PDA

View Full Version : nevazmojna lubov



piff4ence
04-18-2008, 17:12
ae hora,mnoo si padam po edno mom4e i mislq,4e i toi si pada po men,6toto ma zaribqaa mnoo zdravo,pak si ima gadje i toi znai,4e go haresvam pak se idva do mene nqkaf takaf i kat ma pogledni napraoo sa raztapqm,pak v sa6tnost ne moji ni6ty da mi predloji i samo me izma4va,kajete mi ko da praq?!??? :smt088

mese4ka
04-18-2008, 17:27
о само да иска може много да направи! докато няма пръстен на ръката може през спокойно да зареже другата и да бъде с теб друг е въпроса ако има чувства към нея,а съвсем друг е ако има чувства към двете ви първо разбери как стоят нещата :) успех

Radeto_
04-18-2008, 17:56
Не мисля, че има особен смисъл да мислиш за него - ако зареже нея заради теб каква е гаранцията, че няма да зареже и теб заради някоя друга - първо виж какво иска от теб и тогава му се връзвай насериозно

Cutie_Smile
04-18-2008, 18:05
Ами и аз съм в подобна ситуация в момента.... Според мен щом това момче е още с приятелката си ,тогава използва теб като някакъв начин за разнообразяване на ежедневието си ,но може и да бъркам ( дано да е така :) ). Ако питаш мен по-добре не прави нищо , а изчакай да видиш дали той ще предприеме нещо по-сериозно към теб. Ако да тогава супер за теб, ако пък не - нали знаеш той не е единствения :)
Успех :)

Obsession
04-18-2008, 18:21
Ако е влюбен в теб може да скъса с гаджето си и да има нещо между вас. Изборът е негов. Някой път, когато пак те сваля му кажи така неочаквано: "Защо се занимаваш с мен, заминавай при гаджето си!". И виж реакцията. ;) Това би му подсказало, че не си просто играчка межру другото и не може да "прехвърча" между двете ви! Но и ти сама трябва да знаеш дали искаш да продължавате така ил да прекъснете отношенията си. Защото казваш, че не можел да ти предложи... Обаче и помисли, ако скъса с другото момиче, заради теб, дали не би постъпил така с теб, заради друга?

zvezdichka777
04-18-2008, 18:25
Може пък да мисли нещо .. нещо като например да остави приятелката си или незнам.. не мога да мисля,нещо много ми се спи,кат скапана съм(извинете че се отклоних от темата) :-D

alex_devv
04-18-2008, 18:32
Като те погледнИ и направо се разтапяш :grin: :grin:
Направо се жИни за него! :razz:

Mementomori
04-18-2008, 18:53
Щом не може да сте заедно,няма смисъл само да се измъчваш или да си с него тайно,защото това е предателство и измама срямо приятелката му!Най-добре се отдръпни от него и насочи вниманието си към други неща.След време,ако е свободен може да опитате,но все пак не таи напразни надежди,бъди реалист и мисли за себе си!Успех!

InTheRain
04-18-2008, 21:56
Еми това, че има гадже , не означава, че няма да я зарежи ( гадно, но факт) Тей че ако наистина много го харесваш дай всичко от себе си да го спечелиш.. ако не си сигурна в чувставта си.. по добре не рискувай ами си намери някой друг :)

mimozkata
04-19-2008, 06:14
Не мисли за него!

Ou7taControL
04-19-2008, 06:18
може да я зареже.. да няма чувства към нея и си търси свалка с някой.. забрави го, опитай поне, или просто поговорете за вяс и за него и приятелката му за да се разберете.. или просто му се наслаждавай като те зарибява :)

GameMaster
04-19-2008, 06:31
oHhH...Pak li razni deto ne znaqt kakvo iskat???tctct...Mi OK.Znachi zaebavash si kletoto gadje i trygvash s onq....I kakvo??? Po-dobre li shte se chustvash ako si s onq i zarejesh kletoto momche??? Spored men nishto osobeno nqma da postignesh v kraina smetka samo omraza....Az vikam nai-dobre si stoi na zadnika i mirqsvai shtoto...Polse pyk da ne ni pishesh che si neshtastna ili podobni raboti.