PDA

View Full Version : Раздяла ли иска ?



boriana_borislavova
04-02-2008, 12:52
v4era priqtelq mi mi napisa - leave me alone ?
sega neznam kak da si go talkuvam az - iska da se razdelim li ?
znam kak se prevejda no neznam kakvo iska da mi kaje 4res tova ?
molqvi kajete mi kakvo mislite vie i az kakvo da napravq ? :( :( :o :? :(

7 точка от правилата
moderated by Coki

ghostwisper
04-02-2008, 12:53
според мен иска да го оставиш за малко на мира..вие все пак от колко време сте заедно,в кофти период ли сте?

alek200
04-02-2008, 12:55
не съм запознат с отношенията ви, може да се тълкува по много начини примерно ако в момента нещо не му е било добре ... (звучи тъпо нали :) ) а може просто да му трябва малко време на саме със себе си или пък ти е казал направо какво иска ... най - добре да го питаш дирекно за да знаеш със сигурност.

boriana_borislavova
04-02-2008, 12:56
ot dekemvri sme zaedno i mnogo puti sam go pitala za6to ne izlizame zaedno a toi mi kazva 4e nqma vreme i 4e lqtoto 6te ima pove4e vreme a su6to mi kaza 4e sega ne mu se zanimavalo s gadjeta , 4ak lqtoto !

ghostwisper
04-02-2008, 13:03
ами честно да ти кажа,твърде е възможно да иска да се разделите,аз даже не мисля,че въобще сте заедно..просто го остави,ако той иска нещо от теб и ако е сериозен ще ти се обади :?

elmosGirl8
04-02-2008, 13:09
ами честно да ти кажа,твърде е възможно да иска да се разделите,аз даже не мисля,че въобще сте заедно..просто го остави,ако той иска нещо от теб и ако е сериозен ще ти се обади :?
напълно съгласна..

H8_mE
04-02-2008, 13:43
Аз също мисля,4е е имал предвид само за момента!Защото ако искаше да каже да скъсате едва ли би ти го казал с смс написано ,... и толкова кратко не не!Спокойно !

boriana_borislavova
04-02-2008, 13:48
toi mi go napisa po skypa , mnogo mi e gadno sega i iskam da razbera sas sigornost kakvo ozna4ava tova ? :o

Naman07
04-02-2008, 13:50
ot dekemvri sme zaedno i mnogo puti sam go pitala za6to ne izlizame zaedno a toi mi kazva 4e nqma vreme i 4e lqtoto 6te ima pove4e vreme a su6to mi kaza 4e sega ne mu se zanimavalo s gadjeta , 4ak lqtoto !
Според мен той няма сериозни намерения.

alex_devv
04-02-2008, 13:51
иска да ти каже, че си досадна и да го остаиш намира

ninsy
04-02-2008, 14:02
toi mi go napisa po skypa , mnogo mi e gadno sega i iskam da razbera sas sigornost kakvo ozna4ava tova ? :o
абе мноо се дразна на такива като вас.Сливи ли имате в устата ,ние от къде да знаем какво е имал в предвид.
Твое гадже си е ,ти го познаваш.. ами хайде хвани и го питай...!!!

alex_devv
04-02-2008, 14:04
е за кво да го пита като преди тва може да се чуди и да се мае 1 месец какво ли е означавало написаното преди 2 седмици в скайп. :-o
:-x

bibi90
04-02-2008, 19:08
ot dekemvri sme zaedno i mnogo puti sam go pitala za6to ne izlizame zaedno a toi mi kazva 4e nqma vreme i 4e lqtoto 6te ima pove4e vreme a su6to mi kaza 4e sega ne mu se zanimavalo s gadjeta , 4ak lqtoto !

Е как така сте заедно,пък не излизате? :-o
Нещо не ми е ясно...

kifla
04-02-2008, 19:30
Недей да се надяваш изобщо на нещо "лятото" .Той ако иска да е с теб винаги ще намира време дори и за минута да те види не мислиш ли!Тъпо е това оправдание.Просто приеми ,че понякога момчетата са такиа задници ,че само се чудят какво да правят и почти никог анезнаят какво искат.Остави го преди той да те остави!Боли по-малко!

UnaBletoLoVeU
04-02-2008, 19:30
ot dekemvri sme zaedno i mnogo puti sam go pitala za6to ne izlizame zaedno a toi mi kazva 4e nqma vreme i 4e lqtoto 6te ima pove4e vreme a su6to mi kaza 4e sega ne mu se zanimavalo s gadjeta , 4ak lqtoto !

Ем туй като го прочетох....според мен ходи с теб без да те харесва дори...то си личи. По-добре го оставяй преди да е станало твърде късно. Колкото по-рано скъсате, толкова по-малко ще ти е гадно. Как така ще ходиш с някого и няма да искаш да излизаш с него?!...колкото и кофти да звучи...май това е истината.

jjjjjj6363
04-02-2008, 19:32
za men tova ozna4ava 4e go zanimavash s PULNI gluposti 4oveka si ima rabota ti go zanimavash s gluposti

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-02-2008, 19:34
Kakvo ima da se chudish. Toi napravo ti go e kazal - ne iska gadgeta. A tova samo za lqtoto , seshtai se za kakvo mu trqbvat. ;) Otkagi se ot nego i nameri drug, toi ne te obicha, ne obicha nikoq druga, ne iska da ima nishto s nikoi. Sigurno nqkoq predi teb go e naranila i toi e ozloben, ne ochakvai da se vlubi v teb, ostavi go na mira. Ei taka se prevegda kato cqlo (tva gore napisanoto) Trudno e da go razberesh, no sled vreme, kogato i ti popadnesh na nqkoi, koito te tursi neprekusnato , a ti mislish za razocharovanieto ot lubovta i ne iskash nikoi, moge bi shte razberesh, koeto ne ti pogelavam, razbira se. :D Produlgavai napred i dano sreshtnesh iztinskata lubov, koqto da te obicha i ti neq :D \:D/

playful_baby
04-02-2008, 19:40
v4era priqtelq mi mi napisa - leave me alone ?
sega neznam kak da si go talkuvam az - iska da se razdelim li ?
znam kak se prevejda no neznam kakvo iska da mi kaje 4res tova ?
molqvi kajete mi kakvo mislite vie i az kakvo da napravq ? :( :( :o :? :(

7 точка от правилата
moderated by Coki
iska vreme 4oveka... da e sam malko... sega za kakvo mu e... samo toi si znae... ami ostavi go za malko men ako pita6... sbadni mu jelanieto... :D

koalka
04-03-2008, 07:45
Направо го питай!Може просто за момента да е искал да го оставиш, а и си правиш прибързани заключения.

S_L_A_D_U_R_K_A
04-03-2008, 07:56
Може да има впредвид да го оставиш малко да си почине и на мен понякога ми писва и искам малко уединение

prettyIdeath
04-03-2008, 08:07
ot dekemvri sme zaedno i mnogo puti sam go pitala za6to ne izlizame zaedno a toi mi kazva 4e nqma vreme i 4e lqtoto 6te ima pove4e vreme a su6to mi kaza 4e sega ne mu se zanimavalo s gadjeta , 4ak lqtoto !
Мисля да спестя упреците си за това колко си наивна... Не можеш ли да разтълкуваш сама какво е искал да ти каже... и как се е стигнало до това че да ти го каже. Щом веднъж ти е казал че не му се занимава с гаджета.. за ко му вървиш подир г*за? :-o

xXxScreamxXx
04-03-2008, 08:10
toi mi go napisa po skypa , mnogo mi e gadno sega i iskam da razbera sas sigornost kakvo ozna4ava tova ? :o


pitai go direktno ;)

Mechtatel
04-03-2008, 08:39
поздравил те е с тази песен

Iv4eTy
04-03-2008, 11:47
Ами сигурно просто иска да е сам... пък и щом не излизате, не му се занимава с теб или няма време ... незнам по-скоро се чуди как да те отбягва. Затова говори с него и направо го питай иска ли да е с теб. Няма смисъл да гадаеш.

Sunny_stz
04-03-2008, 12:38
Nai-dobre go popitai kakvo e iskal da kaje s tova?

mickelangelo
04-03-2008, 13:29
Шут-а в г*за и следващия :D
Нямам какво повече да кажа :)