PDA

View Full Version : d



metalkata_bg
04-09-2008, 12:25
hgfh

sladkoto_beb4e
04-09-2008, 12:27
:shock:
като приятелкали я харесваш или като гадже

metalkata_bg
04-09-2008, 12:29
kakto iska6 go razbirai ;]]

butty
04-09-2008, 12:52
Ами какво искаш да те посъветваме.. предполагам, че си на 14-15..все още не знаеш накъде да тръгнеш, дали наистина си лесбийка,или просто това момиче те е привляко ( аз имам една фр, която също е метълка се беше влюбила в едно момиче от съседния клас, тръгнаха, ходиха 3-4 месеца, но всичко приключи..защото беше трудно,криеха се, не искаха хората да знаят..и така) Просто си останете приятелки, не знам доколко и може да е приятелка, щом е разгласила навсякъде, че си лесбийка.... Просто внимавай с хората, които се събираш.. ;)

Cukata
04-09-2008, 12:59
Еми според мен като неиска най-добре е да си останете приятели нищо повече неможеш да направиш !

BlueCat
04-09-2008, 13:01
Абе да ти кажа и аз понякога ревнувам най-добрата ми приятелка от момчетата. Просто тя понякога прекалява като ми разправя за някви момчета, които я харесали. И на мен ми липсва много като замине някъде. А момчетата не те ли влекат? Не можеш да кажеш, че нито един не си си харесала...

metalkata_bg
04-09-2008, 13:12
e ne haresvala sym i mom4eta v tva nqma spor no prosto kato q vidq i ne6to mi stava...zabravqm si misylta i tem podobni nz kak moe se nare4e tva..adski mn q revnuvam ot si4ki mom4eta koito se navyrtat okolo neq..

metalkata_bg
04-09-2008, 13:22
onzi den mi se slu4i slednoto:izlizame dvete s nqkvi neini priqteli..kato ediniq ot dvamata q haresva6e i az go znaeh nali malko bqh protiv da izlizame no tq nastoqva6e..ta izleznahme prez cqloto vreme toi postoqnno i se vre6e, prai6ei komplimenti kolko bila sladka kolko hubavo risuvala i t.n. po edno vreme dvamata iz4eznaha otidaha da kupat razni ne6ta ot magazina vry6tat sa fanati za ryka pri koeto az pobesnqh no ne go pokazah! :? tyrpqh go toq tyrpqh go nakraq mi pisna i i kazah 4e ne moga pove4e vkompaniqta na toq znaeh 4e ako postoq o6te malko nai-mn da si izde boq! :-x tq mi se razsyrdi malko no ne mi puka6e prosto tozi mi laze6e po nervite bqh napyt da izbuhna da mu se navikam da go napsuvam..nz..da go napraa za 2 stinki..

monityY
04-09-2008, 15:17
Горе долу знам какво ти е,и аз се влюбих в момиче..Както и да е.. Нз кфо да те посъветвам или си останете приятелки или не контактувай повече с нея ...Но пак няма да я забравиш по лесно,все пак сте от едно даскало :( Мноо съкс ..

MartyParty
04-09-2008, 15:25
Без да моооога обич да получа
аз живееея като птиица без крилеее
и навяяяярно няма да сполучииииш
ти, мое сърцееееееее.
:grin: :grin: :grin:

snowgirl
04-09-2008, 15:33
Огледай се за момчета :)

metalkata_bg
04-09-2008, 16:48
mn trudno 6te e za6toto vsqko mejdu4asie idva pri men,pregry6tame se ala-bala..a ako az re6a da ne izlezna ot staqta za da ne q vidq posle kato si trygvam i tq kato me vidi i mi se hvyrlq i po4va da mi mrunka 4e ne me e vijdala cql den i pak prodyljaa da me gu6ka..abe mn e kofti situaciqta...kolkoto i da iskam dosta trudno 6te mi e da q zabravq prosto ei taka ;//

Sintya
04-09-2008, 16:56
Времето лекува...

eclipseee
04-09-2008, 18:42
Избягвай я!!! 1на приятелка имаше наскоро подобен случай. Момичето, което фр ми харесваше постоянно мрънкаше за някфи момчета там, излизаше с тях, гушкаха се, хвана се с женен мъж и това всичко след като разбра, че фр ми я харесва!!! Наду се като пуйка, не й вдигаше тела, връзваше й тенекий и др. И си личеше, че е нарочно! Може би и при твоята фр е това, наслада от това някой да те ревнува и да те обича, а ти да се правиш на гъз! Просто я забрави, знам-не е лесно.

metalkata_bg
04-09-2008, 19:00
ohh vsi4kite taka mi vikate"zabravi q " no ne moga prosto ei taka az adski mn q obi4am za sq tenekii ne mi e vryzvala..az daje 4at-pat sii pozvolqvam da vidq kvo stava kogato se napravq 4e ne sym q vidqla i da vi kaja 4estno..tq zapo4va da si misli 4e i se syrdq ne6to i qvno e sram sama da pita zatfa kara edna neina mn dobra fr da me pita,i vse gleda nekfa umyrlu6ena.tova koeto iskam da kaja 4e i az ne sym i syvsem bezrazli4na,vinagi kogato ima nujda ot nqkakyf syvet se dopitva do men vinagi kogato i se izliza me e vikala..no tezii neinite igri4ki s moite nervi kogat pregry6ta nqkvi typi metali prostoo vzeha da mi pisvat...

eclipseee
04-09-2008, 19:15
Ми и при фр ми беше така, смисъл имаше интерес и от другата страна, но нищо не стана(на оная не й стискаше). Сигурна съм, че и с твойта е така. По интересно й е да си играе с нервичките ти.

metalkata_bg
04-09-2008, 19:18
ama men tfa super mnoo ma drazni i tq go znae..i nz zakvo prodyljava.ina4eee za onaq slu4ka s onq deto q haresva i samo ise vre6e be6e prinudena da me celune nqkolko pyti po buzkata :D (a tq mrazi da go pravi tfa) 3 jelaniq nali znai6 haha

metalkata_bg
04-09-2008, 19:19
smisyl 4e mrazi da celuva koito i da e po buzata :D

natalitoo
04-09-2008, 19:31
po dobre se orientirai kym nqkoe mom4e

eclipseee
04-09-2008, 19:39
po dobre se orientirai kym nqkoe mom4e
Любовта не пита, а връхлита! :wink: Тя си знае. Ами metalkata_bg нз какво да ти кажа. Може да я накараш да поревнува някой път, да й видиш реакцията :-o

metalkata_bg
04-09-2008, 19:41
i kvo spored teb trq napraq 4e da q nakaram da revnuva ... pri neq ni6to ne mi nava mai mai ..nqkakvi idei da ima6 :?

w0sh
04-09-2008, 19:50
Подкрепям хомосексуални жени с всичките си крайници и накрайници и т.н.

inSane_baby
04-09-2008, 20:50
mn trudno 6te e za6toto vsqko mejdu4asie idva pri men,pregry6tame se ala-bala..a ako az re6a da ne izlezna ot staqta za da ne q vidq posle kato si trygvam i tq kato me vidi i mi se hvyrlq i po4va da mi mrunka 4e ne me e vijdala cql den i pak prodyljaa da me gu6ka..abe mn e kofti situaciqta...kolkoto i da iskam dosta trudno 6te mi e da q zabravq prosto ei taka ;//

Tя го прави само като приятелка, аз също гушкам приятелките си. Според мен си малка за да решиш, че си лезбийка..