PDA

View Full Version : Жена преспала с 10 мъже- курва, мъж преспал с 10 жени- пич??



Spider4eto
03-30-2008, 14:02
Преди няколко седмици си говорих с един приятел и той ми излезе с тезата, че жена преспала с 10 мъже е курва, а мъж преспал с 10 жени е пич. И този мой приятел не беше единствен. Та въпросите ми са: някой от вас мисли ли така, и ако мисли- защо? :)

UnForgiving
03-30-2008, 14:11
Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче :?

NH3
03-30-2008, 14:11
мое да е преспала с 10 и да не е курва ако тия 10 момчета са и били гаджета да речем . понятието курва е въпрос на манталитет даржание и т.н не толкова с колко мъже е преспало момичето

а момче което е преспало с 10 момичета е наистина пич :) на мъжа му е в природата да бъде полигамен докато на жената не ;)

amatorium
03-30-2008, 14:12
Zastoto obiknoveno tova e mujka teza 8-) Ami po princip ne e obshto prieto momichetata da pravqt sex s vseki sreshtnat. Nali vie samite kazvate, che ne ste za ednoto e*ane, a momchetata biha chukali vsichko jivo!? :-)

theworldleader
03-30-2008, 14:12
Понятието курва е доста относително.

Тя може да е спала и с 3 момчета, ама така да го прави, че си ебало майката, примерно с 3мата едновременно или 3мата да си ги редува или по съвсем грозен начин да го прави.

NH3
03-30-2008, 14:12
Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче :?


защото си проста ;)

и кви са ти болките по природа ? да не би всеки ден да раждаш или има и някви други ? а може би говорош за емоционални и дишевни болки :-o

UnForgiving
03-30-2008, 14:18
Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче :?


защото си проста ;)

и кви са ти болките по природа ? да не би всеки ден да раждаш или има и някви други ? а може би говорош за емоционални и дишевни болки :-o




Мерси, че ме светна, че съм проста :) Иначе не раждам всеки ден, ама всеки месец ми идва, което значи поне 7 дена мъки. Водя полов живот от почти 6 месеца, но всеки път е болезнено и гадно, ама от къде можеш да знаеш за това ти...

love_veselka
03-30-2008, 14:21
мое да е преспала с 10 и да не е курва ако тия 10 момчета са и били гаджета да речем . понятието курва е въпрос на манталитет даржание и т.н не толкова с колко мъже е преспало момичето

а момче което е преспало с 10 момичета е наистина пич :) на мъжа му е в природата да бъде полигамен докато на жената не ;)

+1

NH3
03-30-2008, 14:38
Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче :?


защото си проста ;)

и кви са ти болките по природа ? да не би всеки ден да раждаш или има и някви други ? а може би говорош за емоционални и дишевни болки :-o

ебаси ташака вече боляло и като ти идвало хахахахах а това дето от 6 месеца се шибаш и всеки път те боли ме разцепи от смях маи си от дефектните ;)

п.с потърси квалифицирана помощ



Мерси, че ме светна, че съм проста :) Иначе не раждам всеки ден, ама всеки месец ми идва, което значи поне 7 дена мъки. Водя полов живот от почти 6 месеца, но всеки път е болезнено и гадно, ама от къде можеш да знаеш за това ти...

Spider4eto
03-30-2008, 14:41
ебаси ташака вече боляло и като ти идвало хахахахах а това дето от 6 месеца се шибаш и всеки път те боли ме разцепи от смях маи си от дефектните ;)

п.с потърси квалифицирана помощ



ами баш ташак си е ама ти няма как да знаеш кво е да те боли всеки месец супер много, както и да седнеш да те боли, при мен е само 1я ден ама при някой е през цялото време така че не се подигравай с неща които не разбираш

NH3
03-30-2008, 14:44
са и морал ли ще ми четеш поне ме остави да се посмея на простотията ти :)

Spider4eto
03-30-2008, 14:46
тя ли говори простотии или ти си прост :x

m1t3t0
03-30-2008, 14:51
Момчетата колкото повече момичета избройкат,толко за по-големи плейбои се смятат,още от преди векове си е станало това,с прословутите Дон Жуан,Казанова...А момичетата пък колкото повече момчета избройкат,толко повече падат в очите на другите,като ги мислят за леки(курви).Мои приятели спореха преди време и от фактите,които извадиха,според мен нещата стоят 50/50.

UnForgiving
03-30-2008, 14:52
NH3, незнаех, че и на теб ти идва и знаеш кога боли, а сигурно и ти си имал девствена ципа и си много тесен и и затова си много информиран. Не ми се спори с хора, които дори незнаят за какво говорят, така че лек ден ;-) Spider4eto, мерси за подкрепата :wink:

NH3
03-30-2008, 14:55
NH3, незнаех, че и на теб ти идва и знаеш кога боли, а сигурно и ти си имал девствена ципа и си много тесен и и затова си много информиран. Не ми се спори с хора, които дори незнаят за какво говорят, така че лек ден ;-) Spider4eto, мерси за подкрепата :wink:


ми кат ти е тясна шундрата взимаш една краставица и даваш смело ;) тва от личен опит го знам :lol: :lol: :razz: :razz:

petervuto
03-30-2008, 14:59
На аматориум мнението е много точно - на мъжа му е в природата да "оплоди" колкото може повече жени, а на жената - да отглежда малките. Не съм чувал много истории за жени - изнасилвачки, или за бащи с майчино чувство.

alex_devv
03-30-2008, 15:20
Да, това което казваш е същото, като когато 2 момичета ходят на публични места за ръка и се целунат по устата за здрасти са най-добрите приятелки, а ако 2 момчета направят нещо такова са гейове :)

MaRiNkA_16
03-30-2008, 15:25
Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче :?
+1 no vse pak se radvam 4e sum se rodila momi4e 8)

FunnYboY
03-30-2008, 15:50
...a momchetata biha chukali vsichko jivo!? :-)


! :D :grin:

aanitogb
03-30-2008, 16:00
Момичетата претендират ,че несе чукат със секи срешнат,после защо били курви като са наебат с 10 момчета.А за момчетата, при тях е нормално да ебат всеки път като имат завможност.

Xtuning
03-30-2008, 16:08
СЪЖЕЛЯВАМ МОМИЧЕТА - СВЕТА Е ГАДЕН .... 8-) 8-) :-P

LovePoisoned
03-30-2008, 16:20
Защото мъжът навсякъде бива наричан завоевател и някои дори приемат изневярата за свое право. Докато жената каква трябва да бъде - майка, домакиня, смирена... И девствеността е била много ценена и пазена, щото може от сефтето да забременее. :D Докато мъжът... освен болести друго не го грози.. (Е, повечето е било в миналото, но пак се проявява, когато говорим за курви..)

Mystery_of_life
03-30-2008, 17:54
Хмм...Това е една от любимите ми теми. Първо искам да кажа, че това определяне на мъжете и жените си идва предимно от жените - започват да говорят - тая еди-ква си, еди-кво си. Начи спала една си с камара момци, ама хората не разбрали щото те мъжете били от различни места и актовете ставали на различни места, та нямало кой да обобщи - тая е к**ва. И мацката с цялото си нахалство - "Ей шш вижте еди-коя си - тая малка к**ва...". Т.е. тя се надсмива на тва,че другата са я разбрали, пък тя тарикатка - забавлява се, а хората не знаят.
Мъжът от пра-стари времена е ловец, а жената обича да бъде преследвана и ухажвана и ако се наруши тоя стереотип, ако се излезе от стандартите хората има за какво да говорят вече - за мъжа, който е бил смотан и не е успял да свали мацката, та тя го е свалила или за жената, която сваля мъже или пък лесно им се дава.
Жената е човекът, който ражда децата - близо е до тях, дава и ги учи на обич и служи за пример пред тях. В жената се крие явно тайната на любовта - тя я разпалва, а ако тя е безчуствена к**ка - т.е. отдава се без любов, то с любовта е свършено! Това е!

SilverAngel
03-30-2008, 17:54
Според мен сме равни и ще правим каквото си искаме! А някоя може с целия град да преспи, никой няма да има право да я съди за това, ще го прави ако й се иска! И това няма да я направи каквато и да е, защото тя така си е искала и така й харесва... За мъжете няма да коментирам...

v3nItoO
03-30-2008, 18:09
ми така си е ето аз сам момиче и го казвам МАЖА Е ПИЧ КОГАТО ЕБЕ,ЖЕНАТА К**РВА,но пак наистина както по горнитер мнение и аз мисля че жената има много отговорности,както и мажа.

ZaRiBeN
03-30-2008, 18:12
аз пък искам да кажа, че всички жени са курви :wink:

KaITLyN_
03-30-2008, 18:41
Понятието"курва" е много относително. Според мен зависи от много фактори... защото е едно да си на 15 и да си спала с 10,а друго е да си на 30,несемейна,имала полови отношения с 10 души. Освен това,ако си преживяла нещо истинско с тези 10 души какво лошо има? Ти може да си спала и с 5,но да си им изневерявала или изобщо да не ти е пукало за тях.. Това е курвата за мен-жена,която СИСТЕМНО спи с мъже към които не изпитва нищо.

GetNasty
03-30-2008, 18:43
аз не мисля така! жената може да преспи скогото си иска и пак няма да е курва. мъжът може да преспи с колкото си иска и пак няма да е пич - тка че..тфа са глупости...

poison`girl
03-30-2008, 18:56
аз пък искам да кажа, че всички жени са курви :wink:А да бе а вие мъжете сте пичове всички нали?!Ай да не си отварям устата бахти детинските разсъждения.. :-x :-x
А по темата хмм не мисля така..пълни глупости!Дали една жена е курва не зависи само с кого е спала..зависи и от държанието и :shock: А за мъжете не се и учудвам те даже с колкото повече са спали толкоз повече се перчат и се хвалят :razz: :razz:

ZaRiBeN
03-30-2008, 18:59
аз пък искам да кажа, че всички жени са курви :wink:А да бе а вие мъжете сте пичове всички нали?!Ай да не си отварям устата бахти детинските разсъждения.. :-x :-x
А по темата хмм не мисля така..пълни глупости!Дали една жена е курва не зависи само с кого е спала..зависи и от държанието и :shock: А за мъжете не се и учудвам те даже с колкото повече са спали толкоз повече се перчат и се хвалят :razz: :razz:


ти явно си доста тъпа, за да не можеш да схванеш нещо толкова елементарно казано...

poison`girl
03-30-2008, 19:06
аз пък искам да кажа, че всички жени са курви :wink:А да бе а вие мъжете сте пичове всички нали?!Ай да не си отварям устата бахти детинските разсъждения.. :-x :-x
А по темата хмм не мисля така..пълни глупости!Дали една жена е курва не зависи само с кого е спала..зависи и от държанието и :shock: А за мъжете не се и учудвам те даже с колкото повече са спали толкоз повече се перчат и се хвалят :razz: :razz:


ти явно си доста тъпа, за да не можеш да схванеш нещо толкова елементарно казано...Ами ще ме извиняваш ама ти си тъпия,не всички жени са курви!Поне като казваш нещо се аргументирай :?

Vampirella
03-30-2008, 20:06
Преди няколко седмици си говорих с един приятел и той ми излезе с тезата, че жена преспала с 10 мъже е курва, а мъж преспал с 10 жени е пич. И този мой приятел не беше единствен. Та въпросите ми са: някой от вас мисли ли така, и ако мисли- защо? :)
Ако питаш мен това си е твърдение, измислено от доста тесногръди хора... Да, и аз съм я чувала тази теза. Не съм съгласна с нея. Все пак и мъжът, и жената имат правото да намерят точния партньор. От толкова голямо значение ли е през колко са минали до намирането на идеалния (за тях)?! Все пак по време на търсенето и двата пола се самоопознават и разбират какво точно им харесва в креватното изкуство...
А и все пак "Да"-то на жената осигурява акта за мъжа... и значи успехът на т.нар."пич" зависи от т.нар "курва"

probach
03-30-2008, 20:08
Така е, съжалявам! Така е в днешно време! Просто го приемете и си дръжте краката затворени и недейте се отдавате на всеки, защото с кретени е пълно!

ZaRiBeN
03-30-2008, 20:28
аз пък искам да кажа, че всички жени са курви :wink:А да бе а вие мъжете сте пичове всички нали?!Ай да не си отварям устата бахти детинските разсъждения.. :-x :-x
А по темата хмм не мисля така..пълни глупости!Дали една жена е курва не зависи само с кого е спала..зависи и от държанието и :shock: А за мъжете не се и учудвам те даже с колкото повече са спали толкоз повече се перчат и се хвалят :razz: :razz:


ти явно си доста тъпа, за да не можеш да схванеш нещо толкова елементарно казано...Ами ще ме извиняваш ама ти си тъпия,не всички жени са курви!Поне като казваш нещо се аргументирай :?

да са аргументирам ли? нямам намерение спи ми се....Ти си помисли кой е Наполеон...

elf4o
03-30-2008, 20:34
Преди няколко седмици си говорих с един приятел и той ми излезе с тезата, че жена преспала с 10 мъже е курва, а мъж преспал с 10 жени е пич. И този мой приятел не беше единствен. Та въпросите ми са: някой от вас мисли ли така, и ако мисли- защо? :)
за мен сички са равни........... теи че ако жена дето е преспала с 10 мъже е курва то мъж дето е преспал с 10 жени е курвар :))))) Всъщност аз избягвам жените спали с много не са ми приятни :)

panther
03-30-2008, 20:47
че ако жена дето е преспала с 10 мъже е курва то мъж дето е преспал с 10 жени е курвар :))))) Всъщност аз избягвам жените спали с много не са ми приятни :)
:smt038 :smt023

VinDiesel
03-30-2008, 20:48
Аз пък не мисля така........ За мен курва е жена която има брак и са ебе и с други освен с мъжа си

TheRoadToHell
03-30-2008, 20:50
Аз явно съм на ръба а курвенството. Това са предразсъсъци! Глупави предразсъсъци! Кой определя кой какъв е и каква е разликата м-у бройката на мъжете и жените? И още по-интересно ми е какво ги бърка другите с колко човека си спал? Това е много остарял морал.

amatorium
03-30-2008, 21:09
Аз явно съм на ръба а курвенството. Това са предразсъсъци! Глупави предразсъсъци! Кой определя кой какъв е и каква е разликата м-у бройката на мъжете и жените? И още по-интересно ми е какво ги бърка другите с колко човека си спал? Това е много остарял морал.

Morala si e moral. Btw edna jena moje s 3ma zad gurba si da e kurva, a druga s 33 da e pochetna dama. Vajen e nachina na povedenie mnogo poveche ot broikata. 8)

jjjjjj6363
03-30-2008, 21:20
taka e i vinagi shte bude taka
zashto li zashtoto taka e pravilno

lwsu
03-30-2008, 22:27
Преди няколко седмици си говорих с един приятел и той ми излезе с тезата, че жена преспала с 10 мъже е курва, а мъж преспал с 10 жени е пич. И този мой приятел не беше единствен. Та въпросите ми са: някой от вас мисли ли така, и ако мисли- защо? :)

аз съм напълно съгласен с тезата която е изложена...

само ако ми позволите да допълня, че да си "пич" не винаги е добра черта, докато курвите са многооважавана и всеобщо ценена част от обществото, която е свързващото звено между благоприличието и всекидневните човешки нужди, затова моля разбирайте съгласието ми в разяснения смисъл и си помислете да видите че е така :)

ПС: всеки мрази курвите, после ги чука, после пак си ги мрази... :D

lwsu
03-30-2008, 22:54
Най - важно е да излезнете от филма и да спрете да се филмирате. :razz:

недей, че ще фалира киноиндустрията... ;)

RAWRRR
03-30-2008, 23:47
аз пък искам да кажа, че всички жени са курви :wink:
Следователно - майка ти,сестра ти и дъщеря ти-също ;).

LadY_AnonYmitY
03-31-2008, 00:06
Ами всичко казано до тука показва - Природата води мъжете а не разума!Те и приматите оплождат...вие се държите като тях...Колкото до курвите...за жалост има ги,има ги и то 12-13 годишни чукали се вече...но в днешно време е така!Амъжете да не плюят много много,че и за тях има какво да се каже!И все пак,НЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ! Всичко е 50/50!

Alabalaportokala
03-31-2008, 00:21
Все едно да попиташ що 1 девствено момиче е невинна сладурана , а 1 девствено момче скапаняк :D . В тая природа мъжа е ловеца , а жената плячката. Когато 1 ловец се похвали какво е убил е пич особено ако улова е добър, същото е при мъжете към жените. Когато 1 мъж се похвали с колко момичета е преспал и пич и то с право. Жената автоматично става курва щото е моногамно създание , докато полигамията при нас мъжете е в кръвта ни

alehole
03-31-2008, 07:52
Абе ... ще се повторя с предишните няколко човека .. НО наистина не е правилно Жените-курви Мъжете-пичове .. ЕБАСИ спрялото общество са всички .. АМА кво да се прай тряя да търпим всичко .. инаве въпреки всичко не бих искала да съм МОМЧЕ :? ... :)

CfEtii
03-31-2008, 07:55
''курва'' е мн относително.за мен курва не е кво прае в леглото,шот почти всички го правят.въпрос да държание е според мен :?

NH3
03-31-2008, 07:59
и кво прай в леглото има значение

hottie
03-31-2008, 08:23
"Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена" :D :D :D

Spider4eto
03-31-2008, 09:12
Най - важно е да излезнете от филма и да спрете да се филмирате.
Забравете ловците, забравете природата, забравете на кой какво му е заложено и започнете да мислите рационално....
Цитирам се:


адски грешно е. Примерно чух някаква тъпа философия на един от моя клас как ако едно момиче се нашиба с 10 момчета е курва ама ако едно момче нашиба 10 момичета е пич :o
Да, ако едно момиче се нашиба със 10 момчета е к*рва. Ако едно момче изчука 10 момичета е пич, НО за неговите приятели (които са момчета) и е (какво?) за момичетата според теб? :) Плейбойче, к*рварче, е*ач и тн.
И искам да започнеш да правиш разграничения между момчета и момичета, защото виж какво се получава във твоето изказване:



Примерно чух някаква тъпа философия на един от моя клас как ако едно момиче се нашиба с 10 момчета е курва ама ако едно момче нашиба 10 момичета е пич
За да я постнеш тази "философия", значи ти е направила впечатление или най - малко те е обидила, а за да те обиди, значи си я приела за вярна :) Ето къде е и грешката ти...

Защо си мислиш, че когато едно момче изчука 10 момичета трябва да е нещо адски отрицателно? Грешката ти е, че си мислиш, че разликата между момче и момиче е само имената...
Пример: Иванка се чукала с 10 момчета и е станала известна.
Таня се е чукала с 10 момчета и е станала курва... И ТИ естествено ще бъде нормално да зададеш въпроса: Защо по дяволите се получава точно така? Но до тук със правилната ти мисъл... Тук не става въпрос за хора от един и същи пол, за тях не важат едни и същи правила, разбери го. Да приеме, че трябва да му казваме к*рва, ако преспи със 10 момичета, следователно трябва да използва превръзки и тампони?
Логика няма... Айде по така го давайте... Дам наистина ми направи доста голямо впечатление и просто исках да разбера дали и вие мислите така и ако мислите защо. Благодаря за отговорите

FunnYboY
03-31-2008, 10:01
Все едно да попиташ що 1 девствено момиче е невинна сладурана , а 1 девствено момче скапаняк :D . В тая природа мъжа е ловеца , а жената плячката. Когато 1 ловец се похвали какво е убил е пич особено ако улова е добър, същото е при мъжете към жените. Когато 1 мъж се похвали с колко момичета е преспал и пич и то с право. Жената автоматично става курва щото е моногамно създание , докато полигамията при нас мъжете е в кръвта ни

Всичко събрано точно :D

mainata90
03-31-2008, 13:54
Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче :?

Не съм чел всички постове до тук и може да повторя някой, но искам да те питам нещо FAiThLeSs. Криворазбрано общество ли е това ,че жената е приета като нежно създание ? Точно, щото ви мислим за нежни затва ни е грозно като ви видим да правите мъжки изпълнения. :x

kiss4itu
03-31-2008, 19:05
Нека се замислим. :) Ако ги нямаше курвите нямаше да ги има и пичовете. По-просто казано - ако нямаше жени, които да пускат лесно нямаше да има мъже с толкова много бройки. :P Но пък нека се замислим защо една жена пуска на непознат мъж например? Защото търси подходящия партньор за себе си, това прави ли я курва? :-x :x Друга е темата за мъжете :D За тях това доказване и перчене е жизнено важно. Прилично на първичен инстинкт, за тях това е необходимо, за да привлекат женската към себе си ( и да погалят егото си разбира се ). :D Но нека не забравяме, че това си има и хубава страна. Повечето момичета, както и големите съзряли жени предпочитат способни и запознати със секса мъже, а какъв по-добър учител има от практиката? :oops: Така, че всичко е много относително. Аз мога да кажа, че харесвам света както е устроен и според мен всичко е създадено с някаква цел, а мисля че до тук очертах поне повърхтностно, че и курвите и плейбоите не са лошо нещо и са жизнено необходими на обществото. :grin:

Peace \/ :-)

Mona_90
03-31-2008, 19:22
Уникално тъпо твърдение....

hottie
03-31-2008, 19:34
''курва'' е мн относително.за мен курва не е кво прае в леглото,шот почти всички го правят.въпрос да държание е според мен :?

Много правилно ! и за мен курва е това ! :)

TopTa
03-31-2008, 19:34
as si zadavah su6tia vupros naskoro poroden ot seriala sexa i grada! spored men ne e taka! no mai mnozinstvoto muje go mislqt, moje bi za da si go imat kato opravdanie! ako muj mi kaje 4e e spal s 10 jeni nqma da go pomislq za "pi4" a za 4ovek s problemi poradi koito ne se e zadurjal v edna vruska dulgo vreme! :? :? :?

shadow4e
03-31-2008, 20:13
Оф, ама и вие сте едни. Да не би 10 партньора да са толкова много?! Виж вече, ако се държиш като курва, всички ще те мислят за такава. Едно момиче може да е спало и с 2-ма, ама да се държи като курва, за разлика от едно момиче, спало с 15. Момичето само определя каква ще бъде в очите на другите.

"Курва" е манталитет, а не броика.

Te4Yyy
03-31-2008, 20:18
Все едно да попиташ що 1 девствено момиче е невинна сладурана , а 1 девствено момче скапаняк
+1 :grin: :grin:

axakovec
03-31-2008, 20:43
Според мен всички трябва да се чукат наволя...щом им харесва, що не?

NS-Lubo
03-31-2008, 20:57
Преди няколко седмици си говорих с един приятел и той ми излезе с тезата, че жена преспала с 10 мъже е курва, а мъж преспал с 10 жени е пич. И този мой приятел не беше единствен. Та въпросите ми са: някой от вас мисли ли така, и ако мисли- защо? :)


Ми не е ли така ??? Ако едно момче спи с 10 момичета не го ли мислите за
пич а?
А като едно момиче спи с 10 момчета самите вие момичетата казвате че е курва !!!! НАЛИ ? :-P