PDA

View Full Version : Държах се глупаво.



jonatha
04-09-2008, 21:01
Историята с моята приятелка започна преди 5 месеца някъде. Никога не сме имали кавги или разни караници, просто се радвахме (и радваме) на връзката си постоянно. Тази вечер незнам защо, но се нап равих на идиот. Страшно много я дразнех през цялото време. От начало без да искам, а след това вече започнах умишлено да я дразна с разни приказки. И въпреки ,че знаех ,че я дразна продължавах...незнам защо правя така и друг път съм го правил, явно такъв си ми е характера. Исках да видя докъде мога да стигна...и стигнах далеч. След като се разделихме и звънях няколко пъти ,на които тя не вдигна ,а след това си исключи телефона. Знам ,че е привързана към мен и аз също, но момичето си има принципи (това ми харесва) и явно наистина съм я расърдил малко в повечко...

Незнам кво да и кажа утре и как да управя нещата. Чувствам се малко тъпо, че се държах като идиот... незнам кво да и кажа утре..посъветвайте ме нещо ;)

Fantomche
04-09-2008, 21:04
izvini se iskrenno i i priznai 4e tova si e 4erta ot haraktera ti i se nadqva6 tova de ne ravzli otno6eniqta vi

braveheart
04-09-2008, 21:27
Извини се на първо място и повече не прави така ;) Вече знаеш до къде можеш да стигнеш

BaBy_bS
04-09-2008, 21:45
извини се

MoHuTo
04-09-2008, 21:53
Вземи и едно плюшено зайче, мече или каквото си искаш. Занеси и го до тях изненадай я. Извини й се, прегърни я целуни я. Абе изненадай я някак. Няма как да не я омилостивиш. :mrgreen:

MiMcHeToOo
04-09-2008, 22:42
Извини се и не прави така вече.

ferendzia
04-09-2008, 23:16
mislq che ne zaslujavash tova momi4e shtom mojesh da q gledash v o4ite i da se gavrish.kakvato i 4erta na haraktera da e tova ne e opravdanie...tq ne e dlyjna da go tyrpi.trqbva da si naqsno s tiq fakti za da se otyrsish ot tova povedenie.prosto napravi usiliq da ne e taka,napravi usiliq da q zaslujish!
Ako se postaraesh dostaty4no tq shte zabeleji povqrvai ;)

N0_feAR
04-10-2008, 12:35
Еми извини й се, няма да й се извинявам аз. А ако имаш нЕкой лев в излишък земи й купи нещо на момичето, тей ще е по-ефикасно извинението ;)

sladku_bebzi
04-10-2008, 13:34
:( Дай й нещо и си я гушни

alex_devv
04-10-2008, 14:08
Браво!
Ти си герой! :o

krokozel
04-10-2008, 14:40
Бой,е*ане и никакви пари на ръка!!!
5 месеца сте се опознавали,трябва да те познава

vesito13
04-10-2008, 14:48
извини й се и повече не прави така :?

Mono_Blok
04-10-2008, 14:51
seki si ima xarakter i ako tq ne moje da go razbere q zarejiiii :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

GameMaster
04-10-2008, 14:55
Emi napishi nqkoi sms v koito se izvinqvash ili kaot se vidite lichno go napravi....Ako iskash i podnesi buket :) I kaji nai-dobre che poveche nqma dap ravish taka ;-)

life.hates.me
04-10-2008, 15:04
mislq che ne zaslujavash tova momi4e shtom mojesh da q gledash v o4ite i da se gavrish.kakvato i 4erta na haraktera da e tova ne e opravdanie...tq ne e dlyjna da go tyrpi.trqbva da si naqsno s tiq fakti za da se otyrsish ot tova povedenie.prosto napravi usiliq da ne e taka,napravi usiliq da q zaslujish!
Ako se postaraesh dostaty4no tq shte zabeleji povqrvai ;)

+ 1

bibiqna_fut
04-10-2008, 15:07
mislq che ne zaslujavash tova momi4e shtom mojesh da q gledash v o4ite i da se gavrish.kakvato i 4erta na haraktera da e tova ne e opravdanie...tq ne e dlyjna da go tyrpi.trqbva da si naqsno s tiq fakti za da se otyrsish ot tova povedenie.prosto napravi usiliq da ne e taka,napravi usiliq da q zaslujish!
Ako se postaraesh dostaty4no tq shte zabeleji povqrvai ;)

именно =;