.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    възможно ли е...

    вчера трябваше да ми дойде,но не ми дойде днес също не ми дойде ... правя секс,но само с 1 партньор и с презерватив и според него той не се е късал нито има опасност да е влязла сперма в мен.въпреки това мн се притеснявам по принцип ми е точно на 28 дена и за първи път ми закъснява толкова .... ако някой е имал подобен случей плс да каже как е било при него и според вас има ли опасност от нещо....??



    П.С.:мисля да си взема тест но изчаквам понеже няма седмица от последния ми полов акт и без подигравки моля ... много ми е притеснено

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    stz/Varna
    Мнения
    719

    Re: възможно ли е...

    Цитирай Първоначално написано от Perfect^by^nature
    вчера трябваше да ми дойде,но не ми дойде днес също не ми дойде ... правя секс,но само с 1 партньор и с презерватив и според него той не се е късал нито има опасност да е влязла сперма в мен.въпреки това мн се притеснявам по принцип ми е точно на 28 дена и за първи път ми закъснява толкова .... ако някой е имал подобен случей плс да каже как е било при него и според вас има ли опасност от нещо....??



    П.С.:мисля да си взема тест но изчаквам понеже няма седмица от последния ми полов акт и без подигравки моля ... много ми е притеснено
    Еми ако питаш мене всяка е имала този спек...


    Сигурно е в резултат на някакво притеснение... Ако питаш мен - изчакай още ден, най-много два и ако не - вземи си тест... (но все пак това е мнение на момче...)
    ~ EviL DeViL ~




  3. #3
    Обикновенно почти всички имаме този проблем и е на хормонална основа вс ми приятелки са ми се оплаквали и за радост нито една от тях не е била бременна .....споко според мен всичко е наред


  4. #4
    Не би трябвало да има някакъв проблем,нормално е

  5. #5
    О, ужас закъснява ти с цели 2 дена... Абе момиче, стегни се на мен и 10 ми е закъснявало и нищо ми няма това е нещо толкова нормално...

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    po sveta i u nas
    Мнения
    13
    mili4ka ne se pritesnqvai na men mi e zakasnqvolo s 15 dni
    КрАсИвА,мНоГо ДиВа,зАкАчЛиВа,ЗаЯдЛиВа,рЯ

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    302
    Тест си вземи-той може да се ползва още на първия ден от закъснението на цикъла.Чака се две седмици ако не е закъснял.Така че веднага можеш да си направиш

  8. #8
    dano poneje 6te mi okape kosata ve4e ot pritesnenie za purvi put mi zakusnqva tolkova nikoga ne sum imala problemi s cikula mi

  9. #9
    ne se trevoji i ne go misli,kolkoto pove4e se pritesnqva6-tolkova pove4e moje da ti zakusnee.6tom ste izpolzvali i prezervativ,nqma stra6no.

  10. #10
    klimata e lo6 v momenta tyka spoko.4etoh nqkolko statii ve4e na momi4eta 4e purvi ili vtori mesec ve4e im e neredoven cikula ne se 6a6kai.trqbva da se normalizira vremeto i vsi4ko 6te e ok.i na mene mi be6e redoven no tozi mesec mi zakusnq s 6 dena.
    Във всеки един от нас се крие някой друг,намери го и го опознай,спаси го и ще спасиш света!


  11. #11
    ako puk neznae6 sus sigyrnost si vzemi edin test i 6te razbere6 burzo...
    Във всеки един от нас се крие някой друг,намери го и го опознай,спаси го и ще спасиш света!


  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Венера
    Мнения
    1 084
    Смяната на времето, притеснението, февруари беше 29 дни..
    Стига сте се шашкали.

  13. #13
    Фен Аватара на hackers
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    гр.София , жк.Дружба 2 "Skin City"
    Мнения
    293

    Re: възможно ли е...

    Цитирай Първоначално написано от Perfect^by^nature
    вчера трябваше да ми дойде,но не ми дойде днес също не ми дойде ... правя секс,но само с 1 партньор и с презерватив и според него той не се е късал нито има опасност да е влязла сперма в мен.въпреки това мн се притеснявам по принцип ми е точно на 28 дена и за първи път ми закъснява толкова .... ако някой е имал подобен случей плс да каже как е било при него и според вас има ли опасност от нещо....??



    П.С.:мисля да си взема тест но изчаквам понеже няма седмица от последния ми полов акт и без подигравки моля ... много ми е притеснено
    ами обада му се в 21 век сме все пак питай в справки за телефона на цикала ти и щи го дадът :P

    Времее да се обединим!

  14. #14
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от Perfect^by^nature
    dano poneje 6te mi okape kosata ve4e ot pritesnenie za purvi put mi zakusnqva tolkova nikoga ne sum imala problemi s cikula mi

    Za vsichko si ima parvi pat

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си