PDA

View Full Version : Много гадна ситуация...



scorpion4ituo
03-10-2008, 17:57
Значи днес излязох с приятелката си. Ходихме на кино и след това отидохме в тях (кам 3.30 часа). Тя каза че баща и се враща в 5. Както и да е тъкмо се бяхме усамотили, и вратата се отвори и баща и влезе право в децката (кадето бяхме ние). Завари ни аз легнал, а тя в/у мен. Единственото хубаво нещо беше че само се целувахме без нищо друго. Бяхме облечени и сичко... Но лежахме един в/у друг (тя в/у мен) и се целувахме. На мен ми беше станал ***. Когато татко и влзезе и ни завари в неудобната поза, тя скочи от мен и остави на показ "подутината на дънките ми". На татко и му стана неудобно и излезе веднага. Аз не знаех какво да правя. Срам ме беше да дишам даже. Изках да изляза но се срамувах дори да мрадна. Барзо се навляках и избягах, без да кажа нищо на приятелката си. Родителите ни знаеха че сме гаджета и го приемаха много добре. (на 14 години съм) Но сега след тази случка се срамувам да я погледна в очите, както нея тъка и родителите и. (покрай нас семействата ни се бяха сближили и ся...) Много кофти се получи посаветвайте ме какво да напрая за да оправя нещата ;(.

KimBerLy1912
03-10-2008, 18:00
Ми кво да направиш...няма кво да направиш..Не смятам,че е кой знае кво нещо...В смисъл че...нормално е...вече...пък и поне сте били облечени и сичкото му.. : )) Едни разбрани родители нямаше да се цупят...дано и тия не го правят,щото няма закво : )) Най-много да ви дръпнат лекцийка на тема секс....Споко човек...но гледай да не повтаряш : ))

pesho_94
03-10-2008, 18:01
Ти се радвай че баща и не е решил да те набие :D :D :D А кат сте ходили на кино що не се натискахте там :) ???

eblio
03-10-2008, 18:01
Самият факт, че не ви е казал нищо (или поне на теб) показва, че човека проявява разбиране. Тези неща съвсем не са далеч от него, но много зависи самият човек какъв е. Не би трябвало да се срамуваш след като е реагирал по този начин. Мога да те посъветвам да поговориш с нея за да видиш какво ще ти каже тя. Със сигурност е говорила с баща си. Освен това вие не сте направили нищо нередно, само сте се целували, а и тези неща са напълно нормални като цяло.

hottie
03-10-2008, 18:01
Спокойно ! Нищо страшно не се е случило. Първо защото не ви е заварил голи или по бельо или още по-зле да пвавите секс !
Видял ви е как се целувате - нищо ненормално. А той е мъж и е много наясно с нещата и много добре знае, че на един мъж му става и от най малката целувка! По-скоро би било странно ако не си имал "подутина" :-D

SweetDead
03-10-2008, 18:02
Първо знаеш ли дали тя е видяла, че ти е станал? Не се срамувай от нея, за да поговориш с нея. Ако пък чак толкоз се срамуваш пробвай със смс-и да и обесниш нещата. Мисля, че ще се получи :o

eblio
03-10-2008, 18:02
... Най-много да ви дръпнат лекцийка на тема секс....Споко човек...но гледай да не повтаряш : ))

Ще направят хубаво, ако го направят. Все пак на днешната младеж им липсва най-вече това, разговори с родителите на тая тема. От лични наблюдения заключвам точно това, че когато има диалог между родителите, още повече на тема секс развиетието е по-правилно и сигурно в тази насока.

martoo
03-10-2008, 18:09
dobre 4e ne vi e zavaril po-razgoleni 4e e 6tqlo da ima ubiistvo :-D mi kvo moje6 da naprai6 prosto ve4e ste napraili bez da iskate kra4kata i moje da se durjite po-razkreposteno pred roditelite si .. mislq az :)

krem4et0
03-10-2008, 18:33
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

eblio
03-10-2008, 18:37
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

И като му удариш пердах ще спре да го прави? По-добре да го правят вкъщи, отколкото по пейките навънка. Това го(ги) влече, наумило си го е и надали ще успееш да го "вразомиш". Най-доброто което можеш да направиш е да му обясниш нещата и поне как да се предпазват, ако тръгнат да правят секс.

SweeT_FreaK
03-10-2008, 18:49
ее няа нищо срамно .. ти кво си мислиш, че не са знаели ли .. мн ясно че като сте гаджета са знаели кво прайте .. просто до сега не са ви виждали .. а ти се радвай че само сте се целували .. пък другото го не мисли .. и те са били на твойте години .. ест. че ви разбират .. :):):)

scorpion4ituo
03-10-2008, 18:49
Първо знаеш ли дали тя е видяла, че ти е станал? Не се срамувай от нея, за да поговориш с нея. Ако пък чак толкоз се срамуваш пробвай със смс-и да и обесниш нещата. Мисля, че ще се получи :o

Да тя знаеше даже се натискаше (търка6е се и ме целуваше по врата и по устата) в/у него и усещах че и е яко (*** ми).

scorpion4ituo
03-10-2008, 18:50
Първо знаеш ли дали тя е видяла, че ти е станал? Не се срамувай от нея, за да поговориш с нея. Ако пък чак толкоз се срамуваш пробвай със смс-и да и обесниш нещата. Мисля, че ще се получи :o

Да тя знаеше даже се натискаше (търка6е се и ме целуваше по врата и по устата) в/у него и усещах че и е яко (*** ми).

hottie
03-10-2008, 18:53
плюс това тя го е натискала :-D

baby_girl_vn
03-10-2008, 18:56
Е щом вашите са близки в смисъл нейните родители и твойте значи са наясно какво правите.Приемат факта че на 14 години е нормално да се целувате...предполагам :) :) Споко ще се оправят нещата а пък с нея ще минат много гладко ще видиш тя ще е по-стресирана от теб ще видиш защото тя е седяла цял ден без да може да погледне баща си в очите :) :) :) :)

krem4et0
03-10-2008, 18:57
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

И като му удариш пердах ще спре да го прави? По-добре да го правят вкъщи, отколкото по пейките навънка. Това го(ги) влече, наумило си го е и надали ще успееш да го "вразомиш". Най-доброто което можеш да направиш е да му обясниш нещата и поне как да се предпазват, ако тръгнат да правят секс.

Не, че няма и щерката да смеля от бой де :D
Абе никакви гаджета и натискания преди 15-16 и секс преди 18. Та това са си деца. Сега авторът защо пусна темата-за да се оплаче, че ги е хванал,за да се хвали, че ги е хванал, но не е казал нищо или за да се хвали, че на 1 е толкова отракан, че се натиска с гаджето си и хич не му пука от мнението на баща й?

eblio
03-10-2008, 18:58
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

И като му удариш пердах ще спре да го прави? По-добре да го правят вкъщи, отколкото по пейките навънка. Това го(ги) влече, наумило си го е и надали ще успееш да го "вразомиш". Най-доброто което можеш да направиш е да му обясниш нещата и поне как да се предпазват, ако тръгнат да правят секс.

Не, че няма и щерката да смеля от бой де :D
Абе никакви гаджета и натискания преди 15-16 и секс преди 18. Та това са си деца. Сега авторът защо пусна темата-за да се оплаче, че ги е хванал,за да се хвали, че ги е хванал, но не е казал нищо или за да се хвали, че на 1 е толкова отракан, че се натиска с гаджето си и хич не му пука от мнението на баща й?

Ще ти задам въпроса по друг начин, предпочиташ сина ти/дъщеря ти да се натиска по пейките без ти да знаеш, или да го прави с твое знание вкъщи?

menta_loverka
03-10-2008, 19:00
:) spoko ni6to nqma vse pak i te sa bili su6tite tva e obiknovenna situaciq e malko gadna no moge i mn po-zle da e

scorpion4ituo
03-10-2008, 19:02
Е щом вашите са близки в смисъл нейните родители и твойте значи са наясно какво правите.Приемат факта че на 14 години е нормално да се целувате...предполагам :) :) Споко ще се оправят нещата а пък с нея ще минат много гладко ще видиш тя ще е по-стресирана от теб ще видиш защото тя е седяла цял ден без да може да погледне баща си в очите :) :) :) :)
боя се как ще реагират наще. Защото 100 на 100 той ще им каже ;(. Сащо се боя за нея. Имала е мн гаден ден заради мен ;(. И ми е кофти зашото не само я харесвам ами я обичам ИЗТИНСКИ ЗН КОЕ РЕАЛ ЛОВЕ!! Заради това не изкам да праим секс или нешо от сорта заради последиците не само за мен а и за нея ;(.

eblio
03-10-2008, 19:03
Е щом вашите са близки в смисъл нейните родители и твойте значи са наясно какво правите.Приемат факта че на 14 години е нормално да се целувате...предполагам :) :) Споко ще се оправят нещата а пък с нея ще минат много гладко ще видиш тя ще е по-стресирана от теб ще видиш защото тя е седяла цял ден без да може да погледне баща си в очите :) :) :) :)
боя се как ще реагират наще. Защото 100 на 100 той ще им каже ;(. Сащо се боя за нея. Имала е мн гаден ден заради мен ;(. И ми е кофти зашото не само я харесвам ами я обичам ИЗТИНСКИ ЗН КОЕ РЕАЛ ЛОВЕ!! Заради това не изкам да праим секс или нешо от сорта заради последиците не само за мен а и за нея ;(.

Добре де, чухте ли се с нея и тя каза ли ти техните как са реагирали, какво са й казали?

hottie
03-10-2008, 19:09
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

И като му удариш пердах ще спре да го прави? По-добре да го правят вкъщи, отколкото по пейките навънка. Това го(ги) влече, наумило си го е и надали ще успееш да го "вразомиш". Най-доброто което можеш да направиш е да му обясниш нещата и поне как да се предпазват, ако тръгнат да правят секс.

Не, че няма и щерката да смеля от бой де :D
Абе никакви гаджета и натискания преди 15-16 и секс преди 18. Та това са си деца. Сега авторът защо пусна темата-за да се оплаче, че ги е хванал,за да се хвали, че ги е хванал, но не е казал нищо или за да се хвали, че на 1 е толкова отракан, че се натиска с гаджето си и хич не му пука от мнението на баща й?

Ще ти задам въпроса по друг начин, предпочиташ сина ти/дъщеря ти да се натиска по пейките без ти да знаеш, или да го прави с твое знание вкъщи?

Аз съм напълно съгласна с eblio. Първо, забраненият плод е най-сладък ! Второ да правиш скандали за глупости няма смисъл. Нищо не са правили толкова лошо.Дори не са и спали заедно, а момчето даже я обича.То си личи.
И както казва eblio по-добре така от колкото по градинките,нали?

scorpion4ituo
03-10-2008, 19:10
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

И като му удариш пердах ще спре да го прави? По-добре да го правят вкъщи, отколкото по пейките навънка. Това го(ги) влече, наумило си го е и надали ще успееш да го "вразомиш". Най-доброто което можеш да направиш е да му обясниш нещата и поне как да се предпазват, ако тръгнат да правят секс.

Не, че няма и щерката да смеля от бой де :D
Абе никакви гаджета и натискания преди 15-16 и секс преди 18. Та това са си деца. Сега авторът защо пусна темата-за да се оплаче, че ги е хванал,за да се хвали, че ги е хванал, но не е казал нищо или за да се хвали, че на 1 е толкова отракан, че се натиска с гаджето си и хич не му пука от мнението на баща й?

Само изкам да ти кажа, че не пуснах темата за да се хваля. Ако не беше станало тва аеее не ме ебе за ко да са фукам веее ко толкоз има да са фукам вее. Аз обичам тфа момиче и обичам никой да не ни претеснява мряза да са целуваме пред хора да говорим дори крием че сме гажета аее за ко тряя са фукам, след като аз я обичам и не сам с нея да са фукам ЕЙ ТВА МН МРАЗЯ НЯКОЙ КАТО ИЗОБШО Н6 НЕ ЗНАЕ НЕ СА ФУКАМ ВЕЕ АУУ НЕ :@:@:@:

scorpion4ituo
03-10-2008, 19:14
Е щом вашите са близки в смисъл нейните родители и твойте значи са наясно какво правите.Приемат факта че на 14 години е нормално да се целувате...предполагам :) :) Споко ще се оправят нещата а пък с нея ще минат много гладко ще видиш тя ще е по-стресирана от теб ще видиш защото тя е седяла цял ден без да може да погледне баща си в очите :) :) :) :)
боя се как ще реагират наще. Защото 100 на 100 той ще им каже ;(. Сащо се боя за нея. Имала е мн гаден ден заради мен ;(. И ми е кофти зашото не само я харесвам ами я обичам ИЗТИНСКИ ЗН КОЕ РЕАЛ ЛОВЕ!! Заради това не изкам да праим секс или нешо от сорта заради последиците не само за мен а и за нея ;(.

Добре де, чухте ли се с нея и тя каза ли ти техните как са реагирали, какво са й казали?
Човек аз се боя, че е жестоко наказана защото не е в скайп, а обикновенно винаги е там. Сто пати и званях по мобилния но се едно и сащо "телефона на абоната не е влючен, моля обадете се по късно". ;(;( явно са и зели сичко и не може дори да ми каже нещо тва е ужасно. Кой знае как се мачи напрао ми се доревава като си представя как го изживява ся, дали са я поканили на вечеря ;(. Как ли я гледат дали може да иде да пие вода ;(;(;(;(;( напрао не зная ко да прая. Накрая ше званна по домашния и ще кажа че аз го напраих и че се помачих да я изнасиля за да я остаят намира ;( понееее тей сао аз шее са мача ;(.

hottie
03-10-2008, 19:14
Спокойно ! :) Чу ли се с нея? говорила ли е с бащата? Аз съм сигурна , че няма от какво да се притесняваш! Освен ако родителите й не разсъждават като krem4et0 :shock:
Но щом се разбирате и знаят за вашата връзка значи СПОКО :)

scorpion4ituo
03-10-2008, 19:22
Спокойно ! :) Чу ли се с нея? говорила ли е с бащата? Аз съм сигурна , че няма от какво да се притесняваш! Освен ако родителите й не разсъждават като krem4et0 :shock:
Но щом се разбирате и знаят за вашата връзка значи СПОКО :)

Не точно това най-много ме измъва, че не мога да я чуя! Явно са и забранили всякаква вразка сас мен ;(. 100 на 100 ше изкат да спрем да са виждаме ;(. НЕЕЕЕ няма да го понеса!!! Наистина тя е 1вото момиче в което се влюбих изтински, а сега ми липсва най много. Напрао не моа спра да рева (не сам го праил от 2ри клас). Ше са побаркам ;(.

scorpion4ituo
03-10-2008, 19:34
Ти се радвай че баща и не е решил да те набие :D :D :D А кат сте ходили на кино що не се натискахте там :) ???
Защото знаем че останалите се дразнят когато видят двама млади, влюбени да се целуват!

hottie
03-10-2008, 19:34
Спокойно ! :) Чу ли се с нея? говорила ли е с бащата? Аз съм сигурна , че няма от какво да се притесняваш! Освен ако родителите й не разсъждават като krem4et0 :shock:
Но щом се разбирате и знаят за вашата връзка значи СПОКО :)

Не точно това най-много ме измъва, че не мога да я чуя! Явно са и забранили всякаква вразка сас мен ;(. 100 на 100 ше изкат да спрем да са виждаме ;(. НЕЕЕЕ няма да го понеса!!! Наистина тя е 1вото момиче в което се влюбих изтински, а сега ми липсва най много. Напрао не моа спра да рева (не сам го праил от 2ри клас). Ше са побаркам ;(.

Значи ако се обадиш да им казваш, че си се опитал да я изнасилиш никога повече няма да можеп да я видиш! За това не прави глупости. Обади се на домашния ако имаш смелост и просто се извини. Кажи, че много държиш на нея и на семейсвото й , и че много ще внимаваш с нея и нямаш никакви лоши и сексуални намерения.

martoo
03-10-2008, 19:40
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!

И като му удариш пердах ще спре да го прави? По-добре да го правят вкъщи, отколкото по пейките навънка. Това го(ги) влече, наумило си го е и надали ще успееш да го "вразомиш". Най-доброто което можеш да направиш е да му обясниш нещата и поне как да се предпазват, ако тръгнат да правят секс.

Не, че няма и щерката да смеля от бой де :D
Абе никакви гаджета и натискания преди 15-16 и секс преди 18. Та това са си деца. Сега авторът защо пусна темата-за да се оплаче, че ги е хванал,за да се хвали, че ги е хванал, но не е казал нищо или за да се хвали, че на 1 е толкова отракан, че се натиска с гаджето си и хич не му пука от мнението на баща й? 6eguva6 se s tfa koeto kazva6 nikfi gadjeta predi 15,16 :-o stranno...

eblio
03-10-2008, 19:41
Спокойно ! :) Чу ли се с нея? говорила ли е с бащата? Аз съм сигурна , че няма от какво да се притесняваш! Освен ако родителите й не разсъждават като krem4et0 :shock:
Но щом се разбирате и знаят за вашата връзка значи СПОКО :)

Не точно това най-много ме измъва, че не мога да я чуя! Явно са и забранили всякаква вразка сас мен ;(. 100 на 100 ше изкат да спрем да са виждаме ;(. НЕЕЕЕ няма да го понеса!!! Наистина тя е 1вото момиче в което се влюбих изтински, а сега ми липсва най много. Напрао не моа спра да рева (не сам го праил от 2ри клас). Ше са побаркам ;(.

Значи ако се обадиш да им казваш, че си се опитал да я изнасилиш никога повече няма да можеп да я видиш! За това не прави глупости. Обади се на домашния ако имаш смелост и просто се извини. Кажи, че много държиш на нея и на семейсвото й , и че много ще внимаваш с нея и нямаш никакви лоши и сексуални намерения.

Да, заставам зад мнението на the_hottie. Опитай се да поговориш с баща й, независимо на колко години си, това е възможност да покажеш, че държиш на нея, че я пазиш и те могат да бъдат спокойни.

scorpion4ituo
03-10-2008, 19:48
Спокойно ! :) Чу ли се с нея? говорила ли е с бащата? Аз съм сигурна , че няма от какво да се притесняваш! Освен ако родителите й не разсъждават като krem4et0 :shock:
Но щом се разбирате и знаят за вашата връзка значи СПОКО :)

Не точно това най-много ме измъва, че не мога да я чуя! Явно са и забранили всякаква вразка сас мен ;(. 100 на 100 ше изкат да спрем да са виждаме ;(. НЕЕЕЕ няма да го понеса!!! Наистина тя е 1вото момиче в което се влюбих изтински, а сега ми липсва най много. Напрао не моа спра да рева (не сам го праил от 2ри клас). Ше са побаркам ;(.

Значи ако се обадиш да им казваш, че си се опитал да я изнасилиш никога повече няма да можеп да я видиш! За това не прави глупости. Обади се на домашния ако имаш смелост и просто се извини. Кажи, че много държиш на нея и на семейсвото й , и че много ще внимаваш с нея и нямаш никакви лоши и сексуални намерения.
Няма смисал да го правя. Те нито ще ме разберат, нито ше ми повярват. Изкам да поема нещата и отговорността, но аз не сам правил секс сас нея и нищо не е санало голяма работа, да просто е, но това за техните значи много. Те кой знае какво ще си мислят за мене. Сигурен сам че ще си представят как при 1вия удобен случай ще се опитам да я и*****м, те не знаят че секса почти не ме интересува (интересува ме но по важно е тя да е добре мисля как ще и се отрази и затова, аз изгарям от желание, но едва ли бих го направил, защото...зная какви ще са последствията и също никога не бих и отнел девствеността толкова рано защото знам че когато има по-сериозен приятел...(сещате се)).

hottie
03-10-2008, 19:52
Да, но тях ги интересува момчето да е добро, да могат да му имат доверие и да държи на дъщеря им. За това е важно да им го кажеш! Нищо няма да загубиш дори и да пробваш!
Но няма смисъл да поемаш каквато и да е отговорност - какво да им кажеш? "ами аз я целунах насила"?? Тогава можеш да й кажеш сбогом .

krem4et0
03-10-2008, 19:55
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

А иначе за мен ще е пълен родителски и педагогически провал, ако дъщеря ми на 13 си води гаджета в къщи и се натиска с тях. Изобщо ще е провал да има гадже в тази ранна детска възраст.

Какви пейки-тя ще учи и ще си седи в къщи като мама на нейната възраст. Не предпочитам никой от вариантите. не мога да асимилирам фактът, че дете на 13-14 се целува, обарва, натиска и се възбужда от някой 14 годишен........Гнусно е, бе!

scorpion4ituo
03-10-2008, 20:01
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

Да ти кажа ти не можеш да разбереш какво е. НЕ е обикновенна обич то е нешо много по силно. Зная какво е да харесваш някой (например аз харесвам риана или шакира (като ваншност)). Зная какво е да имаш увлечение по някой, но не сам сигурен че има по силно от това чуство и имам чуството че никога пак няма да го изпитам кам никоя друга или поне няма да е толкова силно. Аз сам готов на сичко заради нея. Само и само да е щастлива дори само да я гледам ми стига като знам че е щастлива. Ако не ме обича ще я пусна да си ходси защото зн че това ще я измъчва (да е с момче което не обича). Макар и с голяма болка да я гледам с други аз ще се чуствам ок защото ще зная че е HAPPY.

hottie
03-10-2008, 20:01
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

А иначе за мен ще е пълен родителски и педагогически провал, ако дъщеря ми на 13 си води гаджета в къщи и се натиска с тях. Изобщо ще е провал да има гадже в тази ранна детска възраст.

Какви пейки-тя ще учи и ще си седи в къщи като мама на нейната възраст. Не предпочитам никой от вариантите. не мога да асимилирам фактът, че дете на 13-14 се целува, обарва, натиска и се възбужда от някой 14 годишен........Гнусно е, бе!

Много те уважавам и харесвам като момиче, но си прекалено консервативна! Познавам родители, които разсъждават като теб и децата им се превърнаха в деца "кретенчета". Само лъжат родителите си, бягат, пушат, пият, безразборен секс правят.
Романс на 14 години е напълно възможно да изживееш! МОже да не е любовта на живота, но е пак много силно. Първото гадже, първата целувка !
Моето беше на 13 и не съжалявам. Имам страхотни спомени и не спах с него тогава.

naze
03-10-2008, 20:02
ami 4estit 6te se jeni6 !

scorpion4ituo
03-10-2008, 20:03
Да, но тях ги интересува момчето да е добро, да могат да му имат доверие и да държи на дъщеря им. За това е важно да им го кажеш! Нищо няма да загубиш дори и да пробваш!
Но няма смисъл да поемаш каквато и да е отговорност - какво да им кажеш? "ами аз я целунах насила"?? Тогава можеш да й кажеш сбогом .

Току що звъннах казаха че спи ;( толкова рано ли тя седи до 2 или 3 ;(;(;(;(. Сега баша и ко ли си мисли. (ега ти нахалното копеле има смелостта да ми звани в собствената ми къща). ;(

scorpion4ituo
03-10-2008, 20:04
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

Да ти кажа ти не можеш да разбереш какво е. НЕ е обикновенна обич то е нешо много по силно. Зная какво е да харесваш някой (например аз харесвам риана или шакира (като ваншност)). Зная какво е да имаш увлечение по някой, но не сам сигурен че има по силно от това чуство и имам чуството че никога пак няма да го изпитам кам никоя друга или поне няма да е толкова силно. Аз сам готов на сичко заради нея. Само и само да е щастлива дори само да я гледам ми стига като знам че е щастлива. Ако не ме обича ще я пусна да си ходси защото зн че това ще я измъчва (да е с момче което не обича). Макар и с голяма болка да я гледам с други аз ще се чуствам ок защото ще зная че е HAPPY.

eblio
03-10-2008, 20:09
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

А иначе за мен ще е пълен родителски и педагогически провал, ако дъщеря ми на 13 си води гаджета в къщи и се натиска с тях. Изобщо ще е провал да има гадже в тази ранна детска възраст.

Какви пейки-тя ще учи и ще си седи в къщи като мама на нейната възраст. Не предпочитам никой от вариантите. не мога да асимилирам фактът, че дете на 13-14 се целува, обарва, натиска и се възбужда от някой 14 годишен........Гнусно е, бе!

Ако въпросът е неудобен, може да не отговаряш, на колко години си?

Съгласен съм с едно нещо, че на тази възраст не може да се говори за любов. Друго нещо обаче, с което не съм съгласен е едно дете да бъде лишено от социални контакти, това да ходи на училище не е достатъчно. Докато ходих на училище имах съученичка, която беше под натиск на майка си, вярно е, че никога не е пушила, пила или е правила секс, на 19 години е още девствена, но е лишена от всякакви социални контакти, всякакви по-задълбочени взаимоотношения с хората от "здрасти/здравей".

hottie
03-10-2008, 20:09
а как се държа баща й? любезно? строго? каза ли нещо друго?

eblio
03-10-2008, 20:10
Да, но тях ги интересува момчето да е добро, да могат да му имат доверие и да държи на дъщеря им. За това е важно да им го кажеш! Нищо няма да загубиш дори и да пробваш!
Но няма смисъл да поемаш каквато и да е отговорност - какво да им кажеш? "ами аз я целунах насила"?? Тогава можеш да й кажеш сбогом .

Току що звъннах казаха че спи ;( толкова рано ли тя седи до 2 или 3 ;(;(;(;(. Сега баша и ко ли си мисли. (ега ти нахалното копеле има смелостта да ми звани в собствената ми къща). ;(

И как ти се стори по телефона?

scorpion4ituo
03-10-2008, 20:20
а как се държа баща й? любезно? строго? каза ли нещо друго?
Ами значи аз казах "ало добър вечер удобно ли е да говоря с Алекс"
И той каза "В момента спи" и ми трашна тела нш друго не каза нито чао нито нищо. По интонацията му разбрах че "не е на кеф". ;(

hottie
03-10-2008, 20:22
ясно... ами нищо не прави. Чакай приятелката ти да те потърси и ще видим какво ще стане. стискам палци всичко да е ОК :) дръж ни в течение. :-)

scorpion4ituo
03-10-2008, 20:24
Той знаеше че сме гаджета но...ко могат да праят едни гаджета. Той го приемаше мн спокойно и равнодушно, явно си е мислил че на тази вазраст е само като игра АЕЕЕ ЗА КО СИЧКИ НА МИСЛИТЕ ЗА МАЛКИ ВЕЕ 14 ГОДИНИ ИЗОБЩО НЕ СМЕ НИКФИ ДЕЦА ТОЧНО В ТАЗИ ВЪЗРАСТ ЗАПОЧВАТ ВРЪЗКИТЕЕ И 1ВИТЕ ВЛюБВАНИЯ ПРИ ТИНЕЙДЖЪРИТЕ! И по добре ли е тъка, както една моя позната от класа. Ба6та и не и дава скайп чете и всичко. Седи до нея докато чати. Чете и всичко. НАрочно не и опрая компа. Водия и я зема от даскало. Тя е мн затворена. на 14 години 8 клас е а се държи като малко дете. ТОва в огромна грешка която праят "прекалено грижливите родители". И тя ми е споделяла че пи 1ва вазможност ше се чука с някой или ме помоли да я "науча" да пуши!!! Пълна зубарка и много затворена. НЕ се облича модерно, а с вълнените фанели на баба. Се пак е 8 клас. Горкото моми4е ;( иначе е хубава, но родителите и не и даватд а го показва. Забранили са и грим и всичко останало. Това е също ужасно, защото тя при парва вазможност ще опита и секса и цигарите и наркотиците!!!

firework
03-10-2008, 20:35
що не я потърсиш на училище?

Iv4eTy
03-10-2008, 20:51
Щом не те е изхвърлил от тях, значи нещата са добре. :lol:

scorpion4ituo
03-10-2008, 20:58
Щом не те е изхвърлил от тях, значи нещата са добре. :lol:
daaa mnooouu sme6no :@

emviii
03-10-2008, 21:11
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

А иначе за мен ще е пълен родителски и педагогически провал, ако дъщеря ми на 13 си води гаджета в къщи и се натиска с тях. Изобщо ще е провал да има гадже в тази ранна детска възраст.

Какви пейки-тя ще учи и ще си седи в къщи като мама на нейната възраст. Не предпочитам никой от вариантите. не мога да асимилирам фактът, че дете на 13-14 се целува, обарва, натиска и се възбужда от някой 14 годишен........Гнусно е, бе!


za lubovta da , no za drugoto q se stegni da ne jiveish v 15 vek ? tva che ti si darjala do na maika si vremeto ne zna4i 4e si4ki trqbva da sa tai :) pak i kat sa zamislish na taq vazrast poe4ety sa ebat ti za celuvki mi govorish hahahah boje ... presilvash tvarde mnogo mila :-D povecheto na koito ne im davat tragvat da go pravqt i da kriqt i stavat nekvi mnogo propadnali povqrvai poznavam takiva hora ;] se pak ne mojesh da nalagash mnenie za tezi ne6ta dori i na dashterq si, zashtoto v kraina smetka tq shte napravi kakvoto iska vse shte izmisli kak :P

nohuty
03-11-2008, 03:15
а т'ва момиче да не са я донесли щъркелите?
Баща и явно пишката още му става ... ако не ти говори значи го комплексираш :-o

Wrathchild
03-11-2008, 04:19
След като само сте се натискали няма проблем.
А баща й не е глупав, едва ли му е чужда възбудата, докато се натиска с майка й например... или айде, докато са се натискали...

hottie
03-11-2008, 12:37
новини от момичето?

amatorium
03-11-2008, 12:49
Az ako sum bashta na momcheto vecherta shte sednem na bira ili whiski da si poprikazvame malko za macki i takiva raboti. V obshti linii bih se radval che sinut mi ne e pedal i se svqtka po gadjetata ot kogato trqbva. 8)

hooliganka89
03-11-2008, 12:51
Dobre,che bashta mi chuka na vratata predi da vlezna.
Ako az bqh na 14 ili na 15 ili 16 dori i na 17,i bashta mi vlezne v staqta i me vidi diohnata na nechi kur,shte me obesi na kabela za telefona :D

Naistina lekcii ot roditeli za sex sa mnogo hubavo neshto,za jalost do den dneshen kogato zagovorq na maika si za sex,tq mi kazva da mlakna,zashtoto i se povrashtalo ot tazi tema :shock: Do 13 ili 14 godishna vazrast,maika tvardo se opitvashe da me ubedi,che shtarkelat me e donesal :shock:

Stanoev
03-11-2008, 12:53
няма за кво да се срамуваш.Отиваш при приятелката ти извиняваш и се за дето си изпрашил към вас.А отностно родителите ви едва ли ще почнат това да говороят.Пък и вие нищо особено не сте правили :)

krem4et0
03-11-2008, 12:54
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

А иначе за мен ще е пълен родителски и педагогически провал, ако дъщеря ми на 13 си води гаджета в къщи и се натиска с тях. Изобщо ще е провал да има гадже в тази ранна детска възраст.

Какви пейки-тя ще учи и ще си седи в къщи като мама на нейната възраст. Не предпочитам никой от вариантите. не мога да асимилирам фактът, че дете на 13-14 се целува, обарва, натиска и се възбужда от някой 14 годишен........Гнусно е, бе!

Ако въпросът е неудобен, може да не отговаряш, на колко години си?

Съгласен съм с едно нещо, че на тази възраст не може да се говори за любов. Друго нещо обаче, с което не съм съгласен е едно дете да бъде лишено от социални контакти, това да ходи на училище не е достатъчно. Докато ходих на училище имах съученичка, която беше под натиск на майка си, вярно е, че никога не е пушила, пила или е правила секс, на 19 години е още девствена, но е лишена от всякакви социални контакти, всякакви по-задълбочени взаимоотношения с хората от "здрасти/здравей".

На повече от 19 съм-на 22, след има-няма 3 месеца правя 23. Съгласна съм, че трябва да имаш социални контакти и то от ранна детска, даже бебешка възраст. да седиш у дома и да ходиш само на училище не е работа. но не съм съгласна да имаш интимни и/или любовни конакти на възраст преди 16-17. Понеже съм по-близо до родителя, отколкото до детето, мог да кажа, че аз бих умряла от яд и мъка, ако моето момиче, което до вчера съм кичила с панделки(говорим образно) вземе да хойка по мъже. Въпреки, че не съм имала гадже на 13-14(но не защото са ми забранявали или са ми говорили на тема любов. Напротив подобни неща и до днес не обсъждам кой знае колко и то само с майка си). Моята вътрешна нагласа е била, че съм дете до към 15, имала съм чудесно детство, играла съм всички възможни игри и съм била заобиколена от много момчета, но само в план -да си играем. а повечето са били с 3-4 години по-големи от мене.

То е вярно, че времената са други, но аз искам да внуша в моите бъдещи деца, че има врем за всичко. Има време за игри до към 13-14, има време за учене, им време и за връзки, има и време за секс. Не знам защо така бързате д се наживеете? Искате на 20 да сте опитали от всичко и да ви писне ли? 1 ястие е по-сладко, когато се хапва на малки залъци, а удоволствието е по-дълго. И без това цял живот ще обичате, ще сте обичани, зарязвани, ухажвани от неподходящите хора, ще сте изправени пред тежък избор и прочие. И без това поне 40 години ще правите секс, дотолкова, че след 10-тата вече чак ще ви отвращава. Ако днес опитам всичко хубаво на този свят, какво ще ме радва утре?

hottie
03-11-2008, 12:55
хахаха верно ли за щъркела ! ужас :-D

Ами и аз бих хванала под ръка детето си да си поговорим без да се карам разбира се.

hooliganka89
03-11-2008, 13:12
Абе обичаш на 14. Я не пресилвай толкова. Може да ти харсва и да си привлечен, дори и да си влюбен, но на 14 да обичаш.

И да, забраненият прод е най-сладък, ама децата са си деца. До 18 по закон са деца даже...на 13-14 си е живо дете. И какво като не са правили секс? Щом има гадже, значи се натиска и целува, а това за момичета и момчета под 16 е направо....гадно бе.

И аз съм била на 14 и знам, че на тази възраст няма истинска обич, а само и единствено харесване. Та вие до вчера с памперсите сте ходили, а днес ви е дошло образно казано.

А иначе за мен ще е пълен родителски и педагогически провал, ако дъщеря ми на 13 си води гаджета в къщи и се натиска с тях. Изобщо ще е провал да има гадже в тази ранна детска възраст.

Какви пейки-тя ще учи и ще си седи в къщи като мама на нейната възраст. Не предпочитам никой от вариантите. не мога да асимилирам фактът, че дете на 13-14 се целува, обарва, натиска и се възбужда от някой 14 годишен........Гнусно е, бе!

Ако въпросът е неудобен, може да не отговаряш, на колко години си?

Съгласен съм с едно нещо, че на тази възраст не може да се говори за любов. Друго нещо обаче, с което не съм съгласен е едно дете да бъде лишено от социални контакти, това да ходи на училище не е достатъчно. Докато ходих на училище имах съученичка, която беше под натиск на майка си, вярно е, че никога не е пушила, пила или е правила секс, на 19 години е още девствена, но е лишена от всякакви социални контакти, всякакви по-задълбочени взаимоотношения с хората от "здрасти/здравей".

На повече от 19 съм-на 22, след има-няма 3 месеца правя 23. Съгласна съм, че трябва да имаш социални контакти и то от ранна детска, даже бебешка възраст. да седиш у дома и да ходиш само на училище не е работа. но не съм съгласна да имаш интимни и/или любовни конакти на възраст преди 16-17. Понеже съм по-близо до родителя, отколкото до детето, мог да кажа, че аз бих умряла от яд и мъка, ако моето момиче, което до вчера съм кичила с панделки(говорим образно) вземе да хойка по мъже. Въпреки, че не съм имала гадже на 13-14(но не защото са ми забранявали или са ми говорили на тема любов. Напротив подобни неща и до днес не обсъждам кой знае колко и то само с майка си). Моята вътрешна нагласа е била, че съм дете до към 15, имала съм чудесно детство, играла съм всички възможни игри и съм била заобиколена от много момчета, но само в план -да си играем. а повечето са били с 3-4 години по-големи от мене.

То е вярно, че времената са други, но аз искам да внуша в моите бъдещи деца, че има врем за всичко. Има време за игри до към 13-14, има време за учене, им време и за връзки, има и време за секс. Не знам защо така бързате д се наживеете? Искате на 20 да сте опитали от всичко и да ви писне ли? 1 ястие е по-сладко, когато се хапва на малки залъци, а удоволствието е по-дълго. И без това цял живот ще обичате, ще сте обичани, зарязвани, ухажвани от неподходящите хора, ще сте изправени пред тежък избор и прочие. И без това поне 40 години ще правите секс, дотолкова, че след 10-тата вече чак ще ви отвращава. Ако днес опитам всичко хубаво на този свят, какво ще ме радва утре?


Mnogo hubavo se izkaza,evala,no nadali nqkoi ot tezi malki gospojici koito se razpoebali na po 13 ili 14 godini shte im vleze neshto v glavite si.
Te taka i ne mogat da razerat,che detstvoto si e detstvo i kato nego vtoro nqma da imat.Az ne sam porasnala mnogo barzo,savsem normalno mislq,che sam izrasnala.
I sega chesto se seshtam za igrite i vsichki tezi neshta koito sega veche ne moga da pravq,i chesno da si kaja,sega ako mojeh da varna vremeto nazad,nqmashe da se zamislq... :-P

krem4et0
03-11-2008, 13:18
Още си държа барбитата в раклата, а в петък започвам работа като учителка.....Много бързопораснах. Ей, ме на на отговорна длъжност вече. А аз съм си още дете малко или много.

hottie
03-11-2008, 13:23
Не мисля, че си по-близо до родителя !!! Ти говориш , че не хубаво да се прибързва тогава какви са тези деца, които ги искаш сега? твърде малка си за тях !
И както и друг път съм казвала живота се живее веднъж! Най-сладката любов е на 14. Макар и по децки.

krem4et0
03-11-2008, 13:25
Е, ти се остави, че може да съм и забременяла вече......
Баш като почнах да градя кариера и отслабнах излишните килограми. Всъщност мисля до 2-3 години максимум да имам дете.

amatorium
03-11-2008, 13:27
Absolutno sum za, che nai-sladkite momenti ot vlubvaneto i opoznavaneto sa mi bili mejdu 12 i 18 godini. Sega veche si e banalen sex i privurzanost 8-)

eblio
03-11-2008, 13:27
Е, ти се остави, че може да съм и забременяла вече......
Баш като почнах да градя кариера и отслабнах излишните килограми. Всъщност мисля до 2-3 години максимум да имам дете.

А на колко години си?

hottie
03-11-2008, 13:31
Ами много се радвам за теб ако постигнеш, това което искаш.Наистина. И все пак... не знам. Не бих имала деца ако съм толкова консервативна..

amatorium
03-11-2008, 13:42
Taq tema ot kude se pochna i kude vze da otiva obache. Neznam zashto vechno ako nqkoi ima razlichno mnenie ot ostanalite i zapochva ataka prosto. Normalno e che momcheto se e pritesnilo, no nqma nishto pritesnitelno. Az na 14 hodeh s permanentna erekciq.

krem4et0
03-11-2008, 13:42
На 22, близо 23 съм.

Възпитана съм консервативно и не мога да съм много по-различна. Бих искала някои промени във възпитанието да внеса, но като цяло са ме направили много отговорен, разумен и почтен човек. Подобно нещо искам и за своите деца.

hottie
03-11-2008, 13:46
На 22, близо 23 съм.

Възпитана съм консервативно и не мога да съм много по-различна. Бих искала някои промени във възпитанието да внеса, но като цяло са ме направили много отговорен, разумен и почтен човек. Подобно нещо искам и за своите деца.

Отговорен и почтен може би, разумен не знам.Не мисля, че тази твоя логика е разумна - после децата ти да се крият от теб.

hottie
03-11-2008, 13:47
иначе и аз съм на 22, но ми се вижда, че е рано за деца. Охоо има толкова да се живее.
И според мен за да имаш деца е нужно първо да имаш собствено жилище, добри доходи и постоянна работа.

krem4et0
03-11-2008, 14:49
Е, аз за себе си мисля, че съм разумна. Всяко нещо преусмислям по 100 пъти, за да взема решение, което не би наранило никого.....Абе, не че ми е мечта точно сега да ми се пръкне 1 бебе, ама като стане няма да го върна. ще се справя.

5StaR
03-11-2008, 14:51
Хааах бати яката ситуация, сигурно си се спекал доста :D :d :d :razz: :razz: :razz: :razz:

hottie
03-11-2008, 15:19
Е, аз за себе си мисля, че съм разумна. Всяко нещо преусмислям по 100 пъти, за да взема решение, което не би наранило никого.....Абе, не че ми е мечта точно сега да ми се пръкне 1 бебе, ама като стане няма да го върна. ще се справя.

Да ама нали знаеш, че понякога ако много преусмисляш нещата не е хубаво! Добре де, не мога да те съдя. Всеки си има убеждения и вярвания. И все пак не забравяй, че сме 21 век и ако изолираш детето по някакъв начин и много му забраняваш то ще се разбунтува или ще се комплексира и по-късно ще съжалява. Хубаво е да имаш разбрани родители, с които да можеш да комуникираш а не просто 2 шамара и айдееееееее ;)

mi6lence
03-11-2008, 15:21
Spoko edva li da stane golqm problem ot tova 4e vi e vidql da e celuvate :) :-)

krem4et0
03-11-2008, 15:25
Боят не разграждал, а изграждал :wink:

Не се знае какъв родител ще бъда аз, нито ти, нали?

Може да ми щукне да правя 3-ки с дъщеря си. Просто моите разбирания са, че секс без любов не трябва да има.

amatorium
03-11-2008, 15:33
A puk az ot lichen opit sum ostanovil, che purvo sexa idva i posle lubovta i privurzanostta. No vseki si e razlichen vse pak. Nqma standartna formula za tiq neshta. 8)

scorpion4ituo
03-11-2008, 16:38
Днеска беше най утвратителния ден в живота ми. Ок, значи сутринта отивам на дасакло и право при 8А (класа на Алекс-момичето). Когато влязах тя дойде при мен. Изглеждаше ужасно. По ваншния и вид изглеждаше че е не е прекарала леко нощта. Тя ми каза че изка да говори с мен и решихме да избягаме от даскало. Тарсехме усамотено място и единствено се сетихме за градските гробища. След като навлязохме навътре седнахме на една пейка. Тя ми обясни че са и забранили да се среща с мен и това и е последния ден в това даскало (един вид ше я местят заради мен :@:@:@). След това започна да плаче и да ми обяснява колко ме обичала и как не изкала това да се получи. Аз сащо се разплаках (пред нея ;( колко ли по-ниско можех да падна). Тя ми каза че този преди обед изка да останем тук и да сме заедно за последно. На-татак...нямах настроение за нищо... Тя каза че изка да го направим ... защото щяла да съжелява цял живот ако... Седма в мен и започнахме да се целуваме, като за последно (буквално и...). Но аз и казах че не изкам да го правим, заради...... Тъка стояхме до 3 часа - този пат нямаше кой да влезе. Беше слънчево и спокойно а мястото кадето бяхме имаше само паметници, но не и жива душа. След това телефона и звънна, но тя не го дигна, само стана и ми каза че трябва да върви. Аз тръгнах с нея. И двамата не можехме да сдаржаме салзите си! ЕБАСИ КО БЯХМЕ НАПРАЙЛИ ТОЛКОЗ ЧЕ ДА ГО САСЛУЖИМ ТВА. СЯ ДОРИ ТЯ НЕ ЗНАЕ В КОЕ ДАКСАЛО ШЕ ИДЕ :@. ТУК БЯХМЕ СЛЕД ИЗПИТ СЛЕД 7 КЛАС А СЯ..... Излязахме и тя каза че вече никога няма да може да ме види. И ме целуна за последно ;( никога няма да го забравя този миг. Беше както много хубав тъка и... Тя ми каза да тръгвам без да се обращам за да я гледам. ;( аз я послушах, прибрах се и се заключих в стаята си. Натапках са с успокоителни и заспах преди малко се сабудих, но си спомних сичко и реших че по добре да не се бях сабъждал. Взех уиски от хола, заключих са в стаята си и седнах пред компа. Нямам желание за нищо. Имам нужда само да се напия и да не се сабуждам. Изкам да я забравя по някакаф начин ама тва е невазможно. Взели са и нета и сим-каратата. Забранена и е всякаква връзка с мен. Не ми се живее и изкам да се самоубия (ама сам голям страхливец и това няма да мога да напрая) :@:@:@. ;( ако изкайте вярвайте ако изкате недейте само не ми са подигравайте защото... не го пожелавам на никой ;(.

FunnYboY
03-11-2008, 16:46
Нищо ново... по-добре е че ви е заварил баща й, а не майка й :D

Казно по мъжки... баща й те е разбрал и е излязъл... 8)

emviii
03-11-2008, 17:07
Днеска беше най утвратителния ден в живота ми. Ок, значи сутринта отивам на дасакло и право при 8А (класа на Алекс-момичето). Когато влязах тя дойде при мен. Изглеждаше ужасно. По ваншния и вид изглеждаше че е не е прекарала леко нощта. Тя ми каза че изка да говори с мен и решихме да избягаме от даскало. Тарсехме усамотено място и единствено се сетихме за градските гробища. След като навлязохме навътре седнахме на една пейка. Тя ми обясни че са и забранили да се среща с мен и това и е последния ден в това даскало (един вид ше я местят заради мен :@:@:@). След това започна да плаче и да ми обяснява колко ме обичала и как не изкала това да се получи. Аз сащо се разплаках (пред нея ;( колко ли по-ниско можех да падна). Тя ми каза че този преди обед изка да останем тук и да сме заедно за последно. На-татак...нямах настроение за нищо... Тя каза че изка да го направим ... защото щяла да съжелява цял живот ако... Седма в мен и започнахме да се целуваме, като за последно (буквално и...). Но аз и казах че не изкам да го правим, заради...... Тъка стояхме до 3 часа - този пат нямаше кой да влезе. Беше слънчево и спокойно а мястото кадето бяхме имаше само паметници, но не и жива душа. След това телефона и звънна, но тя не го дигна, само стана и ми каза че трябва да върви. Аз тръгнах с нея. И двамата не можехме да сдаржаме салзите си! ЕБАСИ КО БЯХМЕ НАПРАЙЛИ ТОЛКОЗ ЧЕ ДА ГО САСЛУЖИМ ТВА. СЯ ДОРИ ТЯ НЕ ЗНАЕ В КОЕ ДАКСАЛО ШЕ ИДЕ :@. ТУК БЯХМЕ СЛЕД ИЗПИТ СЛЕД 7 КЛАС А СЯ..... Излязахме и тя каза че вече никога няма да може да ме види. И ме целуна за последно ;( никога няма да го забравя този миг. Беше както много хубав тъка и... Тя ми каза да тръгвам без да се обращам за да я гледам. ;( аз я послушах, прибрах се и се заключих в стаята си. Натапках са с успокоителни и заспах преди малко се сабудих, но си спомних сичко и реших че по добре да не се бях сабъждал. Взех уиски от хола, заключих са в стаята си и седнах пред компа. Нямам желание за нищо. Имам нужда само да се напия и да не се сабуждам. Изкам да я забравя по някакаф начин ама тва е невазможно. Взели са и нета и сим-каратата. Забранена и е всякаква връзка с мен. Не ми се живее и изкам да се самоубия (ама сам голям страхливец и това няма да мога да напрая) :@:@:@. ;( ако изкайте вярвайте ако изкате недейте само не ми са подигравайте защото... не го пожелавам на никой ;(.

ujsno ne moga ni6ty da kaja po vaprosa,struva mi se tvarde ama tvarde presilena reakciq !!! :shock: :shock: :shock: :shock:

scorpion4ituo
03-11-2008, 17:59
Днеска беше най утвратителния ден в живота ми. Ок, значи сутринта отивам на дасакло и право при 8А (класа на Алекс-момичето). Когато влязах тя дойде при мен. Изглеждаше ужасно. По ваншния и вид изглеждаше че е не е прекарала леко нощта. Тя ми каза че изка да говори с мен и решихме да избягаме от даскало. Тарсехме усамотено място и единствено се сетихме за градските гробища. След като навлязохме навътре седнахме на една пейка. Тя ми обясни че са и забранили да се среща с мен и това и е последния ден в това даскало (един вид ше я местят заради мен :@:@:@). След това започна да плаче и да ми обяснява колко ме обичала и как не изкала това да се получи. Аз сащо се разплаках (пред нея ;( колко ли по-ниско можех да падна). Тя ми каза че този преди обед изка да останем тук и да сме заедно за последно. На-татак...нямах настроение за нищо... Тя каза че изка да го направим ... защото щяла да съжелява цял живот ако... Седма в мен и започнахме да се целуваме, като за последно (буквално и...). Но аз и казах че не изкам да го правим, заради...... Тъка стояхме до 3 часа - този пат нямаше кой да влезе. Беше слънчево и спокойно а мястото кадето бяхме имаше само паметници, но не и жива душа. След това телефона и звънна, но тя не го дигна, само стана и ми каза че трябва да върви. Аз тръгнах с нея. И двамата не можехме да сдаржаме салзите си! ЕБАСИ КО БЯХМЕ НАПРАЙЛИ ТОЛКОЗ ЧЕ ДА ГО САСЛУЖИМ ТВА. СЯ ДОРИ ТЯ НЕ ЗНАЕ В КОЕ ДАКСАЛО ШЕ ИДЕ :@. ТУК БЯХМЕ СЛЕД ИЗПИТ СЛЕД 7 КЛАС А СЯ..... Излязахме и тя каза че вече никога няма да може да ме види. И ме целуна за последно ;( никога няма да го забравя този миг. Беше както много хубав тъка и... Тя ми каза да тръгвам без да се обращам за да я гледам. ;( аз я послушах, прибрах се и се заключих в стаята си. Натапках са с успокоителни и заспах преди малко се сабудих, но си спомних сичко и реших че по добре да не се бях сабъждал. Взех уиски от хола, заключих са в стаята си и седнах пред компа. Нямам желание за нищо. Имам нужда само да се напия и да не се сабуждам. Изкам да я забравя по някакаф начин ама тва е невазможно. Взели са и нета и сим-каратата. Забранена и е всякаква връзка с мен. Не ми се живее и изкам да се самоубия (ама сам голям страхливец и това няма да мога да напрая) :@:@:@. ;( ако изкайте вярвайте ако изкате недейте само не ми са подигравайте защото... не го пожелавам на никой ;(.

ujsno ne moga ni6ty da kaja po vaprosa,struva mi se tvarde ama tvarde presilena reakciq !!! :shock: :shock: :shock: :shock:
znaq '(!! Ba6ta i e lud ;( sega edvali ...

MaaviTypa!
03-11-2008, 18:07
........На мен ми беше станал ***. Когато татко и влзезе и ни завари в неудобната поза, тя скочи от мен и остави на показ "подутината на дънките ми"............. (на 14 години съм) ......
Ми к'во да ти кажа... Татко й е трябвало да те набие!
Аз лично ако съм на мястото на таткото като вида курвичката... ааа т.е. дъщеря си в случея яхнала 14 годично 'келеме'* (* е в случея....)
ще я изселя а на тебе в случеч нали....... Щи разбия зъбките на прах.... маави тъпа...

hottie
03-11-2008, 18:46
Ужасно много съжалявам. Това е наистина ужасно. Хора с всякакви разбирания, но чак пък толкова. Баща й е откачен ! Майка и също щом го е допуснала ! И ако баща й е бил толкова против е трябвало още от началото да ви каже, че не иска да сте гаджета! Защо чак сега? Той какво си е въобразявал.. че си играете на колички ли.

Сигурно ти е много тежко, но не прави глупости. Ще ти трябва време, но болката ще мине. Гледай да мислиш за друго. Знам, че е лесно да се говори, но трудно да се направи, но няма как. Трябва да гледаш напред - само на 14 си.

_Radostina_
03-12-2008, 10:55
защо ли последната ти история ми се струвакато извадена от латино сериал :? Чак пък такива изпълнения и драми...моля ти се?!

hooliganka89
03-12-2008, 11:04
защо ли последната ти история ми се струвакато извадена от латино сериал :? Чак пък такива изпълнения и драми...моля ти се?!

Nali?I men mi mireshe na gnilo...

hottie
03-12-2008, 11:26
Не знам дали е вярно или не, но едно не ми се връзва.. сменил й е уж учулището(баща й), но защо тя още на следващия ден е отишла в вашето даскало?

Wrathchild
03-12-2008, 11:51
Кремче, между другото... по-добре с такова мислене, от колкото с мислене как на 12 да се отвориш с кренвирш. Но ти вече попадаш в другата крайност, която също не е правилна.
Сега ще ти обясня и защо. Ти сама си си стигнала до изводите, но не ги налагай на децата си. Аз първото си гадже го хванах на 13-14, но не съм станала някакъв боклук, нали? Докато имах приятелка, която й ЗАБРАНЯВАХА да има каквито и да е гаджета и определено й беше много мъчно,че не може да го представи на родителите си. Да, ама в 8ми клас й писна и си хвана един. Не каза на техните. Разбираш ли на къде бия, със забрани няма да се постигне нищо. Децата ти гаджета ще имат, но ти няма да знаеш. Факт.
Другата крайност пък е да се дразнят, че всички останали могат, а те не... и изведнъж, стават на 16-17, както ти каза... и се държат като разюздани коне и скачат от момче на момче. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа. Просто не прекалявай...

Човек, недей да го приемаш толкова навътре. Няма да ти е последната, повярвай ми.

Bousz
03-12-2008, 12:04
A be taq situaciq e mn gadno v misal to nali ni6to lo6o ama te kakvo 6a si pomislqt mislq 4e vsi4ki znaem ... ama nqma kvo da se napravi taka 4e vremeto 6a opravi vsi4ko ako pitate mene ;)

krem4et0
03-12-2008, 12:16
Кремче, между другото... по-добре с такова мислене, от колкото с мислене как на 12 да се отвориш с кренвирш. Но ти вече попадаш в другата крайност, която също не е правилна.
Сега ще ти обясня и защо. Ти сама си си стигнала до изводите, но не ги налагай на децата си. Аз първото си гадже го хванах на 13-14, но не съм станала някакъв боклук, нали? Докато имах приятелка, която й ЗАБРАНЯВАХА да има каквито и да е гаджета и определено й беше много мъчно,че не може да го представи на родителите си. Да, ама в 8ми клас й писна и си хвана един. Не каза на техните. Разбираш ли на къде бия, със забрани няма да се постигне нищо. Децата ти гаджета ще имат, но ти няма да знаеш. Факт.
Другата крайност пък е да се дразнят, че всички останали могат, а те не... и изведнъж, стават на 16-17, както ти каза... и се държат като разюздани коне и скачат от момче на момче. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа. Просто не прекалявай...

Човек, недей да го приемаш толкова навътре. Няма да ти е последната, повярвай ми.
На мен не са ми забранявали. Не се е коментирало, на 13-14 никоя от съученичките ми тогава нямаше гадже и изобщо нещата бяха малко по-различни от сега. тогава на 13-14 беше нормално да шушукаш по коридорите кой си харесваш и да висиш пред стаята му с надеждата да излезе. Ей, такива лапешки неща. За любов не се говореше изобщо, за секс преди 10-ти клас никой и не споменаваше. Средата, в която съм отрасла е била такава. А ограниченията дали да имам връзка на 15 или на 18 са си били мои собствени. не съжелявам за тях, защото съм имала детство, купонджийско и необвързващо юношество и съм станала достатъчно узряла за искранна и сериозна връзка, за която винаги съм мечтала.

Иначе действията на родителите й са били доста попресилени ДОРИ и за моите разбирания. но от друга страна тя не е палнолетна и нищо не може да направи и да каже.

Wrathchild
03-12-2008, 12:34
Да, но ти самата казваш, че ще им налагаш забрани и ще ги счупиш от бой ако разбереш, че излизат с някого, нали?
И точно това е... времената са различни. И искаме или не трябва да се примирим... защото за съжаление не зависи точно от нас. И за съжаление имам малко дете (сестра ми, която е с доооста години по-малка от мен) и не мога да си представя как един ден това дете ще порастне и ще има мъже в живота си. Но няма как да я спра ако иска нещо... единственото, което остава е да дадем на децата си ясна представа кое е най-добре за тях. А това те дали ще го приемат, искаме или не е техен избор...

hottie
03-12-2008, 12:35
Точно това имах предвид, както каза Wrathchild. Със забрани до никъде не се стига.
Вяено е krem4et0 че при нас нещата стояха по различен начин. Както казваш висене пред стаите на момчетата и шушукане. Сега е различно, да но със забрана няма да се оправят нещата. Ако детето е достатъчно добре възпитано само ще разбере в каква компания попада и да разграничава просташкото с доброто.

krem4et0
03-12-2008, 14:04
е, ама вие за буквата се хванахте. Искам да възпитам така детето си,че без забрани да прави правлен и морален избор. Не приемем, че забраната е добро решение, но боят си е мярка......понякога. Ако детето ми не съблюдава някакви морални принципи и норми, определено бих била много разочарована и сигурно би ми паднало пердето. Знае ли човек. И все пак определени ограничения трябва да има, защото трябва да се създаде усет за това кое е добро и лошо, кое е правилно и кое не е, кое е добре за него и за околните и кое носи вреда. Личният опит е хубаво нещо, но пък съветите и разговорите с родителите ми(на други теми де) са ме предпазили от много тежки и сериозни "опарвания". не знам възпитана съм така-всичко(без секса както стана дума вече) да се обсъжда, всеки да говори за проблемите си и всичк заедно да търсим решение и изход. Това определено харесвам на семейството си и искам да принеса като опит в моето собствено семейство. Все пак 1 модел на възпитание има и добри и лоши страни. не можем категорично да сме за боя и забраните, ама с нехайство за случващото се с детето ти и с глезне пак не се постига кой знае какво. Родителят трябва да е леко като ръководител - да има твърда ръка и да си тежи на мястото, но и да е склонен на отстъпление и сътрудничество в името на запазвае на цялостта на "компанията". Айде стига съм писателствала. Ще си помисля за някоя темичка, в която да обсъдим тези неща по-подробно, защото ми е приятно да споря с умни хора.

Wrathchild
03-12-2008, 14:25
А до тогава ще кажа 1 - от теб зависи. Хубаво, ще прекрачат някои норми (ако стане разбира се, надявам се децата ти да станат такива, за каквито си мечтаеш), но това няма да е тяхна грешка, а твоя...

krem4et0
03-12-2008, 14:33
Защо да е моя? Аз мога да напътствам и съветвам. Не мога да съм 24 часа с тях. те оттам нататък си правят избора. И все пак се отклонихме от темата :D

Wrathchild
03-12-2008, 14:37
Зависи от възпитанието, което получават вкъщи. Да де, не може да се прави всичко като по учебник, но за такива неща определено зависи.
Била съм в 1 клас, до 1 курвички... и ако не беше възпитанието ми и аз щях да съм като тях.
Да, наистина се отклонихме... не малко.

scorpion4ituo
03-12-2008, 14:40
Не знам дали е вярно или не, но едно не ми се връзва.. сменил й е уж учулището(баща й), но защо тя още на следващия ден е отишла в вашето даскало?
ЗАКЛЕВАМ СЕ НЕ ЛАЖА НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН БЕШЕ ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ ЗА ДА ВЗЕМЕ НЕКФИ ДОКОМЕНТИ И НЕКФИ ПРОСТОТИИ ДАЖЕ НЯМАШЕ УЧЕБНИЦИ ОМФГ ОМФГ ЗНАЕХ СИ ЧЕ НЯМА ДА МИ ПОВЯРВАТЕ И ПОИЗКА ДА ИЗБЯГАМЕ НЕ ГЛЕДАМ СЕРИАЛИ АЕЕ НЕ КАРАМ НИКОЙ МИ ВЯРВА НЕ МЕ ЕБЕ :@ КО ЩЕТЕ ВЯРВАЙТЕ ДНЕС ЯЛ ДЕН НЕ САМ Я СКИАЛ И ТВА МА КАРА ДА МИ ЛИПСВА ОЩЕ ПОЕЧЕ

5StaR
03-12-2008, 15:04
Тарсехме усамотено място и единствено се сетихме за градските гробища. Тя каза че изка да го направим ... защото щяла да съжелява цял живот ако... Седма в мен и започнахме да се целуваме, като за последно (буквално и...). Но аз и казах че не изкам да го правим, заради......

Чесно ако го бяхте правили и аз случайно минавах от там,щях те пребия,идиот на гробищата???

scorpion4ituo
03-12-2008, 16:08
Тарсехме усамотено място и единствено се сетихме за градските гробища. Тя каза че изка да го направим ... защото щяла да съжелява цял живот ако... Седма в мен и започнахме да се целуваме, като за последно (буквално и...). Но аз и казах че не изкам да го правим, заради......

Чесно ако го бяхте правили и аз случайно минавах от там,щях те пребия,идиот на гробищата???
Ае млаквай ве ко са праиш баси...

Първокласник
03-12-2008, 16:20
Ако 14 годишен пикльо натиска дъщеря ми(която е сигурно на 13-14, но не и повече), със сигурност не би се оттървал смо със срама от случката. Такъв як пердах щях да му тегля........деца се натискат, уф!И като го набиеш какво?Няма да спрат да го правят, само защото някаква дърта дама им е казала, че е нередно и ги е напляскала!По-разумно ще е да седнеш и да поговориш със щерката и да и кажеш как да се предпазва при полов акт и така на татък :) .

По темата:Значи след като човекът се е притеснил и излязъл и не ти се е скарал или набил, значи си прави сметка, че сте в тая възраст и е нормално това да го правите.Колкото до издутината на панталона....и той е мъж и знае какво е, така че не трябва да се притесняваш :)

_Radostina_
03-13-2008, 07:14
Ох автора на темата, моля ти се научи се да пишеш, щото ми е истинско мъчение да ти чета постовете

hottie
03-13-2008, 07:19
Не знам дали е вярно или не, но едно не ми се връзва.. сменил й е уж учулището(баща й), но защо тя още на следващия ден е отишла в вашето даскало?
ЗАКЛЕВАМ СЕ НЕ ЛАЖА НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН БЕШЕ ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ ЗА ДА ВЗЕМЕ НЕКФИ ДОКОМЕНТИ И НЕКФИ ПРОСТОТИИ ДАЖЕ НЯМАШЕ УЧЕБНИЦИ ОМФГ ОМФГ ЗНАЕХ СИ ЧЕ НЯМА ДА МИ ПОВЯРВАТЕ И ПОИЗКА ДА ИЗБЯГАМЕ НЕ ГЛЕДАМ СЕРИАЛИ АЕЕ НЕ КАРАМ НИКОЙ МИ ВЯРВА НЕ МЕ ЕБЕ :@ КО ЩЕТЕ ВЯРВАЙТЕ ДНЕС ЯЛ ДЕН НЕ САМ Я СКИАЛ И ТВА МА КАРА ДА МИ ЛИПСВА ОЩЕ ПОЕЧЕ


Споко :) не съм казала че си лъжец, просто ми е странно, че я е пуснал на училище сама. Но както ти казах горе, явно няма какво да се прави. Да бяхте пълнолетни поне да се борите за любовта, но не сте. Гледай напред и си живей живота колкото и да е трудно в началото.

baby_inloff
03-15-2008, 13:16
Ти се радвай че баща и не е решил да те набие :D :D :D А кат сте ходили на кино що не се натискахте там :) ???
hahahaha Ти се радвай че баща и не е решил да те набие :D :D :D NO COMMENT

Made_of_Pain
03-15-2008, 13:23
Много тъпо си постъпил...
голям праз като се целувате, те ваще са ви правили от кал и тиня.. Айде стига глупости...
Може ли да не й кажеш нищо братче....

buxbull
03-15-2008, 14:12
и двамата сте глупави че сте се засрамили от нещо което не е срамно.
а и гаджето ти е глупава че ти е оставила к*ра на показ ;)

firework
03-15-2008, 19:32
вие не сте добре.. преместил я е в друго училище, не в друг град все пак :-s

scorpion4ituo
03-15-2008, 20:46
вие не сте добре.. преместил я е в друго училище, не в друг град все пак :-s
Сигурно ако продалжиме да са скиаме ше я премести и в друг град :@!!

tedi27
03-15-2008, 22:16
много гадно , бе човек, това е пресилена реакция...наистина те съжалявам...

Made_of_Pain
03-26-2008, 21:20
Ба си колко е неграмотен автора...
Плаче ми се.

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 22:38
Днеска беше най утвратителния ден в живота ми. Ок, значи сутринта отивам на дасакло и право при 8А (класа на Алекс-момичето). Когато влязах тя дойде при мен. Изглеждаше ужасно. По ваншния и вид изглеждаше че е не е прекарала леко нощта. Тя ми каза че изка да говори с мен и решихме да избягаме от даскало. Тарсехме усамотено място и единствено се сетихме за градските гробища. След като навлязохме навътре седнахме на една пейка. Тя ми обясни че са и забранили да се среща с мен и това и е последния ден в това даскало (един вид ше я местят заради мен :@:@:@). След това започна да плаче и да ми обяснява колко ме обичала и как не изкала това да се получи. Аз сащо се разплаках (пред нея ;( колко ли по-ниско можех да падна). Тя ми каза че този преди обед изка да останем тук и да сме заедно за последно. На-татак...нямах настроение за нищо... Тя каза че изка да го направим ... защото щяла да съжелява цял живот ако... Седма в мен и започнахме да се целуваме, като за последно (буквално и...). Но аз и казах че не изкам да го правим, заради...... Тъка стояхме до 3 часа - този пат нямаше кой да влезе. Беше слънчево и спокойно а мястото кадето бяхме имаше само паметници, но не и жива душа. След това телефона и звънна, но тя не го дигна, само стана и ми каза че трябва да върви. Аз тръгнах с нея. И двамата не можехме да сдаржаме салзите си! ЕБАСИ КО БЯХМЕ НАПРАЙЛИ ТОЛКОЗ ЧЕ ДА ГО САСЛУЖИМ ТВА. СЯ ДОРИ ТЯ НЕ ЗНАЕ В КОЕ ДАКСАЛО ШЕ ИДЕ :@. ТУК БЯХМЕ СЛЕД ИЗПИТ СЛЕД 7 КЛАС А СЯ..... Излязахме и тя каза че вече никога няма да може да ме види. И ме целуна за последно ;( никога няма да го забравя този миг. Беше както много хубав тъка и... Тя ми каза да тръгвам без да се обращам за да я гледам. ;( аз я послушах, прибрах се и се заключих в стаята си. Натапках са с успокоителни и заспах преди малко се сабудих, но си спомних сичко и реших че по добре да не се бях сабъждал. Взех уиски от хола, заключих са в стаята си и седнах пред компа. Нямам желание за нищо. Имам нужда само да се напия и да не се сабуждам. Изкам да я забравя по някакаф начин ама тва е невазможно. Взели са и нета и сим-каратата. Забранена и е всякаква връзка с мен. Не ми се живее и изкам да се самоубия (ама сам голям страхливец и това няма да мога да напрая) :@:@:@. ;( ако изкайте вярвайте ако изкате недейте само не ми са подигравайте защото... не го пожелавам на никой ;(.

ujsno ne moga ni6ty da kaja po vaprosa,struva mi se tvarde ama tvarde presilena reakciq !!! :shock: :shock: :shock: :shock:
znaq '(!! Ba6ta i e lud ;( sega edvali ...

тоя нещо не е на център #-o (за бащата става въпрос)

Bolt_f
03-26-2008, 23:00
Chetoh tova koeto Kremcheto e napisala.... donqkyde sym syglasna, donqkyde ne. Da, prava si, Kremche, che ne e priemlivo da se pravi sex na 13-14 godini, no pyk ima teenageri koito otrasvat mnogo po-byrzo zaradi sredata v koqto sa. Moje bi nqkoi ot tqh pravqt sex po sobstveno jelanie i tochno zashtoto se chuvstvat dostatychno zreli da go pravqt. Ti ne mojesh da slagash pod obsht znamenatel vsichki 14 godishni momicheta i da kazvash che do vchera sa nosili pampersi (eto, pak s teq hiperboli...). Greshish mnogo. I vse pak, az zashtitavam malka chast ot tqh... zashtoto predpolagam, che nqkoi naistina sa gotovi za takava stypka v jivota si.
TI ne mojesh da kajesh koi koga raste, koga se vlubva i koga obicha. Tova sa si tvoite chuvstva i emocii i ne mojesh da gi nalagash na nikoi. I mislq, che nai-glupavoto neshto, koeto bi mogyl da napravi edin roditel e da slaga nqkakvi granici na deteto si, da mu zabranqva da pravi sex, da se drusa i da pie... da go zadyljava da uchi po biologiq i da reshava zadachi po matematika, da go prati v elitno uchilishte, universitet... zashtoto tova dete moje da syjalqva sled tova. Nie, vsichki, se uchim ot greshkite si. Mislq, che edin roditel trqbva da pozvolqva na deteto si predi vsichko da greshi. Po tozi nachin to si syzdava edin sobstven, svoi harakter, ima svoi emocii i sobstveni vqrvaniq. Roditelqt trqbva da byde podkrepa i upora na deteto si, da ne relsa po koqto to da e zadyljeno da se dviji!
Nikoga ne sa mi zabranqvali nishto. Nikoga ne sa me karali da pravq neshto, koeto ne jelaq. Shtastliva sym s tova, koeto sym v momenta zashtoto sama uspqh da namerq tova koeto istinski obicham i s koeto se zanimavam, i s koeto shte prodylja jivota si. Shtastliva sym, zashtoto veche opitah treva, i alkohol pih, i cigari pushih, i razbrah che ot men nito narkoman, nito alkoholik shte stane. Da, ne sym na tvoite godini. I sex sym pravila, i gadjeta sym imala. Za men tova ne sa kriteriite "da otkriesh sveta". Moje da si pravil vsichki tezi neshta dori do 10 godishna vyzrast, no... jivotyt nikoga ne se izcherpva! Az ne si postavqm granici... i znaq che dnes moga da se chuvstvam na 18, utre na 30 a vdrugiden - na 10... Da zatvorish deteto si v edna ramka kato go uchish da byde kato teb, da sledva tvoite principi i da chuvstva tvoite emocii... e naistina tyjno, zashtoto go lishavash ot edna istinska, svobodna negova si lichnost.


Po temata... ne mi se vqrva ;)