PDA

View Full Version : възможно ли е...



PerfectByNature
03-20-2008, 16:58
вчера трябваше да ми дойде,но не ми дойде днес също не ми дойде ... правя секс,но само с 1 партньор и с презерватив и според него той не се е късал нито има опасност да е влязла сперма в мен.въпреки това мн се притеснявам по принцип ми е точно на 28 дена и за първи път ми закъснява толкова .... ако някой е имал подобен случей плс да каже как е било при него и според вас има ли опасност от нещо....?? :(



П.С.:мисля да си взема тест но изчаквам понеже няма седмица от последния ми полов акт и без подигравки моля ... много ми е притеснено :(

FunnYboY
03-20-2008, 17:02
вчера трябваше да ми дойде,но не ми дойде днес също не ми дойде ... правя секс,но само с 1 партньор и с презерватив и според него той не се е късал нито има опасност да е влязла сперма в мен.въпреки това мн се притеснявам по принцип ми е точно на 28 дена и за първи път ми закъснява толкова .... ако някой е имал подобен случей плс да каже как е било при него и според вас има ли опасност от нещо....?? :(



П.С.:мисля да си взема тест но изчаквам понеже няма седмица от последния ми полов акт и без подигравки моля ... много ми е притеснено :(

Еми ако питаш мене всяка е имала този спек...


Сигурно е в резултат на някакво притеснение... Ако питаш мен - изчакай още ден, най-много два и ако не - вземи си тест... (но все пак това е мнение на момче...) :)

menta_loverka
03-20-2008, 17:37
Обикновенно почти всички имаме този проблем и е на хормонална основа вс ми приятелки са ми се оплаквали и за радост нито една от тях не е била бременна .....споко според мен всичко е наред

Daft
03-20-2008, 17:38
Не би трябвало да има някакъв проблем,нормално е :)

UnForgiving
03-20-2008, 17:42
О, ужас закъснява ти с цели 2 дена... Абе момиче, стегни се на мен и 10 ми е закъснявало и нищо ми няма това е нещо толкова нормално...

malkoto bonbon4e
03-20-2008, 18:12
mili4ka ne se pritesnqvai na men mi e zakasnqvolo s 15 dni :-D

sex_igra4ka
03-20-2008, 18:32
Тест си вземи-той може да се ползва още на първия ден от закъснението на цикъла.Чака се две седмици ако не е закъснял.Така че веднага можеш да си направиш

PerfectByNature
03-20-2008, 18:33
dano poneje 6te mi okape kosata ve4e ot pritesnenie za purvi put mi zakusnqva tolkova nikoga ne sum imala problemi s cikula mi
:(

sexy^^^
03-21-2008, 12:23
ne se trevoji i ne go misli,kolkoto pove4e se pritesnqva6-tolkova pove4e moje da ti zakusnee.6tom ste izpolzvali i prezervativ,nqma stra6no.

MaRiNkA_16
03-21-2008, 19:30
klimata e lo6 v momenta tyka spoko.4etoh nqkolko statii ve4e na momi4eta 4e purvi ili vtori mesec ve4e im e neredoven cikula ne se 6a6kai.trqbva da se normalizira vremeto i vsi4ko 6te e ok.i na mene mi be6e redoven no tozi mesec mi zakusnq s 6 dena.

MaRiNkA_16
03-21-2008, 19:30
ako puk neznae6 sus sigyrnost si vzemi edin test i 6te razbere6 burzo...

Made_of_Pain
03-21-2008, 19:31
Смяната на времето, притеснението, февруари беше 29 дни..
Стига сте се шашкали.

hackers
03-21-2008, 19:32
вчера трябваше да ми дойде,но не ми дойде днес също не ми дойде ... правя секс,но само с 1 партньор и с презерватив и според него той не се е късал нито има опасност да е влязла сперма в мен.въпреки това мн се притеснявам по принцип ми е точно на 28 дена и за първи път ми закъснява толкова .... ако някой е имал подобен случей плс да каже как е било при него и според вас има ли опасност от нещо....?? :(



П.С.:мисля да си взема тест но изчаквам понеже няма седмица от последния ми полов акт и без подигравки моля ... много ми е притеснено :(

ами обада му се в 21 век сме все пак питай в справки за телефона на цикала ти и щи го дадът :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D 8-) :P :-P :razz: :razz: :grin:

hooliganka89
03-21-2008, 19:34
dano poneje 6te mi okape kosata ve4e ot pritesnenie za purvi put mi zakusnqva tolkova nikoga ne sum imala problemi s cikula mi
:(


Za vsichko si ima parvi pat 8-)