PDA

View Full Version : при любовни разочарования - какво правите???



GameMaster
04-10-2008, 18:26
Zdraveite.Vyproscheto mi moje mnogo glupavo da vi se stori,no veroqtno shte ima hora na koito shte im e interesno.Ta...Vyprosa mi e vie kogato ste neshtastni ili depresirani poradi lubovni razocharovaniq ili kavgi s priqteli....kakvo pravite???Kakyv e nachina vi da se razveselite i da preudoleete vsichko???....Haide sega ste vie. ;-)

7 точка от правилата
moderated by Coki

ivakavlad
04-10-2008, 18:29
честно казано аз си пускам музика легнал и натъмно така ми става по добре

mon4eto
04-10-2008, 18:30
Obiknovenno po4vam da pi6a tova koeto 4uvstvam vav vid na ese :) Ili prosto zapo4vam da slu6am bqsna 4algiq i taka mi stava veselo :D

VinDiesel
04-10-2008, 18:32
Излизам на кафе с приятели,Дискотека,домашно купонче и така :) и си казвам на ум еб*л съм му майката и живот :)

GameMaster
04-10-2008, 18:32
:) ....V momenta sym ujasno depresirana i...Prosto reshih da vidq kak drugite se spravqt s depresiqta.Da vidq nqkakyv nov nachin za ottyrsvane ot gadnite misli i problemi.... :)

Miss_Perfekt
04-10-2008, 18:48
Излизам някъде или увеличавам музиката до дупка :D

Путинг майна
04-10-2008, 19:00
Az obiknovenno sam mn chuvstvitelen chovek teiche se kasam ot plach i vinagi poemam vinata vapreki che v povecheto sluchai ne sam vinovna :( :?

MixXx
04-10-2008, 19:03
на мен па не ми дреме,не съм разочарован от нищо

suantito
04-10-2008, 19:05
Гледам да не оствам сам, защото се збозвам още повече, или се наковавам здраво и на другата сутрин не мога да си помисля за проблема , защото главата ме цепи яко...

mishenceto92
04-10-2008, 19:08
Пускам си музичка и си гушкам котето :P

love_veselka
04-10-2008, 19:13
Обикновенно излизам някъде и се старая да правя нещо,което няма да ме кара да мисля за разочарованието.

krisi_bep
04-10-2008, 19:17
Еми поплаквам си,но не винаги,от скоро се чувствам по-силна и по-голям непукист май съм станала,което е добре...поне за мен.Преди много бързо се сдухвах и не можех да сдържам сълзите си(сега поне има малък напредък :D ).Когато си поплаквам,си поплаквам сама,не обичам всички да ме гледат и да ме разпитват :? Иначе и излизам,забавлявам се с приятели,за да се отдалеча от проблемите поне за малко...

elmosGirl8
04-10-2008, 19:24
слушам нещо което е страшно много хардд и то силничко :grin: ии направо се побърквам 8) става ми хубаво особено ако си чатя с някой фр..

Magi4eska_Kiss
04-10-2008, 19:24
Плача, знам, че в повечето случаи не е добър вариант, ама, кво да се прави-силно емоционална съм... :grin:

Ms.Lonely
04-10-2008, 19:25
Хм , като личност не съм склонна към депресии . Не си обременявам съзнанието с излишни проблеми както правят хората сколнни към дерпесии . Когато се скарам с приятелите си , търся своите грешки , говоря с тях и се опитваме да изгладим отношенията си , а не се цупим като децата в детската градина . Относно любовните разочарования - сега съм влюбена и любовта ми не е споделена . Възлюбеният ми си има гадже и е щастлив с нея . Радвам се за него , че е щастлив макар и с друга . Е , не напълно , нормално е да искам да е с мен , но мисля , че ако го обичам истински , то би трябвало да се раздвам , че той е щастлив макар и с друга . :) Животът е един и смятам да го изживея пълноценно без да обременявам съзнанието си с депресивни състояния !Каквото и да става - само напред !

PiNk_GiRl
04-10-2008, 19:32
Плача, знам, че в повечето случаи не е добър вариант, ама, кво да се прави-силно емоционална съм... :grin:

I az taka :D I na men pone malko mi pomaga :)

Ivalinka
04-10-2008, 19:42
ами аз стоя сама,слушам музика и гледам през прозореца града.....пиша си в дневника,оплаквам съдбата и такива работи :D

MiMcHeToOo
04-10-2008, 19:44
Музика + Бира + Цигара + Много приятели = По-добре ми е...

Cukata
04-10-2008, 19:45
честно казано аз си пускам музика легнал и натъмно така ми става по добре
+1

Meri_Popins
04-10-2008, 19:47
ivakavlad написа:
честно казано аз си пускам музика легнал и натъмно така ми става по добре

+2 kogato e zdyhano i nikak ne mi e dobre tova pravq i az

kuklichka_bg
04-10-2008, 20:59
PRIQTELITE ponqkoga vednaj s nai dobrata mi fr se skarah mn gadno i postoqno goovoreh na edna fr i tq utide govori i se opraihme pak ina4e

Vremeto likuva si4ko.Ima edin spomen bolkata nikoga ne spira prosto spira da ti puka 4e te boli spx e {} :-)

natalitoo
04-10-2008, 21:05
удрям го на рев .. размисли и страсти .. хах .. ми спомени спомени .. и това е .. приказвам с най-добрите ми приятелки и приятели които знам че държат на мен и знам че винаги ще ме подкрепят .. приказваме си .. казвам това което ми е на душата .. дова което искам да споделя с някой .. и ми олеква .. поне за малко :( :( :( :( :(

st1ka
04-10-2008, 21:09
Ами аз изпадам в депресия...рева,рева - малко ми минава, мисля за това което се е случило...минава ден-два, може и повече...Нещата малко по малко се оправят и идвам на себе си!

CucAgMuH
04-10-2008, 21:14
Predi se zatrupvah s rabota. Primerno restartirah i prenastroivah de shto imam dostyp do syrvyri. Chistya si hostingite rychno. Preglejdah edin po edin spam filtrite i avtomatichno bannatite potrebiteli, vnasyah korekcii ako e nujno i t.n.... Otnemashe dni, ponyakoga i sedmici.

Sega si sipvam "Ballantines" i si pripomnyam kolko sym velik. Gytvam chashkata na eks, kimvam na sebe si ot zadovolstvo i ya myatam po mijavite podobiya na hora koito shtykat pod men. Ako udarya nyakoi mi stava oshte po-dobre. Operaciyata trae mejdu edna i tri minuti. Lesno i efektivno. :oops:

sexi_lady_666
04-10-2008, 21:44
az li4no hodq na shoping,pazaruvam mnogo i zabravqm za problemite mi za daden moment ili puk izlizam s veseli priqteli :)

zaikooo
04-10-2008, 22:01
Аз когато съм депресирана или съм се скарала с моя приятел си пускам някой друга тъжна песничка и ако сме се скарали сериозно си поплаквам,но след това всичко се оправя.Все пак живота продължава... :neutral:

MoHuTo
04-10-2008, 22:28
Обичам да оставам насаме и да слушам музика. Не обичам да съм сред хора... дразнят ме в такива моменти :?

Miss_Perfekt
04-11-2008, 14:43
Музика + Бира + Цигара + Много приятели = По-добре ми е...
Понякога и аз правя същото

MartyParty
04-11-2008, 16:08
всичко изброено до тук,НО първо добрият стар шоколадов сладолед(независимо дали е зима или лете :-P ).Най-важното:Голяма лъжица!!!!

w0sh
04-11-2008, 16:11
Мастурбацията носи щастие...

vesito13
04-11-2008, 16:18
Аз когато съм депресирана или съм се скарала с моя приятел си пускам някой друга тъжна песничка и ако сме се скарали сериозно си поплаквам,но след това всичко се оправя.Все пак живота продължава... :neutral: и аз съм така :)

lovetanya
04-11-2008, 16:25
Обичам да оставам насаме и да слушам музика. Не обичам да съм сред хора... дразнят ме в такива моменти :?


+1

Сега съм в такова настроение и така...Седя си сама и слушам музика, някоя тъжна песничка! :)

zi
04-11-2008, 17:24
В началото, когато ми е най-тъжно си пускам Bon Jovi,за да се сдухам напълно. А после, когато се появи...кх.."лъч надежда" си пускам Godsmack, за да се "стегна" малко :)

tedi_nice
04-11-2008, 17:40
срещам се с приятели и забравям за всичко :grin:

SpiDer__GirL
04-11-2008, 17:59
В такива моменти искам да съм сама. Пускам си музика и изливам душата си на листа - стих, есе ... няма значение, важното е, че след това се чуствам много добре :)

Van4y
04-11-2008, 18:12
Помагаите хора :? Аз пък от 1 месец се чуствам постояно здухан :shock: :shock: Нещо немоа се оправя :shock: От скоро нямам кураж да заговоря момиче ,а приятелите ми от класа постоянно ми се ебават :o Help!

Obsession
04-11-2008, 18:25
Аз слушам някаква сдухваща музика (странно, но ми действа мн положително :D ) или пиша в блога си и там си излизам всичко (:

GameMaster
04-12-2008, 07:24
Az za 1-2 dena se opravih sys qko nadyvane na house music :grin: :-D ..........E hora haide daite oshte predlojenie ;-)

slun4ice_90
04-12-2008, 08:45
Мони,ей бонбон такъв,знаеш какво сме си говорили.И аз преди бях много отчаяна,но нещо ми стана и не спирам да се кефя на живота.Бъди щастлива,радвай се на малките неща.Обичай живота,за да може и той да те обича.Всеки си има проблеми,но те не се решават,като плачеш и се сдухваш още повече. :? Научи се,да не се ядосваш за дребни неща..не си струва.Хайде,стига съм се правила,че знам всичко :lol: Това е от мен.Мисли,за хубави неща и се занимавай с нещо,което не ти позволява да си тъжна. :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :-)На мен лично музиката ми дава сили да продължавам без нея и любовта не мога,тъпо звучи и изтъркано от повторения,но е така. :-P :)

slun4ice_90
04-12-2008, 08:50
Помагаите хора :? Аз пък от 1 месец се чуствам постояно здухан :shock: :shock: Нещо немоа се оправя :shock: От скоро нямам кураж да заговоря момиче ,а приятелите ми от класа постоянно ми се ебават :o Help!Това ми беше до болка познато,но пак казвам кефи се на живота.И всеки ден прави,нещо,което те кефи.Забрави за сдухвания,ей стига.Така,ако продължавате какво ще е като станете на 40 год. пр не знам.....живейте и си правете кефа на макс. :-P :grin: :grin: :grin: :-) Има толкова много неща,за които си струва да живее,човек. :x

evelinka1122
04-12-2008, 11:12
депресията често ме обзема, но бързо ми минава :) Гледам да не мисля за проблема си и постоянно да се занимавам с него, да уча или пък да си пусна някой филмче.... никога не съм се спирала да излизам! С излизането ми с приятелки забравям всякакви проблеми и рано или късно ми минава :)

RaZcAkVa6tIq
04-12-2008, 11:19
Az li4no,6tot sam lud geimar,hva6tam igrite na kompa i zapo4vam da gi prevatam i taka zabravqm vaob6te za slu4aq

Sweet_Play_F
04-12-2008, 11:23
Slu6ai muzika- Edinstvenoto spasenie :-D

GameMaster
04-12-2008, 18:22
Haide depresiranite oshte ideiki da pomagate :D ....

VerryBerry
04-12-2008, 18:25
Ами или си казвам всичко на мама-тя ми дава съвет и дъълго си говорим и се успокоявам,или звъня на най-добрата си приятелка да си говорим по тоя въпрос..или излизам с приятели..старая се да не изпадам в депресии,защото иначе-лудница :-s

snowgirl
04-12-2008, 18:27
Сядам на компютъра, пускам си любимите ми песнички, пиша с най-добрите си приятели... Другият вриант е да хвана пътя и да отивам на никъде... особено ако вали дъжд е перфектно =)

evil_angel69
04-12-2008, 18:34
li4no az po4vam da pisha stixotforeniq :) i kogato ima za kakvo smeq da kaja 4e nqkoi sa dosta spolu4livi :):)

glam0r0us
04-12-2008, 18:49
Хммм.. обикновено си пускам по - весела музичка и ям шоколааааааааааад :-D обожавам шоколад :-P

zaraaa
04-12-2008, 21:43
Usilvam si muzikata i gu6kam nqkoq plu6ena igra4ka ako mi se pla4e pla4a i taka mi minava :P :P :Ponqkoga ne e lo6o 4ovek da si popla4e :)

Crafter
04-12-2008, 21:48
Да, неприятен момент е този с депресивните вълни, като те облеят.
Ами обикновено се наливам с каберне, избива ме на гняв и започвам да удрям по стените, а в последствие се разревавам, като дете, докато ме заболи главата. После гълтам мелатонин и си намирам някой филм на който да заспя.

GameMaster
04-13-2008, 13:46
Da vzema li i az da robvam da se napiq kato kirka??? :D ...Bazikam se.Haide drugi predlojenie ......... ;-)

mickelangelo
04-13-2008, 14:40
Когато съм в такова състояние ... или имам някакъв голям проблем и просто .. отивам в 1 горичка ... където обичам да ходя .. с 1 раница .. пълна с приспособления .. и си стоя там и мисля на спокойствие .. чувствам се свободен ..

ПС: но в никакъв начин не бягам от проблемите .. просто там мога да остана сам с себе си и да измисля какво да правя ...

Van4y
04-14-2008, 08:43
Благодаря за съветите :)

reni7o0o
04-14-2008, 10:48
честно казано аз си пускам музика легнал и натъмно така ми става по добре
tova vinagi pomaga osobeno ako si s slu6alki \:D/

Nikito_14
04-14-2008, 17:41
emi mila nai dobre spodeli sus nqkoi pone na men mi stava po dobre kato spodelq ili pr ostani za edin den i pomisli nad vsi4ko a na sledva6tiq izlez navun sus priqteli i se zabavlqvai maxsimalno opitai se da ne misli6 za problemite :)

MaD BuNnY
04-14-2008, 18:10
честно казано аз си пускам музика легнал и натъмно така ми става по добре
tova vinagi pomaga osobeno ako si s slu6alki \:D/
+1

life.hates.me
04-14-2008, 18:50
Спортувай :)

CuRly_Doll
04-14-2008, 18:53
Слушам музика и си танцувам,излизам повече с приятелите ми,тренирам повече (правя йога или отивам да бягам) ... ям сладолед и шоколад в ОГРОМНИ количества (за което после съжалявам :D ) иИииИ общо взето това правя като имам любовни разочарования.Тоест в тва се изразява депресията ми :D

bubinka-_-
04-14-2008, 20:13
Az obiknovenno sam mn chuvstvitelen chovek teiche se kasam ot plach i vinagi poemam vinata vapreki che v povecheto sluchai ne sam vinovna :( :?

Az Sym Syshtata...vinagi si puskam depresirasha muzika i se skysvam ot plach :neutral: :neutral: :neutral:

suunlight
04-14-2008, 20:37
В депресия съм изпадала самоо 2 пъти, но достатъчни определено .. в тези моменти и здравето ми се влуши .. и нямах др. избор от това .. да лежа, да гледам филми и .. да говоря по телла с приятели ..
Но в моментите когато съм просто тъжна и ме боли по някакъв начин .. си позволявам да поплача, но най-много 2-3 пъти на месец .. поне после ми е 6 .. сама

усмихвам се ..постоянно, не желая хората да си мислят, че съм някво хипер сдухано и забило момиче, защото самата знам, че не съм такава .. просто на моменти мн чувствам ..

излизането - кафета, дискотеки, алкохоол, цигарки и пр. също е добре, но предпочитам да не прекалявам ..точно в тея моменти с тях .. защото, яко се изпростява .. гледам да бягам от глупавите неща в живота

.. и последноо ..
обичам да размишлявам ..
сама .. в хола .. с чаша уиски .. и якоо си правя схеми за животта .. обмислям всичко що е станало .. и което се надявам да стане ..

аа и друго ..
обожавам .. една вана .. с аромат на пролетни цветя .. и пускам най-хубавата музика за мен .. и се изпълвам със спомени, които няма как да ме сдухат .. само ме карата да съм по-довплна и щастлива от .. живота

iiirish
04-14-2008, 20:49
Когато някой мъж ме е разочаровал, каквото и да правя, аз не мога да си го избия от главата така или иначе. Майката му е другите да не разбират какво се крие в сърчицето ти. Общо взето през деня гледам да си запълвам времето, да се намирам на работа, все да правя нещо... а вечер... вечер започва мисленето и сълзите - така е било и така ще бъде :D

love_veselka
04-14-2008, 21:01
Когато някой мъж ме е разочаровал, каквото и да правя, аз не мога да си го избия от главата така или иначе. Майката му е другите да не разбират какво се крие в сърчицето ти. Общо взето през деня гледам да си запълвам времето, да се намирам на работа, все да правя нещо... а вечер... вечер започва мисленето и сълзите - така е било и така ще бъде :D


И при мене,нощем си плача на спокойствие да имам сили до следващия ден,така докато осъзная,че не си е заслужавало и намеря "друга радост" и после пак същото..Живот.

hotChocolate
04-15-2008, 06:45
Странно звучи,но когато ми е тъжно обичам да съм сама,порева си,слушам тъжна музика,пиша стихове,абе депресирам се яко и след това като съм си изляла болката от мен се чувствам по-добре.Не обичам да застоява в мен разочарованието и по този начин се оттърсвам от него :-)

sexy_dizzy
04-15-2008, 08:49
Ако съм във вкъщи слушам музика и може да прозвучи тъпо..но си мисля за въпросния човек и за хубавите ни спомени заедно.
Иначе излизам да разпускам с приятели..те определено могат да ме разсеят поне временно!

ElisaDay
04-15-2008, 09:17
Не мога да си го избия от ума и сяка Божа вечер плача :D Смешно е, но ..

_BoSSy_
04-15-2008, 09:28
Обикновенно гледам да не се впечетлявам толкова от дадено момче,защото знам,че всичко си има краи..А когато се разочаровам от някои просто го задрасквам и продължавам напред с купони,кафета,хижи или палатки..мн разходки сред природата(това ме отпуска мн)...и куп други ...
Целта е да не оставам сама,защото иначе се сдухвам.

GameMaster
04-15-2008, 11:56
Haide haide oshte perdlojeniq :D ... :grin:

fire_cat
04-15-2008, 11:59
Ами аз се опитвам да забравя всичко лошо, пускам си готина музика и си мисля само за хубави неща!

Ivalinka
04-15-2008, 12:00
аз се депресирам още повече :( прибирам се,не излизам с никого(ако случайно изляза съм ужасна компания),слушам тъжни песни и така......и сега съм депресирана :(

Ivalinka
04-15-2008, 12:01
иначе (сега се сетих), може да прочетеш някоя хубава книга и да ти стане весело :)

zvezdichka777
04-15-2008, 12:04
ЯМ.. ЯМ..като прасе 8)

alex_devv
04-15-2008, 14:00
Питам си патката и продължавам напред. Жени под път и над път :-P

miss_91
04-15-2008, 14:54
qm osobeno fafli i shokolad...puskam vulgarna ili nqkva bqsna muzika do krai dokato ne mi mine...za desert gledam nqkoq animaciq...sled koeto mi minava :booooomb:

juSTkiddy
04-15-2008, 14:57
Ям шоколад.. пуканкии .. гледам филм(някоя комедия по принцип) .. Излизам с някоя фр и се лигавим .. Гледам да се разсейвам и да не мисля за тфа :)

soulja_girl4e
04-15-2008, 15:01
най-лесно е да си хлъцнеш вените... :grin:
в пирогов е мн забавно и всичко забравяш... 8-)

Gothique♫
04-15-2008, 18:48
Продължавам си живота както му е по старо :-| :-|

megiii
04-15-2008, 22:07
Mi az se depresiram o6te pove4e,sly6am zdyhva6ta myzika,pla4a i se smeq ednovremenno,4e sum tolkova glypava i stradam za 4ovek,koito ne si zaslyjava!Sled tova nqkolko dni non stop kafeta,sre6ta s priqteli,novi hora,diskoteki....!Razgovorite s priqteli su6to mnogo pomagat! :)

PK
04-16-2008, 08:10
Надувам някъф пънк и отивам да прая салта от някви неща...

xXxScreamxXx
04-16-2008, 08:18
честно казано аз си пускам музика легнал и натъмно така ми става по добре


i az takamm :-D :-D 8) 8) 8-) :P

xhuxhu
04-16-2008, 10:01
xax mi az si davam 24 4asa f koito da tyja da ritam da blyskam da krqkam :D sled fa pochvam da pi6a poemi :D:D:D i... qm mnogo shokolad i nai ve4e muzikata e na 6 s nekoi veseli pesni

NightSky
04-16-2008, 10:08
Не си губя времето да страдам за човек, който ме е разочаровал. Продължавам си живота :)

Co0kIe
04-16-2008, 19:17
Пускам си музиката на 6 и си рисувам графити (колкото и да звучи странно - помага)!

Co0kIe
04-16-2008, 19:18
Пускам си музиката на 6 и си рисувам графити (колкото и да звучи странно - помага)!

BlueMushroom
04-16-2008, 22:02
Povecheto puti proticha po sledniq nachin..
Sqdam pred kompa,otvarqm papkata ozaglavena "depresarska muzika",izbiram vsichki nai-depresirashti parcheta,slusham gi otnovo i otnovo i otnovo,v sushtoto vreme cheta tujni razkazi po neta i saprejivqvam vsichko zaedno s geroite.prez vremeto dokato cheta reva zaradi moq si problem,reva i zaradi problema na geroite ot razkaza...reva mnogo....psuvam,govorq sama na sebesi kak nqma da ostavq jivota da me prechupi,peq si edna pesnichka (get better,everything is gonna get better :D )...prodaljavam da reva i da slusham depresirashta muzika.namiram nqkoi nepoznat abonat ot skype za da mu spodelq vsichkite si problemi (neshto kato koshche za emocionalni otpadaci)pishem si dulgo vreme sled koeto mi ulekva i spiram da reva.za moment zabravqm za vsichko i za da mi stana po-dobre pochvam da si pravq razkrasqvashti proceduri v domashni usloviq,vzimam si 40 minuten doresht dush,maja se s razni kremcheta i prodaljavam s maskite.kato mi umruzne izkarvam vsichki drehi ot gardetoba si na kup na zemqta i pochvam da si pravq razni kombinacii pred ogledaloto.izbiram vazmojno nai sharenite drehi i se obajdam na nqkoq priqtelka.izlizame na po birichka,napulvam i glavata s gluposti ot koeto oshte poveche mi olekva,posle pochvame da se smeem na prostotii i vs otnovo stava hubavo.v momenta v koito se pribiram vkushti s qko nastroenie izvednuj pak se sduhvam pak sqdam pred kompa pak otvarqm gorespomenatata papka i pak qko se sduhvam..reva...reva mnogo i pak si peq pesnichkata -get better,everything is gonna get better...zabolqva me glavata ot rev i reshaavam da si legna.leja v legloto 2 3 chasa mislq i reva premislqm vsichko.mislq pulnite gluposti i posle osaznavam che vsichko e bezmisleno zashtoto kakto sa kazali horata "utroto e po-mudro ot vecherta" ii zaspivam.sutrinta stavam pravq si sulno kafe pusha 5 6 tejki cigari ii vsichko e zabraveno.vsichko pak mi se struva krasivo i osaznavam che nqma smisal da se zatormozqvam s gluposti...ulekva mi super mnogo i pak sam shtastliva...v obshti linii tva e 8-) :D

GameMaster
04-18-2008, 18:59
Haide ....Oshte predlojeniq za nas depresiranite. :? ........

mon4etYyY
04-18-2008, 19:13
ami mila ,kakvo da ti kaja az li4no relaksiram s priqteli i dokato sym s tqh pone za malko zabravqm za lubovnite razo4arovaniq!!! :)

*SwEeTy_KiTtY*
04-18-2008, 19:30
Аз съм ужасно чувствителна!Когато имам "любовни разочарования" рева,рева и пак рева!Ама яко рев и то вечер!През деня някак се държа,но вечер кум 8,не знам защо,се сдухвам много,пускам си депресираща музика и си мисля за човека и рева....така мога с часове!Като вече не издържам,казвам на мама,говорим си дълго време,тя ме успокоява,дава ми съвет,минава ми....Ииии след около 2-3 дена...пак яко реване!Един ден дори сутринта не можех да стана за даскало,защото ме болеше главата,а като се погледнах в огледалото не можах да се позная....Трагедия!
Като съм депресирана обаче не обичам да се виждам с много хора!Това още повече ме депресира,а и обикновено,където и да отидем,от това място имам спомени,които ми напомнят момчето и направо....
Абе кой к'вото ще да казва,ама времето наистина лекува всичко!Е,на някои,като на мен,им трябва повече време(мислех,че окончателно съм забраила бившия си,ама неска пак си поплаках за него),но рано или късно намираш някой,който е по-достоен,по-добър и който наистина държи на теб и намираш смисъл и сили да продължиш...Важното е да не се предаваш ЗА НИЩО НА СВЕТА!!!
Успех на всички,които по някакъв начин са наранени или са в депресия! :-)

miss_91
04-18-2008, 19:41
qmm....gledam nqkoi film...pak qm...izlizam napivam se ii za desert gledam nqkoq animaciq za da ne mislq za uj taka nare4enata lubov :booooomb:

Pedq_Chovek
04-18-2008, 19:44
Поглеждам пистолета и се чудя дали да си отмъстя за преебалите ме..дали са заслужавали любовта ми ако е от люб. разочерование и така общо взето.

Pedq_Chovek
04-18-2008, 19:45
Поглеждам пистолета и се чудя дали да си отмъстя за преебалите ме..дали са заслужавали любовта ми ако е от ляб. разочерование и така общо взето.

pasii_sladuranata
04-18-2008, 19:59
гушкам меченцето много сило и се опитвам да викам викам веднаж и после си викам абе ебала сам му майката :lol: 8)

skatemore
04-18-2008, 20:01
нищо кво требва да права 8-)

jotitu
04-18-2008, 20:02
. ям :grin:

Div_angel_f
04-18-2008, 20:38
Или рева да си изкарам бяса, че не ме е огряло или излизам да пия с приятел(к)и :grin:

GameMaster
04-19-2008, 06:45
Dam...Edni se typchat,drugi plachat...a treti prosto izlizat s priqteli.A predstavqte li si kakvo ni e na nas horata s malko priqteli??? :? ....Mnogo e kofti i da se chudi chovek kak da se uteshava pred kompa.Pone naduvam muzikata do dupka i pozabravqm malko ...a v kraina smetka glavata me boli i si zabravqm za drugite problemi...... :D

nymphetamine108
04-19-2008, 08:01
Ам... купувам си кофичка с течен шоколад, рева на някоя приятелка по телефона, пускам си един сладникав американски филм и на края му настроението ми е г/д добре. В следващите няколко дни гледам да не съм сама... Приятелите са му майката :)

sexita
04-19-2008, 08:41
Ами...аз съм се научила да се влюбвам във всеки,защото...не знам...рядко си харесвам някое момче за гадже...претенциозна ли съм,не знам,но често аз си ги избирам и гледам да са много готини,да ми отиват,да ми завиждат другите...абе не знам...но тва е,че с който тръгна винаги възлагам голями надежди...
Понякога човекът ми омръзва и го късам,но ако той ме скъса...което ми с е случвало 2 пъти до сега...просто съм скапана... 8)
Гадно ми е...да...рева 2-3 дена...ама сега съм се научила направо да не губя време,ами направо да се насочвам към следващия...
Най-често си хващам някой,правя го на гъз и го оставям и така няколко докато не намеря някой,който да ме задържи по някакъв начин и докато не се влюбя пак.
Но по принцип с този номер бързо ги разлюбвам.Сложно е при мене,ама сега съм си добре и вече 2 месеца и половина си седя с човек,в който супер много съм влюбена и не искам да говоря,за да не се развали нещо :-D но тази връзка ще продължи....знам! Може и малко да сме заедно,но ходим сериозно и двамата го знаем :-)

selo_girl
04-19-2008, 16:21
режа си вените .. после се беся ...:razz: звъня на меню самоубийства ... напивам се ... вкарвам си 5-6 ... гръмвам се :D ако и това не помогне мм не знам ...пускам някоя чалга това със сигурност ще ме убие (а пък някой хора в този форум едно обичам те от сърце не могат да кажа пък говорят за любовни разочарования ... на къде отива светът :( ?! )

Sweet`dreams
04-19-2008, 17:44
Ам... купувам си кофичка с течен шоколад, рева на някоя приятелка по телефона, пускам си един сладникав американски филм и на края му настроението ми е г/д добре. В следващите няколко дни гледам да не съм сама... Приятелите са му майката :)
:razz: :smt002 :smt006 Браво :D Това е доказано...един от най-добрите начини да преодолееш депресията след някоя неуспешна връзка, несподелена любов или просто по време на самотата. Проблема при мен обаче е, че това не трае с дни. Аз лично, си пускам някоя песничка като Single на Natasha Bedingfield и си мисля колко много е изпуснал човека, който ме е наранил. Излизам из магазините, дори и да не ми се ходи на някой купон, пак отивам и така...просто когато си сред хора успяваш поне малко да забравиш. Може би времето наистина лекува или поне се надявам да е така. Имам приятелка която се депресира...все ревливи песни, плаче всяка вечер, мисли постоянно за него и после ми казва, че иска да го забрави. Е как да стане това? Не правете тази грешка. Хората добре са казали "Далече от очите, (тук бих добавила и ума ) далече от сърцето."

P.S. Ааа... ии помнете, че винаги може да е по-зле. Любовта не е всичко в живота. И без нея има смях, приятели, семейство....шоколад и много усмивки. Все ще си намерите половинката, няма за къде да бързате. Колко стари моми познавате :-D Не са толкова много, нали? Значи имате шанс :)