PDA

View Full Version : ГОЛЯМАТА???



bunny...killer
04-13-2008, 17:48
Вярвате ли в голямата любов,която е вечна???Или обикновено е първата и е "ярка,опустошителна,бърза..." ???? :smt049 :smt049 :smt049

S_L_A_D_U_R_K_A
04-13-2008, 17:56
Иска ми се да вярвам, но не познавам примери за вечна любов :D

st1ka
04-13-2008, 18:16
Вярвам,да...и пак ще дам пример! Една моя позната изгуби мъжа си преди повече от 10 години и когато и днес я питам за него знаете ли какво ми отговаря?!?"Аз цял живот ще съм влюбена в него...и никой никога няма да го замени..."И до ден днешен тя не му е изневерила...

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:18
Вярвам,да...и пак ще дам пример! Една моя позната изгуби мъжа си преди повече от 10 години и когато и днес я питам за него знаете ли какво ми отговаря?!?"Аз цял живот ще съм влюбена в него...и никой никога няма да го замени..."И до ден днешен тя не му е изневерила...
Ти да не и си светила :D

Vladkoy
04-13-2008, 18:28
Няма вечна любов .. на 10-тата години поне единият омръзва на другия.

LipSoFAnAnGel
04-13-2008, 18:28
Вярвам,да...и пак ще дам пример! Една моя позната изгуби мъжа си преди повече от 10 години и когато и днес я питам за него знаете ли какво ми отговаря?!?"Аз цял живот ще съм влюбена в него...и никой никога няма да го замени..."И до ден днешен тя не му е изневерила...Винаги съм се радвала на такива хора,който когато са казвали обичам те са го чувствали наистина и любовта им никога не е свършила или истинала....Дано има повече такива хора

Crafter
04-13-2008, 18:29
Романтиката е едно, но това вече е болно и наивно отношение. Голямата любов...
И какво? Дай сега да робуваме на идеята, че на този свят има само по един човек за нас и не го ли открием - мъка.
Всичко е процент. Шанс да си паснеш с половинката си до едно ниво, на което спокойно можете да живеете един с друг.

st1ka:
На теб искам да ти кажа, че имам позната, която вече е над 60 години. Страхотна жена, изключително интелигентна и мъдра. Загубила е съпруга си преди двадесет и нещо години, а той й е бил първият във всяко едно отношение. От него има две деца, но като си говориме тя не веднъж ми е казвала, че все още го обича, но също така съжалява за времето, което е прекарала сама вместо да се върне към живота. Доста по-склонен съм да и повярвам, защото тя се връща от там накъдето отиваме ние.

Emsi
04-13-2008, 18:37
Да :).

prettyIdeath
04-13-2008, 18:54
За вечна - не :? Вярвам че човек има една голяма и истинска любов и това е тази която го е накарала да повярва в смисъла на тази дума и да се замисли какво точно означава /въпреки че не знам някой който е могъл да я обясни/...
Иска ми се сегашното което чуствам да е вечно, но знам че някой ден ще е просто уважение, привързаност и т.н., защото един ден само това остава...

st1ka
04-13-2008, 19:46
Вярвам,да...и пак ще дам пример! Една моя позната изгуби мъжа си преди повече от 10 години и когато и днес я питам за него знаете ли какво ми отговаря?!?"Аз цял живот ще съм влюбена в него...и никой никога няма да го замени..."И до ден днешен тя не му е изневерила...
Ти да не и си светила :D

Може пък и да съм и светела пък, представи си... Споделя ми е, не е на 10 че да ме лъже и т.н.

st1ka
04-13-2008, 19:49
Романтиката е едно, но това вече е болно и наивно отношение. Голямата любов...
И какво? Дай сега да робуваме на идеята, че на този свят има само по един човек за нас и не го ли открием - мъка.
Всичко е процент. Шанс да си паснеш с половинката си до едно ниво, на което спокойно можете да живеете един с друг.

st1ka:
На теб искам да ти кажа, че имам позната, която вече е над 60 години. Страхотна жена, изключително интелигентна и мъдра. Загубила е съпруга си преди двадесет и нещо години, а той й е бил първият във всяко едно отношение. От него има две деца, но като си говориме тя не веднъж ми е казвала, че все още го обича, но също така съжалява за времето, което е прекарала сама вместо да се върне към живота. Доста по-склонен съм да и повярвам, защото тя се връща от там накъдето отиваме ние.

Тя е продължила да живее, защото има за кого - за нас нейните ученици, за децата, за внуците... Но веднъж загубила човека до себе си не е искала повече да го търси, защото никога няма да го намери същия...Но всеки решава сам за себе си! Аз се гордея с това, че познавам такава жена, която дори и след гроба пак остава вярна!

kifla
04-13-2008, 19:54
Аз пък вярвам в тази любов и тя е първата и истинска ,когато за първи път си се влюбила и за първи път си опитала от всичко с този човек!

schhhhhhh
04-13-2008, 20:00
Има силна,истинска и дълга любов,може и вечна да има,но според мен примерите за такава са много малко.

MiMcHeToOo
04-13-2008, 20:09
Не знам в кво вярвам, но знам, че обичам много силно и, че любовта ми ако е истинска продължава дълго...

BlueFace
04-13-2008, 20:38
Аз познавам несподелената любов и любовта изградена на виртуално изграден образ!Все още си търся "моето" момиче! :-D

sladkъ_mackъ
04-13-2008, 20:53
az vqrvam v ve4nata lubov :) kogato si obi4al edin 4ovek silno i istinski,to vuv vseki drug 6te tursi6 nego i nqma da moje6 da obikne6 drug taka,kakto si obi4al!

MiLeNcHeToO
04-13-2008, 21:39
kogato si vluben si misli6,4e nemoje6 da jivee6 bez 4oveka do teb,4e vinagi 6te go obi4a6,4e 6tastieto 6te e ve4no i t.n...no kakto kazvat ,lubovta e prekrasna kato pesen,no vsqka pesen si ima krai...spored men ve4na lubov nqma,vs e vupros na vreme...minavat 2,3 god i v edin prekrasen den razbira6,4e ve4e ne izpitva6 su6tite izpepelqva6i 4yvstva kato ot edno vreme.. :)

Ivalinka
04-14-2008, 13:27
вярвам,че истинската любов те удря като гръм....за момент загубваш ума и дума и не знаеш къде се намираш,но постепенно се оправяш и оставаш със спомена за бурята :) :-)

mimoza16
04-14-2008, 13:57
vqrvam 4 sa6testvuva.... no 4esto horata ne q zabelqzvat i q otminavat...maika mi i ba6ta mi sa primer za GOLQMA i ISTINSKA lubov!

gabi_94
04-14-2008, 17:07
много ми се иска да вярвам, дано има....

lyloster
04-14-2008, 20:44
много ми се иска да вярвам, дано има....


+1

love_veselka
04-14-2008, 20:56
много ми се иска да вярвам, дано има....

+1.
Все още ни е рано да говорим за голямата любов.Любов да се омъжиш,да живееш и да родиш дете на мъжа когото обичаш и когато остарееш да се замислиш дали найстина си бил щастлив с дадения човек, ето това според мен е истинска любов.

Co0kIe
04-15-2008, 13:05
Да! :)

w0sh
04-15-2008, 13:06
С риска да се повторя. Любов няма.

bibo
04-15-2008, 13:09
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o

punkarkata
04-15-2008, 13:16
mi spored men nqma ve4na liubov nz ne mislq 4e edin 4ovek moje6 da izdurji6 cql jivot nqkoi den pak si namira6 dr pove4e ti haresva i tka no ima ne6to za malko moje bi haresvane privli4ane a nqkoi hora si mislqt 4e tova e liubovta ne e tka!! mn rqdki slu4ai e za ve4na liubov 8-) 8-) 8)

w0sh
04-15-2008, 13:17
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

bibo
04-15-2008, 13:20
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?

w0sh
04-15-2008, 13:21
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?
Yup Но уважвам правото на другите да се заблуждават.

bibo
04-15-2008, 13:24
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?
Yup Но уважвам правото на другите да се заблуждават.

O,да са живи и здрави 6-те милиарда заблудени на планетата...

w0sh
04-15-2008, 13:27
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?
Yup Но уважвам правото на другите да се заблуждават.

O,да са живи и здрави 6-те милиарда заблудени на планетата...
Да ти кажа преди 350 години всичкис а си мислили,че земята е плоска така ,че общоприетото не винаги е вярно; Освен това имаш още 4 милиарда души , които вярват в исляма и други религи, които са атеисти, или които просто не вярват в любовта ,ч така че си много далеч от 6 милиарда. Пък и няма пенсионер който да вярва... то кво стана вие сте малцинство.

bibo
04-15-2008, 13:32
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?
Yup Но уважвам правото на другите да се заблуждават.

O,да са живи и здрави 6-те милиарда заблудени на планетата...
Да ти кажа преди 350 години всичкис а си мислили,че земята е плоска така ,че общоприетото не винаги е вярно; Освен това имаш още 4 милиарда души , които вярват в исляма и други религи, които са атеисти, или които просто не вярват в любовта ,ч така че си много далеч от 6 милиарда. Пък и няма пенсионер който да вярва... то кво стана вие сте малцинство.

Всеки човек обича нещо...Дори хората за които ти говориш обичат своя Бог,близки деца и т.н.Обаче само хората които са способни и имат късмет могат да срещнат исктинската любов(говорим за човек от противоположния пол)..така че любов винаги е имало и ще има докато съществува човечеството..

w0sh
04-15-2008, 13:38
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?
Yup Но уважвам правото на другите да се заблуждават.

O,да са живи и здрави 6-те милиарда заблудени на планетата...
Да ти кажа преди 350 години всичкис а си мислили,че земята е плоска така ,че общоприетото не винаги е вярно; Освен това имаш още 4 милиарда души , които вярват в исляма и други религи, които са атеисти, или които просто не вярват в любовта ,ч така че си много далеч от 6 милиарда. Пък и няма пенсионер който да вярва... то кво стана вие сте малцинство.

Всеки човек обича нещо...Дори хората за които ти говориш обичат своя Бог,близки деца и т.н.Обаче само хората които са способни и имат късмет могат да срещнат исктинската любов(говорим за човек от противоположния пол)..така че любов винаги е имало и ще има докато съществува човечеството..
През цялото време ви говоря за Любовта за която се пише в този форум . И аз обичам майка си и баща си... но това е от уважение и благодарност. Не е слабост както л=бовта към Бог или други глупости.

MartyParty
04-15-2008, 13:48
Чак да вярвам-не....Надявам се да съществува.

zlobny_lady_836
04-15-2008, 14:07
еми ... според мен човек веднъж се влюбва истински, но с течение на времето любовта се превръща в привързаност към този до теб, а ако загубиш голямата си любов ... трудно можеш да се влюбиш отново. За мен любовта е - мисълта за другия да не те напуска, каквото и да ти кажат ако изобщо чуеш от разсеяността си да мислиш за другия пак да свързваш казаното ти с него. Когато наближи момента на вашата среща ... само при мисълта за това да имаш чувството, че ще полетиш, че в стомаха ти пърхат хиляди пеперуди и всички казано по адрес на другия да те вбесява до болка и да кипиш отвътре всеки път когато някой се опта да го оскърби, а ревността... тя не се намесва често ако двамата имате доверие един на друг и не си давате поводи да се разрушава :) :grin: ако сте съгласни с мен сами ще можете да прецените кога е дошла истинската любов! А колкото до етапите на любовта според мен преминават така: Първо може да ти допадне някой, да го харесаш, да започнеш да му споделяш много неща, неизречени пред другите, да го заобичаш и да ти е опора когато не ти е на кеф ... тогава според мен можеш да мислиш за ИСТИНСКА любов :) :P

zlobny_lady_836
04-15-2008, 14:14
С риска да се повторя. Любов няма.

В голяма грешка си...Т'ва че отделни хора не могат да обичат е отделен въпрос.. :-o
Това,че отделни хора страдат от слаба психика е отделен въпрос.
Търсенето ан човек само за да изпитат силното привличане наречено"любов" ги обозначава точно като такива... слаби малодушни полу-хора.

Значи според теб ако човек обича е слаб и малодушен така ли?
Yup Но уважвам правото на другите да се заблуждават.

O,да са живи и здрави 6-те милиарда заблудени на планетата...
Да ти кажа преди 350 години всичкис а си мислили,че земята е плоска така ,че общоприетото не винаги е вярно; Освен това имаш още 4 милиарда души , които вярват в исляма и други религи, които са атеисти, или които просто не вярват в любовта ,ч така че си много далеч от 6 милиарда. Пък и няма пенсионер който да вярва... то кво стана вие сте малцинство.

Всеки човек обича нещо...Дори хората за които ти говориш обичат своя Бог,близки деца и т.н.Обаче само хората които са способни и имат късмет могат да срещнат исктинската любов(говорим за човек от противоположния пол)..така че любов винаги е имало и ще има докато съществува човечеството..
През цялото време ви говоря за Любовта за която се пише в този форум . И аз обичам майка си и баща си... но това е от уважение и благодарност. Не е слабост както л=бовта към Бог или други глупости.
алоууу приятел осъзнай се ... това за което говориш ти - към майката и бащата не е Любов. Това е обич...а любовта вече ви я описах :)

w0sh
04-15-2008, 14:16
Я кажи тогава като изпитваш любов защо казваш обичам те, чиито корен е "обич"

zlobny_lady_836
04-15-2008, 14:19
Я кажи тогава като изпитваш любов защо казваш обичам те, чиито корен е "обич"
а я кажи защо не казваш обичам а влюбена съм

w0sh
04-15-2008, 14:20
Я кажи тогава като изпитваш любов защо казваш обичам те, чиито корен е "обич"
а я кажи защо не казваш обичам а влюбена съм

И обичам казвате нали?

jeni92_abc
04-15-2008, 15:14
:smt007 да :smt007

Miss_Perfekt
04-15-2008, 15:27
С риска да се повторя. Любов няма.
+1 колкото и да ми се иска да вярвам просто немога убиха ми всички надежди че я има :? но дано да греша

zlobny_lady_836
04-15-2008, 15:27
според мен ако двете неща бяха едни и същи нямаше да има различни думи ;)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 15:31
С риска да се повторя. Любов няма.
+1 колкото и да ми се иска да вярвам просто немога убиха ми всички надежди че я има :? но дано да греша
ем на теб са ти убили надеждите ... НЕДЕЙ ТАКААААА надеждата умира последна ... винаги ще имаш шанс да се влюбиш отново,но ако твоите надежди наистина се изгубят то други хпора в момента са щастливо влюбени и наистина вярват в любовта :)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 15:31
С риска да се повторя. Любов няма.
+1 колкото и да ми се иска да вярвам просто немога убиха ми всички надежди че я има :? но дано да греша
ем на теб са ти убили надеждите ... НЕДЕЙ ТАКААААА надеждата умира последна ... винаги ще имаш шанс да се влюбиш отново,но ако твоите надежди наистина се изгубят то други хпора в момента са щастливо влюбени и наистина вярват в любовта :)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 15:32
С риска да се повторя. Любов няма.
+1 колкото и да ми се иска да вярвам просто немога убиха ми всички надежди че я има :? но дано да греша
ем на теб са ти убили надеждите ... НЕДЕЙ ТАКААААА надеждата умира последна ... винаги ще имаш шанс да се влюбиш отново,но ако твоите надежди наистина се изгубят то други хпора в момента са щастливо влюбени и наистина вярват в любовта :)

Miss_Perfekt
04-15-2008, 15:34
С риска да се повторя. Любов няма.
+1 колкото и да ми се иска да вярвам просто немога убиха ми всички надежди че я има :? но дано да греша
ем на теб са ти убили надеждите ... НЕДЕЙ ТАКААААА надеждата умира последна ... винаги ще имаш шанс да се влюбиш отново,но ако твоите надежди наистина се изгубят то други хпора в момента са щастливо влюбени и наистина вярват в любовта :)
Радвам се за тези които се обичат но точно в този етап ми е добре и без любов ако въобще има такава дума.А за тези които се обичат обичайте се няма лошо :)

GabisiTa
04-15-2008, 15:54
Вярвам в истинската, голяма, вечна любов... Надявам се някой да не убие вярата ми в нея...

evelinka1122
04-15-2008, 19:15
за мен любов няма... пък за вечна не коментирам :lol:

TreeHill
04-15-2008, 19:24
просто аз рлз..

bunny...killer
04-16-2008, 14:25
Аммм...,явно за всеки е различно....Някои са били разочаровани и ги е страх да вярват,че може да се повтори,а други все още търсят... :)

Wrathchild
04-16-2008, 14:36
Толкова сте разводнили темата с глупавите си спорове, че чак губя желание да пиша тук...

slun4ice_90
04-16-2008, 14:46
Естествено. :grin: :-P :-) :smt049

soulja_girl4e
04-16-2008, 15:22
ima, spravka- Titanik :razz:

1000RR
04-16-2008, 17:53
Няма голяма и истинска любов!
Всяка нова любов е голяма и истинска! :D :D

hahavteen
04-16-2008, 19:14
Сигурна съм че съществува :)

sladko_dete
04-17-2008, 09:36
има я