PDA

View Full Version : Как да отворя гаджето?



Ivan_9@6
04-15-2008, 13:35
Здравейте,казвам се Иван и съм от град Варна.На 19 години съм и до сега не сам праил секс.Имам приятелка от 1 месец,която е на 17 и също е дествена.В четвартака ще ходим на рожден ден и след това най-вероятно ще го направим.Аз обаче се притеснявам,че не знам как да я "отворя" по най-добрият начин.Не знам точно какво да правя,че да я боли най-малко.Не ме интересува толкова маето удоволствие,а по-скоро нейното.Моля помогнете ми.Кажете ми и какво да очаквам от нея - кръв,болка... и някави съвети.

angel_girll
04-15-2008, 13:53
Ами има доста такива теми из форума достатъчно е да се поразровиш малко. Но мисля, че най важното ти го каза " Не ме интересува толкова маето удоволствие,а по-скоро нейното"

Ivan_9@6
04-15-2008, 14:06
Ами има доста такива теми из форума достатъчно е да се поразровиш малко. Но мисля, че най важното ти го каза " Не ме интересува толкова маето удоволствие,а по-скоро нейното"

Търсих доста из форума преди да я пусна темата,но никъде не намерих точни съвети на това какво да направя,че да я боли най-малко.Може би момичетата ще могат да отговорят по-добре на този въпрос.Аз може да искам да е така,но това не значи,че знам как да го направя.Нито пък дали ще има кръв,колко време е нужно,за да я "отворя" и колко ще я боли.

alex_devv
04-15-2008, 14:07
С отварачката

ubuntu
04-15-2008, 14:13
Като за начало с пръст, после с два и след тва народа го е казал...
П*тка се отваря с х*й не с пръст -действаш..
По дългичка любовна игра да е прилично влажна дори няма да е зле и лубрикнт да се използва... може малко да я близнеш долу.. котенцето не хапе... и общо взето не трябва да те е срам и да не сдухаш....
Айде успех :smt038 :smt031 :smt059 :smt008

BIZO
04-15-2008, 14:17
Че то не пише ли как се отваря?
И зарежи заблудата с лизането-то е масова конспирация и манипулация-с три думи-гнусно нещо е. :)

Ivan_9@6
04-15-2008, 14:20
Че то не пише ли как се отваря?
И зарежи заблудата с лизането-то е масова конспирация и манипулация-с три думи-гнусно нещо е. :)

Последно да я лизна ли отдолу преди или не?Защото единия пише едно,другия друго - аз съвсем не съм наясно та се обърквам. :D
Иначе благодаря,че ми давате съвети,много ми трябват.

BIZO
04-15-2008, 14:22
Че то не пише ли как се отваря?
И зарежи заблудата с лизането-то е масова конспирация и манипулация-с три думи-гнусно нещо е. :)

Последно да я лизна ли отдолу преди или не?Защото единия пише едно,другия друго - аз съвсем не съм наясно та се обърквам. :D
Иначе благодаря,че ми давате съвети,много ми трябват.

Е както си решиш,не е отровно ;)

Ivan_9@6
04-15-2008, 14:28
Ако пък някой има линк за сайт,в който има насоки и съвети или някаква подобна статия или тема от този форум,където се обсъжда това ще съм му много благодарен.Просто съм яко отчаян та трябва бързо да понауча това-онова. :oops:

BIZO
04-15-2008, 14:37
Нали въпросът ти беше за отварянето?
Зарежи лизането,че ще се отвратиш още на първия път.Човекът горе ти каза как се отваря :)

WarlocK
04-15-2008, 14:46
Лизането не върши работа, тряа да внимаваш, че първия път малко ги боли, пък и тая дето си й първи ще те помни много време. Само гледай по-леко и бавно, но славно!!! :)

bulgarche
04-15-2008, 14:50
Мисля че не си избрал най-подходящото място за първи полови контакти. А и не си прави сметките отрано.

1000RR
04-15-2008, 19:26
Спокойно аз ще се жертвам вместо теб и ще ти я отворя. :smt056
Тъкмо няма да се мъчиш :smt110
Щом си на 19 години предполага, че си точно момче но щом използваш такива брутални изрази като отваряне значи не ставаш. Ще се моля в четвъртък господ да ви е на помощ.
8-[ :D :D :D

Ivan_9@6
04-15-2008, 19:28
Мисля че не си избрал най-подходящото място за първи полови контакти. А и не си прави сметките отрано.


Мястото няма да е на купона,а у нас след това.Сигурно е вече,защото я питах ще дойде ли после да преспи у нас и тя се съгласи,като каза обаче да купя предварително "аз си знам какво" (демек кондоми).Всичко е сигурно само ми трябват някакви съвети как да я отворя,че съм яко спек,а това не е хубаво.Ако знам повечко сигурно ще се отпусна.

Virtuallll
04-15-2008, 19:56
Мястото няма да е на купона,а у нас след това.Сигурно е вече,защото я питах ще дойде ли после да преспи у нас и тя се съгласи,като каза обаче да купя предварително "аз си знам какво" (демек кондоми).Всичко е сигурно само ми трябват някакви съвети как да я отворя,че съм яко спек,а това не е хубаво.Ако знам повечко сигурно ще се отпусна.

Това е много хубаво, че ти е казала че е готова . Това че си притеснителен не е хубаво обаче, то понякога и аз съм доста притеснителен :-D . Немисля, че мога да ти дам добър съвет, тъй като и аз съм девствен, но предполагам че оралната любов е много приятна и ще и хареса много :)