PDA

View Full Version : ДаМа На БаЛа



BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 15:58
Стига съм писала мнения..дай и аз да пусна тема.. От близо месец с една приятелка спорим-задължително ли е гаджето да те покани за дама на бала..Според мен е малко тъпо,щото му е сбогуване с класа, а тя като страничен човек ще умре от скука..ма кажете си и вие мнението:)

Mechtatel
04-01-2008, 16:11
Да може момчето да иска да се изпрати с някоя съученичка :)
иначе серозно аз бих зарязал бала за една романтична вечеря с любимата :oops:

BaBy_bS
04-01-2008, 16:16
ако няма прекалено голяма ревност от страна на момичето,защо пък не съгласна съм :)

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 16:34
Имам предвид..ако не я покани,дали значи че не даржи достатачно на нея,или просто иска да си се сбогува с съучениците..задалжително ли е,при по-дълга връзка,тя да му е дамата?

Mechtatel
04-01-2008, 16:35
може класа да е лош и не иска да я базикат и нея и да гледа сцени

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 16:40
А ако с почти всички се познава..да не кажа че е причтелка..тогава? абе нзм,ма като почна с моите теории 8-)

TinkyWinky
04-01-2008, 16:51
Моят приятел е от класа и се разбираме супер с всички, за това поне няма да има проблем :P

=)
04-01-2008, 16:57
хаха мойта да забрави да е поканя на бала от какъв зор ще я каня
аз отивам там с класа си

h0t_bAbE
04-01-2008, 17:00
ми ..[сега се сещам] на брат ми му бяха излезнали мазоли от щракане с пръсти на кючеци,от бала му...понякога е грозна гледка.. :D ..всички се напиват като свине,танцуват и си изпадат...на някои по-затворени момичета може да им е гадно..все пак,всички там се познават.. а те -като изтърсаци,натрапници...и е гадно ако момичето е по-малко,а всички си изпадат "едно,две,три..." .. според мен тва е вечер за сбогуване с класа, и момчето заслужава малко свобода..та дори и да е поканил бившето си гадже от класа...ако не е кръшкач,смятам че не е проблем...а пък и да е - тва е неговата вечер,нека да прави каквото му се иска...пък после има преедостатъчно време да му натрива носа... та...дори и да ви покани..спореед мен по-добре да го остави да ходи с някоя негова съученичка...

BaD_GiRl_mL2
04-02-2008, 09:59
И аз мисля така:)

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 10:05
Според мен не е нужно да я покани. Все пак това наистина му е последната вечер със сучениците. После всички отиват на различни места и дори и на годишнини от завършване и такива неща, никога няма да се съберат пак целия клас, никога няма да им е толкова весело и безгрижно... Ако тя е с него, той няма да може да се забавлява на макс, постоянно ще си мисли дали на нея й е тъпо, дали и се прави нещо друго ... Кажи на приятелката ти да не бъде толкова ревнива и да го остави поне за една вечер сам.

zvezdichka777
04-02-2008, 10:19
Не мисля че е задължително ако си имаш приятел да му бъдеш дама на бала или пък той да те покани.. ся ако имам приятел който ще бъде абитюрент и ме покани,аз в никакъв случай няма да отида ... не от нежелание а просто защото това е веднъж в живота и той трябва да бъде със съучениците си там,а не със мен.. трябва да си се напият едно хубаво и тфа е .

Ice_Queen_
04-02-2008, 10:25
За какъв дявол изобщо трябва да има ДАМА или КАВАЛЕР на бала?