PDA

View Full Version : умрях от срам



fantasy_333
03-28-2008, 07:36
малее случи ми се нещо ужасно!!! :x значе с приятеля ми правим секс на земята.всичко беше много яко докато вратата не се отвори!беше майка му а той таман сваршваше!!! :( :( :( :( :( :( :( всичко стана за секунди!той сварши върху нея :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( сега ме е срам и незнам какво да правя :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Nadelina
03-28-2008, 07:38
:razz: :razz: :razz: Nqmam dumi prosto. Maika mu ne moje li da pochuka pyrvo? :D

detekt
03-28-2008, 07:39
Твърде много си гледала Американски пай, моето момиченце...

fantasy_333
03-28-2008, 07:39
да се смея ли да рева ли :lol:

fantasy_333
03-28-2008, 07:40
не сам го гледала обаче ще си го пусна да се тегли ;)

detekt
03-28-2008, 07:40
Ами де на детски измислени истории е трудно да прецениш дали да се смееш или да ревеш

petervuto
03-28-2008, 07:43
Ама ти сериозно ли? В коридора на плочките ли сте го правили? Нещо се бъзикаш :?

Bousz
03-28-2008, 07:44
Emiii ako naistina e bilo taka pfffff az napravo 6a si teglq noja :D ...

trittico
03-28-2008, 07:50
Твърде много си гледала Американски пай, моето момиченце...
да да да да :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Jumper
03-28-2008, 08:01
Наистива доста смешно ми стана от прочетеното и малко трудно нали да го повярвам това,но се пак и да е така... не е фатално мен лично са ме хващали също.Но както маика ми е казвала няма от какво да се притесняваш "Секи са го хващали" така че просто няма какво да се притеснявате тои трябва само да и си поговори с нея малко и това,ако тя е знаела че сте заедно се пак тя си е виновна че не чука.Разбира се ако не сте на по 14 години не би си помислила че можете да правите нещо,но се пак като се има напредвид днешната младеж каква е почват от 12-3 да правят секс,но това е отделна тема разбира се....
Предполагам че над 90 % от хората които са живели с техните и са правили секс у тях са ги хващали така че.....ако има някои които не са да се похвали поне :) :pPPpp

rUffLes
03-28-2008, 08:28
Твърде много си гледала Американски пай, моето момиченце...
+1

CragHack
03-28-2008, 08:33
Айде модераторите да се погрижат моля. Стига глупости, децата тук вече почнаха да се самозабравят.

Значи правите секс на отключена врата докато майка му е в къщата. По съвпадение тя решава да влезе точно когато той свършва и най-важното - ТОЙ СИ ВАДИ КУРА ОТ ТЕБ И ГО НАСОЧВА СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО СРЕЩУ НЕЯ? В нещо подобно ли се опитваш да ни убедиш?

detekt
03-28-2008, 08:35
Айде модераторите да се погрижат моля. Стига глупости, децата тук вече почнаха да се самозабравят.

Значи правите секс на отключена врата докато майка му е в къщата. По съвпадение тя решава да влезе точно когато той свършва и най-важното - ТОЙ СИ ВАДИ КУРА ОТ ТЕБ И ГО НАСОЧВА СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО СРЕЩУ НЕЯ? В нещо подобно ли се опитваш да ни убедиш?


Пропусна че е метнал на 3-4 метра, освен ако не са го правили на самата врата :D. Хайде стига глупости - разкарайте тази тема на малкото детенце...

Daft
03-28-2008, 08:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hooliganka89
03-28-2008, 08:59
Men ne sa me hvashtali da pravq sex u nas :D

lwsu
03-28-2008, 09:06
що не излиза спермата от майка му? :razz:
новия български пай 8)

LSGirl
03-28-2008, 09:49
Lelele ne ne ne :) :) Az tuk akato cheta za kakwo stava vupros v nqkoi temichki ... napravo ideqta ti za bulgarski pai e perfektna :) :) :)aide nqkoi da napi6e scenariq 6te stane kasova produkciq i 6te pi6em "Po motivi ot realni slu4ai " :razz: :razz: :razz: :razz:


идеите взети от teenproblem :)

bebe_zaiche
03-28-2008, 10:00
:razz: :razz: :razz: Nqmam dumi prosto. Maika mu ne moje li da pochuka pyrvo? :D
Тооо.. Друг е чукал :)

soulja_girl4e
03-28-2008, 10:06
syvet: drigiq pyt go pravete na terasata taka ako nqkoi vleze da mojete da hvyrlite prez balkona 8-)

ubuntu
03-28-2008, 10:07
Добре че не е влезнала баба му да свърши върху нея ... можеше да почине женицата ...

mickelangelo
03-28-2008, 10:58
че кво бе .. спермата е полезна :D пък ..
на американски пай беше с бабата и тя умря .. ( или се лъжа ?!?)
и ако това което казваш е истина .. и е адски сконфузна ситуация .. но кво по дяволите .. тя да се научи да "чука" и Секс-а е нормална физиологична нужда ...

AR147
03-28-2008, 11:17
Айде модераторите да се погрижат моля. Стига глупости, децата тук вече почнаха да се самозабравят.

Значи правите секс на отключена врата докато майка му е в къщата. По съвпадение тя решава да влезе точно когато той свършва и най-важното - ТОЙ СИ ВАДИ КУРА ОТ ТЕБ И ГО НАСОЧВА СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО СРЕЩУ НЕЯ? В нещо подобно ли се опитваш да ни убедиш?


Пропусна че е метнал на 3-4 метра, освен ако не са го правили на самата врата :D. Хайде стига глупости - разкарайте тази тема на малкото детенце...


ИИИИбааааааХххх мааааММмууу :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

soulja_girl4e
03-28-2008, 11:52
Айде модераторите да се погрижат моля. Стига глупости, децата тук вече почнаха да се самозабравят.

Значи правите секс на отключена врата докато майка му е в къщата. По съвпадение тя решава да влезе точно когато той свършва и най-важното - ТОЙ СИ ВАДИ КУРА ОТ ТЕБ И ГО НАСОЧВА СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО СРЕЩУ НЕЯ? В нещо подобно ли се опитваш да ни убедиш?


Пропусна че е метнал на 3-4 метра, освен ако не са го правили на самата врата :D. Хайде стига глупости - разкарайте тази тема на малкото детенце...


ИИИИбааааааХххх мааааММмууу :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
muhahhaha 8-)

RaI4etO
03-30-2008, 12:02
ами наистина неудобно положение
майка му трябва да се научи на чука преди да влезе
относно какво да направиш-нищо сигурна съм че ще се забрави

Angel_Girl
03-30-2008, 12:22
Твърде много си гледала Американски пай, моето момиченце...
+1
+2 :razz: :razz: :razz: Да ви хванат и тн ОК, ама да свърши в/у майка си..не преигравай :razz:

Iv4eTy
03-30-2008, 12:23
Ами ако е истина ( защото ми е малко трудно да повярвам ) много кофти за теб, просто аз ако бях сигурно после нямаше да стъпя у тях...

Jeuelle
03-30-2008, 12:35
E НЕ!!!

Дори смешно не ми стана , защото трябваше да го измислиш по - правдоподобно.... ма , на.
Чела наща , че другите си правят бъзици из форумите и решила и тя да види как е!!

Liar
03-30-2008, 13:00
Айде модераторите да се погрижат моля. Стига глупости, децата тук вече почнаха да се самозабравят.

Значи правите секс на отключена врата докато майка му е в къщата. По съвпадение тя решава да влезе точно когато той свършва и най-важното - ТОЙ СИ ВАДИ КУРА ОТ ТЕБ И ГО НАСОЧВА СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО СРЕЩУ НЕЯ? В нещо подобно ли се опитваш да ни убедиш?


Пропусна че е метнал на 3-4 метра, освен ако не са го правили на самата врата :D. Хайде стига глупости - разкарайте тази тема на малкото детенце...
Може струята да е била прекалено силна и пишока да се е размятал наляво-надясно неудържимо
8-)

pepita87
03-30-2008, 18:21
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

steffa4ko
03-30-2008, 18:35
Защо ли си мисля, че авторката е девствена?

zvezdichka777
03-30-2008, 18:37
Наистива доста смешно ми стана от прочетеното и малко трудно нали да го повярвам това,но се пак и да е така... не е фатално мен лично са ме хващали също.Но както маика ми е казвала няма от какво да се притесняваш "Секи са го хващали" така че просто няма какво да се притеснявате тои трябва само да и си поговори с нея малко и това,ако тя е знаела че сте заедно се пак тя си е виновна че не чука.Разбира се ако не сте на по 14 години не би си помислила че можете да правите нещо,но се пак като се има напредвид днешната младеж каква е почват от 12-3 да правят секс,но това е отделна тема разбира се....
Предполагам че над 90 % от хората които са живели с техните и са правили секс у тях са ги хващали така че.....ако има някои които не са да се похвали поне :) :pPPpp

Мене не са ме хващали .. и дано не ме хванат .. а по темата .. той е свършил върху майка му ли ?????

sh3_1s_7h3_0n3
03-30-2008, 18:40
т.11 от Правилника!