PDA

View Full Version : Какво ги възбужда момичетата?



6ibanqka
04-13-2008, 20:28
Какво ви възбужда драги момичета в едно момче? :-)

Virtuallll
04-13-2008, 20:57
Много вълнува6та тема си пуснал браво! С нетърпение о4аквам коментари от ИСКРЕНИ моми4ета :grin:

_|_LolipOp_|_
04-13-2008, 21:00
Interestno \:D/

6ibanqka
04-13-2008, 21:40
тц тц , нещо са срамежливи и не си признават. Аз ако вида тема в която момиче да пита момчетата същото, веднага ще кажа 8)

Само 2 мнения сме кочови :x :-D :?

punkarkata
04-13-2008, 21:44
ami neka da pomislq nai vajnoto e da ima silni ruce s koito da te pegru6ta i dokosva i da te celuva nejno da ima huav stegnat zadnik i da si ima onva otpred koeto e nai vajno :D da e krasiv da e 4ist!! 4e nqma da spa s nqkoi koit ne sa e mil ot 1 godina :D da e mujsetven pone tqloto a liceto da e nejno sq tva e moq vkus seki si ima vkus!

I_likE_Sex
04-13-2008, 23:40
Много вълнува6та тема си пуснал браво! С нетърпение о4аквам коментари от ИСКРЕНИ моми4ета :grin:

А бе хора така и така не се научихте каде са ч,ш,щ на Bulgarian Phonetic-а
значи за тези които не знаят ч-то е ` а ш и щ са [ ] !!!!!!!! Стига с тия малоумни 6-ци и 4-ки, че са много дразнещи!

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-14-2008, 05:55
Мен ме възбужда приятелят ми... :-D
Сега сериозно: харесвам дълги коси, тъмнокафеви блестящи очи, пълни с желание и страст, някоя по-страстна целувка, когато приятелят ми ме хване за дупето или за гърдите ми (хайде, това последното, когато сме насаме :oops: ). Такива ми ти работи. :)

sex_igra4ka
04-14-2008, 08:34
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

MapTa
04-14-2008, 12:01
Мъже, които ми бягат :oops:

linka92
04-14-2008, 12:07
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

+1.Ako e i s pystri ili zeleni ochi me smqtaite za gotova :D 8-)

marina star
04-14-2008, 12:07
aromata,pogleda,daha,kojata,tqloto...

ubuntu
04-14-2008, 12:11
ami neka da pomislq nai vajnoto e da ima silni ruce s koito da te pegru6ta i dokosva i da te celuva nejno da ima huav stegnat zadnik i da si ima onva otpred koeto e nai vajno :D da e krasiv da e 4ist!! 4e nqma da spa s nqkoi koit ne sa e mil ot 1 godina :D da e mujsetven pone tqloto a liceto da e nejno sq tva e moq vkus seki si ima vkus!
Е нямаше нужда да ме описваш :grin: :oops:

Slun4evko
04-14-2008, 13:29
Стойката му,начина по който изглежда,когато е само по дънки и потник...мммм....Различни работи,някой жест/когато си отмята къдравата коса :grin: / или движение на тялото/когато се надвеси над мен на леглото/,начина,по който ме прегръща,по който ме хваща и целува страстно.Самият той ме привлича наистина много,иначе нямаше как да ме възбужда. Обичам го и може би това е съществения фактор при мен.Защото познавам доста момчета,които изглеждат наистина готино,харесват ми и им се възхищавам,но само до там,те не биха ме възбудили.

VerryBerry
04-14-2008, 13:57
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

+1.Ako e i s pystri ili zeleni ochi me smqtaite za gotova :D 8-)

Ооо,даааа :oops:

hottie
04-14-2008, 15:48
Много неща ме възбуждат :D Обичам да се излегне на канапето небрежно(или да седне на стола) и да ме гледа втренчено тип "ела тук да ти покажа какво ще ти се случи".
Възбужда ме да си ни представям понякога в някоя конкретна ситуация - като например той да ми е шеф, а аз палавата му секретарка :oops:
Да се разхожда гол вкъщи, да излезе от банята и да си пусне кърпата на земята...да седне пред телиевизора с бира в ръка пак ме възбужда много.

ubuntu
04-14-2008, 16:34
Много неща ме възбуждат :D Обичам да се излегне на канапето небрежно(или да седне на стола) и да ме гледа втренчено тип "ела тук да ти покажа какво ще ти се случи".
Възбужда ме да си ни представям понякога в някоя конкретна ситуация - като например той да ми е шеф, а аз палавата му секретарка :oops:
Да се разхожда гол вкъщи, да излезе от банята и да си пусне кърпата на земята...да седне пред телиевизора с бира в ръка пак ме възбужда много.
Определено си жена мечта ... :oops:

Anabel
04-14-2008, 16:43
Ми много се възбуждам от някои любовни игрички.Като например той доктор-аз пациентка :oops:.Абе много неща.

lilit_666
04-14-2008, 16:52
Mен ме възбужда дългата коса, харесвам едри момчета, но не дебели или мн мускулести-просто едри със силни ръце, които да ме сграбчат.Плътни устни и големи очи с жив и предизвикателен поглед. Цвета няма значение, но с нещо да са уникални.
И все пак има мн хубави момчета, които просто не биха могли да ме възбудят. За това действията, оригиналността и разнообразието в поведението ми правят впе4атление.Нека 1 ден е весел, др- сериозен, 3-ти страстен, мрачен, като дете......
Ако момчетата се рържаха така, сиг изневерите от страна на женските екземпляри щяха да са по- малки,защото няма да ни доску4ава(а предполагам се отнася и за 2 пола-мом4етата ще кажат...)

nether
04-14-2008, 17:31
Mен ме възбужда дългата коса, харесвам едри момчета, но не дебели или мн мускулести-просто едри със силни ръце, които да ме сграбчат.Плътни устни и големи очи с жив и предизвикателен поглед. Цвета няма значение, но с нещо да са уникални.
И все пак има мн хубави момчета, които просто не биха могли да ме възбудят. За това действията, оригиналността и разнообразието в поведението ми правят впе4атление.Нека 1 ден е весел, др- сериозен, 3-ти страстен, мрачен, като дете......
Ако момчетата се рържаха така, сиг изневерите от страна на женските екземпляри щяха да са по- малки,защото няма да ни доску4ава(а предполагам се отнася и за 2 пола-мом4етата ще кажат...)
Под този знаменател спада ли, да ти казва, че те обича и да се държи мило с теб, а на другият ден да си му безразлична, единия ден да му пука за тебе, а на другия да се прави, че не те познава? Това да ви е интересен направо ме скъсва от смях. хахаха ама така си е :-o

hottie
04-14-2008, 19:14
Много неща ме възбуждат :D Обичам да се излегне на канапето небрежно(или да седне на стола) и да ме гледа втренчено тип "ела тук да ти покажа какво ще ти се случи".
Възбужда ме да си ни представям понякога в някоя конкретна ситуация - като например той да ми е шеф, а аз палавата му секретарка :oops:
Да се разхожда гол вкъщи, да излезе от банята и да си пусне кърпата на земята...да седне пред телиевизора с бира в ръка пак ме възбужда много.
Определено си жена мечта ... :oops:

:oops: :oops: :oops:

lucifer_fan
04-14-2008, 21:10
Ми мен ме възбуждат страстни целувки,обичам да се гушна в някой и да го усещам близо до себе си...Ааа и обожавам да ме хванат за дупето! :oops:

didkata
04-15-2008, 12:00
едно момче от нашия клас има мн мн перверзно излъчване :oops: :oops:

BaTe_Martoo
04-15-2008, 15:59
*funny_bunny* i moito gadje misli kato teb 8-)

WarlocK
04-15-2008, 16:18
...Ааа и обожавам да ме хванат за дупето! :oops:
Е то тва си е редовното :D

6ibanqka
04-15-2008, 16:49
едно момче от нашия клас има мн мн перверзно излъчване :oops: :oops:
снимка имаш ли, или да речем от някой сайт да постнеш :P

zero
04-15-2008, 17:39
Агх ?!?
Ко ше кажете за такива които се правят на шемети ?
(да псува често..., и др)
(браво за темата)

charlotte
04-15-2008, 17:44
Аз си падам леко фетишистка-фланелка на любимият ми отбор Ливърпул върху него ме изкарва извън мен.Също така и победите...
Чисто физиологично-целувките по врата :)

mimsssssss
04-15-2008, 18:09
aromata,pogleda,daha,kojata,tqloto...
+1

Hilary_
04-15-2008, 18:39
да бъде мил,нежен,страстен...романт чен...да прави малки жестове без повод...и за още много други неща се сещам... :wink: зависи много от всеки какво предпочита... :) :-|

niggadick
04-15-2008, 18:48
Много неща ме възбуждат :D Обичам да се излегне на канапето небрежно(или да седне на стола) и да ме гледа втренчено тип "ела тук да ти покажа какво ще ти се случи".
Възбужда ме да си ни представям понякога в някоя конкретна ситуация - като например той да ми е шеф, а аз палавата му секретарка :oops:
Да се разхожда гол вкъщи, да излезе от банята и да си пусне кърпата на земята...да седне пред телиевизора с бира в ръка пак ме възбужда много.
Определено си жена мечта ... :oops:

:oops: :oops: :oops:ОО да тя наистина е жената мечта
-красива
-не особено претенциозна
-палава в леглото
-радва се на дребни неща абе земен човек
ама е по-голяма от мен бе д**ба

sexita
04-15-2008, 19:10
8-) 8-) 8-)

niggadick
04-15-2008, 19:14
Когато на гаджето ми му стане,а аз винаги проверявам :D ...дори да не правим секс...ей така,се случва и като пипна и видя,че е твърд и почвам да се подхилквам...ама адски се възбуждам...а той мисли,че му се смея и подигравам :D Е много си гадна - "изкаш ама няма " :D

Beb4e__to
04-15-2008, 19:16
мен пък ме възбужда когато ме хване за 6ията като ме стисне малко по силни4ко погледне ме с един такъф страстен поглед и ме притисне ф някоя стена :razz: веднъж така ме тресна 4е цицина 6тях 6те6е да ми излезе и така ме хвана 4е 6те6е да ме уду6и ама бе6е върха :grin:

sexita
04-15-2008, 19:17
Когато на гаджето ми му стане,а аз винаги проверявам :D ...дори да не правим секс...ей така,се случва и като пипна и видя,че е твърд и почвам да се подхилквам...ама адски се възбуждам...а той мисли,че му се смея и подигравам :D Е много си гадна - "изкаш ама няма " :D
:-D

alenka
04-20-2008, 13:16
da ne e mnogo edar, okolo 180sm. s hubavo lice i slabi4ak da e po silen ot mene :D da me gu6ka i celuwa, govoreiki za savsem drugi ne6ta, da ne me glezi v nikaf slu4ai i da ne e romanti4en...lesno ;)

LP_GirL
04-20-2008, 21:21
ууу да момчета с дълга коса е супер яко .... силни ръце, не некви яко напопмани, просто силни ..... стегнато дупе и задулжително яка походка, не да ми се влачи, като некакв изпаднал тип .... ама най-възбуждащото се крие в погледа .... има някои момчета с мн первезни погледи :) :grin:

picha
04-21-2008, 15:51
Големата краставица есетвено! :D

trayana
04-21-2008, 16:49
Mен ме възбужда дългата коса, харесвам едри момчета, но не дебели или мн мускулести-просто едри със силни ръце, които да ме сграбчат.Плътни устни и големи очи с жив и предизвикателен поглед. Цвета няма значение, но с нещо да са уникални.
И все пак има мн хубави момчета, които просто не биха могли да ме възбудят. За това действията, оригиналността и разнообразието в поведението ми правят впе4атление.Нека 1 ден е весел, др- сериозен, 3-ти страстен, мрачен, като дете......
Ако момчетата се рържаха така, сиг изневерите от страна на женските екземпляри щяха да са по- малки,защото няма да ни доску4ава(а предполагам се отнася и за 2 пола-мом4етата ще кажат...)
+1

stefsi
04-21-2008, 17:41
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

+1.Ako e i s pystri ili zeleni ochi me smqtaite za gotova :D 8-)




Oooо СИВОЗЕЛЕНИ ОчИ :smt060 :smt060
ОбОЖавам сивозелени очи, напрао се разтапям

stefsi
04-21-2008, 17:44
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

+1.Ako e i s pystri ili zeleni ochi me smqtaite za gotova :D 8-)




Oooо СИВОЗЕЛЕНИ ОчИ :smt060 :smt060
ОбОЖавам сивозелени очи, напрао се разтапям


МРАЗЯ ХОРА СЪС СИНИ Очи :-x УЖАСНИ СА, ИЗГЛЕЖДАТ ТЪпИ и ОГРаНИЧЕНИ

Wicked_Kid
04-22-2008, 08:12
Да има пенис като на кон :lol: И дупето 8)

Choby85c35
04-22-2008, 09:34
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

+1.Ako e i s pystri ili zeleni ochi me smqtaite za gotova :D 8-)

Ооо,даааа :oops:
Момичета .... очите са ми пъстри , висок съм 180 см и съм 74 кг.Късо подстриган , НО ЗАЕТ !!!! :grin: :-D :D

Merito_
04-22-2008, 10:42
Напоследък всичко ме възбужда.Дори една проста еротична думичка подхвърлена ей така и край хах хормона ме е ударил :?

amatorium
04-22-2008, 11:00
Мен ме възбуждат мъже с палв и игрив поглед или пък такива с мн сериозен и незаинересован поглед.Също ме възбужда страстното сграбчване от по-високичък и по-силен мъж... :-)

+1.Ako e i s pystri ili zeleni ochi me smqtaite za gotova :D 8-)




Oooо СИВОЗЕЛЕНИ ОчИ :smt060 :smt060
ОбОЖавам сивозелени очи, напрао се разтапям


МРАЗЯ ХОРА СЪС СИНИ Очи :-x УЖАСНИ СА, ИЗГЛЕЖДАТ ТЪпИ и ОГРаНИЧЕНИ

Izkluchitelno tup i ogranichen sum. :lol:

nefchi_bs
04-22-2008, 12:44
mnogo neshta hah...nai-vajnoto e da nqma purhot i akne 8-) puk natuka she vidim :grin: :grin: :grin: :D :D

Ch0c0la73
04-22-2008, 13:35
celuvkite po vrata napravooo cqlata iztrapvam .. obojavam gi..iskam silni race s koito da me darji silno i sastervemeno mn nejnoo..mn mn me vazbujda kogato e legnal v/u mene i prez dankite useshtam kak mu e nadarven ;] obi4am da mi smu4i ustnite..(prikazvam za licety ama i za dr stava :lol: ) da mi bara dypetoo ponqkogaa .. ddz tarsq vse novi i noviii (devil) :-D

ShadowzZz
04-22-2008, 15:56
Мен ме разтапя,когато ме целува по вратлето или минава с пръстче по гръбначния ми стълб и ме гали в зоната на кръста,просто е уникално... А иначе ме възбуждат високи момчета с широки рамена.. 8)

suny_kally
04-22-2008, 18:08
mmm....... v edno mom4e mi....... az li4no obojavam kogato priqtelq mi me pregry6ta silno .... kato me celuva po cqloto mi tqlo i takiva narpavo e izpepelqva6to :---) :smt059 :)