PDA

View Full Version : Kakvo mislite ?!



shanty_loop
04-27-2008, 13:50
Imama ''malko problem4e'' koeto nemoga da re6a ot dosta vreme i ve4e mi pisna vsi4ki me suvetvat i mi govorqt nqkakvi ne6ta az se se navivam i nakraq vs propada... :( Eto za kakvo govorq : minalata godina vleznah v novo y4ili6te, nov klas, novi fr i t.n v edin 4ydesen moment se vlubih v edin ot novite si suy4enici i s te4enie na vremeto stanahme mn dobri fr ... no na men tova ne mi stiga :? ... poslednite meseci vuprosnoto mom4e se dyrji po milo s men kani me da izlizame, gy6kahme se v mejdy4asiqta ,vs kazvat , 4e i toi me gledal vlubeno i 4e sum imala 6ansove s nego, no az sum ot po-stesnitelnite i taka i ne sum my priznala svoite 4ystva . Do edin prekrasen momen v koito toi zamina na ekskyrziq sled neq po4na da se dyrji po hladno s men i az po4nah da se otdale4evam... no na men do predi tova mi be6e hybavo i nz sega kakvo da napravq :( da my kaja li kakvo izpitvam kum nego ? ili da prodyljavam da se otdale4avam ? na vs otgore i edna ot priqtelkite mi se my se byta s opravdanie , 4e sa samo fr ... a normalno li e da my pra6a sms v 23h za6tot i e typo ?! da mi prati na men ili na nqkoq frka za6to re6i 4e trea to4no na nego ?! Pff mn e slojno , no 6te sum blagodarna ako si kajete mnenieto po vuprosa... ;-)

Korni_ReSeRvE
04-27-2008, 14:04
Pff to taka e mnogo gadno .. i na men mi se e sluchvalo... Az bihte posuvetvala na purvo mqsto da ne si hvashtash gadje ot klasa .. posle kato skusate stava mn slojo i golemi oburkvacii shte nastupqt... No ako ti ne si na tova menie, drugoto koeto shte ti predloja e da vzemesh neshtata v svoi ruce..razberi purvo zashto e pochnal da se durji taka hladno, posle eventualno koi haresva i t.n. Ako sega otidesh direktno pri nego i mu priznash vsichko i toi ne ti otgovori sus sushtoto .. shte ti stane mnogo kofti osobeno sled kato si i po-zatvoren tip i ne si mnogo po razkrivaneto na chuvstva .. tova shte ti ostavi boleznen spomen spored men .. taka che purvo prouchi nestata ... Uspeh ti jelaq :P

Sweet__Dream
04-27-2008, 14:38
Sled kato toi te otbqgva ne mu kazvai za 4ustvata si.Ako ima jelanie toi sam 6te te potursi.Uspeh.. :)

soulja_girl4e
04-27-2008, 14:50
pisala sym si SMS-i s mom4e i v 1 i polovina ve4erta BEZ DA MI E GADJE BEZ DORI DA GO HARESVAM! TVA NE ZNA4I NI6TO... no ne bydi sramejliva - tva e adski typo i ne vodi do ni6to dobro! :?

MiMcHeToOo
04-27-2008, 14:51
Постопли си отношенията с него и тогава му кажи.

Mademoiselle
04-27-2008, 14:53
spored men toi naistina mnogo te e haresval,no ne6to e stanalo na tazi ekskurziq.. :? za6to ne pogovori6 s nego po-konkretno?

shanty_loop
04-27-2008, 15:08
Da ok suglasna sum az sum pisala i v 3 i ne se zaka4am s tqh...ma sig revnyvam i za tfa e taka... nz hiper mn go haresvam i me e strah daa my go kaja 6tot mi e i mn dobur fr... :oops: puk i predi malko mi se obadi da izlezem i nz kfo da mislq ve4e ... :D :D :D mn sum oburkana :? :? :?

iiirish
04-27-2008, 15:35
според мен пък той изобщо не те е харесвал нито преди екскурзията, нито след нея. може би е бил привързан до някаква степен и му е било приятно в компанията ти, може би е имал симпатии, но симпатиите не значат харесване. кратката раздяла или сплотява още повече или разделя. щом за една екскурзия той просто е забравил, че съществуваш и е променил отношението си към теб, какво толкова съжаляваш?! та той с това само ти е показал, че не си значела нищо за него.
а това, че ти е звъннал просто трябва да ти говори, че се чуди къде и с кого да си запълни времето. има ли чувства, то те са трайни, а не минават и не отслабват от няколко дни раздяла. повярвай ми - не си струва

fuck_me_pls
04-27-2008, 16:47
Ами признай си чуствата към него..може да те е харесвал и може още да те.
Разкрии си чуствата.
Може пък да имаш шанс..!
Не го изпускай!
:)

Miss_Perfekt
04-27-2008, 16:50
Нещо е станало на тази екскурзия за което ти може би още незнаеш

gPa3HuTeJl
04-27-2008, 17:08
Ми...аз мисля.... мисля....че трябва да пишеш на кирилица... ;)

shanty_loop
04-27-2008, 17:23
Ам.. Ок Нещото което разбрах до момента е ,че живота е скапан :D и може би съм си пропиляла шансовете които може би съм имала преди тъпата екскурзия :-k

babykiller_
04-27-2008, 17:28
кофти ситуация ... понякога като чели е по-добре да си останат скрити чуствата ама в един момент те се трупат и ако не ги споделиш се пръскаш ..пфффффф :-o :-o :?

MoHuTo
04-27-2008, 18:03
Ммм според мен нещо се е случило на тази екскурзия. Поговори с момчето, питай го как е прекарал там и може би ще разбереш причината за хладното му държание. После евентуално можеш да говориш с него :)