PDA

View Full Version : харесвате ли ...... ?



angel91
04-04-2008, 16:38
до сега четох една тема за едно момиче което харесвала турчин и ми стана интересно дали пък няма момчета които харесват туркини или са ходили с такива рдали можете да се влюбите с човек от друга националност ....... въобще какво ви и мнението за тях ???


аз лично не познавам такава и ни мога да кажа нещо по въпроса

st1ki
04-04-2008, 16:57
какво против турците.. и те са хора
всъщност туркините са наистина много красиви... и всичко е добре докато не почнат да говорят.. езика е ужасен :)

izka
04-04-2008, 17:07
emi az s1m turkinq i ...nqmam problemi s mom4etata de :)

The sunshine
04-04-2008, 17:50
Защо не.Ако е хубав и добър няма проблеми.А като цяло за другите националности съм абсолютно за.

LaDy_DaQnA
04-04-2008, 18:03
emi az sy momi4e de ama ako sa ot tez tyrci deto sa cigani deto vikat 4e sa turci......... amyn

VerryBerry
04-04-2008, 18:07
Преди вереме харесвах момче от турски произход,но си останах само с харесването,защтото нищо не стана,но чесно казано няма да ми пука особено ако някой ден имам гадже-турчин,все пак и сред тях има готини и свестни хора,така че... :-D Ако ще ги преценяваме според религията или културата :? -за мен тва са абсурдни неща

monityY
04-04-2008, 18:16
Човек не избира в какъв човек да се влюби,то просто си става,ако ще да е негър!

koalka
04-04-2008, 18:20
Сигурно е възможно да се влюбя, не знам, но някак си съм предубедена.

comics
04-04-2008, 18:21
едно аверче ходи с туркиня вече 2-3 месеца. Момичето е хубаво и сериозно. Тей, че аз не виждам какво значение има произхода :)

AFT
04-04-2008, 18:27
Не бих тръгнала с турчин. Даже идеята ми звучи .. гадна.

AFT
04-04-2008, 18:28
Човек не избира в какъв човек да се влюби,то просто си става,ако ще да е негър!


ОМФГ! Не ми казвай, че току що сравни турчин с негър!!!


П.С. Все повече хора днес затвърдиха мнението ми, че тинейджърите са егати тъпите кърлежи.

suantito
04-04-2008, 18:29
emi az s1m turkinq i ...nqmam problemi s mom4etata de :)
Тоест си родена в турция ?

izka
04-04-2008, 18:32
ne, ne s1m rodena v turciq, no tova ne zna4i ,4e ne s1m turkinq.v bg s1m rodena, no i tova ne zna4i, 4e s1m bg vse pak, nali.

AFT
04-04-2008, 18:33
ne, ne s1m rodena v turciq, no tova ne zna4i ,4e ne s1m turkinq.v bg s1m rodena, no i tova ne zna4i, 4e s1m bg vse pak, nali.

"Бг" си си от всякъде.

suantito
04-04-2008, 18:34
ne, ne s1m rodena v turciq, no tova ne zna4i ,4e ne s1m turkinq.v bg s1m rodena, no i tova ne zna4i, 4e s1m bg vse pak, nali.
Се едно да кажем че българин е измислил компютъра...

amylee92
04-04-2008, 18:59
Човек не избира в какъв човек да се влюби,то просто си става,ако ще да е негър!


ОМФГ! Не ми казвай, че току що сравни турчин с негър!!!


П.С. Все повече хора днес затвърдиха мнението ми, че тинейджърите са егати тъпите кърлежи.
a ti toku 6to zatfurdi mnenieto mi 4e si qko zle !!! kfo zna4enie ima nacionalnostta we deeba vajnoto e kakaf e 4oveka a ne ot kude idva ili kakava nacionalnost e vie ste qko zle we lelee :? :? :? :? :?

AFT
04-04-2008, 19:24
Човек не избира в какъв човек да се влюби,то просто си става,ако ще да е негър!


ОМФГ! Не ми казвай, че току що сравни турчин с негър!!!


П.С. Все повече хора днес затвърдиха мнението ми, че тинейджърите са егати тъпите кърлежи.
a ti toku 6to zatfurdi mnenieto mi 4e si qko zle !!! kfo zna4enie ima nacionalnostta we deeba vajnoto e kakaf e 4oveka a ne ot kude idva ili kakava nacionalnost e vie ste qko zle we lelee :? :? :? :? :?

Виж ся, ще се опитам да ти го обясня по най-простия начин, макар че музиката, която слушаш и мненията ти през последните дни да крещят, че си безгранично тъпа.
Ти въобще прочете ли к'во написах? Знаеш ли нещо за негрите? Та те са нещо мнооооогооо повече от турците.
Никога не съм съдила някого, заради религията, която изповядва или националността му. Нямам нищо против негрите, евреите и т.н., освен турците и циганите. Не ми пука колко готин може да е един човек, просто не искам и не мога да общувам с подобни хора, защото всеки път ще си представям циганката, която всяка сутрин звъни да и' налеем вода и да почва да чисти входа, или турците, които ми подсвиркват по улицата и ме гледат многозначително. Противни са ми тоооолкова много. Т'ва е същата история като "вътрешната или външната красота?" и като го питат всеки казва, че е важен характера, ама като дойде някой ултра грозен,ама с добра душа и бързо си измислят извинение.
Надявам се, да имаш малко акъл в главата и да млъкнеш, вместо да се излагаш още повече.

BebSiNKa
04-04-2008, 20:28
maiko nqkoi hora otgovarqte super tupo i detski ima turci koito sa rodeni v bulgariq no prosto sa turci ne izpovqdvat islqma a hristqnstvoto praznuvat budni vecher i velik den i sichki bulgarski praznici zashtoto jiveqt v bulgariq v bulgariq sa rodeni i nai veche govorat bulgarski ezik tova ne gi pravi po razlichni ot bulgarite .

AFT
04-04-2008, 20:30
maiko nqkoi hora otgovarqte super tupo i detski ima turci koito sa rodeni v bulgariq no prosto sa turci ne izpovqdvat islqma a hristqnstvoto praznuvat budni vecher i velik den i sichki bulgarski praznici zashtoto jiveqt v bulgariq v bulgariq sa rodeni i nai veche govorat bulgarski ezik tova ne gi pravi po razlichni ot bulgarite .

Това ги прави българи!!

nikoll111
04-04-2008, 20:40
Ami znam 4e ne e su6toto no nai dobreta mi ni fr e 1/2 turkinq ... i 4estno kazano ne mi pravi vpe4etlenie ... tq si znae turski ... i 4stno kazano e mn qko da psuva6 daskalote na turski po vreme na 4as :D:D:D:D:D

suantito
04-04-2008, 20:42
Ami znam 4e ne e su6toto no nai dobreta mi ni fr e 1/2 turkinq ... i 4estno kazano ne mi pravi vpe4etlenie ... tq si znae turski ... i 4stno kazano e mn qko da psuva6 daskalote na turski po vreme na 4as :D:D:D:D:D
Превземат ни :shock: вече учат бълграските деца да псуват на турски...

izka
04-05-2008, 07:57
Tova, 4e turcite, koito jiveqt v BG izpovqdvali hristiqnstvoto, 4e praznuvali koleda velikden i takiva hristiqnski praznici do sega ne bqh 4uvala.Ako be6e taka kakto kazva6 ti to...naistina 6tqhme da b1dem b1lgari.Vqrno vk16ti govorim na bg pove4e ot kolkoto na turski,no vse pak sme v bg ddz, no p1k izpovqdvame islqma, praznuvame si praznicite i t.n.

mhmhmhmhm
04-05-2008, 08:07
Ami znam 4e ne e su6toto no nai dobreta mi ni fr e 1/2 turkinq ... i 4estno kazano ne mi pravi vpe4etlenie ... tq si znae turski ... i 4stno kazano e mn qko da psuva6 daskalote na turski po vreme na 4as :D:D:D:D:D
Превземат ни :shock: вече учат бълграските деца да псуват на турски...
:lol: :lol:

ZuCkI
04-05-2008, 09:34
Tova, 4e turcite, koito jiveqt v BG izpovqdvali hristiqnstvoto, 4e praznuvali koleda velikden i takiva hristiqnski praznici do sega ne bqh 4uvala.Ako be6e taka kakto kazva6 ti to...naistina 6tqhme da b1dem b1lgari.Vqrno vk16ti govorim na bg pove4e ot kolkoto na turski,no vse pak sme v bg ddz, no p1k izpovqdvame islqma, praznuvame si praznicite i t.n.
сия не казвай че вярата е свързана с нацианоста (японец христянин си е японец не българин и обратното тва че изповядваш исляма не те прави туркиня..)

ZuCkI
04-05-2008, 09:35
Ami znam 4e ne e su6toto no nai dobreta mi ni fr e 1/2 turkinq ... i 4estno kazano ne mi pravi vpe4etlenie ... tq si znae turski ... i 4stno kazano e mn qko da psuva6 daskalote na turski po vreme na 4as :D:D:D:D:D
Превземат ни :shock: вече учат бълграските деца да псуват на турски...
пък т'ва си е открай време баце ...

izka
04-05-2008, 09:37
kakto i tova ne e vqrno, 4e 6tom jiveq v bg s1m b1lgarka. :)

lilit_666
04-05-2008, 09:38
Аз нямам нищо против.Даже има мн , които са по - стока от българите.
Познавам мом4е, което ходи с туркиня и още са заедно от 9 месеца.

RaZcAkVa6tIq
04-05-2008, 09:43
Da pazi Alah. :-D :-D :-D :---)

ZuCkI
04-05-2008, 09:49
малко заличаване на човешкия вид от планетата ше премахне проблемите (етнически, политически, екологични и тн..)
или иначе казано Save the planet, kill yourself!

ANTIHUMAN
04-05-2008, 09:49
Da pazi Alah. :-D :-D :-D :---)

Naistina ste zle! Az nebih trygnal s turkinq ! Vyzpitavan sym po tozi na4in! Nemoga az da si go pozvolq da trygna s turkinq ili ciganka ili evreika.Misiq nevyzmojna!Kak moje da trygnete s hora kydeto 500 godini sa ni ebali maikite! Vie ne ste bylgari vie ste bokluci! Nevijdam ni6to bylgarsko v vas! Kyrleji takiva!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x

ANTIHUMAN
04-05-2008, 09:50
AFT имаш моята подкрепа!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: 8)

ZuCkI
04-05-2008, 09:51
Da pazi Alah. :-D :-D :-D :---)

Naistina ste zle! Az nebih trygnal s turkinq ! Vyzpitavan sym po tozi na4in! Nemoga az da si go pozvolq da trygna s turkinq ili ciganka ili evreika.Misiq nevyzmojna!Kak moje da trygnete s hora kydeto 500 godini sa ni ebali maikite! Vie ne ste bylgari vie ste bokluci! Nevijdam ni6to bylgarsko v vas! Kyrleji takiva!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x
+1 Рода ми се е запазил чисто българси отпреди турско време не мисля да унищожавам всичко постигнато...

ANTIHUMAN
04-05-2008, 10:19
Da pazi Alah. :-D :-D :-D :---)

Naistina ste zle! Az nebih trygnal s turkinq ! Vyzpitavan sym po tozi na4in! Nemoga az da si go pozvolq da trygna s turkinq ili ciganka ili evreika.Misiq nevyzmojna!Kak moje da trygnete s hora kydeto 500 godini sa ni ebali maikite! Vie ne ste bylgari vie ste bokluci! Nevijdam ni6to bylgarsko v vas! Kyrleji takiva!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x
+1 Рода ми се е запазил чисто българси отпреди турско време не мисля да унищожавам всичко постигнато...

+1 Bravo :grin: :grin: :grin:

Sladinka_f
04-05-2008, 10:29
Ми ако трябва да съм честна предпочитам да е от моята народност,но нямам и нищо против останалите...въпрос на избор,но любовта е сляпа и не се знае утре в кой може да се влюбим :)

Sharpay
04-05-2008, 16:41
нямам нищо против другите,но само за приятелство.. Ако ще създавам семейство с някой предпочитам да е от моята народност (аз не мога да го приема пък камо ли на6те) :-o :-o :-o

5StaR
04-05-2008, 18:11
Аз познавам една мн яка туркиня

ZuCkI
04-05-2008, 18:13
нямам нищо против другите,но само за приятелство.. Ако ще създавам семейство с някой предпочитам да е от моята народност (аз не мога да го приема пък камо ли на6те) :-o :-o :-o
наште може да го приемат ама не е там въпроса...(аз се чувствам задължен или отговорен за тва)

ZuCkI
04-05-2008, 18:15
Аз познавам една мн яка туркиня
бе то яки туркини бол ама не тряя да даваме нашо за тяхно..

kisskiss96
04-05-2008, 19:39
NiKoGa Ne sE znAe :D :D

gerinceto
04-05-2008, 20:16
vsi4ki sme hora

ANTIHUMAN
04-06-2008, 14:25
vsi4ki sme hora

TI razbra li kvo se pita v temata? :lol:
Pita se : Dali bihte trygnali s 4ovek ot druga narodnost?
Primer: bylgarin + turkinq=?
Primer:bylgarka + negyr=?
Po prosto nemoga da ti go obesnq! 8)

AFT
04-06-2008, 15:51
Ауе, стига сте намесвали негрите и евреите! Тук се пита дали бихте излязли с човек от друга националност, а не с човек, чиято кожа е друг цвят или изповядва друга религия! Пффуу, че сте прости!
И да, това, че сте мюсюлманин не ви прави турчин!

04-06-2008, 15:59
друга националност? не ми е проблем.. като се замисля, последно по един "чуждоземец" си бях паднала хаха

Mechtatel
04-06-2008, 16:02
Виа май обърнахте темата на расистки нападки
по темата
Смятам ,че за сърцето няма бариера турчин ,туркиня китаец християнин мюсюлмамин черен бял все сме хора в 21 век смятам ,че това е без особенно значение