PDA

View Full Version : Искам да попитам няколко въпроса...



Wowka
03-17-2008, 06:48
От толкова много теми в този форум,така и не намерих отговор на няколко въпроса и даже леко се срамувам да питам :oops:

1.Какво е лубрикант?
2.Къде точно е Г-точкта-зад или преди девствената ципа?
3.Ако е зад,може ли да се достигне без ципата да се къса?
4.Как е най-правилно да се каже Дже,Ге,Джи,Г-точка?
5.Имам разлика между оргазма,който получавам от самозадоволяване и този от приятеля ми(девствена съм,той ме оправя с пръстче и езиче) И двата са много хубави,но са различни-това проблем ли е??? :oops:
6.Може ли да се забременее,ако си девствен и по някакъв начин сперма попадне отдолу?

Съжалявам за тъпите въпроси :(

Благодаря ви много предварително,и ако може само да не ми се подигравате.Все пак и вие сте научили от някъде отговорите! :-)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

rUffLes
03-17-2008, 07:54
1.незнам
2.г точката е зад дествената ципа
3.не може без да се скъса
4. спорред мен е наи пражилно г точка
5.да има от приятеля ти е много по хубав
6.незнам

Water_lili
03-17-2008, 08:09
1. това са тези гелчета, които се използват когато момичето не може да се възбуди достатачно за да е мокра и по лесно да влиза момчето, ако не се лъжа стават и за анален секс . Има такива на durex не може да не си ги виждала . Ако мислиш да ползваш ,май трябваше да са на водна основа за да не повредят кондома.
2. зад ципатаа е
3. хъм..ми зависи от ципата ти и колко са дълги пръстите на приятеля ти бих казала :oops: тук не съм много сигурна де
4. ми според мен Ге е най разпространено
5.ми според мен определено има разлика в самото усещане, но ти трябва да знаеш кое ти харесва повече и не е проблем ,че са различни
6. ами не знам какъв е шанса спермазоидите попаднал на нея да доплуват до твоите яйцеклетки, но теоретично е възможно да, девствената ципа не предпазва от бременност :shock: :shock:

П.П прочети си поне урока по биология да опознаеш тялото си и как се правят бебчета :?

miloto_girl_4e
03-17-2008, 09:14
1.Какво е лубрикант? - Това е гел, който се ползва за овлажняване, ако ти по естествен начин не можеш да се овлажниш достатъчно. Ползва се предимно при анален секс :)
2.Къде точно е Г-точкта - зад или преди девствената ципа? - зад девствената ципа
3.Ако е зад, може ли да се достигне без ципата да се къса? - да, може, защото по ципата има отвори, които не са малки, за да може, когато си неразположена менстуацията ти да ... изтича..
4.Как е най-правилно да се каже Дже,Ге,Джи,Г-точка? - мисля, че Джи Точка
5.Имам разлика между оргазма,който получавам от самозадоволяване и този от приятеля ми(девствена съм,той ме оправя с пръстче и езиче) И двата са много хубави,но са различни-това проблем ли е??? Embarassed - разбира се, че не е проблем, нормално е да се различават, както е нормално, ако пробваш с друго момче, пак да е различен оргазмът, който ще получиш :)
6.Може ли да се забременее, ако си девствен и по някакъв начин сперма попадне отдолу? - почти е невъзможно, но.. има 00000,1% шанс

Wowka
03-17-2008, 18:29
Балгодаря много за отговорите!сега се чувствам по знаеща! :-D

Anna5339
03-17-2008, 19:06
да,въпросите ти наистина са тъпи. Ако беше малко по-умна (заинтересована) можеше да си направиш труда да разгледаш 2 страници от форума и да разбереш всичко това,за което си питала. . . . Въпрос на желание . . . .

princesa_viki
03-17-2008, 19:15
да,въпросите ти наистина са тъпи. Ако беше малко по-умна (заинтересована) можеше да си направиш труда да разгледаш 2 страници от форума и да разбереш всичко това,за което си питала. . . . Въпрос на желание . . . .
Нали форума е за това.
А кво да тръгне и да прави секс,без да знае кво прави ли?
Много добре е направило момичето,че е питало.И това,че пита показва заинтересованост и желание да знае.

Anna5339
03-18-2008, 13:45
да,въпросите ти наистина са тъпи. Ако беше малко по-умна (заинтересована) можеше да си направиш труда да разгледаш 2 страници от форума и да разбереш всичко това,за което си питала. . . . Въпрос на желание . . . .
Нали форума е за това.
А кво да тръгне и да прави секс,без да знае кво прави ли?
Много добре е направило момичето,че е питало.И това,че пита показва заинтересованост и желание да знае.
Ако имаше желание да знае,можеше да погледне предните теми. . . .
Не е трудно . . . . .въпрос на желание. . . .