PDA

View Full Version : Каръштина...



04-04-2008, 21:02
Та, днес излизах с една мацка вечерта.
Ударихме по няколко бири и понеже тя уж се кефела на нощното небе, тръгнахме да се разхождаме...
Тръгнахме към парка в града, обаче има доста наркомани и не изминахме целия път.
Обаче аз отново намерих начин да се пребия и да стана за смях!
Както си ходим, прегърнали се аз се преспъвам в един клон(като ги напия, всичките ме прегръщат ), завличам я, тя запазва равновесие(??? КАК ???) и аз падам на ръка.
Свикнал съм да падам, по всевъзмжони начини от лоши хвърляния (тренирам Айкидо), обаче така... Със цялата си маса в/у ръка паднах.
Сега ме боли супер много китката и лакътя (нямам външния контузий, блузона и якето ме спасиха :Р) и са се леко подули.
Я, дайте някой съвет, как спадне отока(??? май така се казваше???), че е шитак голям :р.

BaBy_bS
04-04-2008, 21:32
значи ти тренираш айкидо,падал си по всевъзможни начини ама незнаеш кначин за спадане на отток ... хм някво такова много интересно се получава :grin: :grin: :grin: :grin:

04-05-2008, 05:41
значи ти тренираш айкидо,падал си по всевъзможни начини ама незнаеш кначин за спадане на отток ... хм някво такова много интересно се получава :grin: :grin: :grin: :grin:
От бавните си, а?
Нали, знаеш, че като тренираш, се пада на татами? А и си загрял?
Сегашната ми загравка бяха няколкото бири?
Досега отоци , не съм получавал (сети се защо?). Най-много да навехна нещо.
И все пак, лакътя продължава да надут а китката поспадна, лед ли да им слагам ? ;/(неграмотен съм много...)

koman
04-05-2008, 07:34
тряяше още снощи да сложиш лед-а ... има едни ленти за раце дето стягат , те са такива еластични ... вземай 1 такава и я слагай / аз ползвам такава в момента и ми върши работа / а ако не се оправи бягай на доктор може да си пукнал нещо

vamp
04-05-2008, 10:54
Айкидо ми тренирал,то това няма общо с другото да са ти заети ръцете или само едната да ти е свободна и да паднеш на нея.Това си е рефлекс иначе падаш по нос,би трябвало да го знаеш!
Компреси с лед и реванол бате,стегнати бинтове и никва баня с топла вода или вана...