PDA

View Full Version : Как да си го върна? :(



LoF_YoU
04-23-2008, 07:53
Значи.. миналата неделя бях на купонче за рд-то на една приятелка и там имаше едно момче,което преди много харесвах,но той не ми обърна внимание.Аз сега си имам гадже...или по-точно имах до вчера.. :( И там това момче ми каза,че сега той ме харесва и ако можеше да е както преди щеше да промени нещата..Аз му обясних,че харесвам приятеля си и никой друг не ме интересува..и го питах какво иска сега от мен?Той ми каза:една целувка...аз се позамислих малко и..целунах го :(:( но беше само 1 тъпа целувка..и някой е казал на гаджето ми и вчера той ми каза че е по-добре да скъсаме.. :( Моля ви дайте ми съвет как да си го върна,защото той значи много за мене и не искам да го губя.. :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

MoHuTo
04-23-2008, 08:26
Значи много за теб, а първия ти свирнал и си готова?! Искало целувка момчето, целунала си го - ОК! Ама ти май не знаеш какво искаш :? Не се ли замисли, за приятеля си, преди да го целунеш тоя... сега ще си носиш последствията, няма как ;)

evelinka1122
04-23-2008, 08:32
Ако държеше толкова много на него, колкото твърдиш, нямаше да се целуваш с друг!!! Ако искаш да си го върнеш на първо време не дей се целува с други!

BaBy_bS
04-23-2008, 08:34
надявам се никой да не държи по този начин на мен ... както ти на приятеля си.наистина щом толкова много държиш на него,защо целуваш други,ми ти утре и ще си легнеш с тях-колко му е я ... направила си глупости и сега съвети.оправия на простотия няма

LoF_YoU
04-23-2008, 09:02
Офф... Знам,че съм сгрешила..и сама мога да се съдя :( Ама мисля,че помолих за съвет,а не да ми казвате,че не държа на него и т.н. :(:(

evelinka1122
04-23-2008, 09:04
извинявай му се, моли го, докажи му наистина че държиш на него и го обичаш!

LoF_YoU
04-23-2008, 09:17
Вчера толкова много го молих,но... той ми каза,че не давал на никой втори шанс...,а аз знам,че не сам му никак безразлична,но съм го наранила много,защото го питах -защо правиш все така,че да ми е гадно?,а той ми каза:еми и на мене ми стана гадно,като разбрах,че си се целувала с друг.. :( Плс кажете ми какво точно да направя,за да го спечеля отново :(

Nassgerrack
04-23-2008, 09:23
Кажи му ,че ако не се сдобрите няма никога повече да му проговориш и че не сте вече приятелчета.

8)

bibo
04-23-2008, 09:36
Според мен е твърде възможно тоя дето му е казал (ако е бил момче) да е преувеличл доооооста и приятеля ти да е останал с погрешно впечатление..Обясни му как стоят нещата а ако той държи на теб ще те разбере..
П.С.Ако по време на целувката си била пияна това малко усложнява нещата..

VinDiesel
04-23-2008, 09:49
На 1-во време и да си го върнеш приятеля ти няма да ти има повече доверие. 2-ро можеш да си го върнеш като му се извиниш и кажеш искам да съм с тебе.Оттам нататък зависи той какво ще ти каже :) и 2-ри път изневериш ли му няма да си го върнеш освен ако не е глупак

Al3ksandra
04-23-2008, 13:31
Момиче така не се прави с приятел на които държиш :lol: :lol: :lol: :lol: Не че те съдя но постави се на негово място, и си помисли ако той бе направил така и се бе целунал с друга , ти ще му простиш ли? Ако си отоговориш на този въпрос ще разбереш дали ще ти прости, ти все пак надявам се че малко или много познаваш своя приятел... а относно целувката, по думите ти разбирам че може би имаш някакви чувства към т'ва момче, иначе щеше да му откажеш на 100%.............. 8)

kykyto
04-23-2008, 15:13
Значи има някой/я фр които те е видял да се целуваш и е поревнувал и го е казал на гаджето ти ТОЕСТ имаш двуличник в групата който/която се дразни от теб или ти иска приятеля

klamer4e
04-23-2008, 15:19
Еми да си мислила за последиците... Аз например дори да го направя това гаджето ми ще ми прости... Ама това си е до мен де... Да беше мислила....

gPa3HuTeJl
04-23-2008, 15:50
Сега просто можеш да разбереш колко си " харесвала " гаджето си...
Нек'1в си ти свирнал и ти веднага тичаш...
Ти си си виновна, няма к'во да се вайкаш и да ревеш... преживей го и т'ва е ..

fuck_me_pls
04-23-2008, 16:08
ако наистина е значил толкова много за теб,не би трябвало да целуваш всеки който ти каже..пък и поне като го правиш не оставяй следи..или ей така някой да те види и да каже на приятеля ти..Когато изгубиш нещо,чак тогава осъзнаваш колко го обичаш и колко много значи за теб.. 8) Пък ако наистинА вече всичко е свършило между теб и него..тръгни с тоя дет си целунала..хах така и така си го харесвала..старата лубов ражда не хваща!! :)[b]

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:30
айде успех !! :)

CfEtii
04-23-2008, 18:02
Прецени какво искаш и пак заповядай. :)

LoF_YoU
04-23-2008, 18:21
Прецени какво искаш и пак заповядай. :)


Ами аз щом пиша тука,значи вече съм преценила какво искам!! :)

hrisi7uuu
04-23-2008, 18:27
6tom si tselunala dr na4i ne darzi6 tolkva na gadzeto si!!!po dobre sa se zanimavai s toq det si tselunala! :P :P :P

fuck_me_pls
04-24-2008, 16:08
извинявай му се, моли го, докажи му наистина че държиш на него и го обичаш!

да бе напрао що не му излижеш обувките??

Mementomori
04-24-2008, 16:24
Направила си грешка,но си я осъзнала.Обясни му как стоят нещата,че не изпитваш нищо към другото момче и че съжаляваш!Дано се получи!Успех!

Dilana
04-28-2008, 20:00
miii pri men se polu4i ne6to podobno... bqh piqna... celuvah se s edin.. kato kazah na mom4eto koeto haresvah i toi me haresva6e i mi kaza 4e iska da e s men iii se ras1rdi mn gadno...posle mi kazaha 4e n6 nqma da stane i az izlqzah s dr mom4e i se celuvah s nego... sled nqkoi dr den tova mom4e koeto haresvam i toi men... mi kaza 4e bil mi prostil p1rviq p1t ...no az go napravih dva p1ti...
aaa pri teb... ve4e ti e kazal da sk1sate... zna4i prosto ne se nadqvai.... :( i dr p1t vnimavai... :(

enola
04-28-2008, 20:30
Значи много за теб, а първия ти свирнал и си готова?! Искало целувка момчето, целунала си го - ОК! Ама ти май не знаеш какво искаш :? Не се ли замисли, за приятеля си, преди да го целунеш тоя... сега ще си носиш последствията, няма как ;)
+1 :?