRiBeN
03-06-2008, 10:06
кво кат си окосмена ве давай смело :)

Hilary_
03-06-2008, 10:22
ми кола маска...бръсначка...епилатор ...крем...има начини?! :grin: но щом те е срам да идеш на козметик какво остава да си легнеш с някой...е кво нищо работа :? да не говорим че щом незнаеш за обезкосмяването...си представям колко разбираш от секс... :? на къде отива света....?! :? мойто мнение е че си малка за тва ама ти си мисли за последиците... :?

Obsession
03-06-2008, 13:30
По принцип с крем пробвай най-добре, НО...
:lol: :lol: Олеле, теб те е срам от козметичката, а искаш да правиш секс. И то на 13! Изчакай да го правиш поне докато не станеш достатъчно голяма, за да знаеш как да се обезкосмяваш :D АЙДЕ ВЪРВИ НА НЯКОЯ КУКЛА ДА ПРОБВАШ ПЪРВО :lol:

Rozav`kosam
03-06-2008, 13:38
тцтц на 13 искаш да правиш секс... аз няма кво да коментирам друго... не мислиш ли, че ти е малко рано? :smt102
пък споко за космите ние мъжете обичаме да е като в африканска джунгла :razz: :razz:

Nik4o_Spain
03-06-2008, 13:45
S pinseta edin po edin gi skubi :lol:

la4ezara
03-06-2008, 14:57
Депилатоарен крем Вийт.

ToPi-G
03-06-2008, 15:18
awe obrusni kak si trebva ... nema da mu bocka6 xD spoko

gotinam
03-06-2008, 15:20
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.

Няма от какво да те е срам! Иди на козметичка! Най-безопасно е и гарантирано си обезкосмена. Ще свикнеш , щом вече ти се е6е няма да те е срам от козметичката.

ThunderGoddess
03-06-2008, 16:22
ХАхаХаххахахАхаа. Оффф .... мойто момиченценцецне, ти за какво си ползваш мозъчето. Да ти имам темата аз - аз искам да правя секс, ама не знам как да си махна още космите. Мъйниии. Ти хубаво, ще успееш да ги махнеш, ама после сигурно в леглото ще се изложиш. На 13 си. Както ти казаха, върви си хващай куклите и се занимавай там :)

b0ck0v
03-06-2008, 16:32
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.


аз обичам косматите.Ела при мене ще те оправя

aanitogb
03-06-2008, 16:46
mojeli edin vapros ako na 13 ve4e se ebe6 na 20 kvo 6te pravi6 za6to barza6 ti sigorno o6te ni6to neznae6 za sexsa nesam az 4oveka koito dati kazva 4e si malka no samo vnimavai da nqma posle bremenna sam ili mamo stanah kyrva 13-14 godi6nite go priemate na 6ega tva mai sas sexsa

Liar
03-06-2008, 16:50
Хах,с кола маска,ама не е там въпросът...
Искам да и кажа да не прави секс на 13,но нз как...

Xa-xa-xa. Qsno,ama ne vqrvam taka da q otkajesh... :)
Аз да опитам,пък квото стане 8-)

emviii
03-06-2008, 17:29
mislq 4e e nai dobre s krem , az lichno na bolka na epilator ili kola maska ne moga da izdarja :? A pak i zashto kazvate 4e ne trqaaa q e sram ot kosmeti4ka sled kato se ebe ... men me e sram mnogo :shock:
inache spored men i da ti se iska , nedei o6te 8)

Violenza
03-06-2008, 18:29
Еххх те го напрайли на 14 ама дават съвети "оооо малка си!"
:-o

Тя ако е решила да го направи - ще го.
Гледайте си вашите работи.
Искаше съвет - получи го.

Никой уж не го засягат другите.. ама само знае да нарежда, особено по тая тема..

Obsession
03-06-2008, 19:24
Еххх те го напрайли на 14 ама дават съвети "оооо малка си!"
:-o

Тя ако е решила да го направи - ще го.
Гледайте си вашите работи.
Искаше съвет - получи го.

Никой уж не го засягат другите.. ама само знае да нарежда, особено по тая тема..

Ти пък от къде знаеш на колко съм го направила?
И няма нищо лошо да и кажем истината, поне да я накараме да се замисли! И не ми казвай "да си гледам работата", защото в случая тя иска мнение, а аз и го давам, във форума това ми е "работата".
И последно, нима ти мислиш, че е добре да го направи на 13?

juchoche
03-06-2008, 19:55
emi kola maskata e nai uda4niqt varqnt :) ako ne te boli tfa e spasenieto :)

niksy_bub
03-06-2008, 19:58
vseki den se kupi i seki den minavai sus samobrusnachka :D a ako imash vreme pari i mojesh da turpish na bolka kola maska e nai dobriq variaqnt

rusnache
03-06-2008, 20:14
И като станете на по 22 се чудите що се по безчувственни от камък долу. Самобръсначка, иначе на 25 ще изпитваш по-голямо удоволствие от гаделичкане на петите от колкото от секса, ако некой не верва, може да го пратя при 3-4 познати дето сега се чудят как да върнат времето назад.

padnal_angel
03-06-2008, 22:33
nai-efektivno lazerna epilaciia

olive_oil
03-07-2008, 09:07
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.
как по-точно те е срам от жена, която ще ти ги махне за половин час, а нема да те е срам да правиш секс?!!!!!???? А и господи ти си на 13.
тва поколение все повече се смахва!

olive_oil
03-07-2008, 09:08
nai-efektivno lazerna epilaciia тя не е безболезнена, а и леко скъпичка

Na7a6a
03-07-2008, 13:30
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.
как по-точно те е срам от жена, която ще ти ги махне за половин час, а нема да те е срам да правиш секс?!!!!!???? А и господи ти си на 13.
тва поколение все повече се смахва!
Абе остави, тя като си е наумила няма да я разубедим.. за жалост.. И в крайна сметка тя ще си пати..

oTPoBHa
03-07-2008, 13:35
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.

ти не знаеш как космите да си махнеш, та полов живот ще водиш..

верно иди в някой спа център :grin:

Violenza
03-07-2008, 18:02
Ти пък от къде знаеш на колко съм го направила?
И няма нищо лошо да и кажем истината, поне да я накараме да се замисли! И не ми казвай "да си гледам работата", защото в случая тя иска мнение, а аз и го давам, във форума това ми е "работата".
И последно, нима ти мислиш, че е добре да го направи на 13?
Всъщност, визирах момичето над мен. (ако е това, за което си мисля...)
Хахах да бе.. казвате вие.. и сигурно тя ще се замисли.. вярваш ли си?
Т'ва за "гледай си работата" беше изключително тъпо, тоя лаф не го използвам.
Еми, не, аз далеч не мисля, че е правилно, напротив, повече от недопустимо е... само че като й е толкова акъла и е решила да го направи - к'вот и да й говориш, няма да има никакъв ефект..
И да съдите, и да не е се тая..

tqnko1
03-07-2008, 18:11
xpapaxpxaxaa utidi v SPA centar :D

Violenza
03-07-2008, 18:19
xpapaxpxaxaa utidi v SPA centar :D
Още 10 човека да се изредят да го кажат?

tqnko1
03-07-2008, 18:22
xpapaxpxaxaa utidi v SPA centar :D
Още 10 човека да се изредят да го кажат?
ebavam se, da si gi minava s bic4e az ako sam i priqtelq tova 6te mi e nai malkiq problem dali leko mi bickat ili nemi bockat :)

Karamel4e_to
03-07-2008, 18:25
i az iskam da popitam neshto svarzano s tfa zashto kato si obrasna triagalnika s samobrasnachkata i se poqvqvat nqkfi malki papchici nqkoi mojeli da mi kaje ot kfo stava i kak da gi mahna

TopTa
03-07-2008, 18:41
s epilator ima da se mu4i6 4asove ako si tolkova okosmena kolkoto tvurdi6. plus 4e 6te se za4ervi6 mn! kola maska e po-dobre spored men za6toto otiva6 i ti gi durpat nqkolko puti i si done :) samo otidi na kozmetik ne sama purvia put 4e ne e mn lesno :? to4no tam sama!
by the way ..... na 13 si malka za sex!pomisli si pak!

ЛаСт!К
03-07-2008, 18:59
Гадни сте...мнгого сте гадни.Щом иска,да го прави,животът е неин.ТФа с куклите е тъпо,тя си ги е зарязала на 9 още.И аз съм на 13,и аз искам,много,ама много много искам...Ама съм решила да изчакам още 1-2-най-мн 3 годинки.
Аз лично се минавам с бръсначка,но ако са ми пораснали повечко,първо с ножица,за да не задръствам самобръсначката.И не ми стават зле и боцкащи,само като започнат да растат де,но иначе не изглежда лошо.Аз на краката едва издържам с епилатор,пък камо ли на оная ми работа :D о,не,мойте косми са мн болезнени.Абе,давай със самобръсначка,нали видиш,че тука на момчетата не им пука кой знае колко...
А на другите,дет ти викат,че си малка внимание не им обръщай.Ако те са били такива,ние не сме,мда,поколенията се менят :)
И все пак,може да позадържиш страстите малко чрез някой др методи.Знам какво ти е :oops: но си помисли.И ако още искаш,действай! :smt001

Karamel4e_to
03-07-2008, 19:05
Гадни сте...мнгого сте гадни.Щом иска,да го прави,животът е неин.ТФа с куклите е тъпо,тя си ги е зарязала на 9 още.И аз съм на 13,и аз искам,много,ама много много искам...Ама съм решила да изчакам още 1-2-най-мн 3 годинки.
Аз лично се минавам с бръсначка,но ако са ми пораснали повечко,първо с ножица,за да не задръствам самобръсначката...... :smt001 vai male tfa zashto napravo ne gi prodavash shtom gi ostavqsh da rastat do takava stepen che s nojica gi rejish abe kfo si davash parite za samobrasnachka pleti si gi na plitka :D:D:D:D az prez den nai mn 2 si gi maham :) za da sam vinagi gladichka :-P

label_j
03-07-2008, 20:06
Пффф ебаси в кво са се превърнали момичетата. Вие ше свалите безкрайно границата бе...на 5 ли искате да го праите!! на 13 не си се осъзнал като хората дори...Еми Не е Нормално! И моля без мнения на разглезени лапета, че са мн зряли :shock:

Polinna
03-08-2008, 06:22
1-во незряло лапе си ти като говориш простотий.2-ро всеки си има право на избор дали е на 13 или на 14-15 както са се ебнали почти всички на тази възраст е същата работа.
3-то питах за препоръки - е получих ги.
Благодаря за отговорите :razz: а пък за тези които се правеха на интересни от косми да не се отърват :-P 8-) :lol: :razz: :grin: :grin:

ЛаСт!К
03-08-2008, 11:49
Не,не чакам,рязах ги,когат се бръснах за пръв път.
Обаче веднъж бързах и се порязах с бтъсначката и оттогава имам малка психическа травма :D

Karamel4e_to
03-08-2008, 11:59
1-во незряло лапе си ти като говориш простотий.2-ро всеки си има право на избор дали е на 13 или на 14-15 както са се ебнали почти всички на тази възраст е същата работа.
3-то питах за препоръки - е получих ги.
Благодаря за отговорите :razz: а пък за тези които се правеха на интересни от косми да не се отърват :-P 8-) :lol: :razz: :grin: :grin:

tochno si nezrqlo lape na 13 godini tragnala sex da prai ai molqti se tqloto ti sega e pochnalo da se razviva sex she mi praish ko si mislish che she porasnesh kat se naebesh li
:razz: :razz: :razz: :razz: em davai spored men men ot takia det na 13 sa mi pochnali da sa ebat nishto nqma da stani oshte po malko ot takiva samouvereni kat tebe she osaznaesh che she e greshka da se naebesh ama she e kasno sq lubopitstvoto ti kam sexa e po golqmo i edvali she ti haresa koi znai kolko shoto edvali she osetish koi znai kfop udovolstvie pfff na 13 si be ne si [provalqi jivota oshte ot sega 8)

macka_88
03-08-2008, 12:09
Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.
Aa..malko stranno 6te prozvu4i ama do sa ne sum 4uvala za tova depilacionno kremche...nqkoi 6te mi obqsni li kakvo e :oops: i mejdu drugoto za men samobrysna4kata ne e mn dobro re6enie..6tot posle stava6 kato kitenik otdolu :grin:

insomnia79
03-08-2008, 15:28
Гадни сте...мнгого сте гадни.Щом иска,да го прави,животът е неин.ТФа с куклите е тъпо,тя си ги е зарязала на 9 още.И аз съм на 13,и аз искам,много,ама много много искам...Ама съм решила да изчакам още 1-2-най-мн 3 годинки.
Аз лично се минавам с бръсначка,но ако са ми пораснали повечко,първо с ножица,за да не задръствам самобръсначката.И не ми стават зле и боцкащи,само като започнат да растат де,но иначе не изглежда лошо.Аз на краката едва издържам с епилатор,пък камо ли на оная ми работа :D о,не,мойте косми са мн болезнени.Абе,давай със самобръсначка,нали видиш,че тука на момчетата не им пука кой знае колко...
А на другите,дет ти викат,че си малка внимание не им обръщай.Ако те са били такива,ние не сме,мда,поколенията се менят :)
И все пак,може да позадържиш страстите малко чрез някой др методи.Знам какво ти е :oops: но си помисли.И ако още искаш,действай! :smt001

Abe hora nedeite taka bee !!! Vie znaete li kakvo sa CELI TRINADESET GODINI ! Ta te trqbva nadgrobni plo4i da si stroqt ve4e :shock: :shock: :shock: Kak 6e sa malkii :razz: :razz: :razz: :D :D

Dne6nite 13-godi6ni se mislqt za golqmata rabota "Pokoleqta se menqli" Mi da menqt se no kum vse po zle ! Sa kat znae6 v ob6ti linii kvo e prezervativ4e i se misli6 za mnou golqma i porasnala ! Gotova li si da poeme6 eventulani posledstviq sled sex :shock: :shock: Tva 4e dne6nite deca sa 4uvali dumi4ki koito predi vreme na taq vurast o6te ne sa gi znaeli kFooo :shock: :shock: :shock: Mnou si golqma ! :? :? Ama akula ti e kolko 13godi6no ! Zemete pro4etete 1vo ne6u pone za da nqq posle "AmA MAMO nosa mi 6o ukapva ?" :razz: :razz: :razz:

Obsession
03-08-2008, 17:42
Abe hora nedeite taka bee !!! Vie znaete li kakvo sa CELI TRINADESET GODINI ! Ta te trqbva nadgrobni plo4i da si stroqt ve4e Shocked Shocked Shocked Kak 6e sa malkii Razz Razz Razz Very Happy Very Happy

Dne6nite 13-godi6ni se mislqt za golqmata rabota "Pokoleqta se menqli" Mi da menqt se no kum vse po zle ! Sa kat znae6 v ob6ti linii kvo e prezervativ4e i se misli6 za mnou golqma i porasnala ! Gotova li si da poeme6 eventulani posledstviq sled sex Shocked Shocked Tva 4e dne6nite deca sa 4uvali dumi4ki koito predi vreme na taq vurast o6te ne sa gi znaeli kFooo Shocked Shocked Shocked Mnou si golqma ! Confused Confused Ama akula ti e kolko 13godi6no ! Zemete pro4etete 1vo ne6u pone za da nqq posle "AmA MAMO nosa mi 6o ukapva ?" Razz Razz Razz

Да, бе, как не се сетих и аз! Тя още не прави разлика между "Спа център" и козметичен салон, ама секса и е в главата. Така, де, колко от вас са издържали 13 години на сухо? Пфф...
Всъщност поколенията изобщо не се променят. Просто обществото налага модела на "помислилите се за пораснали" пораснали. Това, че ставате все по-освободени по никакъв начин не променя начина ви на анализиране и разсъждение в действителност, нито най-вече по-бързото развитие на тялото. Това са глупости, в анатомично отношение липсва "еволюцията", която сте си втълпили.
Изключително трудно е да хванеш самобръсначката и да си свършиш работата и е мн близко до каъла, че с епилатор и кола маска боли. Убедена съм обаче, че в леглото ще си страхотна, още от малка секс атлетка ще ми става :D

Stanoev
03-08-2008, 17:52
няма да боли ако го намажеш с крем след това почнеш да се къпиш или да си мокриш триъгълника и през това време с самобръсначката и готово.Ще спестиш повече болка.До колкото боцкането почвай от горе на долу да се бръснеш(въпреки че така зарастват по бързо)

unfaithful1234
03-08-2008, 17:54
Заради това,че мислиш да го правиш на 13 ще си спестя коментара,защото разбирам каква стока си!!!

Stanoev
03-08-2008, 18:04
Заради това,че мислиш да го правиш на 13 ще си спестя коментара,защото разбирам каква стока си!!!
Тук изобщо не си прав.Момичето си има собствен живот.Щом иска и на 4 може да го направи може и на 30 или да е монахиня.Това си е неен избор.Нито я познаваш нито си си чатил с нея че да и казваш каква стока е!!!Като нямаш коментар по дадената тема недей пиши!!!

LovePoisoned
03-08-2008, 18:08
Абе, защитниците, щом има собствен живот, защо е седнала да пита нас, некомпетентните простаци! :-D :-D :-D :razz:

Меняли се поколенията... Грънци.

Хаха, да, верно, че ако се почне отрано, ще стане "секс-атлетка", ама какво ще даде на този 18-годишен... педофил?! За него не е ли много по-добре да си легне с някоя яка кака поне на 16-17 със завършило развитието си тяло и с яки ц*ц*?!

unfaithful1234
03-08-2008, 18:10
Заради това,че мислиш да го правиш на 13 ще си спестя коментара,защото разбирам каква стока си!!!
Тук изобщо не си прав.Момичето си има собствен живот.Щом иска и на 4 може да го направи може и на 30 или да е монахиня.Това си е неен избор.Нито я познаваш нито си си чатил с нея че да и казваш каква стока е!!!Като нямаш коментар по дадената тема недей пиши!!!
Първо съм момиче и второ-за теб нормално ли е да се пляка на 13?!?!?!?!?!?!?! :-x :-x :-x Защо никой не се опитва да предпази днешната младеж по някакъв начин????

Stanoev
03-08-2008, 18:12
сорри за бъркането на пола.По темата:Никой не ти е искал мнението.Темата е съвсем друга.Ако беше темата "Нормално ли е да се еба на 13 години" тогава можеше да изразиш становище.За някой е нормално за др. не е нормално.Въпрос на лично мнение.Щом се смята за готова,да го прави.

unfaithful1234
03-08-2008, 18:25
сорри за бъркането на пола.По темата:Никой не ти е искал мнението.Темата е съвсем друга.Ако беше темата "Нормално ли е да се еба на 13 години" тогава можеше да изразиш становище.За някой е нормално за др. не е нормално.Въпрос на лично мнение.Щом се смята за готова,да го прави.
Е как ше е готова?!На 13 не знае дали и се пикае или и се ебе!!! :-x Айде ще дам отговор на темета:Мисля,че най-добре е да си направиш кола маска,мен не ме боля много...

Stanoev
03-08-2008, 18:30
така е по ЕнтЕлЕгентно :D

unfaithful1234
03-08-2008, 18:32
така е по ЕнтЕлЕгентно :D
Хах,мисля,че й е рано...На 13 е все пак!!!Аз на 13 си играех с кукли
П.С.на 15 съм

Първокласник
03-08-2008, 18:33
ОФФТОПИК!/Алооо пиклоо на 13 години къде си тръгнала да се ебеш маа.

По темата:Еми оскуби се с епилатор маймуно такава!

Deni4kaa
03-08-2008, 18:35
срам те е да идеш на козметик, а не те е срам да се ебеш на 13?
или то като се ебеш ше е тъмно и няма да ти гледат путката? ми тогава закво да се бръснеш?
тя козметичката малко путки е виждала.
проблем е, че се обезкосмявате като решите да правите секс...а нещо хигиена, тфа-онова...не ти ли е гадно да ходиш кат' маймуна? +1! Не знаеш с кво да се обезкосмиш а пък полов живот ще водиш :?

sexy&crazy
03-08-2008, 18:52
momi4e na 13 si zemi se zavzemi si4ki ti kazah s epilator noj4e i tfa e ama za sex nedei da barzash

Made_of_Pain
03-08-2008, 21:31
Като те е срам си плетеш плитки на долния етаж и си траеш.
Бреййй колко малки, а вече на по 13 се опрашвате...
Погледни, че нямаш мозък за 30 стотинки на цяло... била много окосмена... Ми баща ти да не си е избирал за жена горила

Stanoev
03-09-2008, 08:12
Като те е срам си плетеш плитки на долния етаж и си траеш.
Бреййй колко малки, а вече на по 13 се опрашвате...
Погледни, че нямаш мозък за 30 стотинки на цяло... била много окосмена... Ми баща ти да не си е избирал за жена горила
Какво общо има темата с майка й.Какво я намесваш и защо наредаш момичето?!?Тя пита любезно ти кат маймуните отг. :-x

Polinna
03-09-2008, 09:35
Доста сте зле.. Stanoev все пак благодаря за защитата :-) .. Както казаха темата не е на колко да се прасна , а с какво да се обезкосмя!Никой не ви е искал мнението кога, как и каде.

Polinna
03-09-2008, 09:38
Като те е срам си плетеш плитки на долния етаж и си траеш.
Бреййй колко малки, а вече на по 13 се опрашвате...
Погледни, че нямаш мозък за 30 стотинки на цяло... била много окосмена... Ми баща ти да не си е избирал за жена горила


A пък ти си мери малко приказките, защото не се знае твоите майка и баща какви са камоли ти, но смятам,че не си от най-умните, за да намесваш родители и т.н.. Направо тази темичка можеш да си я ксерокопираш и да си я сложиш в рамка с всички коментари като имаш толкова компетентно мнение по въпроса.

ЛаСт!К
03-09-2008, 14:32
Искам само да кажа,че интелигентността на момичето а и на който и да било не можете да я прецените по възрастта,след като не я познавате.
Хахх,не знаех,че е имало хора дет са си играли с кукли на 13! :) нопри всеки е различно,а вие си оставате същите груби маймуни.Отговорете на въпроса,не на кФот ви скимне,щот не е ваша работа.

И аз не мисля,че е много подходящо на 13,ама смо затова,че сме на 13 не тряа да ни мислите за лигли или некФи с малък мозък.Не можете да прецените човека току-така. :-o

SweeT_FreaK
03-09-2008, 15:51
хах .. малка си бе мила .. ама тва си е твой проблем .. а доколкото самобръсначката няма да боцка ако не те лиже и то ако си се почистила преди момента .. :D:D:D:D

LovePoisoned
03-09-2008, 16:09
Докато мислиш с какво да се окастриш, ще ти пораснат още повече. :o

ZaRiBeN
03-09-2008, 17:50
така е по ЕнтЕлЕгентно :D
Хах,мисля,че й е рано...На 13 е все пак!!!Аз на 13 си играех с кукли
П.С.на 15 съм

като си на 15 сега с какво си играеш?

nikiTa__
03-09-2008, 20:48
otidi na kozmetik , za 10 min rabota e. boli ama se trae, taka e nai-efektivno :) :) :)

DevilWish
03-09-2008, 22:18
То с епилатора рано или късно свикваш и не те боли :) а относно момиченцето най добре със ножица ги мини после с самобръсначката.После като израстат малко почвай да свикваш с епилатора ем ще ти ореднеят ем няма да боцкаш на приятеля си. Въпреки че дори и да са израстнали малко след бръснене няма да боцкаш на приятеля си :)
I az taka mislq ;)

eblio
03-09-2008, 23:16
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.

Окосмението не пречи на воденето на полов живот, но се гледа с неприятно око от страна на повечето момчета (нека не са всички).
Няма от какво да те е срам ;)

Polinna
03-10-2008, 06:49
Окей благодаря Ви.
Амааа eblio ти като казваш, че за повечето момчета нямало значение и не им пречи неможеш да се цапнеш там като някоя горила малко некомфортно за което и да е момиче.Или поне аз така си мисля :)

Pliok0019
03-10-2008, 06:53
Окей благодаря Ви.
Амааа eblio ти като казваш, че за повечето момчета нямало значение и не им пречи неможеш да се цапнеш там като някоя горила малко некомфортно за което и да е момиче.Или поне аз така си мисля :)
Наистина е много по-добре да се обезкосмиш. За 1вия път послушай съвета ми и опитай с депилатор - няма никаква опасност от порязане, не боли. Наистина действието е краткотрайно, но за 2-3 дни ще е гладко.

eblio
03-10-2008, 11:26
Окей благодаря Ви.
Амааа eblio ти като казваш, че за повечето момчета нямало значение и не им пречи неможеш да се цапнеш там като някоя горила малко некомфортно за което и да е момиче.Или поне аз така си мисля :)

И аз мисля така, но темата изисква да обхванем по-голям периметър от мнения и случаи.

Разбира се, аз като мъж очаквам от една жена да има вкус относно тези неща, за да не е нужно да стигаме до неудобни ситуации, когато и най-слабият намек може да бъде фатален.

RAZVRATNIKA
03-10-2008, 11:33
Казвал съм го и в друга тема ще го кажа и сега!С вестник най-добре палиш вестника опърляш космите и всико е идеално!!! :razz:

П.С. Аз не съм пробвал!!!!!!!!

unfaithful1234
03-10-2008, 12:22
така е по ЕнтЕлЕгентно :D
Хах,мисля,че й е рано...На 13 е все пак!!!Аз на 13 си играех с кукли
П.С.на 15 съм

като си на 15 сега с какво си играеш?
Уча!!! :-x Не си играя с други работи все още!!!

Polinna
03-14-2008, 16:33
Казвал съм го и в друга тема ще го кажа и сега!С вестник най-добре палиш вестника опърляш космите и всико е идеално!!! :razz:

П.С. Аз не съм пробвал!!!!!!!!



E пробвай като не си и после ми кажи какъв е ефекта :) аз вече съм идеална : 8)

5StaR
03-14-2008, 16:43
Аз съм на 13, а искам да водя полов живот.

Поредната зажадняла за мъжки ласки... :razz: :razz:

gaberot
03-14-2008, 19:22
Кола маска. Направи си я сама,щом те е срам иначе!
А и малко спам от мен-Не мислиш ли,че на 13 ти е раничко да правиш секс??? :?
Ем, 'кво искаш, бе? Курволяк колкото щеш :D :D :D :D !

bubole4e
03-14-2008, 19:36
ХАхаха :D :lol: Имаше някои много добри предложения за проблема,но аз лично съм за кола маската най-ефективно е :) Чела съм даже по този въпрос в някой вестник май...определено това е начина за най-дълготрайно,а и с времето ще станат по малко =)

Bolt_f
03-14-2008, 19:39
така е по ЕнтЕлЕгентно :D
Хах,мисля,че й е рано...На 13 е все пак!!!Аз на 13 си играех с кукли
П.С.на 15 съм

като си на 15 сега с какво си играеш?
Уча!!! :-x Не си играя с други работи все още!!! aman ot vas deto igraete s kukli na 13-14 godini ;) aide, aide... ne se izhvyrlqi.

Boss
03-14-2008, 20:00
Лазерна епилация в "Пикасо" :) Срещу няколко пъти по 20-30 еуро гаранция е 10 години 8)

Polinna
03-15-2008, 06:27
Аз съм на 13, а искам да водя полов живот.

Поредната зажадняла за мъжки ласки... :razz: :razz:



Скъпа\и 1-во не съм зажядняла за мъжки ласки пък ти си мисли каквото искаш твоето мнение ми е адски далечно.2-ро и да съм нямаш право да ме критикуваш.3-то ей такива като теб с тъпи коментари незнаят и те какво става.Така,че не ми казвай зажядняла ли съм за мъжки ласки не съм ли 8)

Polinna
03-15-2008, 06:31
gaberot a пък ти си преведе значението на курволяк , защото съм почти сигурна, че и ти се въртиш около 15-16 годишните.
Ей такива неподготвени и глуповати сте ми адски забавни ще се радвам ако още тъпунгери пишат и ме зазипват с тъпи писма "Ти еба ли се?!" - Не, не се ебах!
Е вече като не съм курволяк каква съм?
Царя на маймуните? Съжелявам , вече сум обезскосмена.
Хм... може би майка природа?! 8-)

Violenza
03-15-2008, 07:44
Заради това,че мислиш да го правиш на 13 ще си спестя коментара,защото разбирам каква стока си!!!
Тук изобщо не си прав.Момичето си има собствен живот.Щом иска и на 4 може да го направи може и на 30 или да е монахиня.Това си е неен избор.Нито я познаваш нито си си чатил с нея че да и казваш каква стока е!!!Като нямаш коментар по дадената тема недей пиши!!!
Първо съм момиче и второ-за теб нормално ли е да се пляка на 13?!?!?!?!?!?!?! :-x :-x :-x Защо никой не се опитва да предпази днешната младеж по някакъв начин????
хахахаххахахахахах
слушаме идеи!!!

delitoooooooo
03-16-2008, 09:44
за самото обезкосмяване според мен е най добре с депилационно кремче хем е безболезнено хем е ефектно са това че си на 13 и си решила да правиш секс ок твой си е живота ама да не съжеляваш после бъди сигурна в човека

delitoooooooo
03-16-2008, 09:47
Заради това,че мислиш да го правиш на 13 ще си спестя коментара,защото разбирам каква стока си!!!
Тук изобщо не си прав.Момичето си има собствен живот.Щом иска и на 4 може да го направи може и на 30 или да е монахиня.Това си е неен избор.Нито я познаваш нито си си чатил с нея че да и казваш каква стока е!!!Като нямаш коментар по дадената тема недей пиши!!!
Първо съм момиче и второ-за теб нормално ли е да се пляка на 13?!?!?!?!?!?!?! :-x :-x :-x Защо никой не се опитва да предпази днешната младеж по някакъв начин????
хахахаххахахахахах
слушаме идеи!!!

незнам ти на колко си но момичето щом е решило да се '' ПЛЯКА'' на 13 нека нейн избор.. 8)

poltergais
03-16-2008, 10:19
:shock: Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам :(

Т.7 от правилника!
Модерирано от swords1010.

Абе я се разкарай на 13 секс ще прави хъх... Порастни малко изчакай поне до 16.
А тва за обескосмяването теглиш една бръсначка не на контра, няма да му прави впечетление на партньора ти............

TheNewReligion
03-16-2008, 10:50
Abe ti nqmash sram ! Kak moje da si na 13 i da iskash da vodish polov jivbot ne moga da razbera ?Ti si tupas , malka , maloletna kurvichka ! Oshte igraesh s kuklite , ama mislish za seks ?Kaji go tva na maika si i na bashta si i togava da vidim ! Nai-mnogo da te pratqt v popravitelen dom ! Vsichki tuka ste sus seriozni psihichni okloneniq ! :? :? :? Jalka si !

hiro
03-16-2008, 16:36
Обръсни се :razz:

ЛаСт!К
03-16-2008, 16:45
Abe ti nqmash sram ! Kak moje da si na 13 i da iskash da vodish polov jivbot ne moga da razbera ?Ti si tupas , malka , maloletna kurvichka ! Oshte igraesh s kuklite , ama mislish za seks ?Kaji go tva na maika si i na bashta si i togava da vidim ! Nai-mnogo da te pratqt v popravitelen dom ! Vsichki tuka ste sus seriozni psihichni okloneniq ! :? :? :? Jalka si !

КФи кукли бе???
Ограничени нещастници,дет си нямат друга работа,ей тФа сте вие! :-x

Angle_f
03-16-2008, 16:50
Мисля 4е кола маска е най-добрия вариант :-o

rUffLes
03-16-2008, 16:59
kola maska :)

Daft
03-19-2008, 21:14
Поредната "готова" Е*АЧКА :o с извинение
Къде
ти е акъла бе...?! 13 години...Просто не знам....Какво сте тръгнали да ми правите секс,като цици нямате още :-x ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-& :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 Вземи си охлади "страстите" и си седни на гъза!!! :x

alexisonfire
03-19-2008, 21:28
абе човек .. като те е срам да отидеш на козметик за обезкосмяването на "срамните си устни" вземи един гребен , малко гел и поне си напраи една модерна фейшън прическа там доло.. :grin: :grin: :grin: :-P

Daft
03-19-2008, 21:34
абе човек .. като те е срам да отидеш на козметик за обезкосмяването на "срамните си устни" вземи един гребен , малко гел и поне си напраи една модерна фейшън прическа там доло.. :grin: :grin: :grin: :-P


И това е идея :razz:

ToxicforAngel
03-20-2008, 14:31
азе съм на 6 и аз искам да водя полов живот Прас туп туп прас Рофл ! А ве къде ви е акъла на вас бе на 13 полов живот аз на 15 се научих да псувам ... :? как на 13 ... не не луд народ ... :?

sex_igra4ka
03-20-2008, 17:44
срам те е да идеш на козметик, а не те е срам да се ебеш на 13?
или то като се ебеш ше е тъмно и няма да ти гледат путката? ми тогава закво да се бръснеш?
тя козметичката малко путки е виждала.
проблем е, че се обезкосмявате като решите да правите секс...а нещо хигиена, тфа-онова...не ти ли е гадно да ходиш кат' маймуна?

Добре бе ,момичето пита за съвсем конкретен проблем и иска съвет за него-защо са необходими подобни нападки-мисля,че е проява на излишна грубост

eu.hyricane
03-20-2008, 17:48
az li4no se molq da zabremenee6 i embrionat da zagine, dokato e v teb. sled tova da te izklu4at ot u4ili6te, va6ite da te zarejat, a priqtelqt ti da ne te pogledne pove4e :) :) :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-20-2008, 17:57
Използвай търсачката! http://www.teenproblem.net/f/search.php
Има милион теми по тоя въпрос. Напиши 'окосмяване' примерно и сама ще се увериш.

А иначе да водиш полов живот на 13год... приятелят ти осъзнава ли, че ако имате по-интимни контакти заедно може да го съдят?