.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: d

  1. #1

  2. #2

    като приятелкали я харесваш или като гадже

  3. #3
    kakto iska6 go razbirai ;]]

  4. #4
    Голям фен Аватара на butty
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    v sarceto na moeto momche ;)
    Мнения
    543
    Ами какво искаш да те посъветваме.. предполагам, че си на 14-15..все още не знаеш накъде да тръгнеш, дали наистина си лесбийка,или просто това момиче те е привляко ( аз имам една фр, която също е метълка се беше влюбила в едно момиче от съседния клас, тръгнаха, ходиха 3-4 месеца, но всичко приключи..защото беше трудно,криеха се, не искаха хората да знаят..и така) Просто си останете приятелки, не знам доколко и може да е приятелка, щом е разгласила навсякъде, че си лесбийка.... Просто внимавай с хората, които се събираш..

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Еми според мен като неиска най-добре е да си останете приятели нищо повече неможеш да направиш !

  6. #6
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Абе да ти кажа и аз понякога ревнувам най-добрата ми приятелка от момчетата. Просто тя понякога прекалява като ми разправя за някви момчета, които я харесали. И на мен ми липсва много като замине някъде. А момчетата не те ли влекат? Не можеш да кажеш, че нито един не си си харесала...

  7. #7
    e ne haresvala sym i mom4eta v tva nqma spor no prosto kato q vidq i ne6to mi stava...zabravqm si misylta i tem podobni nz kak moe se nare4e tva..adski mn q revnuvam ot si4ki mom4eta koito se navyrtat okolo neq..

  8. #8
    onzi den mi se slu4i slednoto:izlizame dvete s nqkvi neini priqteli..kato ediniq ot dvamata q haresva6e i az go znaeh nali malko bqh protiv da izlizame no tq nastoqva6e..ta izleznahme prez cqloto vreme toi postoqnno i se vre6e, prai6ei komplimenti kolko bila sladka kolko hubavo risuvala i t.n. po edno vreme dvamata iz4eznaha otidaha da kupat razni ne6ta ot magazina vry6tat sa fanati za ryka pri koeto az pobesnqh no ne go pokazah! tyrpqh go toq tyrpqh go nakraq mi pisna i i kazah 4e ne moga pove4e vkompaniqta na toq znaeh 4e ako postoq o6te malko nai-mn da si izde boq! tq mi se razsyrdi malko no ne mi puka6e prosto tozi mi laze6e po nervite bqh napyt da izbuhna da mu se navikam da go napsuvam..nz..da go napraa za 2 stinki..

  9. #9
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Горе долу знам какво ти е,и аз се влюбих в момиче..Както и да е.. Нз кфо да те посъветвам или си останете приятелки или не контактувай повече с нея ...Но пак няма да я забравиш по лесно,все пак сте от едно даскало Мноо съкс ..
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  10. #10
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Без да моооога обич да получа
    аз живееея като птиица без крилеее
    и навяяяярно няма да сполучииииш
    ти, мое сърцееееееее.

  11. #11

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    The Sky
    Мнения
    231
    Огледай се за момчета

  12. #12
    mn trudno 6te e za6toto vsqko mejdu4asie idva pri men,pregry6tame se ala-bala..a ako az re6a da ne izlezna ot staqta za da ne q vidq posle kato si trygvam i tq kato me vidi i mi se hvyrlq i po4va da mi mrunka 4e ne me e vijdala cql den i pak prodyljaa da me gu6ka..abe mn e kofti situaciqta...kolkoto i da iskam dosta trudno 6te mi e da q zabravq prosto ei taka ;//

  13. #13
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Времето лекува...

  14. #14
    Избягвай я!!! 1на приятелка имаше наскоро подобен случай. Момичето, което фр ми харесваше постоянно мрънкаше за някфи момчета там, излизаше с тях, гушкаха се, хвана се с женен мъж и това всичко след като разбра, че фр ми я харесва!!! Наду се като пуйка, не й вдигаше тела, връзваше й тенекий и др. И си личеше, че е нарочно! Може би и при твоята фр е това, наслада от това някой да те ревнува и да те обича, а ти да се правиш на гъз! Просто я забрави, знам-не е лесно.
    Some things are better left unsaid!

  15. #15
    ohh vsi4kite taka mi vikate"zabravi q " no ne moga prosto ei taka az adski mn q obi4am za sq tenekii ne mi e vryzvala..az daje 4at-pat sii pozvolqvam da vidq kvo stava kogato se napravq 4e ne sym q vidqla i da vi kaja 4estno..tq zapo4va da si misli 4e i se syrdq ne6to i qvno e sram sama da pita zatfa kara edna neina mn dobra fr da me pita,i vse gleda nekfa umyrlu6ena.tova koeto iskam da kaja 4e i az ne sym i syvsem bezrazli4na,vinagi kogato ima nujda ot nqkakyf syvet se dopitva do men vinagi kogato i se izliza me e vikala..no tezii neinite igri4ki s moite nervi kogat pregry6ta nqkvi typi metali prostoo vzeha da mi pisvat...

  16. #16
    Ми и при фр ми беше така, смисъл имаше интерес и от другата страна, но нищо не стана(на оная не й стискаше). Сигурна съм, че и с твойта е така. По интересно й е да си играе с нервичките ти.
    Some things are better left unsaid!

  17. #17
    ama men tfa super mnoo ma drazni i tq go znae..i nz zakvo prodyljava.ina4eee za onaq slu4ka s onq deto q haresva i samo ise vre6e be6e prinudena da me celune nqkolko pyti po buzkata (a tq mrazi da go pravi tfa) 3 jelaniq nali znai6 haha

  18. #18
    smisyl 4e mrazi da celuva koito i da e po buzata

  19. #19

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    218
    po dobre se orientirai kym nqkoe mom4e

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от natalitoo
    po dobre se orientirai kym nqkoe mom4e
    Любовта не пита, а връхлита! Тя си знае. Ами metalkata_bg нз какво да ти кажа. Може да я накараш да поревнува някой път, да й видиш реакцията
    Some things are better left unsaid!

  21. #21
    i kvo spored teb trq napraq 4e da q nakaram da revnuva ... pri neq ni6to ne mi nava mai mai ..nqkakvi idei da ima6

  22. #22
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Подкрепям хомосексуални жени с всичките си крайници и накрайници и т.н.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна CityY :Pp
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от metalkata_bg
    mn trudno 6te e za6toto vsqko mejdu4asie idva pri men,pregry6tame se ala-bala..a ako az re6a da ne izlezna ot staqta za da ne q vidq posle kato si trygvam i tq kato me vidi i mi se hvyrlq i po4va da mi mrunka 4e ne me e vijdala cql den i pak prodyljaa da me gu6ka..abe mn e kofti situaciqta...kolkoto i da iskam dosta trudno 6te mi e da q zabravq prosto ei taka ;//
    Tя го прави само като приятелка, аз също гушкам приятелките си. Според мен си малка за да решиш, че си лезбийка..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си