PDA

View Full Version : Защо се държи така?



miss_ludataa
03-10-2008, 16:20
ami eto i moq problem:
Zna4i stanah mn blizka s edno mom4e nqmame vruzka,no naistina ima ne6to m/u nas ! 2 meseca i polovina ve4e sme v po-blizki otno6eniq!Vuprosa e tam ,4e v neta se durji mn milo kazva mi,4e me obi4a,kogato otidem na dask az go pitam-OBI4A6 LI ME I toi otgovarq-DA,no kogato doidat priqtelite mu zapo4va da se durji po-smahnato s men po4va da mi kazva-BEBE,DETSKATA GRADINA i tem poodobni!spored vas za6to se durji taka i kakvo da napravq!MS PREDVARITELNO :-)

т.7
krem4et0

koalka
03-10-2008, 16:21
Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!

miss_ludataa
03-10-2008, 16:23
hilqdi puti sum govorila s nego i toi kazva-MILO TFA NQMA DA SE POVTORI I t.n .no sled 2 dena pak taka! dali tova e da ne pokaje na drugite,4e me obi4a/kakto tvurdi toi/? :-) ms za suveta :-)

lebron23
03-10-2008, 16:25
Spored men se pravi na intersen samo pred tqh no ako pogovorish s nego i mu kajesh 4e ne ti e priqtno taka da govori za tebe pred tqh i spored men shte se opravite. :grin: :grin: :D

koalka
03-10-2008, 16:27
Възможно е да не иска да показва чувствата си, но поне да не се държи така с теб.Това са съвсем различни неща, а той явно просто не го разбира...Иначе аз нямах предвид да говорите само за това, а и за възможността да бъдете нещо повече.

Sintya
03-10-2008, 16:27
Прави се на печен пред "хорицата си", което само показва, че не е.
Кажи му, че не ти е приятно и ако той продължава го остави...
тоест искам да кажа, че показва власт над теб пред приятелите си, като ти вика така ;Р

sweet4esf
03-10-2008, 16:40
imah podoben problem s edin ot biv6ite mi no pri men be6e mnpo zle :( ta az pogovorix togava s togava6tniq mi priqtel i mu kazax vs v liceto i toi za izvestno vreme se promeni i durjanieto si kum men no SAMO ZA MOMENT... :( sled tova vs pak nanovo i nakraq my teglix edna i do tam :? ne ti kazvam da go ostavi6 ili da my tegli6 edna no akonaistina TE OBI4A kakto kazva nqma da ppredpo4ete frtata si pred teb :? pogovori s nego i da vidim kolkote obi4a :) yspex :-P

miss_ludataa
03-10-2008, 16:45
:-) :-) ms ms mnogooooo ! mn naglo mi prozvu4a v psoledniq ni 4at kogato go pitah -MISLI6 LI ,4E 6TEHODQ SAMO SLED TEB i toi mi otg-DA ,PRAVI S KOITO I KAKVOTO ISKA6.tOGAVA MU kazah ,4e 6tom an nego ne mu ppukaa za men togaav i na men nqq mi puka za nego ,toi po4na da mi se izvinqva :shock: i sega ne mislite li,4e 6te e dobre za izvestno vreme da pospra leko s gvooreneto i ad ne mu obru6tam tolko vnimanie ,no puk me e strah da ne bi da se ispari vs ,koeto e imalo do sega :( :( :( :-)

TheNewReligion
03-10-2008, 19:32
Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!
+1 Kakvo moje da ochakvash ot nqkakvo si pedalche ? :shock: :razz: :razz: :razz:

MiMcHeToOo
03-10-2008, 19:35
Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!

+1

pepita87
03-10-2008, 20:55
Am,nie imame podoben problem s priqtelq mi..no ne ot negova,a ot moq strana...az se durjah dosta rezervirano v povecheto ot sluchaite i postoqnno se porajdat skandali ot negova strana,zashtoto toi me BOGOTVORI pred vsichki,a az..prosto ne pokazvam chustvata si...Edin -dva puti toi procedira po "moq"nachin i ela da vidish kak se pochustvah...izpadnah v negovoto polojenie...i si dadoh smetka toi kak se chustva i kolko e kofti da si"neobichaniq"...sega vsichko e nared,pokazvame chustvata si ne samo pred kompaniqta,a pred celiq svqt!!! :grin:

eblio
03-10-2008, 20:56
ami eto i moq problem:
Zna4i stanah mn blizka s edno mom4e nqmame vruzka,no naistina ima ne6to m/u nas ! 2 meseca i polovina ve4e sme v po-blizki otno6eniq!Vuprosa e tam ,4e v neta se durji mn milo kazva mi,4e me obi4a,kogato otidem na dask az go pitam-OBI4A6 LI ME I toi otgovarq-DA,no kogato doidat priqtelite mu zapo4va da se durji po-smahnato s men po4va da mi kazva-BEBE,DETSKATA GRADINA i tem poodobni!spored vas za6to se durji taka i kakvo da napravq!MS PREDVARITELNO :-)

т.7
krem4et0

Напълно нормално е да се променя когато е с приятелите си. Самото отношение към човек към когото изпитваш чуства и приятелите е съвсем различно, така както се държи по-различно и в семейна обстановка.

kico
03-10-2008, 20:58
spored mene toq e kompleksiran i iska da se napravi na gangster pred nekoi za6toto taka si misli 4e 6te spe4eli uvajenieto na "gazarite"ne e istinski otkrit 4ovek ...

taffy
03-10-2008, 21:32
Пффф...да казвам ли, че 2/3 от момчетата са такива...Ем говори пак с него, кажи му, че ако продължава да се държи така пред другите, може да забрави за теб...Ако няма ефект тегли му една хубава майна, та да се сети, че е на земята...Няма кфо да го търпиш...

hooliganka89
03-11-2008, 06:57
Lapeshki raboti.
Da ti kazva,che te obicha,i kogato doide taifata,da se pravi na interesen.
Na kolko e godini tova momche?Na 13 ili 14?

MoHuTo
03-11-2008, 07:20
Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!

miss_ludataa
03-11-2008, 14:51
MS MNOGO :grin: :-) :grin: A MISLITE LI DA GO OSTAVQ DA NE MU OBRU6TAM TOLKOVA VNIMANIE,no me e strah da ne se ispari vsi4ko :? :( :D

bibiqna_fut
03-11-2008, 14:58
ponqkoga 4ovek trqbva da poema riskove .. :) aaa az go poznavam i nego i teb ii mislq 4e to4no v momenta trqbva da iz4aka6 malko , aaa ina4e ako se durji taka s teb i za napred az sum na mnenie 4e trqbva da go ostavi6, a kogato stane tfa neka toi da ti4a sled teb ako naistina mu puka tolkova mn .. :)

miss_ludataa
03-11-2008, 19:28
:-)

5StaR
03-11-2008, 19:31
ШОтУуУ ние мъжките индивиди не сме като вас-женските.Пред приятели етц неможе да си някав "глезлио" така да се каже ся няма да ти разкривам повече - сама се сети!

sweety_blondy
03-12-2008, 07:58
shtoto v 4ata samo vie dvamata si pishete,a inache sa pravi na gaze pred priqtelite si i ti si na drugata strana...to po4ti vinagi e taka

reni7o0o
03-12-2008, 08:56
ami ili priqtelite mu mu vliqt nqkak si ili se pravi na golqm te6kar ili iam druga
nz pogovori s nego za tova negovo dyrjanie moje i da pomogne :razz:
(ama po princip edno mom4e ne bi kazala na nqkoe momi4e pred priqtelite si 4e go obi4a za6toto sled tova go bazikat)

Wrathchild
03-12-2008, 14:34
ШОтУуУ ние мъжките индивиди не сме като вас-женските.Пред приятели етц неможе да си някав "глезлио" така да се каже ся няма да ти разкривам повече - сама се сети!Има разлика между глезльо и човек, показващ елементарно уважение към приятелката си!