PDA

View Full Version : Това кърма ли е?



bubole4e
03-14-2008, 19:21
Ами аз забелязах нещо при мен и малко се стреснах,защото съм още на 16.Имам си сериозен приятел,но не сме правили секс и все пак сме се натискали и така нататъка.Случвало се е да смуче гърдите ми и нз от това ли или аз почвам да си въобразявам :-o ,но е факт,че започна да ми тече течност от гърдите?Защо?На някой случвало ли му се е :( Доста съм стресната ако трябва да съм честна.Течността е като вода,но с леко бял цвят,а когато ги натисна си излиза цяла капка случвало се е даже да си е бяло като мляко(кърма).Как да го спра?Проблем ли ще ми е за бъдещете?ПЛС помощ кажете мнение.

Ако темата не е за този раздел сори нова съм :oops:

ubuntu
03-14-2008, 19:29
Ми ако си бремменна в 8-9 месец може да се каже че е нормално ....
Ама на 16 айде да не си такава ....

KimBerLy1912
03-14-2008, 19:32
Боже,за първи път чувам нещо такова.... Темата ебавка ли е :? Ако не,друго освен да ти кажа да идеш на някъв лекар...не се сещам..сори..успех.. : )

bubole4e
03-14-2008, 19:40
Хаха искаше ми се да е ебавка ама може и аз да си въобразявам вече нещо...не съм бременна,ама почнах да развивам някакви теории,че от смученото са се задействали някакви желези или нещо такова :oops:

Nadelina
03-14-2008, 19:45
Nqma nachin ot smuchene da se zadeistvat mlechni jlezi. Te nqma kak ako ne si bremenna. Po dobre se konsultirai s lekar. Pokaji mu technostta. Stranno mi e... ne sym chuvala predi za takova neshto.

03-14-2008, 19:49
Еее пък и вие.

Бъди оптимист, мойто момиче.Вече всяка сутрин ще можеш да си пиеш кафето с мляко...

DeadpooL
03-14-2008, 19:50
Да не е слюнката на приятелят ти?

bubole4e
03-14-2008, 19:52
Ами мерси ама не ми се ходи на лекар,смисъл това ми е краен вариант.Първо смятам да изчакам може да си спре.Не съм казала на майка ми и нз как ще реагира,за да идем на лекар,за това и пуснах тема да видя дали на други им се е случвало :?

bubole4e
03-14-2008, 19:54
Еее пък и вие.

Бъди оптимист, мойто момиче.Вече всяка сутрин ще можеш да си пиеш кафето с мляко...
ХАха мерси 8-) 100% натурално :lol: Не е слюнката му,защото се случва когато не е с мен :)

go71n
03-14-2008, 19:55
awe po filimite s1m gledal 4e kato jena si vaobrazi 4e e bremmenna taka stava s16to se naduva korema se edno naitstina e bremmenna ama nz vij hoi na lekar ili si predloji uslugite na nqkoq firma za proizvodstvo na kiselo mlqko :lol:

LSGirl
03-14-2008, 19:56
и аз съм на мнение,че трябва да идеш на лекар :)

Rise_Against
03-14-2008, 20:08
kuf lekar be momi4e?! nqma da se pritesnqva6 :) vsqka jena e gotova da kurmi,nezavisimo dali e bremenna ili ne. prosto kogato ne si bremenna se iziskfa po dulga stimulaciq,pri teb moje bi ne 4ak tolkova dulga. tova e ne6to normalno,nqma absoliutno ni6to ot koeto da se pritesnqva6 :)

bubole4e
03-14-2008, 20:11
Силно се надявах някой да го каже :grin: Мерси много Rise_Against по-успокоих се явно е временно каквото и да е и ще си отмине. Благпдаря все пак за мненията на всички :-)

Rise_Against
03-14-2008, 20:11
i moga da vi dam edno naisitina seriozno dokazatelstfo. kurma4kite prez srednovekovieto,ta 4ak i do dnes. tezi guvernantki,koito kurmqt bebeto vmesto biologi4nata mu maika. iskate da mi kajete,4e te vsi4kite imat malko bebe ili puk sa bremenni?! absurdno e! :?

buxbull
03-14-2008, 20:14
опитай го на вкус и кажи дали е мляко ;)

bubole4e
03-14-2008, 20:18
Ами сега не ми се стиска,за да тече,но ако се появи ще кажа :)

Определено не съм бременна,защото не сме правили секс,явно е нещо на хормонална основа просто :)

Nadelina
03-14-2008, 20:19
Moje pyk da e neporochno zachatie.

Rise_Against
03-14-2008, 20:20
опитай го на вкус и кажи дали е мляко ;)
mai4inata kurma nqma vkus na mlqko,a po skoro na sladnikava voda

Anna5339
03-14-2008, 20:22
Ами аз забелязах нещо при мен и малко се стреснах,защото съм още на 16.Имам си сериозен приятел,но не сме правили секс и все пак сме се натискали и така нататъка.Случвало се е да смуче гърдите ми и нз от това ли или аз почвам да си въобразявам :-o ,но е факт,че започна да ми тече течност от гърдите?Защо?На някой случвало ли му се е :( Доста съм стресната ако трябва да съм честна.Течността е като вода,но с леко бял цвят,а когато ги натисна си излиза цяла капка случвало се е даже да си е бяло като мляко(кърма).Как да го спра?Проблем ли ще ми е за бъдещете?ПЛС помощ кажете мнение.

Ако темата не е за този раздел сори нова съм :oops:

Това ми е мега странно. . . . . Според мен е най-добре да отидеш на лекар,даже и да е нищо все пак ти трябва професионално мнение,а не такова на тиинове от форума......
Все пак както ти си прецениш.....

bubole4e
03-14-2008, 20:28
Мерси това ще го направя ако не спре след известно време,защото наистина лекаря си е професионалист,но искам да видя дали няма да отшуми,за да не се окаже фалшива тревога :)

MakeMeLaugh
03-14-2008, 21:10
Ти си адската шматка.
Сиурно си единствената дето ти тече нещо от циците, което ама хич не е нормално... ама не и се ходило на лекар... бляяяк
Аман от такива смотани момичета.. вие сами не си помагате пък после си биете главата в стената..

sexita
03-14-2008, 21:34
Боже,за първи път чувам нещо такова....
и аз :-o

hottie
03-14-2008, 22:04
Мацка сигурно е хормонален проблем. Възможно е да имаш висок пролактин. Помоли личната ти лекарка да те насочи към ендокринолог или гинеколог и те ще те изпратят да си направиш хормонални кръвни изследвания - задължително пролактин , както и прогестерон, TSH и пр.
Ако случайно се окаже това не е страшно. Лекува се, ще ти предпишат разни хапченца.
Ако не е това може да е от противозачатъчни(ако пиеш).Тогава сигурно ще ти кажат да ги спреш.
Ако и това не е причината има просто момичета, на които им изтича понякога секрет от гърдите. Ти може да го имаш отдавна но чак сега да си го забелязала.
При всички случаи не е страшно, но ако е пролактин е хубаво да се следи и да се смъкне нивото му.

hottie
03-14-2008, 22:12
Между другото можеш ли да кажеш дали е прозрачно,бяло или розово? Забелязала ли си болки в гърдите?

bunit0
03-15-2008, 12:14
Боже,за първи път чувам нещо такова....
и аз :-o
tui mn mi e strano za pruv put 4uvam takova ne6ty dano da ne e ne6ty lo6o

hottie
03-15-2008, 12:15
Не е лошо. Ако е пролактин малко досадно и трябва да се внимава, но не е задължително да е това.

bubole4e
03-15-2008, 18:50
Не са ме боляли и е по към прозрачно,но тече смисъл появява се капчица само когато се натисне самото зърно да излезе...

hottie
03-15-2008, 18:55
Не са ме боляли и е по към прозрачно,но тече смисъл появява се капчица само когато се натисне самото зърно да излезе...

Ами значи може и да не е пролактин,защото е по-белезникаво. Но пак не се знае. Наистина те съветвам да говориш с майка ти да си видиш хормоните. Не боли,не е страшно, но просто да е под контрол. А и ти ще си спокойна. Може да се окаже просто нищо :)
Или изчакай 10тина дена и ако още го имаш отиди на лекар.

bubole4e
03-15-2008, 19:01
Добре мерси така и ще направя ще изчакам малко,защото днес например нямах нищо :) Ако се появи и продължи ще ида на лекар :)

hottie
03-15-2008, 19:06
Успех, ама щом днес няма нищо сигурно не е висок пролактин ! Не се притеснявай. Както вече казах има жени на които им се случва, я някои дори не го забелязват защото то се забелязва само при стискане на гърдата/зърната. :-)

bubole4e
03-15-2008, 19:12
Сиг и при мен е нещо такова.Мерси много :-) :)

darla
03-15-2008, 19:51
Ми ако си бремменна в 8-9 месец може да се каже че е нормално ....
Ама на 16 айде да не си такава ....
samo da te svetna 4e te4nostta,koqto leko kape ot gardite na bremennite v 8-9 mesec jeni ne e kurma!!!!!!!A ti kato si neprosvetena-ne pi6i,kurmata trugva edva sled kato bebeto ve4e se e rodilo(v nqkoi slu4ai izob6to ne trugva)
a po temata-NQMA NA4IN tova da e kurma,ot smukaneto nqma 6ans da se razviqt mle4nite jlezi-te se razvivat SAMO i EDINSTVENO v naprednala prebennost i kakto ve4e kazah se aktivirat sled rajdane na ploda(ako se aktivirat izobto)

bubole4e
03-15-2008, 20:35
Разбрах,че определено не е кърма.Нз точно какво е,но се надявам да не е опасно.От всички съвети както казах ще изчакам малко време и ако продължи на лек :)

_butterfly_
03-15-2008, 20:57
Отделянето на течност от гърдите, различна от кърма, може да е в резултат от наличието на инфекция, оток или тумор на гърдата. Изтичането на зеленикава или жълта течност най-често е причинена от кисти. Изследванията показват, че 50-80% от случаите на отделяне на течност - кърма или друг вид, от гърдите не е свързано със заболяване, но ако това се случва с вас, препоръчително е да отидете на лекар за подробен преглед.

bubole4e
03-15-2008, 21:00
Със сигурност не е киста,защото не е жълто или зелено,а пък тумор :shock: :shock: :shock: :shock: плс дано да не е.Не е постоянно изтичане случи се 1-2 пъти не е постоянно...мале как се стренха с тоя тумор

Made_of_Pain
03-15-2008, 21:03
иди на лекар, не си играй, тва е здраве.
Пипат ти гърдите, най- много снимка да искат, нито е срамно, нито страшно, не бива да се притесняваш. Не си играй със здравето, не си струва.

buxbull
03-15-2008, 21:38
аз много бих се радвал ако някоя пуска така сокче :)

Take1nlov3
03-15-2008, 21:40
иди на лекар, не си играй, тва е здраве.
Пипат ти гърдите, най- много снимка да искат, нито е срамно, нито страшно, не бива да се притесняваш. Не си играй със здравето, не си струва.Напълно подкрепям ... ! не си играи това не е шега работа знаеш ли кво може да стане :?

NightGuardian
03-15-2008, 21:52
Няма никакво чакане отивай , отивай ! :)

angel_spirit
03-20-2008, 17:41
Лекааар :-o не трябва да гадаеш сега въпроса не е на Ези или тура провери и Ще бъдеш спокойна а и някой Ще ти помогне със сигурност :) :wink:

fuklu
03-21-2008, 10:56
Няма никакво чакане отивай , отивай ! :)

otivai!

doctors
03-21-2008, 11:55
Със сигурност не е киста,защото не е жълто или зелено,а пък тумор :shock: :shock: :shock: :shock: плс дано да не е.Не е постоянно изтичане случи се 1-2 пъти не е постоянно...мале как се стренха с тоя тумор


Причините за изтичане на секрет от гърдите могат да са различни - хормонални нарушения,висок пролактин - при висок пролактин секрета е млечно бял състоянието се нарича галакторея.Секрет може да има и при силна възбуда,мастопатия и т,н.Също има жени при които е напълно нормално да имат секрет който е прозрачен.Дори и да няма секрет които е прозрачен също е нормално.
Най-добре отиди на лекар да те види!Пиши тук какво е станало и какво са ти казали.
Прегледа не е страшен - лекаря ще ти прегледа гърдите с ръце и най-много да те види и на ехограф.Освен това при нужда може да ти назначи и допълнителни изследвания - хормонални,рентгенография на села турцика(на главата) за да се види състоянието на хипофизната жлеза или др.

hottie
03-21-2008, 12:35
Тумор дрън дрън. Не плашете момичето. Най-много да е пролактиномч, но дори в това се съмнявам.

doctors добре описа всичко. Лекаря ще те прегледа и хубаво е да ти вземе секрет от гърдата и да го изследва.
Но аз съм сигурна, че не е нищо сериозно.

Аз съм имала подобен секрет и както си дойде,така и си отиде.Прегледаха ме подробно след като ми изкараха акъла в началото и накрая се оказа НИЩО.

Jeuelle
03-21-2008, 13:20
I na men mi se e sluchvalo - spokojno ...
Rastesh , oformqsh se.... mlechnite jlezi!



Syjalqvam , che pisha taka , no na tozi komputyr nqmam Flex...

zalmoxis
03-22-2008, 03:22
нормално е при такава стимулация да се отделя секрет. А при някои жени си го има постоянно - ако е прозрачен и леко бял си ОК. Не пречи да се консултираш с лекар.

hackers
03-22-2008, 05:32
Ми ако си бремменна в 8-9 месец може да се каже че е нормално ....
Ама на 16 айде да не си такава ....


+ 1 няма как или просто е кърма пак , но тя излиза поради развитите ти гърди 8-) ............................... може ли да ги видя :oops: :smt003 :D :D :D :D

Spider4eto
03-22-2008, 06:43
според мен всичко е на психическа основа, въобразила си си, че от смученето може да се появи кърма и действително се е появила. Бях гледала некво предаване, в което едно момиче си беше втълпило, че е бременно и имаше кърма щото мозъка изпращал там някакви сигнали до млечните жлези :)

pet_14
03-22-2008, 18:19
Ще ти кажа едно временно е щото знам за случаи могато и от зърната на момчета са излзиали такива течности....Споко временно е

LovePoisoned
03-22-2008, 18:35
awe po filimite s1m gledal 4e kato jena si vaobrazi 4e e bremmenna taka stava s16to se naduva korema se edno naitstina e bremmenna ama nz vij hoi na lekar ili si predloji uslugite na nqkoq firma za proizvodstvo na kiselo mlqko :lol:
И не само във филмите... С внушение много проблеми можеш да си отвориш.. когато си внушаваш лошо де.

ChRiSTiaNo_07
03-22-2008, 19:01
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Такова нещо за първи път чувааам :-o

korabokroshenec
03-22-2008, 19:04
Да не е слюнката на приятелят ти?шш селски мани тоя грозен гейнер от аватара и прочети пак кфо пише момичето...

bebe_zaiche
03-28-2008, 10:08
Nqma nachin ot smuchene da se zadeistvat mlechni jlezi. Te nqma kak ako ne si bremenna. Po dobre se konsultirai s lekar. Pokaji mu technostta. Stranno mi e... ne sym chuvala predi za takova neshto.
Няма начин?!?!?!?... Нямам сили да се занимавам с такива патки.

MeTheMost
03-28-2008, 11:25
Ima6 hormonalen problem, otidi na lekar

TopTa
03-28-2008, 13:45
jlezite se zadeistvat ot hormoni ne ot smu4ene! :?

MakeMeLaugh
03-28-2008, 14:41
Бях чел, че ако много продължително си дразниш зърната и ги смучат, след време започват да пускат кърма или някакв си там течност.. Ама това става трудно.

Ама едва ли ти ги смучат чак толкова... се пак не си коза предполагам ;д

Отивай ан лекар, ако още не си отишла. Аз такова нещо не съм чувал досега => значе не е нормално..

pinki
03-29-2008, 15:30
бях чула преди време, че и гърдите секретирали :) поразрови се в нета трябва да пише нещо :) успех

kirkolevka_love
04-04-2008, 16:37
Да не е слюнката на приятелят ти?
хахахах това беше най голямата простутия :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

alex_devv
04-04-2008, 17:41
иди са прегледай