PDA

View Full Version : Всичко е било долна лъжа?



estreq
03-06-2008, 18:32
Преди няколко дена бях побликувала малка част от своята история.Сега ще я разкажа точно от началото до края.
Една вечер с една от най-добрите ми приятелки седнахме в едно кафе (ще го нарека "Р"),седнахме и на нея и щрумна идеята да се запознаем с първите момчета който влязот в кафето.Аз не бях навита но в последствие склоних,понеже се хванахме на бас,че аз не мога да стана и да се запозная с тях.Станах и отидох на тяхната маса-запознах се.Момчетата на поканиха на тяхната маса заговорихме се говорихме и говорихме..... Последва и втора среща,аз си харесах едното момче "А",започнах един вид да флиртувам с него той не реагираше.Последваха още няколко срещи,на една от срещите той ме целуна.Помислих си че има нещо,но и след това той продължаваше да си стой и да мълчи когато бяхме в кафето.Той имаше един приятел "П" , който постоянно ми правеше комплименти,а той "А" пак мълчеша.На следващата вечер излезнохме цялата компания,когато той дойде подаде на всеки ръка за здрасти и когато подаде на мен я задържа по-дълго.Приятелят на "А" - "П" беше пълен кретен говореше пълни глупости.Нз ама 100% е пълнил главата на "А" с глупости.Днес излезнохме на кафе само с "П".Каза ми: "аз се скарах с "А", заради теб,защото аз му казах, че съм ти казал,че той не се интересува от теб,а "А" му отговорил, че той неможел да говори вместо него". Аз не повярвах на тези думи,защото на "П" неможе да се вярва.Приех го просто на шега.Влизам аз в скайп и "П" започва да ме убижда и да ми говори глупости дойде ми като "гръм от ясно небе"."П" ми каза че всичко е било игра.

Кажете ако бяхте на мое място как щяхте да реагирате и чувствате?Заслужа ли си да си правя мъка?И според вас "А" същия ли е като "П"?

bebeto0o
03-06-2008, 19:00
Em sled kato ti se poznava6 i s dvamata i ne moje6 da si otgovori6 kak nie da ti otg kato ne poznavame nito edinq

w0sh
03-06-2008, 19:02
Александър и петър са хубави имена....

krisi_bep
03-06-2008, 19:03
A?!....не схванах за какво става дума.В началото уж си хлътнала по "А",а после се ядосваш заради това,че "П" си е играл с теб.Така ли е или аз не съм разбрала правилно?

darla
03-06-2008, 19:15
А. казал на П., 4е В. е долен кретен а Й. е баси цепеняка,за това П. се обидил безкрайно много и отвърнал на Ю.,4е ве4е не му се живее,защото Г.измисля долни лъжи по адрес на Ц. ........... и накрая и цялата азбука да изредиш,пак 6те е тъпа темата,кво се връзва6 на някакви дървари,с които си се запознала в някво кафе и то не защото наистина са ти били интересни,а просто 6тото си си 4укнала бас4е с приятелката?!?!??!

HePeAJIeH
03-06-2008, 19:20
Просто ги остави.Това са лигльовци които обичат да си играят с чувствата на хората и надали ще ти бъдат добри приятели камо ли за интимни отношения.

Pliok0019
03-06-2008, 19:32
Нищо не разбрах...

Wessly
03-06-2008, 19:34
Викам взимай "А""П""А" и се гътай...тия детски историйки...блях :-D

everything_ends
03-06-2008, 19:47
а,п,ю,в,х....ЗАеби ги тея :?

vvs_go
03-06-2008, 20:04
А. казал на П., 4е В. е долен кретен а Й. е баси цепеняка,за това П. се обидил безкрайно много и отвърнал на Ю.,4е ве4е не му се живее,защото Г.измисля долни лъжи по адрес на Ц. ........... и накрая и цялата азбука да изредиш,пак 6те е тъпа темата,кво се връзва6 на някакви дървари,с които си се запознала в някво кафе и то не защото наистина са ти били интересни,а просто 6тото си си 4укнала бас4е с приятелката?!?!??! darla baby zaradva mi syrceto

Presley
03-06-2008, 22:00
А Б В Г Д Е....... :D

acidburn1
03-06-2008, 22:39
Александър и петър са хубави имена....

owned

hooliganka89
03-07-2008, 04:27
Абе хасковлии са кофти хора,повече какво да кажа :D
Мани само надрусани и само турчаля...нищо свясно няма там включително Петър и Александър са същите лайна.

prettyIdeath
03-07-2008, 09:41
АпФ.. Кво като "П" те е обиждал? Тва ко общо има с "А"? Ти изобщо към кого имаш некфи чуства /ако мога да го нарека изобщо така/ ?

koalka
03-07-2008, 11:07
Остави ги и двамата, според мен не са свестни момчета, от това, което си написала.Нито знаеш кой лъже, нито кой казва истината.Не знам как въобще ти се разправя с тия...

gost_s_reg
03-07-2008, 12:40
Това ми прилича на задача, от Точка "А" тръгва влак със скорост 120км/ч и пътува към точка "Б". Докажете че точка А и Б са едни и същи :-o :lol:

hooliganka89
03-07-2008, 13:06
Ela i shte ti pokaja.

prettyIdeath
03-07-2008, 13:10
Това ми прилича на задача, от Точка "А" тръгва влак със скорост 120км/ч и пътува към точка "Б". Докажете че точка А и Б са едни и същи :-o :lol:

хахаха :razz: Ауу не.. :razz: :-P

ninsy
03-07-2008, 14:21
и после А ... а Б направил на Р и А ...нищо не разбрах