PDA

View Full Version : Колко често ръкоблудствате.



anonymous485803
03-06-2008, 17:20
Здравейте млади хора. Гледам тук доста весели темички за ръкоблудствито та реших да се включа и аз с една такава. За момичетата знам, че е рядкост и, че могат да издържат дори месец без DJ Vagin, ако нямат партньор. Та момчета вие сте на ход. Особенно тези които нямат партньорки. Колко често викате Мара Шепова?
При мене преди беше често но сега е максимум два или три пъти в седмицата. Вие сте на ход.

aanitogb
03-06-2008, 17:28
кои ти каза 4е моми4етата могад да издаржат далго без сех и без ра4и4ка и 4е го правят рядко

Xtuning
03-06-2008, 17:33
Като се наложи ...Като по-малък - верно повечко беше .. ама сега , просто се забивам в некое клубче и си ореждам партниорка 8)

mgxpower
03-06-2008, 17:47
И да си имам приятелка и да си нямам пак опирам до Левислава и Деси..
просто това дали водиш редовен полов живот няма нищо общо , но не пропускам
ден понякога го правя по 1-2 пъти понякога само по 1 , но мисля ,че е
напълно нормално и ако едно момче ми каже ,че не го први или ,че го
смята за ненормално ще го помисля за п*тьо !

bebe_zaiche
03-06-2008, 18:18
Здравейте млади хора. Гледам тук доста весели темички за ръкоблудствито та реших да се включа и аз с една такава. За момичетата знам, че е рядкост и, че могат да издържат дори месец без DJ Vagin, ако нямат партньор. Та момчета вие сте на ход. Особенно тези които нямат партньорки. Колко често викате Мара Шепова?
При мене преди беше често но сега е максимум два или три пъти в седмицата. Вие сте на ход.
Определено бих поспорила относно твърдението ти за момичетата! Аз съм момиче и се старая всеки ден да намирам време за поне един оргазъм на ръчна. Повече от 3 дни без мастурбиране и полудявам.

alex777
03-06-2008, 18:30
sega vednaj na mesec, ako sam bez gadje pone 2 pati na den

Felis_Dirus
03-06-2008, 18:37
Здравейте млади хора. Гледам тук доста весели темички за ръкоблудствито та реших да се включа и аз с една такава. За момичетата знам, че е рядкост и, че могат да издържат дори месец без DJ Vagin, ако нямат партньор. Та момчета вие сте на ход. Особенно тези които нямат партньорки. Колко често викате Мара Шепова?
При мене преди беше често но сега е максимум два или три пъти в седмицата. Вие сте на ход.
Определено бих поспорила относно твърдението ти за момичетата! Аз съм момиче и се старая всеки ден да намирам време за поне един оргазъм на ръчна. Повече от 3 дни без мастурбиране и полудявам.

О, да, напълно съгласна съм. :)

FENKATAA
03-06-2008, 18:52
не е верно това за момичетата аз определено го правя доста често :oops: винаги го прав като приятеля ми отсъства

anonymous485803
03-06-2008, 20:35
Абе това за момичетата са ми го казвели мои познати момичета. Ма може и да са ме слъали. Нищо.
Както е казъл поетът сутрин, обед, вечер онанизъм здрав и бодър организъм!!!

sexy&crazy
03-06-2008, 21:40
abe kato vu slusham tapite otgovori

nether
03-06-2008, 21:57
Хаха, момичетата бързо си признаха, а ? :) Не че нещо ама в училище отричат винаги. Ама явно това, че го правили по-често от момчетата не е било лъжа. Както и да е, лошо нема. Средно 3 пъти седмично за мене. Момче съм.

vaniLL
03-07-2008, 07:59
Здравейте млади хора. Гледам тук доста весели темички за ръкоблудствито та реших да се включа и аз с една такава. За момичетата знам, че е рядкост и, че могат да издържат дори месец без DJ Vagin, ако нямат партньор. Та момчета вие сте на ход. Особенно тези които нямат партньорки. Колко често викате Мара Шепова?
При мене преди беше често но сега е максимум два или три пъти в седмицата. Вие сте на ход.

mar shepova :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

haide , haide , izdyrja se ....

naze
03-07-2008, 08:10
ne polzwam takiwa ekstri