.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 120
  1. #1

    Силно окосмена съм

    Здравейте.. Искам да Ви помоля за огромна помощ.Аз съм на 13, а съм стращно окосмена (там долу)! Незнам какво да правя , а искам да водя полов живот.Искам някакви препоръки!Допитвала съм се до приятелки , но всяка една ми казва с бръснарско-ножче, а аз мисля, че ще боцкам много на приятелят ми!Кажете ми ефективен начин за премахване на окосмяването ми и от каде мога да си закупя материалите.Благодаря Ви предварително.




    П.С: Само не ме пращайте в СПА център, че ме е срам

    Т.7 от правилника!
    Модерирано от swords1010.
    Fuck me I`m famous..

  2. #2
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Кола маска, кремче, самобръсначка.. Каквото решиш.


    Животът е адът описан в Библията!

  3. #3
    Голям фен Аватара на bibo
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    540
    иди в някой SPA център
    Цитирай Първоначално написано от kombarka
    Има нещо в нея,майна.. ама тряя много да се взираш.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    568
    Кола маска. Направи си я сама,щом те е срам иначе!
    А и малко спам от мен-Не мислиш ли,че на 13 ти е раничко да правиш секс???

  5. #5
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    568
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.
    ММ не с епилатор според мен ще е най-голямата болка.Пробвах ведпъж и не издържах напрао.... А иначе с кола маска ги махам редовно и не ме боли много.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    Цитирай Първоначално написано от rame
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.
    ММ не с епилатор според мен ще е най-голямата болка.Пробвах ведпъж и не издържах напрао.... А иначе с кола маска ги махам редовно и не ме боли много.
    Pri men pyk e obratnoto :P S epilatora veche ne boli,no s kolata maska si e golqm ujasT.
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  8. #8
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    То с епилатора рано или късно свикваш и не те боли а относно момиченцето най добре със ножица ги мини после с самобръсначката.После като израстат малко почвай да свикваш с епилатора ем ще ти ореднеят ем няма да боцкаш на приятеля си. Въпреки че дори и да са израстнали малко след бръснене няма да боцкаш на приятеля си

  9. #9
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Абе има си много начини- кола маска, кремове сякакви, пък и с бръсначката е начин...
    А и един въпрос на 13 години и смяташ,че си готова за секс?! Пф накаде върви шибания свят, след време на по 13 сигурно баби ще стават Малка си още порасни малко, поосведоми се,защото като гледам щом незнаеш с кво да се обезкосмиш сигурно си нямаш никаква сексуална култура...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  10. #10
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    хаха момичето ше се наебе дори и да е малка ам с крем сяка6 наи не бли има е 6ибано и бавно
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  11. #11
    опитай при някоя козметичка

  12. #12
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    срам те е да идеш на козметик, а не те е срам да се ебеш на 13?
    или то като се ебеш ше е тъмно и няма да ти гледат путката? ми тогава закво да се бръснеш?
    тя козметичката малко путки е виждала.
    проблем е, че се обезкосмявате като решите да правите секс...а нещо хигиена, тфа-онова...не ти ли е гадно да ходиш кат' маймуна?
    Boots and braces don't make racists!

  13. #13
    чувал съм за перманентно махане на космите - колко е перманентно - половин година е но предполагам за някоя вечер може и да ти послужи

  14. #14
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Цитирай Първоначално написано от Iv4eTy
    Абе има си много начини- кола маска, кремове сякакви, пък и с бръсначката е начин...
    А и един въпрос на 13 години и смяташ,че си готова за секс?! Пф накаде върви шибания свят, след време на по 13 сигурно баби ще стават Малка си още порасни малко, поосведоми се,защото като гледам щом незнаеш с кво да се обезкосмиш сигурно си нямаш никаква сексуална култура...

  15. #15
    Според мен най-добрият вариант е с епилатор.Отначало боли,но след 2,3 пъти се свиква.Това което е останало после с ножче и всичко е ок.Някой беше написал,ако нямаш да вземеш на заем от приятелка!Не!Това въобще не е хубаво.Не е и хигиенично.Трябва да си имаш личен епилатор.А относно това,че си на 13 и искаш да водиш полов живот...останах потресена!Малка си!Че ти до никъде още не си се развила.Как я мислите тази работа бе деца?Изобщо не ми е понятно!

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Цитирай Първоначално написано от rame
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Xaxa.Spoks,nqma da te prashtame na kozmetik.Ami hvashtash edno epilatorche,ako nqmash vzemi na nqkoq priqtelka za 1 den,i se opravqsh okolo triygylnika,t.e. navsqkyde,kydeto izdyrjash na bolkata.Sled tova hvashtash samobrysnachkata i premahvash vsichko ostanalo,taka pravq az.Drug variant e depilacionno kremche ili kola maska.Nai-malko,t.e.izobshto nqma da te boli s depilationniq krem,a nai-mnogo spored men(ne sym probvala) bi bolqlo s kolata maska.
    ММ не с епилатор според мен ще е най-голямата болка.Пробвах ведпъж и не издържах напрао.... А иначе с кола маска ги махам редовно и не ме боли много.
    Pri men pyk e obratnoto :P S epilatora veche ne boli,no s kolata maska si e golqm ujasT.


    i pri men taka ... osven tova imam nqkakvo izkrivqvane i ne shta da me pipat chujdi hora ... kozmetichkata mi e mn sladka ,ama ne moga da se sybuq pred neq ...abe ne obicham da me pipat zatui s epito vkyshte
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  17. #17
    кола маска или самобръсначка.
    пп:И наистина не мога да разбера....казваш че те е срам от козметички ама да се е*еш на 13 е голяма гордост, тей ли?! Тя на козметичката това й е работата, нито ще си първата нито последната п*тка, която ще види.

  18. #18

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    Цитирай Първоначално написано от N0_feAR
    кола маска или самобръсначка.
    пп:И наистина не мога да разбера....казваш че те е срам от козметички ама да се е*еш на 13 е голяма гордост, тей ли?! Тя на козметичката това й е работата, нито ще си първата нито последната п*тка, която ще види.

    che i az ne hodq na kozmetichka za "otdolu"

    mi da p*tkata mi q vijda samo priqtelq mi i ne iskam nikoi dr da me pipa ?taka che ne napadai momicheto
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  19. #19
    hottie
    Guest
    Според мен като за първи път е най-хубаво на козметик, който ще ти покаже как става и ще те оформи хубаво. От там нататък можеш и сама ! Боли най-вече първите няколко пъти, но после се свиква. Поне при мен е така, за която и да е част от тялото.
    Мен лично с епилатор повече ме боли,тъй като косъмчетата се махат по-бавно, а с кола маска най-ми допада , защото се махат наведнеж!
    Иначе със самобръсначка не препоръчвам, защото расте бързо и понякога боцка.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    miss california, to po tvoqta logika i na ginekolog ne trqbva da hodim...

    the hottie,ako q e sram momicheto nqma da otide,nqma smisyl da q karame.A otnosno epilatora i kolata maska,nali se seshtash che na 5tata minuta ot epilatora veche si iztrypnal i nishto ne chuvstvash.Pone pri men stava taka.
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  21. #21
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    miss california, to po tvoqta logika i na ginekolog ne trqbva da hodim...

    the hottie,ako q e sram momicheto nqma da otide,nqma smisyl da q karame.A otnosno epilatora i kolata maska,nali se seshtash che na 5tata minuta ot epilatora veche si iztrypnal i nishto ne chuvstvash.Pone pri men stava taka.
    Да така е ама все си мисля, че няма от какво да я е срам. Все пак това им е работата!
    А за епилатора уффф мен само от шума ме боли Ползвам го, ама не за интимните части

  22. #22
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    С крем дипилатоар според мен е най-добрия вариант за 1вия път. Няма опасност от порязване и не боли. Ефекта "гладко" не се задържа дълго време, но си е достатъчно.

  23. #23
    Сори,няма начин!С кола маска и епилатор 100% няма да се справиш!С депилиращия крем докато го използваш те космите ще поникнат пак още щом си ги махнала.Със самобръсначка също няма да стане добре,щот корена на косъма ще се вижда и кат се съблечеш пред ония там,той ще избяга!А ако все пак се престрашиш да отидеш на козметичка,нали ще ти е за първи път,няма да издържиш на болката и ще си тръгнеш.Не тръгвай да правиш секс,не плаши момчето(той на колко е всъщност?)!

  24. #24
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    Цитирай Първоначално написано от Liar
    Сори,няма начин!С кола маска и епилатор 100% няма да се справиш!С депилиращия крем докато го използваш те космите ще поникнат пак още щом си ги махнала.Със самобръсначка също няма да стане добре,щот корена на косъма ще се вижда и кат се съблечеш пред ония там,той ще избяга!А ако все пак се престрашиш да отидеш на козметичка,нали ще ти е за първи път,няма да издържиш на болката и ще си тръгнеш.Не тръгвай да правиш секс,не плаши момчето(той на колко е всъщност?)!
    Ama kak pyk ne...to po tazi logika vsichki shtqhme da sme kato gorichki otdolu...
    P.S.Ti kak tochno kazvash se obezkosmqvash ?
    Ne mislq,che tova che i e pyrvi pyt q pravi po-nesrychna,taka che...
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  25. #25
    Хах,с кола маска,ама не е там въпросът...
    Искам да и кажа да не прави секс на 13,но нз как...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си