PDA

View Full Version : първото гадже .. ОТ ДЕТСКИТЕ ГОДИНИ ;Р



cashmere
04-19-2008, 16:22
така търсих такава тема сички пишат за първото сериозно гадже нзм си кво .. на мен пък ми е интересно какво е било първото ви гадже в детската градина или началните класове предполагам че на всички би им било интересно :D :oops: аз например (това майка ми ми го разказа) в детската градина съм искала да се женя за някакво момче щоту баща му имал опел вектра :razz: :razz: явно съм харесвала марката :D вече не мисля така де ама .. та кажете и вие някакви забавни историики от детската градина :D :D

AFT
04-19-2008, 16:40
Аз пък помня как тормозех едно момче, пък то нищо не ми правеше, щот ме харесваше. xD Голям тормоз е било, той ми е разказвал как съм минала веднъж през него с една детска количка (дет си возим куклите вътре). 8-)

kocko
04-19-2008, 16:47
е аз несъм имал 6тото несъм ходил на детцка за тва бях до преди 1 година адцкия простак :grin: но са се у4ове4их :P

fuck_me_pls
04-19-2008, 17:25
xaxa az kat bqx i kat si har edno mom4e spaxme edni do drygi t.e leglata ni bqxa edno do drygo i az mu kazvax 4e go obi4am i nz ........ offf detska rabota :D :D :D :D 8)

xercu
04-19-2008, 17:28
Аз пък си имах едно русичко гадже , с едни красиви очи ... Тогава ми беше първата целувка ... по бузата 8-) :-)

alex_devv
04-19-2008, 17:43
на мен първото ми гадже не беше в детската, ами още преди да се родя.
един чичко влизаше при мен и ми носеше безброй бели писма от тайното ми гадже. след това като се родих си уговорихме среща и се видяхме...
от тогава сме неразделни

:lol: :lol: :lol:

GabisiTa
04-19-2008, 18:04
Детската градина... :lol: Беше отдавна, помня само че имаше едно момченце, което постоянно ми казваше, че като порастне ще се ожени за мен и когато мама идваше да ме взема го казваше и на нея същото... :-D :-D :-D :-D

scout4e94
04-19-2008, 18:05
v detskata gradina imah edno gaje s koeto imahme biznes vruzka ,lubov nqma6e ,zna4i az mu davah batman i robin /ek6un figurkite na brat mi/ a toi mi podarqva6e razli4ni 6nolki,ogledalca i greben4eta 8-)

scout4e94
04-19-2008, 18:06
v detskata gradina imah edno gaje s koeto imahme biznes vruzka ,lubov nqma6e ,zna4i az mu davah batman i robin /ek6un figurkite na brat mi/ a toi mi podarqva6e razli4ni 6nolki,ogledalca i greben4eta 8-)

Jeuelle
04-19-2008, 18:54
Ооооо , и моето гадже не беше от детската градина 8) .
Беше гаджето ми от село 8-) .
Бяхме къща до къща и се засичахме само ваканциите , защото той живееше доста далеч ( по морето).
Много ме беше срам от него , ама псоле взехме да играем на мъж и женааа , на певица и певееец 8-) 8-) 8-) 8-)
Не съм го виждала от 10-11 години сигурно.
Те си продадоха къщата и край с нашата любов :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

iiirish
04-19-2008, 19:19
баси глупостите - честно

cashmere
04-19-2008, 19:24
:D твой проблем че не те кефи ;) мен ме радва темата :D затова я пуснах :D

iiirish
04-19-2008, 19:25
:D твой проблем че не те кефи ;) мен ме радва темата :D затова я пуснах :D

първо - не виждам защо трябва да се радваме на подобни детинщини; и второ - не пиши хапливи постове - пуснала си темата, ми ок тогава, но понасяй всяко мнение

IceCold{Frozen`Heart}
04-19-2008, 19:38
Ооооо , и моето гадже не беше от детската градина 8) .
Беше гаджето ми от село 8-) .
Бяхме къща до къща и се засичахме само ваканциите , защото той живееше доста далеч ( по морето).
Много ме беше срам от него , ама псоле взехме да играем на мъж и женааа , на певица и певееец 8-) 8-) 8-) 8-)
Не съм го виждала от 10-11 години сигурно.
Те си продадоха къщата и край с нашата любов :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
оле и моето 1 гадже така. Бях на 5 години и помня, че все му пишех любовни писма :lol: . Голяма любов беше 8-) :P

Anarion
04-19-2008, 19:45
v detskata gradina imah edno gaje s koeto imahme biznes vruzka ,lubov nqma6e ,zna4i az mu davah batman i robin /ek6un figurkite na brat mi/ a toi mi podarqva6e razli4ni 6nolki,ogledalca i greben4eta 8-)


:lol: :lol: :lol:

Ебати якото 8-)

При мен пък също имаше един пичага, дето щяхме да се женим, но до брак така и не се стигна, няма и да се стигне :D

lovetanya
04-19-2008, 19:50
Ами аз си спомням че беше в детската градина. Той беше един такъв по-дребничък от мен...И един ден дойде при мен и ми каза че ме обича и тва беше 8-)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-19-2008, 20:15
така търсих такава тема сички пишат за първото сериозно гадже нзм си кво .. на мен пък ми е интересно какво е било първото ви гадже в детската градина или началните класове предполагам че на всички би им било интересно :D :oops: аз например (това майка ми ми го разказа) в детската градина съм искала да се женя за някакво момче щоту баща му имал опел вектра :razz: :razz: явно съм харесвала марката :D вече не мисля така де ама .. та кажете и вие някакви забавни историики от детската градина :D :D

Ми я да врътнем лентата назад :) Всъщност първия път когато едно момче ми каза ма ние сме си нещо гаджета беше в първи клас щото му разказвах едно филмче и ходехме заедно до лафката :lol: :D 8-) :razz:

SiNiStEr
04-19-2008, 20:17
Майките ни са фр.Той каза на майка ми,че ще се женим :oops:
После ми се разсърди защото не си бях отишла на село (той е от селото ми ) през лятото 8-)
Ама после се сдобрихме по мн готин начин :lol:
Вс келеши от улицата се състезавахме кой повече светулки ще хване :lol: ,тъй като той беше хванал доста ми ги подари и се сдобрихме 8)
Мн готино беше.... :oops: