PDA

View Full Version : Проблем



Пенко
05-11-2008, 22:23
здравейте приятели, значи вчера бяхме на едно купонче с приятелката ми и имаше доста хора там и всички се напихме много яко по едно време гледам аз моята приятелка я няма влизам в една стая и гледам 3ма мой фр са я надупили и я чукат кой в дупето кой в устата и аз викам "кво прайте приятели защо ми праскате приятелката" единия мой фр Митко Коршума се казва 100 килограмова скала
дойде при мен и ми вкара 2 юумрука и ме нарита на земята после ми свали гащите и ме наеба и така ме ебаха и мен и приятелката ми на партито и искам да ви помоля за някакъв съвет дали да си останем приятели с тях или нз какво ? :)

Jeuelle
05-11-2008, 22:24
Ееее , не играха ли карти върху задника й?

Mc_to
05-11-2008, 22:36
здравейте приятели, значи вчера бяхме на едно купонче с приятелката ми и имаше доста хора там и всички се напихме много яко по едно време гледам аз моята приятелка я няма влизам в една стая и гледам 3ма мой фр са я надупили и я чукат кой в дупето кой в устата и аз викам "кво прайте приятели защо ми праскате приятелката" единия мой фр Митко Коршума се казва 100 килограмова скала
дойде при мен и ми вкара 2 юумрука и ме нарита на земята после ми свали гащите и ме наеба и така ме ебаха и мен и приятелката ми на партито и искам да ви помоля за някакъв съвет дали да си останем приятели с тях или нз какво ? :)

a ti seriozno li :shock:

_wait_and_bleed_
05-12-2008, 03:59
здравейте приятели, значи вчера бяхме на едно купонче с приятелката ми и имаше доста хора там и всички се напихме много яко по едно време гледам аз моята приятелка я няма влизам в една стая и гледам 3ма мой фр са я надупили и я чукат кой в дупето кой в устата и аз викам "кво прайте приятели защо ми праскате приятелката" единия мой фр Митко Коршума се казва 100 килограмова скала
дойде при мен и ми вкара 2 юумрука и ме нарита на земята после ми свали гащите и ме наеба и така ме ебаха и мен и приятелката ми на партито и искам да ви помоля за някакъв съвет дали да си останем приятели с тях или нз какво ? :)

a ti seriozno li :shock:
Ти сериозно ли?! :razz: :razz:

cicaaa
05-12-2008, 06:47
А ! кви приятели бе ако си от русе викни ме да ги ебем ние ве мама им дебела фани 1 месец подигай малко ваир бийй крушите викни некой да ти покаже 23 номера какда чупиш носове и вари пак с тях да са напият ти не дей пи и ги опаткай земи си и некой бокс , ама дан стане ся да те бият с бокса ако ме послушаш ?!

яка лие приятелката ти ,че и в газа и го слагат по купони бе !

даже такова чудо ен ябх чел смех баце ама е и мн гадно на твое място с епоставих се едно да ида на лкъде да позанавам 1 2-ма и някой да ме пребие не че не сам бил и аз така хора по купони кат се напия ако мога да ходя съм агресор !

Tazadar
05-12-2008, 06:53
Да не ти е харесало, че искаш да си оставате "приятели" :D

krem4et0
05-12-2008, 06:57
И 1 мармот завиваше шоколада в станиол...

т.11

1nnocenT
05-12-2008, 06:57
pi4 teq prikazki ot 1001 no6 gi razpravqi na dryg :x :x :x