PDA

View Full Version : Презервативи с яки цветове и аромати



gaberot
03-10-2008, 20:19
А бе, преди време отворих един презерватив и имаше някаква ментолова миризма. Помня, че беше на Дурекс, но не и цвета. Бихте ли ме светнали, че много ми допадна, пък и имаше едно такова хладникаво действие :D :D :D :D
Изобщо, ако знаете някакви такива с яки аромати или цветове, предложете марка и модел 8-) . За цвят повече ме интересува черния презерватив. И той май на Дурекс беше, ама кой модееел..... :(

Mirelchetoo14
03-10-2008, 20:23
Да беее на Дурекс пише,че има мента,ама никога не ми е попадал... :( Само банан :smt007,ягодка :smt007и портокал(от смръднята му на мъжо му спада :lol: ),ама мента никога.... :( :( :(

gergana_sweet
03-10-2008, 20:24
Ягодката е як аромат...

eblio
03-10-2008, 20:25
А бе, преди време отворих един презерватив и имаше някаква ментолова миризма. Помня, че беше на Дурекс, но не и цвета. Бихте ли ме светнали, че много ми допадна, пък и имаше едно такова хладникаво действие :D :D :D :D
Изобщо, ако знаете някакви такива с яки аромати или цветове, предложете марка и модел 8-) . За цвят повече ме интересува черния презерватив. И той май на Дурекс беше, ама кой модееел..... :(

Аз имам 2 кутии презервативи с аромати на разно плодове, марката е Mondos. От чужбина са, не знам дали ги има в България.

Anna5339
03-10-2008, 20:36
И аз съм пробвала само да Дюрекс. . . . Но винаги съм искала да намеря презерватив с черен цвят. . . :) Ако някой знае нещо,да казва :-) :-) :-)

gaberot
03-10-2008, 20:36
Имах два Дурекса. Единия беше със зелена опаковка, другия с нещо като цикламена, а може и розова или червена да е била. Сякаш ментата е бил този със зеления, защото по принцип ментата си е в зелено 8-)
EDIT:За черния кондом, потърсете в Google Durex Safe Play. Жалко, че го няма в Добрич или поне аз не съм мяркал :(

MakeMeLaugh
03-10-2008, 21:58
А бе, преди време отворих един презерватив и имаше някаква ментолова миризма. Помня, че беше на Дурекс, но не и цвета. Бихте ли ме светнали, че много ми допадна, пък и имаше едно такова хладникаво действие :D :D :D :D
Изобщо, ако знаете някакви такива с яки аромати или цветове, предложете марка и модел 8-) . За цвят повече ме интересува черния презерватив. И той май на Дурекс беше, ама кой модееел..... :(
Олее не знам, ама на мен и на пр-ката ми много ни пареше... пффф
Чакай да отида да видя какви бяха :)
Durex TINGLE това са ;)

eblio
03-10-2008, 22:09
Имах два Дурекса. Единия беше със зелена опаковка, другия с нещо като цикламена, а може и розова или червена да е била. Сякаш ментата е бил този със зеления, защото по принцип ментата си е в зелено 8-)
EDIT:За черния кондом, потърсете в Google Durex Safe Play. Жалко, че го няма в Добрич или поне аз не съм мяркал :(

Този с розовата е pleasuremax.

Един път си взех и sportex, който беше някъв ужасен цвят - черно/тъмно лилаво... :booooomb:

Mirelchetoo14
03-10-2008, 22:28
И аз съм пробвала само да Дюрекс. . . . Но винаги съм искала да намеря презерватив с черен цвят. . . :) Ако някой знае нещо,да казва :-) :-) :-)

Ооо сумати черни има :) Sportex - Lady`s choice са черните,които най- ми допадат.

Mirelchetoo14
03-10-2008, 22:30
кондомите с марка Спортекс са за негри!!!! Един такъв кондом е дълъг поне 25 см. :booooomb:

Ъъъъ?Не съм забелязала....значи и мъжо е негър,и аз съм кофа! :D :D :D :D

eblio
03-10-2008, 22:31
кондомите с марка Спортекс са за негри!!!! Един такъв кондом е дълъг поне 25 см. :booooomb:

За сметка на ширината 8)

psychopath
03-10-2008, 23:18
най-йебаните презервативи

Anna5339
03-11-2008, 09:04
И аз съм пробвала само да Дюрекс. . . . Но винаги съм искала да намеря презерватив с черен цвят. . . :) Ако някой знае нещо,да казва :-) :-) :-)

Ооо сумати черни има :) Sportex - Lady`s choice са черните,които най- ми допадат.
10х:) Ще ги пробвам,само да ми свърши :( Аааа нямам търпение....Аз принципно залагам на Дюрекс,но ще ги пробваме(:

gaberot
03-11-2008, 09:26
Durex TINGLE това са ;)
:-) :-) :-)

VinagiSumAz
03-11-2008, 09:49
az sum polzvala Sportex i na priqtelq mi mu stana mn dobre (za razmera govorq) puk i mu dopadna 4e ne e mn debel i se ose6ta po hubavo, a ina4e 4erni prezervativi ima s miriz na kafe i po 0.20 st

sh3_1s_7h3_0n3
03-11-2008, 09:59
Ментовия Дюрекс май беше зеления :)

А иначе бях попаднала на някакъв черен презерватив... ама много черен, то си беше направо като черна гума, само че тънък, но въпреки това не изглеждаше прозрачен или да сивеее, а черен! и миришеше наа кафе. Беше няк'ъв кинг ли... нещо такова. бяха ми го дали по-мин год на центъра на 01.12 :) световният ден за борба срещу спина. ;)

Grishata
03-11-2008, 11:14
Durex Select са с различни цветове и аромати до колкото знам... Нe съм ги пробвал по простата причина че когато и да изявя желание да си купя винаги са свършили и взимам добрия стар pleasuremax :D

hahavteen
03-11-2008, 11:23
Teia koito iska6 sa Durex Tingle kakto ti kazaha.Btw tyka ima 2 vida Durex select.V ednata opakovka sa iagoda,portokal,banan i kivi a v drygata iagoda,portokal,banan i menta...

krem4et0
03-12-2008, 15:28
Или ментовите Cool. Такова усещане на свежест има, а и от марката като цяло съм доволна- хубави, здрави и евтини.

SaM1
03-14-2008, 08:28
И аз съм пробвала само да Дюрекс. . . . Но винаги съм искала да намеря презерватив с черен цвят. . . :) Ако някой знае нещо,да казва :-) :-) :-)


Мацка има 1 черни ама неса на Дюрекс! Има на Sure,черни с аромат на кокос и на шоколад.тоя с кокоса половината е бела(опаковката) и пише King Size,а другата страна е прозрачна и се вижда самия презерватив.Тоя с шоколад от двете страни е бял. Дано да съм ти помогнал

DevilWish
03-14-2008, 16:11
AMmm i az sym probvala takyv i be6e nqkvo mnogo stranno ,studeno ,4ak pare6to :shock: kofti be6e spored mene :#
Ina4e az obi4aH s na banan ,qgoda i 6okolad miris ;) aaaaaaa ina4e ve4e ot baqqqqqqqq vreme ne sym se dokosvala do prezervativ ,taka 4e. . . :S

picha
03-14-2008, 16:26
Внимавайте с черните, защото нали знаете, че жените ги ползват като извинение, когато се роди негърче! :D

alexisonfire
03-20-2008, 17:28
хм.. мен най-много си ме кефи прозрачния с мирис на ягодка :P

sex_igra4ka
03-20-2008, 18:56
кондомите с марка Спортекс са за негри!!!! Един такъв кондом е дълъг поне 25 см. :booooomb:

За сметка на ширината 8)

А сори за офтопик-а,ама кои са ок с ширината????

А иначе аз изобщо не харесвам тъмни презерватиеи-по-прозрачни-по-добре,а за ароматите-ягодата ми харесва