PDA

View Full Version : Как да го разбирам това ? :)



ziko
04-03-2008, 14:28
Днеска питах момичето което харесвам дали иска да ми бъде дама за абитуриенската...т.е. ето направо разговора ми с нея
(аз)Имаш ли кавалер за бала?
(тя) Мии...нямам.
(аз)Искаш ли да ми бъдеш дама за бала :)?
(тя)Дам хубу. (каза го като ме погледна и се усмихна)
(аз)Хубаво.
но после каза нещо което нямак си не го разбрах (или не исках)
(тя)Дам ще ти бъда дама на абитуренската, само да не си намеря гадже.(каза го усмихнато)
(аз)Аа :)...значи ще ме ритнеш като мръсно коте :)).
(тя)хаахаха :). (смееше се :D)
общо взето това беше което си казахме за абитуриенската ...и после сменихме темата :).
Сега се чудя как да го разбирам това (шега ли беше)...нз .
По принцип днеска исках да й призная за мойте чувства...но не успях да събера кураж (и самата обстановка не беше хубава )...но както и да е :)...плс хелп :)...какво мисли те ? :)

LSGirl
04-03-2008, 14:42
Предложи на мацката да не ти бъде само дама за бала .....

DaRk_AnG3L
04-03-2008, 14:43
spored men trqbva da i kaje6 za 4uvstvata ti

VerryBerry
04-03-2008, 14:46
Може и да се е шегувала..ти пък се постарай да й станеш гадже до тогава-както тя самата се изразява :) сподели й чувствата си,излезте няколко пъти и дано нещата потръгнат :)

H8_mE
04-03-2008, 14:46
Ами кажи й за чувствата си и ще и станеш и гадже може би де и така няма да те ритне заради друг! :P

huligankata
04-03-2008, 14:47
spored men trqbva da i kaje6 za 4uvstvata ti

+1

ziko
04-03-2008, 15:14
Не очаквах толкова яки отговори :D
Както казах :)...днеска ми беше плана да й кажа(всяка една дума съм подбрал...и мисля че от тази страна няма да има проблеми :))но не успях (мн съм настран ...ама както и да е )...самота обстановка не беше хубава...все пак трябва да седнем в някое заведение ...на спокойствие да и го кажа....Ако има желаещи мога да напиша какво ще и кажа...таман да кажете дали е хубаво и ако има нещо да добавям :)

alex_devv
04-03-2008, 15:21
незнам кво толко има за разбиране?
ако я харесваш и предложи да ходите, ако просто искаш да ти е дама, тя си ти е казала, че ако си намери приятел естествено, че кавалер ще бъде гаджето и.

sweet_baby_cool
04-03-2008, 16:09
em postarai se malko za da q vpe4etli6, pokani q na kafe, kaji i kakvo 4uvstav6, ne iskai da ti otgovori v sa6tiq den, i v sledva6tite dni q tarsi po telefona govorete si za nqkakvi temi, kani q na kafe ili na razhodki. Sled kato q spe4eli6 togava pak q pokani za bala.

lipsvashh_mi
04-03-2008, 16:17
spored men trqbva da i kaje6 za 4uvstvata ti
+1 :grin:

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-03-2008, 16:33
emi kaji i go tq naro4no ti e spomenala za gadjeta aide davai da ne ti q gepnat

ziko
04-03-2008, 17:03
em postarai se malko za da q vpe4etli6, pokani q na kafe, kaji i kakvo 4uvstav6, ne iskai da ti otgovori v sa6tiq den, i v sledva6tite dni q tarsi po telefona govorete si za nqkakvi temi, kani q na kafe ili na razhodki. Sled kato q spe4eli6 togava pak q pokani za bala.

Дам и аз така го мислих....да не ми отговаря веднага ....когато е готова ще ми каже :)
Относно другата част....сега ми е мн трудно мога да я изкарам от тях....както знаете изпити и матури ни чакат ...и е наблегнала върху уроците....само й званкам( и си лафим по тела).
Та сега се чудя как да напраря да излезе...ще говоря с нея другата седмица...като сме на даскало ....тогава ще я питам кога е свободна :) ( да се надявам да мине номера).
П.П.В даскало не мога и призная по простата причина,че и за 5 мин. не мога да остана сам с нея...без някой да се натресе при нас ....такаче отпада :)

bungle
04-03-2008, 17:07
Не и признавай.
Ще се стресне и нищо няма да стане.

ziko
04-03-2008, 17:19
Не и признавай.
Ще се стресне и нищо няма да стане.

Мисля,че малко или много е разбрала че имам някакви чувства....все пак не я познавам от вчера :).Може да й намеквам под формата на шега:)...и когато дойде момента да й призная :)

BubbleSS
04-03-2008, 17:37
Точно след като един мой съученик ме покани да му бъда дама на бала, разбрах за чувствата му и малко след това вече ходехме. То беше грешка , но както и да е.. тя според мен вече е разбрала за какво става дума :) Успех

koalka
04-03-2008, 17:45
Мисля, че трябва да й кажеш чувствата, след като мине бала.Знаеш ли я как ще реагира, ако разбере, че не ти е безразлична.Пък и имаш по-голям шанс като сте заедно на бала да стане нещо повече.Иначе е разбираемо, ако си намери гадже да е с него.

ziko
04-03-2008, 17:54
Мисля, че трябва да й кажеш чувствата, след като мине бала.Знаеш ли я как ще реагира, ако разбере, че не ти е безразлична.Пък и имаш по-голям шанс като сте заедно на бала да стане нещо повече.Иначе е разбираемо, ако си намери гадже да е с него.
Дам близко е до логиката.. но 1-во аз няма да мога да издържа до бала ми ....второ аз след три месеца ще заминавам да уча в София...наистина мн ми е объркано ....ако й призная и тя наистина няма никакви чувства към мен ....нз ко ще стане....но поне ще съм пробвал ...пия една голяма студена вода (т.е. водка) и го преглъщам..после продължавам напред(ще ми е трудно )...мисля да рискувам :)

ziko
04-03-2008, 17:56
Точно след като един мой съученик ме покани да му бъда дама на бала, разбрах за чувствата му и малко след това вече ходехме. То беше грешка , но както и да е.. тя според мен вече е разбрала за какво става дума :) Успех
я разправяй какво стана ,че ми стана интересно.

avb
04-03-2008, 18:32
Sry за странния въпрос пич, ама къде учиш?

BubbleSS
04-03-2008, 20:38
Значи малко преди бала той започна да идва при мен да си говорим по-честичко, забелязваше се по-различно отношение, заради комплиментите и милите думи. Аз приемах всичко на шега де... Веднъж излизахме заедно целия клас и той пред всички ми предложи да му бъда дама, аз се съгласих пак на шега. Но след това говорихме само двамата и разбрах, че има по-сериозни чувства. До деня на бала ми изпращаше мили смс-и да ме пита как съм и така нататък... И на самия бал ми донесе един голям букет с червени рози, прегърнахме се и така започна краткия романс. Дано при вас продължи дълго. Според мен няма нужда да й казваш за чувствата си, тя вече знае , направо действай ;)[/quote]

sweety_blondy
04-03-2008, 21:18
Може и да се е шегувала..ти пък се постарай да й станеш гадже до тогава-както тя самата се изразява :) сподели й чувствата си,излезте няколко пъти и дано нещата потръгнат :)

+1

Forever_love_
04-03-2008, 21:30
spored men trqbva da i kaje6 za 4uvstvata ti


+1

ziko
04-04-2008, 06:55
Значи малко преди бала той започна да идва при мен да си говорим по-честичко, забелязваше се по-различно отношение, заради комплиментите и милите думи. Аз приемах всичко на шега де... Веднъж излизахме заедно целия клас и той пред всички ми предложи да му бъда дама, аз се съгласих пак на шега. Но след това говорихме само двамата и разбрах, че има по-сериозни чувства. До деня на бала ми изпращаше мили смс-и да ме пита как съм и така нататък... И на самия бал ми донесе един голям букет с червени рози, прегърнахме се и така започна краткия романс. Дано при вас продължи дълго. Според мен няма нужда да й казваш за чувствата си, тя вече знае , направо действай ;)[/quote]

Само не разбрах какво точно е станало между вас....смисъл къде той е збъркал,за да бъде кратка вашата връзка?
Също така ...какво имаш в предвид "направо действай" :)