PDA

View Full Version : Много съм ревнива



Sexitooo{}
03-26-2008, 14:09
Zdr vsi4ki :) problema e tam 4e hodq 3 meseca i neshto s edno mom4e.V nachaloto vsi4ko beshe na maitap i nqmah absolutno nikakvi namereniq da izliza neshto seriozno mejdu nas.Zashtoto s poslednoto mi gadje imah mn problemi i toi adski mn me narani i ot kakto skusah s nego si obeshtah nikoga poveche da ne se doverqvam na nikoi i da sum studena kum vsi4ki mom4eta.No s tova mom4e nqkak si sviknah.. nemoga da kaja 4e go obi4am.. no sme non stop zaedno.zapoznal me e s vsi4kite si priqteli i rodnini.. postoqnno mi dokazva i pokazva 4e me obi4a.. no az vse sum nedovolna ot neshto i se sardq za gluposti.. MIslq 4e pri4inata e 4e sum mn revniva.. neznam no dori da se usmihne na nqkoq i az napravo se pobyrkvam.. dori ot bratov4edka sym go revnuvala... Neznam zashto sum takava.. Vsushnost znam .. Bivsheto mi gadje me napravi takava .. Postoqnno da sum v strah 4e shte mi izneveri.. shtoto toi go praveshe .. i az glupachkata razbrah nakraq shto za 4ovek e bil.. beshe pulen licemer s men.. I ot togava v vsqka mom4e vijdam nego i negovite postupki.. I ot tova stradat hora koito ne sa vinovni.. :x molq za nqkakvi saveti :-)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

tan0
03-26-2008, 14:12
Еми не слагай всички под един знаменател дай му на сегашния ти приятел малко свобода и ще видиш че няма да те предаде щом толкова много държи на теб!

kobrichka
03-26-2008, 14:19
Ни бива да постъпваш така със сегашното си гадже,не бива то да плаща за грешките на бившето ти гадже.Хората са различни,всеки сам по себе си е различен и необикновен.Радвай се,че си разбрала що за лицемер е бившият ти.Не може изведнаж да кажеш край спирам да ревнувам това няма как да стане,но постепенно всичко с времето си може да постигнеш.Контролираи се.Помисли си що за човек е гаджето ти.Помисли какъв късмет имаш,че си с него.И най-вече помисли над това дал ли ти е самият той поводи за ревност и за липса на доверие?Успех и внимаваи какви ги вършиш,защото понякога докато мислим за някои друг изпускаме любовта която се е намирала цял живот под носа ни....но когато го разберем често пъти е твърде късно... :)

tan0
03-26-2008, 14:21
Успех и внимаваи какви ги вършиш,защото понякога докато мислим за някои друг изпускаме любовта която се е намирала цял живот под носа ни. :)

+1

hooliganka89
03-26-2008, 14:30
Trqbva da mu dadesh shans da ti pokaja,che ne e kato ostanalite ot stadoto.Momcheto nishto ne ti e napravilo,tochno zaradi tova ne zasujava da plashta za nechii drugi greshki.
Nai-vajnoto e,che tova moje da bade tvoqt shans da badesh shtasliva s nego,gledai da ne go propileesh.

confused_d
03-26-2008, 14:35
Според думите ти мисля че новият ти приятел е свестен. Просто му дай шанс. Допусни го до себе си повече. Това че бившият те е наранил не значи ,че ти вече трябва да си гадна кучка и да не даваш възможност на никое момче да те обича. Отпусни се малко и недей да бъдеш толкова ревнива, защото ревността убива връзката. :( Може би ти е трудно, но все пак опитай. Не се дръж грубо с новия си приятел щом той се държи добре с теб ! Довери му се малко повече и не слагай някаква ледена преграда около сърцето си ! Успех ! :) :-)

realgirl90
03-26-2008, 15:12
Доколкото разбирам бившият ти приятел е оставил труднозаличими следи, които изискват малко време.Сегашното ти гадже би могъл да поправи това. Аз мисля, че трябва да споделиш с него страховете си и да му дадеш възможност да покаже, че е различен и не би допуснал нещо подобно. Дай му шанс да вникне в дълбочината на сърцето ти и да го излекува,преодолейте го заедно, а това ще ви сближи още повече .Успех ..трябва ти само малко време :)

poison`girl
03-26-2008, 19:08
Щом ти показва че те обича,значи наистина те обича.Имай му повече доверие,все пак не бива да сравняваш бившето ти гадже със сегашното.Имаш голям късмет че си намерила момче което да те обича,не го изпускай заради глупости!

5StaR
03-26-2008, 19:22
Е трудно ли е да се сетиш какво трябва да направиш...!@#$..Айде ще ти помогна, като го видиш другия път го заведи у вас и го заключи с белезници за парното и го пускай само до тоалетната..

punkrock
03-26-2008, 19:28
Ние не можем да ти помогнем. Трябва сама да се справиш с проблема си. Просто започни да си внушаваш, че няма от какво да ревнуваш и с времето наистина ще се убедиш в това.

kuklichka_bg
03-26-2008, 20:36
abe za ko vi e taq revnost Mn sa nervq primerno na edna fr gadjeto i izleze s edno momi4e kato fr onaq digna bahti skandala q po spokoino kato vidi6 4e tarsi druga mu biish kamshika :}}} pff xaxa ili na druga fr gadjeto i se sa ebva takav s momi4eto oonaq se se cupi bahti mn e smeshno tova ozna4ava 4e mu nqmash doverie {}

Spider4eto
03-26-2008, 20:38
спокси и аз съм такава, женско ли е, ревнувам :D

VinDiesel
03-26-2008, 20:55
Изолирай това твое мислене явно момчето е свястно след като ти го доказва и му вярваш :) Спри да го ревнуваш за нищо или поне не му досаждай с твойте безпричинни ревности :) имай му повече доверие . И според мен ти много държиш на него :) а той за мен е свестен но не го познавам и не съм сигурен на 100% 8)

Clein
03-26-2008, 20:56
щом си ревнив/а значи найстина умееш да обичаш и да оценяваш човек до себе си :) въпреки , че съм момче аз също съм доста ревнив , но гледам да не прекалявам, все пак всичко с мярката си :) :smt059