PDA

View Full Version : За или Против ?!



Yuna
03-17-2008, 16:24
За или против сте по въпроса за сменянето на партниорите..?! В смисъл.. при положение ,че сте сериозно обвързан с някой, бихте ли му позволили да "обмени опит" с някой друг/а .. just sex както се казва? Без любов, без нищо... ;]

CragHack
03-17-2008, 16:26
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.

BaTe_Martoo
03-17-2008, 16:26
Аз да , тя не ако я хвана в изневяра ще я пречукам 8-)

squid
03-17-2008, 16:28
не е много добре против съм

Yuna
03-17-2008, 16:29
Аз да , тя не ако я хвана в изневяра ще я пречукам 8-)
Еее :) аз говорих ти да и позволиш да го направи с някой друг...:) Не става въпрос за изневяра :)

BaTe_Martoo
03-17-2008, 16:31
Аз да , тя не ако я хвана в изневяра ще я пречукам 8-)
Еее :) аз говорих ти да и позволиш да го направи с някой друг...:) Не става въпрос за изневяра :)

Хахаха ако я хвана да обменя опит някой друг ще я пречукам съвсем сериозно и за да ти отг. точно на въпроса - Не бих позволил такова нещо :-x

Jeuelle
03-17-2008, 16:33
Разбира се, че бих.
Нали и на мен ще ми се наложи ;)

Само де не ги виждам...

Yuna
03-17-2008, 16:34
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.
Ами... да си кажа и аз не мисля толкова разкрепостено... пуснах темата с цел някой да ме убеди,че все пак е"нормално" да позволиш на приятеля си такова нещо....

CragHack
03-17-2008, 16:34
Само де не ги виждам...

Майтапа настрана, ама може да се окаже че да гледаш гаджето си с друга ще те възбуди. Така че недей да подтискаш воайорката вътре в теб

CragHack
03-17-2008, 16:38
Ами... да си кажа и аз не мисля толкова разкрепостено... пуснах темата с цел някой да ме убеди,че все пак е"нормално" да позволиш на приятеля си такова нещо....

Никой не е казал, че трябва да се чукате като животни кой с който свари. Интимността между двама души е нещо специално. На емоционално и душевно ниво аз съм 101% моногамен.

Въпроса е, че понякога забранените неща са възбуждащи. Примерно една тройка, нещо подобно...

Важното е да няма предателство и нож в гърба. Да не се прави въпреки несъгласието на партньора, въпреки знанието, че партньора ще е наранен.

Та за целта трябва предварително да се разберете, че няма нищо фатално ако се случи някой ден - при условие че е само секс и по никакъв начин не влияе на чувствата между двама ви.

aanitogb
03-17-2008, 16:44
hihihi da be ot momenta v koito se namesi dryga 6te my kaja 4ao po kakavto i dae povod dryga nego priemam

AR147
03-17-2008, 16:48
пффф да позволя моето момиче да спи с друг....що за мисъл ???
...определено не бих го допуснал.... #-o ....

jenity_bs
03-17-2008, 16:48
За или против сте по въпроса за сменянето на партниорите..?! В смисъл.. при положение ,че сте сериозно обвързан с някой, бихте ли му позволили да "обмени опит" с някой друг/а .. just sex както се казва? Без любов, без нищо... ;]

по принцип съм супер ревнива и дори да знам че става въпрос само за секс без никакви чувства не бих го позволила,но само ако съм изключително привързана към човека...иначе бих го приела,но само когато разбера от него за случката,а не от трети лица

vamp
03-17-2008, 16:50
Когато хората се обичат те за взаимно отдадени и перфектни в своите очи и не мислят за други.
Ако няма любов и животът ти е бардак,кой ще ти каже с кой да спиш и с кой не и дали ще се върнеш при твойта кучка и ще си намериш.Живял съм и по 2-та начина аз,но ако имам сериозна приятелка и ми каже че иска да се чука с друг ще ме нарани и би било жалко и отчаяно от моя страна да я погледна след това.Това е подигравка с мен,как някой ще ми чука гаджето???

CragHack
03-17-2008, 16:53
Баси тъпата тема. Са тука един милион пубери ще кажат едно и също нещо по милион различни начини.

Разбрахме - не можете да си представите как гаджето се чука с друг. Ясно. Няма нужда да го повтаряте.

Нека по-скоро някой, който е на различно мнение да се изкаже, иначе другите са ясни.

TIMEX
03-17-2008, 16:56
Твърдо против...Как може някав дебел потен да го тика в влагалището на любимата?!

ZuCkI
03-17-2008, 17:32
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.
v tak1f slu4ai i mn deto sa da re4em na po 30 40 i ne razre6at na polovinkite da zadovolqqt nagona si prai li gi pudebri?
tva zavisi i s kogo i kolko

UnForgiving
03-17-2008, 17:37
Нямам нищо протев да ми изневерява стига да го направи така, че никога да не разбера (а това определено ще е трудно :D )

krem4et0
03-18-2008, 12:34
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.

На 23 съм и мисля точно като "децата".

SilverAngel
03-18-2008, 12:36
Хе, ми ако ме пита за позволение ще му позволя, какво толкова.... Явно не му стигам вече :) да прави каквото знае...

hooliganka89
03-18-2008, 12:42
Crag Hack Koi ti dava pravoto da narichash vsichki potrebiteli "Tapi puberi"?Tebe maika ne te li e vazpitavala be momche?
Tva,che ti shte dadesh na nqkoi da ti chuka priqtelkata i tva,che tq bi razreshila ti da chukash druga ne oznachava,che nie trqbva da pravim sashtoto kato teb.
Vseki si ima mnenie i vseki si sheta na negoviq akal,no ti ne mojesh da ubedish nikoi,che tvoq nachin na mislene e pravilen.
Chuval li si,che lubovta e za dvama?

A po temata po-sashtestveno,ne bih pozvolia na priqtelqt si da se chuka s druga i az ne bih iskala da bada s drug.
Ako nqkoga poiskam drug znachi e doshlo vreme za razdqla.

CragHack
03-18-2008, 13:00
Вие ми давате това право. С изказванията си, с начина си на мислене. И разбира се - не само заради становището си по тази тема, а по всички теми.

FelisDirus
03-18-2008, 13:01
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.


Съгласна съм. :)
Иии съм склонна да позволя подобно нещо.

bungle
03-18-2008, 13:02
За съм.

hooliganka89
03-18-2008, 13:05
Вие ми давате това право. С изказванията си, с начина си на мислене. И разбира се - не само заради становището си по тази тема, а по всички теми.

Koi nie be smeshen?Nedei da se pravish na golqm filosof,ne ti vqrvame 8-) Vzemash vse poveche i poveche da me draznish.

FelisDirus
03-18-2008, 13:06
Вие ми давате това право. С изказванията си, с начина си на мислене. И разбира се - не само заради становището си по тази тема, а по всички теми.

Koi nie be smeshen?Nedei da se pravish na golqm filosof,ne ti vqrvame 8-) Vzemash vse poveche i poveche da me draznish.

Не виждам защо се дъвчете, при положение че това са просто различни гледни точки.

hooliganka89
03-18-2008, 13:08
Вие ми давате това право. С изказванията си, с начина си на мислене. И разбира се - не само заради становището си по тази тема, а по всички теми.

Koi nie be smeshen?Nedei da se pravish na golqm filosof,ne ti vqrvame 8-) Vzemash vse poveche i poveche da me draznish.

Не виждам защо се дъвчете, при положение че това са просто различни гледни точки.

Zashtoto toi kaza,che shtom ne dam na priqtelqt si da se ebe s druga,tova oznachava,che sam tap puber i ne razbiram ot nishto.
Vseki si ima pravo na mnenie kakto i az s moeto!
Toi me obidi s tova "Tapi puberi" i az si pozvolih da mu varna jesta.

FelisDirus
03-18-2008, 13:11
Баси тъпата тема. Са тука един милион пубери ще кажат едно и също нещо по милион различни начини.

Разбрахме - не можете да си представите как гаджето се чука с друг. Ясно. Няма нужда да го повтаряте.

Нека по-скоро някой, който е на различно мнение да се изкаже, иначе другите са ясни.


Тук никъде не виждам думата "тъпи", не се престаравай. :) А иначе е прав, да - 2/3 от форума са с мислене на хлапета, ама то туй е нормално - дечковски форум е все пак.

hooliganka89
03-18-2008, 13:16
Баси тъпата тема. Са тука един милион пубери ще кажат едно и също нещо по милион различни начини.

Разбрахме - не можете да си представите как гаджето се чука с друг. Ясно. Няма нужда да го повтаряте.

Нека по-скоро някой, който е на различно мнение да се изкаже, иначе другите са ясни.


Тук никъде не виждам думата "тъпи", не се престаравай. :) А иначе е прав, да - 2/3 от форума са с мислене на хлапета, ама то туй е нормално - дечковски форум е все пак.

I da be nikade ne e napisal "Tapi",neshto mi se e previdqlo,za koeto se izvunqvam,che sam preovelichila.

Inache tova kato e dechkovski forum,pogolemite da ne vlizat tuka,ami v nqkoi forum za golemi.

A mejdu drugoto ti na kolko si godini,ako ne e taina?

FelisDirus
03-18-2008, 13:34
Ако по-големите не влизат тук - форумът е загубен. :)

Колко ми даваш?

hooliganka89
03-18-2008, 13:36
Ако по-големите не влизат тук - форумът е загубен. :)

Колко ми даваш?

18-19
A do kolko e opredelenieto teen spored teb?
V smisal zabelqzala sam dosta golemi hora da se navartat tuk,imalo e i nqkoi koito sa nad 23.
Az sashto moga da se zachislq kato golqma,tai kato sam palnoletna.

hottie
03-18-2008, 13:38
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.

На 23 съм и мисля точно като "децата".

+1

Crag Hack това, че се отличаваш от тълпата не те прави нито по-зрял, нито по-мъдър. Ако приемаше мненията на другите, макар и да не съвпадат с твоя начин на мислене щях да ти повярвам, че не си ограничен. И все пак, като ги смяташ повечето за ограничени и глупави тук защо седиш във форума?

hooliganka89
03-18-2008, 13:40
Тука децата не са склонни да мислят разкрепостено, така че не очаквай много отговори "За". Децата тук не знаят какво се казва истински нагон, чиста сексуална възбуда, без никакви чувства. Така че не си мисли, че ще получиш смислени отговори.

Ще получиш 10 страници мнения от сорта на "това е ужасно, как може да обичаш някой и да мислиш за друг, не мога да докосна друг, няма да го дам на друга" и т.н.

На 23 съм и мисля точно като "децата".

+1

Crag Hack това, че се отличаваш от тълпата не те прави нито по-зрял, нито по-мъдър. Ако приемаше мненията на другите, макар и да не съвпадат с твоя начин на мислене щях да ти повярвам, че не си ограничен. И все пак, като ги смяташ повечето за ограничени и глупави тук защо седиш във форума?

A taka i az tva pitam,za kakav se misli...

CragHack
03-18-2008, 13:41
Crag Hack това, че се отличаваш от тълпата не те прави нито по-зрял, нито по-мъдър.
Права си, не това ме прави по-зрял и по-мъдър. Едното е причина, другото е следствие.

Ако приемаше мненията на другите, макар и да не съвпадат с твоя начин на мислене щях да ти повярвам, че не си ограничен.
Ти би ли приела мнение, което чувстваш вътре в теб че е ограничено?Би ли приела мнението на расистите само заради идеята да си отворена към чужди мнения?

И все пак, като ги смяташ повечето за ограничени и глупави тук защо седиш във форума?
На този въпрос Къдли ти отговори малко по-горе вместо мен. А като бонус към това се забавлявам с щуротиите на децата.

Jeuelle
03-18-2008, 13:44
Абе , не е кой знае колко хубаво да се забавляваш.
Като се замисля , те питат , защото не знаят.
ПОдиграваме им се, че са малки и още нищо не разбират , но всеки е минал през това ..... и сега като е станал по-опитен и дай - ще се надсмиваме!!!

FelisDirus
03-18-2008, 13:45
Ако по-големите не влизат тук - форумът е загубен. :)

Колко ми даваш?

18-19
A do kolko e opredelenieto teen spored teb?
V smisal zabelqzala sam dosta golemi hora da se navartat tuk,imalo e i nqkoi koito sa nad 23.
Az sashto moga da se zachislq kato golqma,tai kato sam palnoletna.

Виж, не винаги годините са определящи. Може да си на 30 и да си с акъла на 15-годишен. Всякакви ги има.
Мен точно това винаги ме е дразнело - ограниченото мислене. Нооо все пак се старая да уважавам чуждото мнение (колкото и да не ми личи :D).

Иначе, да, след месец правя 19. :)

hottie
03-18-2008, 13:46
Ама има и умни деца, не ги подценявай :)а и ние сме били деца

CragHack
03-18-2008, 13:46
Абе , не е кой знае колко хубаво да се забавляваш.
Като се замисля , те питат , защото не знаят.
ПОдиграваме им се, че са малки и още нищо не разбират , но всеки е минал през това ..... и сега като е станал по-опитен и дай - ще се надсмиваме!!!

НИКЪДЕ не съм злоупотребил, никъде не съм дал вредно мнение! Като казах забавлявам, имах впредвид да си се смея докато чета. И може да съм иронизирал някъде, може да съм се базикал, но това е само за да отвори очите на някои. Тоест - пак би имало полза. Поразгледай ми постовете и ще се убедиш в това.

hooliganka89
03-18-2008, 13:52
Crag Hack това, че се отличаваш от тълпата не те прави нито по-зрял, нито по-мъдър.
Права си, не това ме прави по-зрял и по-мъдър. Едното е причина, другото е следствие.

Ако приемаше мненията на другите, макар и да не съвпадат с твоя начин на мислене щях да ти повярвам, че не си ограничен.
Ти би ли приела мнение, което чувстваш вътре в теб че е ограничено?Би ли приела мнението на расистите само заради идеята да си отворена към чужди мнения?

И все пак, като ги смяташ повечето за ограничени и глупави тук защо седиш във форума?
На този въпрос Къдли ти отговори малко по-горе вместо мен. А като бонус към това се забавлявам с щуротиите на децата.

A kato bonus moje da izpolzvash nick kogato govorish na nqkoi...
I ne sam dete mejdu drugoto,ako si na 30,togava za teb shte sam dete,no za sega ne sam.Zabavlqvai se,prosto trqva da razberesh,che horata si imat mnenie,kakto i ti imash.

FelisDirus
03-18-2008, 13:54
Ама има и умни деца, не ги подценявай :)а и ние сме били деца

Така е - затова казах 2/3 от форума, а не всички. 8-)


И стига сте спорили, оставете Crag Hack. Що никой не ме дъвче мене, при положение че съм била много по-язвителна, груба и саркастична? :) Не издребнявайте...

hooliganka89
03-18-2008, 13:56
I az sam minala prez teq neshta i se opitvam da ne se podigravam mnogo na decata,osven kogato ne e neshto izkluchitelno smeshno i ne se sdarjam :razz:

lwsu
03-18-2008, 14:00
..and the sheriff - I`m gonna paint his town red and paint his wife white...

.^.^.^. кучешка работа 8)

FelisDirus
03-18-2008, 14:11
Аз пък не съм минавала през тези неща и затова се дразня на хлапетата, които вместо да хванат един учебник, пишат бабини деветини тук.

Jeuelle
03-18-2008, 14:14
Аз пък не съм минавала през тези неща и затова се дразня на хлапетата, които вместо да хванат един учебник, пишат бабини деветини тук.

Не винаги книгата ще помогне.
Там е написано по професорки начин и не е обяснено по достъпен за разбиране от децата начин.
...Пиатй патило. - както се казва в една поговорка!

hottie
03-18-2008, 14:16
И аз се чудя дали е повече вредно за едно дете тук отколкото полезно :?

hooliganka89
03-18-2008, 14:20
И аз се чудя дали е повече вредно за едно дете тук отколкото полезно :?

Vsqko neshto si ima i plusove i minusi.

FelisDirus
03-18-2008, 14:20
Аз пък не съм минавала през тези неща и затова се дразня на хлапетата, които вместо да хванат един учебник, пишат бабини деветини тук.

Не винаги книгата ще помогне.
Там е написано по професорки начин и не е обяснено по достъпен за разбиране от децата начин.
...Пиатй патило. - както се казва в една поговорка!

Зависи. Аз говоря за елементарни неща от рода на предпазване от забременяване и половопредавани болести, забременяване (визирам теми от типа на "ебаха ме ушите, бременна ли съм?") и т.н.

Jeuelle
03-18-2008, 14:22
Аз пък не съм минавала през тези неща и затова се дразня на хлапетата, които вместо да хванат един учебник, пишат бабини деветини тук.

Не винаги книгата ще помогне.
Там е написано по професорки начин и не е обяснено по достъпен за разбиране от децата начин.
...Пиатй патило. - както се казва в една поговорка!

Зависи. Аз говоря за елементарни неща от рода на предпазване от забременяване и половопредавани болести, забременяване (визирам теми от типа на "ебаха ме ушите, бременна ли съм?") и т.н.

Да , за това си напълно права.

hottie
03-18-2008, 14:29
да бе ебаси. Що си тръгнал да правиш секс като не знаеш най-елементарни неща :-x

amatorium
03-18-2008, 14:35
Zavisi ot dvoikata. Zavisi ot godinite. Zavisi ot mnogo neshta ...

Foromo
03-18-2008, 14:37
Склонен съм да простя такова нещо, ама попринцип съм против.

Nik4o_Spain
03-18-2008, 14:40
Estestveno 4e sam za ne moga da zadalja nikoe momi4e da bade samo sas men se pak jivota e daden da se jivee ne da pravim kakvoto i da bilo samo s edin 4ovek ... za si4ko sam na takova mnenie :)

BradBury
03-19-2008, 09:03
ПРОТИВ :smt074

NightGuardian
03-19-2008, 09:44
Против!!! :o