PDA

View Full Version : Вие как мислите...?



tan0
03-10-2008, 14:23
Predvaritelni iskam da blagodarq na vseki koito prochete tova i mi dade savet


Znachi istoriqta e slednata..az i tq imame privlichane no ne sme zaedno a sme si neshto kato priqtelcheta i az nz kvo tochno sme si..!Znachi tq si ima gadje koeto e samo 2-3 dni v sedmicata v grada i po dobre inache ako beshe seki den tuk tq nqmashe da go istarpi prosto q oseshtam no kakto i da e ta..!Znachi tq mi kazva che i e mn got s men i q pravq istinski shtastliva i dr tem podobno..samo che ne sme zaedno i tva men me drazni,dnes mi se vijdame sluchaino i mi vika kvo praish kade se gubish nikav te nqma ne zvanish ne pishesh...i dr tem podobni ta vaprosa mi e kak mislite ako spra da q tarsq dali tq shte pochne da se interesuva ot men i tq da me tarsi shtot mi pisna samo az da ticham po neq i da i praa kefa i da i e gotino na neq s men a az kvo krizam darvoto shtot si ima gadje..!Kajete mi kakvo da pravq????

Spiderm@n
03-10-2008, 14:32
Ми аз бих пробвал, да спра да я търся, и да общувам с нея, само ако тя поиска. Обаче аз не съм най-големия капацитет, тъ чакай да чуеш мнението и на другите :):):)

kico
03-10-2008, 14:36
"ako pusnesh nqkoi koito obicha6 na svoboda i toi se varne pak pri teb zna4i i toi te obicha"Moq savet e da ne q tarsish izvestno vreme i ako tq po4ne da te tarsi zna4i i tq ima ne6to kam teb ama ako q nema nikakva ....zabravi za slu4aq

prettyIdeath
03-10-2008, 14:46
Ами спри да я търсиш известно време. То всичко ще си се подреди както трябва.

nadito93
03-10-2008, 15:03
Ами спри да я търсиш известно време. То всичко ще си се подреди както трябва.
1+
spored men tq 6te zapo4ne da proqvqva po-golqm interes samo za6toto ne q tursi 4esto

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-10-2008, 15:27
Вероятно така е свикнала досега и не осъзнава, че на теб от това положение ти е кофти.. :? Най - добре поговори с нея и и кажи, че не можеш да си с нея така.. пък и тя предава гаджето си по този начин.. :? Ако наистина иска да е с теб и дай време, през което да осмисли с кого да бъде окончателно и да ти каже. Един вид - накарай я да избере, не може да те разиграва така.. :? Кажи и го и да се надяваме, да имаш късмет :):)

comics
03-10-2008, 15:29
Правилно- 0стави я да ги върши, каквито иска. Ако изпитва нещо към теб, сама ще те потърси. За к0 да ставаш измаменото камилче ?

tan0
03-10-2008, 16:09
blagodarq za savetite ochakvam i dr mneniq vse pak mai shte vi poslusham

koalka
03-10-2008, 16:18
Ами, ето как стоят нещата според мен...
Значи има си приятел, с него са заедно, но иска и да е с теб.Един вид, ти си й нещо като развлечение.Ако имаше по-сериозни чувства към теб - щеше да е с теб, но не е, което значи, че й е само готино, нищо сериозно.
Иска да й обръщаш внимание, ясно е.Обаче трябва сериозно да поговориш с нея и да й кажеш, че това положение НЕ те устройва.Да видим какво ще направи...Според мен ще се опита да се измъкне и да не ти отговори дали иска да е с теб, защото и него не иска да оставя.А май тя не знае какво иска, говори с нея, ама си дръж на позицията.

tan0
03-10-2008, 16:29
ami naskoro neshto si govorihme i tq mi kaza che vse o6te nz kakvo iska a az mn darja na neq i nz kakvo da pravq... :(

koalka
03-10-2008, 16:32
Ами, явно съм се оказала права, че не знае какво иска...
Ти можеш много да държиш на нея, но да те разиграва - не тряба да го позволяваш, защото тя точно това прави, макар и да е несъзнателно(не е сигурно).

PsiHo_PatKa
03-11-2008, 13:44
Според мене трябва да спреш да тичаш след нея, а пък ако тя наистина те обича повече от приятеля си сама ще разбере какво изпуска и ще те потърси...

BlindedAngel
03-11-2008, 13:58
Има и друг вариант малко по смахнат :-D .Хващаш си гадже за известно време 2-3 седмици после са виждаш с нея и и казваш че си готов да зарежеш гаджето си само и само да си с нея...И после и казващ че ще го направиш само ако тя зареже своето гадже заради тебе...Малко е откачено ама може и да подейства и да се трогне от действията ти 8)