PDA

View Full Version : Искат ли?..



UnderMySkin
04-27-2008, 18:18
Случвало ли ви се е момче да ви откаже?.. Тия момчета станали големи путки:) Боли ме глава, спи ми се.. Айде моля ви се, работа имате за вършене :)

nejnaDROGA
04-27-2008, 18:20
:shock: Момче да откаже :lol: .... Нз случвало ми се е да откажа на момче,но то на мен :lol: А и това с главоболието си е запазена марка на жените :)

x3eme
04-27-2008, 18:40
Случвало ли ви се е момче да ви откаже?.. Тия момчета станали големи путки:) Боли ме глава, спи ми се.. Айде моля ви се, работа имате за вършене :)

:razz: :razz: :razz: basi vuprosa mnoo qka tema :-D
em to ne 4e mom4etata sme stanali putki ama nqma pa samo vie da ni otkazvate 8) i nie mojem :-D

rame
04-27-2008, 18:53
Ами не съм предлагала секс на друго момче,за да ми откаже,а гаджето ми-то май и на него не съм му го казвала директно,но се е случвало да ми се иска,а на него да не му е до това,което по принцип си е нормално-кво като са момчета,да не са сексмашини! :D

1nnocenT
04-27-2008, 19:00
когато ходех с моята приятелка-тя беше 6 години по голяма , и отказах 3 пъти и на 4-тия не сдържах :P :P :P

MakeMeLaugh
04-27-2008, 19:02
Отказвал съм... :-P
Гъзар ли съм сега? 8)

8-)

battistrada
04-27-2008, 19:10
на мен моя приятел никога не ми е отказвал секс и по-добре :D но ми се е случвало да ми мрънка,че съм го била изтощавала(след 5 тека) но както казах вече НИКОГА НЕ МИ Е ОТКАЗВАЛ! момчета бива ли да сте такива балами! как ще отказвате?!? :( :( :(

Thuglife
04-27-2008, 19:22
И аз съм отказвал и кво ? Хич не ме интересува аз да не съм си го намерил някъде ..правя секс само с момичета , които ми харесват визуално и интелектуално. А не няква куца мастия хем пъпчива хем дебела да иска да я пръсна и аз да съм готов! Както жените отказват на някфи шибаняци така и аз отказвам на някфи калъфи

hottie
04-27-2008, 19:25
Никога не са ми отказвали и никога не съм отказвала на гаджетата си :) Колкото повече, толкова по-добре :-P

rame
04-27-2008, 19:32
Отказвал съм... :-P
Гъзар ли съм сега? 8)

8-)Ами май според авторката си......"Тия момчета станали големи путкиSmile" :D :D

x3eme
04-27-2008, 19:37
И аз съм отказвал и кво ? Хич не ме интересува аз да не съм си го намерил някъде ..правя секс само с момичета , които ми харесват визуално и интелектуално. А не няква куца мастия хем пъпчива хем дебела да иска да я пръсна и аз да съм готов! Както жените отказват на някфи шибаняци така и аз отказвам на някфи калъфи


mngoo qko kazano :)

migancy
04-27-2008, 19:42
Momche da otkaje,se edno ciganin da otkaje na medna jica 8-) :D (Sred romite ima i mnogo svesni hora,za tqh tova ne se otnasq)

Miss_Perfekt
04-27-2008, 19:59
Според мен няма момче което да откаже :D

jotitu
04-27-2008, 20:05
на мен ми отказва след 3тия път :D

celio
04-27-2008, 20:36
nqma zna4enie dali mom4eto ili momi4eto 6te otkaje. da ne bi kato Vi otkajat da e svar6il sveta? ako ne 'dneska' 'utre'

amatorium
04-28-2008, 11:10
Случвало ли ви се е момче да ви откаже?.. Тия момчета станали големи путки:) Боли ме глава, спи ми се.. Айде моля ви се, работа имате за вършене :)

Sluchvalo se e da. Ne me e bolqla glava, no momicheto e bilo skuchno i e pisvalo. Tova se sluchva mnogo rqdko, no i nie ne sme mashini za sex. Ako edno momiche se postarae pone da e raznoobrazno za momcheto ne bi se sluchilo. No ne stava, kogato ne proqvqva nikakvo raznoobrazie kum sexualnata vuzbuda, a ochakva, che momcheto shte q pompi s chasove mashinalno. 8)

Virtuallll
04-28-2008, 11:28
Аааа са да видите (момичетата) какво ни е на нас :D :D

krem4et0
04-28-2008, 15:08
Понякога се е случвало. Все пак не е машина и е уморен понякога.

Хоти, правих миналата седмца секс с темпертура......стана по-зле, бе душа. А той каза, че вагината мие горяла като пещ.

DevilWish
04-28-2008, 16:21
Ne ,ne mi se e slu4valo ;)

SINDEL
04-28-2008, 16:56
Оо, да.. слу4вало ми се е, никак не е приятно.
Молила съм се за секс, представяте ли си?....

Мъже...

pampers
04-28-2008, 18:07
мм не не са ми :D мн съм обедителна в предложенията и молбите си хахааххаха :-D :-D

mirelS
04-28-2008, 18:25
Off vednuj mi se sluchi.. :@ ne za sex de .. xaxa Edva me navi da izlezem ii kato doide vremeto za celuvka " amii.. takovaa ..mm..treva.." :@

glezan4e
04-28-2008, 18:53
ами до сега не съм имала такива проблеми... ако някой ми откаже..после ще се моли доста преди да се съглася

UnderMySkin
04-28-2008, 19:08
Оо, да.. слу4вало ми се е, никак не е приятно.
Молила съм се за секс, представяте ли си?....

Мъже...

хаха познато, и аз затова направих темата:) То не става на въпрос да отида при някой и да му кажа 'искам секс' и той да каже-'няма да те огрее миличка' хаха.. Аз говоря,че понякога на мен ми се прави повече секс отколкото на приятеля ми, пък той.. е на съвсем друга вълна:) Но бързо го обеждавам де :P

hottie
04-28-2008, 19:13
Понякога се е случвало. Все пак не е машина и е уморен понякога.

Хоти, правих миналата седмца секс с темпертура......стана по-зле, бе душа. А той каза, че вагината мие горяла като пещ.

:-D Ами и при мен стана по-зле. Ама от друга страна настроениете ми се покачи някакси. А за парещата вагина не знам, не ми е споделял. Ще го питам :-D

krem4et0
04-28-2008, 19:16
Щом цяла седмица го коментира. Имал чувството, че оная работа ще му изгори. После ми се вдигна още температурата, стана горещо, абе......Ама и в това състояние пак искам секс, а той-малко да го хване гърлото не ще да ме целува, за да не ме зарази.

Wicked_Kid
04-29-2008, 11:44
Мда, отказвало ми е копелето... :D

miloto_girl_4e
04-29-2008, 11:48
Хех, като бях по-малко първото момче, с което ходих ми отказа под предтекст, че е още малък.. (което си беше вярно и Слава Богу, че ми отказа..., наистина бяхме малки, възраст няма да споменавам..)
Втори път такова нещо да чукна на дърво не ми се е случвало.. :)

koro
04-29-2008, 13:39
ХАХХАХ
на мен ми се е случвало да се прибера и да се просна на леглото уморен и нямах желание за никакъв секс но след като ме нападна и след една свирка аз откачих и някак си ми дойде енергията последва каквото последва :)

ааа иначе никога не сам отказвал :)

по скоро на мен са ми отказвали щото сам прекалявал. :oops:

FieRy_GirL
05-03-2008, 19:20
mom4e da otkaje..da da

Mc_to
05-03-2008, 21:53
da slu4valo mi se e :grin: v4era dneska po onq den cqlata sedmica o6te nemi puskat :D

sexita
05-03-2008, 22:01
Отказва...ама пак не може да устои :lol:

i_hate_you_but_i_love_you
05-03-2008, 22:26
аа според мен момче отказва ако не си е бръснал оная работа и го е срам от това.. следващия път ще са е обръснал и 100% няма да откаже :D

sadsad
05-04-2008, 07:35
Случвало ли ви се е момче да ви откаже?.. Тия момчета станали големи путки:) Боли ме глава, спи ми се.. Айде моля ви се, работа имате за вършене :)
Da...slu4valo mi se e .... :? Kogato jena otkaje na myj...w po-normalno...no kogato myj otkaje na momi4e....mn kofti ...vsmisyl....momi4eto se 4uvstva mn...kak da kaja..tupo....

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-04-2008, 08:12
Никога не са ми отказвали и никога не съм отказвала на гаджетата си :) Колкото повече, толкова по-добре :-P
Както казваше Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече". ;)
По темата: Отказвал ми е. :( Скоро се случи у нас да гледаме филм, аз да се опитам да го предразположа към малко повече ласки и муливки, а той да си държи на своята, че е по-хубаво само да се гушкаме... А по онова, което почувствах тогава, мога да кажа, че почти няма по-страшно от отхвърлена жена.

FunnYboY
05-04-2008, 08:15
Колкото повече, толкова по-добре :-P


Як девиз :D :grin:



Според мен няма момче което да откаже :D


Грешиш 8) Но дано и не ти се налага да разбираш... ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-04-2008, 08:17
mom4e da otkaje..da da
Отказват си, да. Сещаш ли се за рекламата с Данчо и неговото "Да-да"? :-D Вместо да значи отрицание, то сякаш значеше двойно по-силно съгласие. :?

purple__love
05-04-2008, 09:12
na men sa mi otkazvali...biv6iq mi priqtel...no to se razbira6e....be6e kum kraq na vruzkata ni, a toi be6e mnogo loqlen...ima mom4eta,koito otkazvat...ima gi svestnite!

sadsad
05-04-2008, 09:15
na men sa mi otkazvali...biv6iq mi priqtel...no to se razbira6e....be6e kum kraq na vruzkata ni, a toi be6e mnogo loqlen...ima mom4eta,koito otkazvat...ima gi svestnite!
ako ti e otkazal za6toto ne te iska...podkrepqm...

krem4et0
05-04-2008, 09:54
Никога не са ми отказвали и никога не съм отказвала на гаджетата си :) Колкото повече, толкова по-добре :-P
Както казваше Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече". ;)
По темата: Отказвал ми е. :( Скоро се случи у нас да гледаме филм, аз да се опитам да го предразположа към малко повече ласки и муливки, а той да си държи на своята, че е по-хубаво само да се гушкаме... А по онова, което почувствах тогава, мога да кажа, че почти няма по-страшно от отхвърлена жена.

Не е чак толкова драматично. Случва се. Знам, че го прави не защото не ме иска, а защото е уморен, болен или депресиран за нещо. Аз обаче се възползвам от всяка възможност(защото при нас са редки) и не изпускам.
В сряда правихме най-готиния секс на света и аз исках още, но той отказа, защото просто не можеше повече, аи трябваше да ходи на работа........
Понякога трябва да влезем в положението на половинката.