PDA

View Full Version : опитвали ли сте петинг?



x3eme
05-02-2008, 21:30
за онези които не знаят кво е петинг 6е уточня
това а начин да задоволиш партниора ти със ръка или по точно ако е момче да му удариш една чикия пък той на теб да ти почеша катерицата :D интересно ми е опитвали ли сте и харесва ли ви :)

Kirchhy
05-02-2008, 21:34
Като нени се занимава за секс..

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-02-2008, 21:35
Това реторичен въпрос ли е? :oops:
Макар че изказа във формулирането на темата не ми харесва, звучи прекалено вулгарно, за да се съглася, че с приятеля ми правим нещо такова. :?

PatkoPatkov
05-02-2008, 21:38
аха просто си сложила така снимката на това момиченце ?!?! кк ... ами по темата... харесва ми ...

BlackaTBW
05-02-2008, 22:13
И все пак аз решавам да бъда първата, която ще пише по темата с катериците.
Всичко зависи от човека, с който си. Всеки си има избор и предпочитания.

А междудругото има един много хубав раздел пълен с простотия, ако някой не знае. Вика му се Кофата, айде сега всички марш на там, за да има още хора, на които да се смее остатъка.

miloto_girl_4e
05-03-2008, 11:04
Стига сте спамили :!:
Заради такива като вас има раздела "Кофата", там ви е мястото :!:
И на автора казвам, че ако пак видя да спами наред с останалите да забрави да се занимавам да му чистя темата...

По темата - да, понякога преди секс си правим петинг за разнообразие, не виждам нищо лошо :!:

it_ends_tonight_
05-03-2008, 11:32
Можеше и по възпитано да ни го обясниш, щяхме да разберем.. тоест съмнявам се, че можеш...

Fuckin_Crazy
05-03-2008, 11:38
Аз не обичам секса затова не мога да коментирам! :)

x3eme
05-03-2008, 11:43
Аз не обичам секса затова не мога да коментирам! :)

ne e sex pro4eti kakvo e i 6e vidi6 :)

sadsad
05-03-2008, 12:54
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P

x3eme
05-03-2008, 13:18
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P
em to ne moje ama stava vupros 4e e su6to gotino kato sexa (podobno de ne su6to :D ) i e na4in da opoznae6 tqloto na partniora si :)

sadsad
05-03-2008, 13:22
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P
em to ne moje ama stava vupros 4e e su6to gotino kato sexa (podobno de ne su6to :D ) i e na4in da opoznae6 tqloto na partniora si :)
dam taka e...i spored men...v edna vryzka primerno..predi da se zapochne poloviq akt kato cqlo...po tozi na4in da se opoznaqt telata :)

x3eme
05-03-2008, 13:24
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P
em to ne moje ama stava vupros 4e e su6to gotino kato sexa (podobno de ne su6to :D ) i e na4in da opoznae6 tqloto na partniora si :)
dam taka e...i spored men...v edna vryzka primerno..predi da se zapochne poloviq akt kato cqlo...po tozi na4in da se opoznaqt telata :)

na su6toto mnenie sum,opaznavaneto na tqloto po princip e trudno ne6to stava duma za tova da razbere6 sam ili sama kakvo haresva na 4oveka do teb a puk taka mai e po lesno

sadsad
05-03-2008, 13:27
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P
em to ne moje ama stava vupros 4e e su6to gotino kato sexa (podobno de ne su6to :D ) i e na4in da opoznae6 tqloto na partniora si :)
dam taka e...i spored men...v edna vryzka primerno..predi da se zapochne poloviq akt kato cqlo...po tozi na4in da se opoznaqt telata :)

na su6toto mnenie sum,opaznavaneto na tqloto po princip e trudno ne6to stava duma za tova da razbere6 sam ili sama kakvo haresva na 4oveka do teb a puk taka mai e po lesno
dam...az iskam da kaja...ne prosto predi vseki polov akt...ami vaobshte predi dvamata da pochnat polov jivot nai-napred da zapochnat s tova....tova mislq 4e e nai-dobriq na4in da razberat na kogo kakvo nai-mn mu haresva :)

x3eme
05-03-2008, 13:34
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P
em to ne moje ama stava vupros 4e e su6to gotino kato sexa (podobno de ne su6to :D ) i e na4in da opoznae6 tqloto na partniora si :)
dam taka e...i spored men...v edna vryzka primerno..predi da se zapochne poloviq akt kato cqlo...po tozi na4in da se opoznaqt telata :)

na su6toto mnenie sum,opaznavaneto na tqloto po princip e trudno ne6to stava duma za tova da razbere6 sam ili sama kakvo haresva na 4oveka do teb a puk taka mai e po lesno
dam...az iskam da kaja...ne prosto predi vseki polov akt...ami vaobshte predi dvamata da pochnat polov jivot nai-napred da zapochnat s tova....tova mislq 4e e nai-dobriq na4in da razberat na kogo kakvo nai-mn mu haresva :)


to4no to4no :) tezi koito ne sa opitvali ne znaqt kakvo ispuskat :)

sadsad
05-03-2008, 13:40
ami da....hubavo e est..priqtno e...no razbira se ne mislq, 4e ne6to moje da zameni estestvenoto zadovolqvane vsmisyl....polov akt :P
em to ne moje ama stava vupros 4e e su6to gotino kato sexa (podobno de ne su6to :D ) i e na4in da opoznae6 tqloto na partniora si :)
dam taka e...i spored men...v edna vryzka primerno..predi da se zapochne poloviq akt kato cqlo...po tozi na4in da se opoznaqt telata :)

na su6toto mnenie sum,opaznavaneto na tqloto po princip e trudno ne6to stava duma za tova da razbere6 sam ili sama kakvo haresva na 4oveka do teb a puk taka mai e po lesno
dam...az iskam da kaja...ne prosto predi vseki polov akt...ami vaobshte predi dvamata da pochnat polov jivot nai-napred da zapochnat s tova....tova mislq 4e e nai-dobriq na4in da razberat na kogo kakvo nai-mn mu haresva :)


to4no to4no :) tezi koito ne sa opitvali ne znaqt kakvo ispuskat :)
ne tolkova ispuskat..kolkoto neznaqt za telata na partniora si :)

nejnaDROGA
05-03-2008, 13:42
Бобиии :razz: :razz: :razz: Що за въпрос бе :razz: :razz: :razz: Много ясно,че съм практикувала петинг :) Едно време преди да започна да правя секс :) А и сега също :) Когато не ни е до секс,а само до ласки :)
П.П. Играта преди секса също спокойно може да се нарече "петинг" :)

x3eme
05-03-2008, 17:30
Бобиии :razz: :razz: :razz: Що за въпрос бе :razz: :razz: :razz: Много ясно,че съм практикувала петинг :) Едно време преди да започна да правя секс :) А и сега също :) Когато не ни е до секс,а само до ласки :)
П.П. Играта преди секса също спокойно може да се нарече "петинг" :)

em ne vsi4ki sa go pravili za tva napravih temata :)

gPa3HuTeJl
05-03-2008, 17:34
С1четавам френската любов с петинга и партньорката ми изпара в екстаз.. 8)

koro
05-03-2008, 17:36
в повечето случай да минава се през този момент с петинга, стига да не сме загорели много и направо да се нахвърлим един на друг :)

princesa_viki
05-03-2008, 19:07
Да,харесва ми.Това е начин да опознаеш много добре своя партньор

sexita
05-03-2008, 19:15
:razz: :razz: :razz:

FakeyFake
05-03-2008, 21:08
хахахах тея катерици са моя запазена марка! но нищо,...вече имате позволение от секссимвола на сайта да споменавате катерици :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bany_land
05-03-2008, 21:11
4e na koi nemu haresva?

mirelS
05-03-2008, 21:35
интересно ми е опитвали ли сте и харесва ли ви :)

e da :D

_princess_
05-03-2008, 22:29
ми то от това се почва. Иначе като сме уморени с моя приятел го правим, както и в началото на любовната игра :) vuhhh

So unbelievable love..
05-03-2008, 23:49
така се почва,обикновенно :D

:) и ние така :oops:

x3eme
05-04-2008, 10:16
aide da napraime edin grupov peting :lol: :lol:

krem4et0
05-04-2008, 10:18
Преди да започне предната си работа много обичах. Но в следствие на нея пръстите му доста позагрубяха и ме боли.

x3eme
05-04-2008, 10:20
Преди да започне предната си работа много обичах. Но в следствие на нея пръстите му доста позагрубяха и ме боли.

ami moje da polzva krem4e za ruce i otnovo da go pravite :)

krem4et0
05-04-2008, 13:20
О, те са ужасни проблеми-рани, мазоли, груба кожа, подутини....сегашната му работа пак е свързана с труд главно в ръцете...отписала съм го петинга, докато не стане директор и не седне зад бюро.

beb4eto0o
05-04-2008, 18:38
за онези които не знаят кво е петинг 6е уточня
това а начин да задоволиш партниора ти със ръка или по точно ако е момче да му удариш една чикия пък той на теб да ти почеша катерицата :D интересно ми е опитвали ли сте и харесва ли ви :)
da mnogo pati -hybavo :-)

VerryBerry
05-04-2008, 19:41
Това реторичен въпрос ли е? :oops:
Макар че изказа във формулирането на темата не ми харесва, звучи прекалено вулгарно, за да се съглася, че с приятеля ми правим нещо такова. :?

Точно!